Povezane vesti

Bačka Palanka: stradalo trinaestogodišnje dete od strujnog udara

Bačka Palanka: stradalo trinaestogodišnje dete od strujnog udara

Politika 01.08.2023
BAČKA PALANKA – Trinaestogodišnje dete (2010) poginulo je sinoć u Bačkoj Palanci prilikom strujnog udara, potvrđeno je agenciji Tanjug iz Policijske uprave Novi Sad. Kako navode novosadski mediji, nesreća se dogodila u objektu u kome niko ne… »
„Zar je moj sin morao da pogine da bi nadležni isekli kablove?“: Neutešna porodica dečaka koji je stradao od strujnog…

„Zar je moj sin morao da pogine da bi nadležni isekli kablove?“: Neutešna porodica dečaka koji je stradao od strujnog…

Nova 01.08.2023
Maloletni dečak (13) iz Bačke Palanke nastradao je u ponedeljak uveče od posledica strujnog udara tokom igre sa vršnjacima ispred napuštene kuće. U potresnoj ispovesti za portal Nova.rs, otac preminulog dečaka, Goran Mijaljković navodi da ga je za… »
Tužna sudbina porodice iz bačke palanke: Deda stradalog dečaka izgubio život pre 9 dana na isti način

Tužna sudbina porodice iz bačke palanke: Deda stradalog dečaka izgubio život pre 9 dana na isti način

Blic 01.08.2023
Porodica maloletnog dečaka (13) koji je nastradao sinoć u Bačkoj Palanci od posledica strujnog udara, pre nešto više od nedelju dana izgubila je još jednog člana tokom olujnog nevremena, na isti način. Tragedija se dogodila zbog strujnih kablova… »
Strašna sudbina porodice iz bačke palanke! Unuk i deda preminuli u razmaku od nekoliko dana, obojica od strujnog udara

Strašna sudbina porodice iz bačke palanke! Unuk i deda preminuli u razmaku od nekoliko dana, obojica od strujnog udara

Mondo 01.08.2023
Porodica dečaka koji je stradao od strujnog udara pre više od nedelju dana izgubila još jednog člana na sličan način. Porodica dečaka koji je stradao od strujnog udara pre više od nedelju dana izgubila još jednog člana na sličan način. U… »
Dete stradalo od udara struje u Bačkoj Palanci

Dete stradalo od udara struje u Bačkoj Palanci

RTS 01.08.2023
Trinaestogodišnje dete stradalo je sinoć od udara struje u Bačkoj Palanci. Tragedija se dogodila u Dositejevoj ulici na broju 29, u objektu u kom niko ne živi. Prema nezvaničnim informacijama, Hitna služba je poziv dobila u 23.12, a na mesto… »
Jezivi detalji strašne nesreće u Bačkoj Palanci: Deda mališana nastradao devet dana pre unuka, takođe od strujnog udara

Jezivi detalji strašne nesreće u Bačkoj Palanci: Deda mališana nastradao devet dana pre unuka, takođe od strujnog udara

Nova 01.08.2023
Porodica maloletnog dečaka (13) koji je nastradao sinoć u Bačkoj Palanci od posledica strujnog udara, pre nešto više od nedelju dana izgubila je još jednog člana tokom olujnog nevremena, na isti način. Tragedija se dogodila zbog strujnih kablova… »
"Sa sobom si odneo i deo mene": Potresne reči majke nastradalog dečaka u Bačkoj Palanci: "Uvek ćemo te voleti, sine moj"

"Sa sobom si odneo i deo mene": Potresne reči majke nastradalog dečaka u Bačkoj Palanci: "Uvek ćemo te voleti, sine moj"

Blic 01.08.2023
Dečak (13) nastradao je sinoć od udara struje u Bačkoj Palanci, a danas se njegova majka od njega oprostila potresnom porukom na društvenim mrežama. - Sine moj. Oči moje lepe. Anđele moj. Počivaj u miru. Sa sobom si odneo i deo mene. Uvek ćemo te… »
„Sine moj, oči lepe, sa sobom si odneo i mene“: Potresne reči majke nastradalog mališana u Bačkoj Palanci

„Sine moj, oči lepe, sa sobom si odneo i mene“: Potresne reči majke nastradalog mališana u Bačkoj Palanci

Nova 01.08.2023
Maloletni dečak (13) nastradao je u ponedeljak, oko 23 časa, u Dositejevoj ulici u Bačkoj Palanci. Nesreća se dogodila u objektu u kom niko ne živi, a lekari nisu uspeli da reanimiraju dete. Majka mališana I. M. potresnim rečima oprostila se od… »
Tragedija u Bačkoj Palanci: Dečak stradao od strujnog udara

Tragedija u Bačkoj Palanci: Dečak stradao od strujnog udara

Euronews 01.08.2023
Dete (13) poginulo je sinoć u Bačkoj Palanci prilikom strujnog udara, potvrđeno je agenciji Tanjug iz Policijske uprave Novi Sad. Kako navode novosadski mediji, nesreća se dogodila u objektu u kome niko ne živi, u Dositejevoj ulici broj 29. Prema… »
Tragedija u Bačkoj Palanci: Dete (13) poginulo od strujnog udara

