Povezane vesti

Alkaraz pobedio Medvedeva, za titulu na Vimbldonu igra protiv Đokovića

Alkaraz pobedio Medvedeva, za titulu na Vimbldonu igra protiv Đokovića

Politika 14.07.2023
LONDON - Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se u finale Vimbldona, pošto je danas savladao ruskog tenisera Danijela Medvedeva sa 3:0 (6:3, 6:3, 6:3) u polufinalu. Meč je trajao dva sata. U prvom setu oba tenisera su sigurno servirala, pa nije bilo… »
Đoković: Divno je biti deo nove generacije svetskih tenisera

Đoković: Divno je biti deo nove generacije svetskih tenisera

Politika 14.07.2023
Posle plasmana u deveto vimbldonsko finale Novak Đoković izjavio je da je meč protiv Sinera bio mnogo teži nego što to rezultat govori, kao i da je divno biti deo nove generacije svetskih tenisera. Novak je u tri seta pobedio Janika Sinera, ali… »
Đoković: Polufinale uvek mora da bude gusto, Siner je pokazao zašto je lider

Đoković: Polufinale uvek mora da bude gusto, Siner je pokazao zašto je lider

Politika 14.07.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je nakon plasmana u finale Vimbldona da su polufinalni mečevi uvek gusti i da je Siner imao svoje šanse, prenosi Sportklub. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u peto uzastopno finale Vimbldona… »
Đoković na korak od petog uzastopnog Vimbldona, za titulu protiv Alkaraza

Đoković na korak od petog uzastopnog Vimbldona, za titulu protiv Alkaraza

Glas Amerike 14.07.2023
LONDON — Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u peto uzastopno finale Vimbldona pobedom u tri seta nad 21.godišnjim Italijanom Janikom Sinerom - 6:3, 6:4, 7:6 (4) posle 2 sata i 47 minuta igre. Za peti uzastopni trofej na najprestižnijem… »
Đoković se plasirao u svoje deveto finale Vimbldona

Đoković se plasirao u svoje deveto finale Vimbldona

Radio 021 14.07.2023
Novak Đoković plasirao se danas u peto uzastopno finale Vimbldona, pošto je u Londonu pobedio italijanskog igrača Janika Sinera sa 6:3, 6:4, 7:6. Đoković je do rekordnog 35. finala na grend slemovima stigao za dva sata i 46 minuta. Drugi igrač… »
Siner: Malo sam zabrljao kod onih poena koji se igraju pod pritiskom

Siner: Malo sam zabrljao kod onih poena koji se igraju pod pritiskom

Sportski žurnal 14.07.2023
Trudim se da izvučem pozitivne stvari i gledam napred. Italijanski teniser Janik Siner rekao je posle poraza od Novaka Đokovića da nije iskoristio šanse koje su mu se ukazivale. - Đoković je odigrao vrlo dobar meč. Ja sam dao maksimum. Osećao sam… »
Alkarazu se ispunila želja, igraće protiv Novaka za trofej Vimbldona

Alkarazu se ispunila želja, igraće protiv Novaka za trofej Vimbldona

Euronews 14.07.2023
Španski teniser, Karlos Alkaraz, plasirao se u finalu Vimbldona, pošto je pobedio Rusa, Danila Medvedeva, sa maksimalnih 3:0. Po setovima je bilo 6:3, 6:3, 6:3 za nešto manje od dva sata igre. Clinical Carlos 😮‍💨 @carlosalcaraz comfortably… »
Đoković: Alkaras je najveći izazov za mene u ovom trenutku

Đoković: Alkaras je najveći izazov za mene u ovom trenutku

Sport klub 14.07.2023
Novak Đoković pobedom nad Janikom Sinerom plasirao se u 35. gren slem finale, deveto na Vimbldonu. A rival će mu biti prvi teniser sveta Karlos Alkaras kome će ovo biti prvo finale na najprestižnijem teniskom turniru. Italijana je savladao 3:0 u… »
SINER: ĐOKOVIĆ JE ODIGRAO VRLO DOBAR MEČ, nisam iskoristio šanse

SINER: ĐOKOVIĆ JE ODIGRAO VRLO DOBAR MEČ, nisam iskoristio šanse

Dnevnik 14.07.2023
LONDON: Italijanski teniser Janik Siner rekao je danas, posle poraza od Novaka Đokovića da nije iskoristio šanse koje su mu se ukazivale. "Đoković je odigrao vrlo dobar meč. Ja sam dao maksimum. Osećao sam se kao da sam imao neke šanse, ali ih… »
Rekorder - Novak pretekao legendu i sada je sam na vrhu

