Povezane vesti

Đoković: Ne volim da izgubim, ali možda se vratilo za neka dobijena finala

Đoković: Ne volim da izgubim, ali možda se vratilo za neka dobijena finala

Politika 16.07.2023
LONDON – Ne volim da izgubim meč na ovakvom nivou, ali moram da budem veoma zahvalan jer sam mnogo titula i teških mečeva dobijao, na primer protiv Federera u finalu 2019. godine, kad sam spasao dve meč lopte. Možda je trebalo neke druge mečeve da… »
Karlos Alkaraz šampion Vimbldona

Karlos Alkaraz šampion Vimbldona

Glas Amerike 16.07.2023
London — Španski teniser Karlos Alkaraz pobednik je Otvorenog prvenstva Engleske u Vimbldonu – pošto je u finalu sa 3:2 (1:6, 7:6 (6), 6:1, 3:6, 6:4) u setovima pobedio dosadašnjeg nosioca titule šampiona, drugog tenisera sveta, Novaka Đokovića… »
Novak pustio suzu kada je pogledao sina: Ne volim da izgubim, ali možda se vratilo za neka dobijena finala (video)

Novak pustio suzu kada je pogledao sina: Ne volim da izgubim, ali možda se vratilo za neka dobijena finala (video)

Sportski žurnal 16.07.2023
Drago mi je da je moj sin i dalje tu, da se i dalje smeje. Volim te, hvala što me podržavaš, zagrliću te i možemo da se volimo i dalje - poručio je Đoković. Za razliku od većine publike na Centralnom terenu, koja je ushićeno slavila svaki poen… »
Rekao sam vam pre dva minuta sve! Provokacija za Novaka posle meča: Nemam šta da dodam, objasnio sam već! (foto)

Rekao sam vam pre dva minuta sve! Provokacija za Novaka posle meča: Nemam šta da dodam, objasnio sam već! (foto)

Mondo 16.07.2023
Novak je pokazao rukom i bilo je očigledno da mu ne prija to što čuje. Novak je pokazao rukom i bilo je očigledno da mu ne prija to što čuje. Novak Đoković analizirao je svoj p oraz od Alkaraza u finalu Vimbldona, a novinari na konferenciji su… »
Video sam šta on radi, ovo je bio moj plan! Đoković se oglasio o odlučujućem poenu: To je bila moja šansa i promašio sam

Video sam šta on radi, ovo je bio moj plan! Đoković se oglasio o odlučujućem poenu: To je bila moja šansa i promašio sam

Mondo 16.07.2023
Novak Đoković govorio je posle poraza u finalu Vimbldona o poenu odluke. Novak Đoković govorio je posle poraza u finalu Vimbldona o poenu odluke. Novak Đoković dugo će žaliti zbog propuštene šanse u petom setu finala Vimbldona protiv Karlosa… »
Pa, ovo je sjajno - Stefan Đoković oči u oči sa Alkarazom!

Pa, ovo je sjajno - Stefan Đoković oči u oči sa Alkarazom!

Sportske.net 16.07.2023
Mnogo emocija je pokazao Novak Đoković danas posle poraza u maratonskom finalu Vimbldona, pogotovo kada je tokom govora na svečanoj ceremoniji pogledao ka sinu Stefanu u loži posle čega nije uspeo da zadrži suze. Ali, nedugo zatim, kada je… »
Đoković: Alkaraz ima najbolje od Rafe, Rodžera i mene!

Đoković: Alkaraz ima najbolje od Rafe, Rodžera i mene!

Novi magazin 16.07.2023
Novak Đoković bio je razočaran posle poraza od Karlosa Alkaraza u finalu Vimbldona, ali i optimističan posle svega što je viđeno u odlučujućem duelu. Dvadesetogodišnji Španac je slavio u pet setova i zaustavio Srbina na putu do pete uzastopne… »
Jedan rat previše, jedan udarac više: Šta je koštalo Novaka osvajanja Vimbldona i kako je to Alkaraz iskoristio

Jedan rat previše, jedan udarac više: Šta je koštalo Novaka osvajanja Vimbldona i kako je to Alkaraz iskoristio

Nova 16.07.2023
U dva momenta se lomio čitav meč. Oba puta je Karlos Alkaraz uspeo da se poslednjim atomima snage iščupa protiv Novaka Đokovića. Španac je slavio u pet setova sa 1:6, 7:6(6), 6:1, 3:6, 6:4 posle četiri sata i 42 minuta čudesnog finala Vimbldona… »
Emotivna ispovest Đokovića: Novak otkrio kad je sve pošlo po zlu u finalu Vimbldona

Emotivna ispovest Đokovića: Novak otkrio kad je sve pošlo po zlu u finalu Vimbldona