Tragedija u Bačkoj Palanci: Dete (13) poginulo od strujnog udara

Nova 01.08.2023
Dete (13) stradalo je u ponedeljak, oko 23 časa, u Dositejevoj ulici u Bačkoj Palanci. Kako piše portal Bačka Palanka vesti, sve se dogodilo na broju 29, u objektu u kom niko ne živi. „Strujni kablovi pod naponom visili su na kući i dete se… »
Detalji stravične tragedije u Bačkoj Palanci: Dete se uhvatilo za kablove koji su visili sa kuće

Detalji stravične tragedije u Bačkoj Palanci: Dete se uhvatilo za kablove koji su visili sa kuće

Nova 01.08.2023
Dete (13) stradalo je u ponedeljak, oko 23 časa, u Dositejevoj ulici u Bačkoj Palanci. Nesreća se dogodila u objektu u kom niko ne živi. Kako pišu lokalni mediji, tragedija se dogodila zbog strujnih kablova pod naponom, koji su visili na kući. Dete… »
Dete nastradalo od strujnog udara u Bačkoj Palanci

Dete nastradalo od strujnog udara u Bačkoj Palanci

Novi magazin 01.08.2023
Dete je nastradalo u ponedeljak uveče oko 23 časa u Bačkoj Palanci. Portal „Bačka Palanka vesti“ je objavio da se sve dogodilo na broju 29, u objektu u kom niko ne živi. „Strujni kablovi pod naponom visili su na kući i dete se uhvatilo za… »
Tragedija u Bačkoj Palanci: Dete (13) stradalo od strujnog udara

Tragedija u Bačkoj Palanci: Dete (13) stradalo od strujnog udara

Blic 01.08.2023
Dete (13) stradalo je u ponedeljak, oko 23 časa, u Dositejevoj ulici u Bačkoj Palanci. Kako piše portal Bačka Palanka vesti, sve se dogodilo na broju 29, u objektu u kom niko ne živi. Strujni kablovi pod naponom visili su na kući i dete se uhvatilo… »
Trinestogodišnje dete poginulo od strujnog udara u Bačkoj Palanci

Trinestogodišnje dete poginulo od strujnog udara u Bačkoj Palanci

Radio 021 01.08.2023
Trineastogodišnje dete stradalo je sinoć od udara struje u Bačkoj Palanci. Tragedija se dogodila u Dositejevoj 29, u objektu u kom niko ne živi. Prema nezvaničnim informacijama, Hitna služba je poziv dobila u 23 sata i 12 minuta, a na mesto… »
Tragedija! U Bačkoj Palanci poginuo dečak (13) od udara struje: Stradao u objektu u kom niko ne živi

Tragedija! U Bačkoj Palanci poginuo dečak (13) od udara struje: Stradao u objektu u kom niko ne živi

Mondo 01.08.2023
U Bačkoj Palanci je poginuo dečak (13) od strujnog udara. U Bačkoj Palanci je poginuo dečak (13) od strujnog udara. Od udara struje stradalo je dete (13) u Bačkoj Palanci. Do tragedije je došlo u Dositejevoj ulici broj 29, u objektu u kom niko ne… »
Trinestogodišnje dete poginulo od strujnog udara u Bačkoj Palanci

Trinestogodišnje dete poginulo od strujnog udara u Bačkoj Palanci

Ozon 01.08.2023
Trineastogodišnje dete stradalo je sinoć od udara struje u Bačkoj Palanci. Tragedija se dogodila u objektu u kom niko ne živi. Prema nezvaničnim informacijama, Hitna služba je poziv dobila u 23 sata i 12 minuta, a na mesto tragedije stigli su za tri… »
Detalji tragedije u Bačkoj Palanci! Dečak pre smrti uradio ovo - Poginuo u napuštenom objektu

Detalji tragedije u Bačkoj Palanci! Dečak pre smrti uradio ovo - Poginuo u napuštenom objektu

Mondo 01.08.2023
Dete u Bačkoj Palanci je poginulo jer je uhvatilo kablove. Dete u Bačkoj Palanci je poginulo jer je uhvatilo kablove. U Bačkoj Palanci u Dositejevoj ulici u ponedeljak oko 23 časa poginulo je dete (13) od strujnog udara. Tinejdžer je izgubio život… »
Bačka Palanka: Trinaestogodišnje dete stradalo od udara struje

Bačka Palanka: Trinaestogodišnje dete stradalo od udara struje

RTV 01.08.2023
BAČKA PALANKA - Trinaestogodišnje dete stradalo je sinoć od udara struje u Bačkoj Palanci, saznaje RTV. Tragedija se dogodila u Dositejevoj ulici na broju 29, u objektu u kom niko ne živi. Prema nezvaničnim informacijama, Hitna služba je poziv… »

Vesti dana »