Nova 16.07.2023
Otvorio dušu. Novak Đoković je nakon poraza od Karlos Alakraza od 3:2 u finalu Vimbldona ostao bez šanse da osvoji takozvani „kalendarski slem“, prekinuo je niz bez poraza (poslednji put izgubio 2017. godine), a po završetku meča na konferenciji… »
Novak priznao čime ga je Alkaraz iznenadio, ali i šta ga je izneverilo

Novak priznao čime ga je Alkaraz iznenadio, ali i šta ga je izneverilo

Sportske.net 16.07.2023
Novak Đoković je danas stao na korak od 24. grend slem titule u karijeri. Najbolji teniser svih vremena je u finalu Vimbldona poražen od 16 godina mlađeg Španca Karlosa Alkaraza sa 3:2, a posle meča je i na pres konferenciji još jednom čestitao… »
Alkaras: Ostvario sam san, pisao sam istoriju sa legendom

Alkaras: Ostvario sam san, pisao sam istoriju sa legendom

Vesti online 16.07.2023
– Titula na Vimbldonu je ostvarenje sna, rekao sam to već ranije, sjajno je pobediti, ali i da sam izgubio bio bih veoma ponosan na sebe i što sam pisao istoriju na ovom divnom turniru – rekao je mladi španski teniser Karlos Alkaras nakon pobede… »
Đoković: Alkaraz ima najbolje od Rafe, Rodžera i mene!

Đoković: Alkaraz ima najbolje od Rafe, Rodžera i mene!

Sport klub 16.07.2023
Novak Đoković bio je razočaran posle poraza od Karlosa Alkaraza u finalu Vimbldona, ali i optimističan posle svega što je viđeno u odlučujućem duelu. Dvadesetogodišnji Španac je slavio u pet setova i zaustavio Srbina na putu do pete uzastopne… »
Đoković: Nije lako, ali izgubio sam od boljeg

Đoković: Nije lako, ali izgubio sam od boljeg

Novi magazin 16.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da nikad nije lako kad se izgubi veliki meč, ali je naveo da je Španac Karlos Alkaras bio bolji u današnjem finalu Vimbldona. "Nije bilo baš dobro za mene, ali jeste za Karlosa. Moram da počnem sa… »
VIDEO: Đoković se rasplakao nakon epske bitke na Vimbldonu, kroz suze se obratio sinu

VIDEO: Đoković se rasplakao nakon epske bitke na Vimbldonu, kroz suze se obratio sinu

Radio 021 16.07.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković poražen je u finalu Vimbldona 2:3 od Španca Karlosa Alkaraza nakon četiri sata i 42 minuta igre. Uprkos bolnom porazu u finalu Vimbldona, Novak Đoković je neposredno nakon meča sportski čestitao protivniku na… »
VIDEO Novak se „slomio“ i zaplakao posle finala, stigle ga emocije zbog sina, pukao mu glas

VIDEO Novak se „slomio“ i zaplakao posle finala, stigle ga emocije zbog sina, pukao mu glas

Nova 16.07.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da zadrži emocije posle finala Vimbldona sa Karlosom Alkarazom. Novak je poražen u pet setova velikog finala sa 6:1, 6:7 (6), 6:3, 1:6, 4:6 i na kraju mu je bilo više nego jasno šta je propustio. Imao… »
Đoković: Ne volim da izgubim, ali možda se vratilo za neka dobijena finala

Đoković: Ne volim da izgubim, ali možda se vratilo za neka dobijena finala

Vesti online 16.07.2023
– Ne volim da izgubim meč na ovakvom nivou, ali moram da budem veoma zahvalan jer sam mnogo titula i teških mečeva dobijao, na primer protiv Federera u finalu 2019. godine, kad sam spasao dve meč lopte. Možda je trebalo neke druge mečeve da… »
Đoković u suzama poručio sinu Stefanu: Hvala za podršku

Đoković u suzama poručio sinu Stefanu: Hvala za podršku

Sport klub 16.07.2023
Novak Đoković je poražen u finalu Vimbldona od Španca Karlosa Alkaraza. Novak Đoković je poražen posle neverovatnog meča u Londonu, u finalu Vimbldona od Španca Karlosa Alkaraza, posle pet setova. „Nije bilo baš dobro za mene, ali jeste za… »
Novakove suze nakon poraza u finalu: Obratio se sinu, pa ga preplavile emocije

Novakove suze nakon poraza u finalu: Obratio se sinu, pa ga preplavile emocije

Euronews 16.07.2023
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, poražen je u finalu Vimbldona 2:3 od strane Španca, Karlosa Alkaraza nakon četiri sata i 42 minuta igre. Uprkos bolnom porazu, Novak je neposredno nakon meča od srca sportski čestita protivniku na sjajnoj… »

Vesti dana »