Rekorder - Novak pretekao legendu i sada je sam na vrhu

Sportski žurnal 14.07.2023
U polufinalu Vimbldona Novak Đoković pobedio je Janika Sinera 3:0. Pobedivši Italijana Janika Sinera 3:0 u polufinalu, Novak Đoković plasirao se u deveto vimbldonsko finale, ukupno 35. gren slem. Tom cifrom Novak je izbio sam na čelo, pretekao je… »
3-0 koje „nije“ 3-0: Nije slučajno – kad je tu Đoković

3-0 koje „nije“ 3-0: Nije slučajno – kad je tu Đoković

Sport klub 14.07.2023
Janik Siner može da bude ponosan na to kako je igrao u svom prvom grend slem polufinalu, ali kako to često biva protiv Novaka Đokovića na najvećoj pozornici, za svoje muke neće moći da se pohvali ni setom – 6:3, 6:4, 7:6 (7-4) za Novakovo deveto… »
Nakon provokacija s tribina, Đoković reagovao na nesvakidašnji način u polufinalu Vimbldona (VIDEO)

Nakon provokacija s tribina, Đoković reagovao na nesvakidašnji način u polufinalu Vimbldona (VIDEO)

City magazine 14.07.2023
Naš proslavljeni teniser Novak Đoković ponovo se plasirao u finale Vimbldona, gde će ga čekati pobednik iz meča između Karlosa Alkaraza i Danila Medvedeva. Iako je pobedio Janika Sinera sa 3:0 u setovima, meč je bio znatno neizvesniji nego što… »
VIDEO Đoković psovao na srpskom nakon provokacija iz publike – odgovor za nekulturne navijače na Vimbldonu

VIDEO Đoković psovao na srpskom nakon provokacija iz publike – odgovor za nekulturne navijače na Vimbldonu

Nova 14.07.2023
Uvek Novak ima spreman odgovor Novak Đoković imao je problema tokom trećeg seta polufinala protiv Janika Sinera na Vimbldonu, a veći deo publike je standarno bio protiv njega. Srpski teniser se suočavao sa dve brejk ujedno i set lopte za Sinera, a… »
Đoković izborio deveto vimbldonsko finale

Đoković izborio deveto vimbldonsko finale

Sportski žurnal 14.07.2023
Najbolji teniser sveta je savladao Sinera koji je pružio žestok otpor. Novak Đoković će u nedelju igrati deveto vimbldonsko finale. I nadamo se osvojiti osmu titulu i tako u još jednom segmentu nadmašiti Rodžera Federera. Đoković je savladao… »
Novak ga prozvao pred celim svetom! Britanac krao Srbina na Vimbldonu - Đoković mu ovako odgovorio! (video)

Novak ga prozvao pred celim svetom! Britanac krao Srbina na Vimbldonu - Đoković mu ovako odgovorio! (video)

Mondo 14.07.2023
Novak Đoković odgovorio Britancu koji mu je oteo poen. Novak Đoković odgovorio Britancu koji mu je oteo poen. Novak Đoković pobedio je u polufinalu Vimbldona Italijana Janika Sinera i ušao u finale, u kojem će igrati protiv Karlosa Alkaraza ili… »
Siner: Osećao sam se kao da sam imao neke šanse

Siner: Osećao sam se kao da sam imao neke šanse

Sport klub 14.07.2023
Italijanski teniser Janik Siner posle poraza od Novaka Đokovića u polufinalu Vimbldona smatra da je imao određene šanse protiv sedmostrukog šampiona najprestižnijeg teniskog turnira. – On je odigrao vrlo dobar meč. Ja sam dao sve od sebe. Osećao… »
Đoković pobedio Sinera za peto uzastopno finale Vimbldona

Đoković pobedio Sinera za peto uzastopno finale Vimbldona

Novi magazin 14.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u peto uzastopno finale Vimbldona, pošto je u Londonu pobedio italijanskog igrača Janika Sinera sa 6:3, 6:4, 7:6 (4). Đoković je do rekordnog 35. finala na grend slemovima stigao za dva sata i 46… »
Đoković se plasirao u svoje deveto finale na Vimbldonu

Đoković se plasirao u svoje deveto finale na Vimbldonu

Vreme 14.07.2023
Tenis Najbolji srpski teniser u polufinalu je pobedio Italijana Janiku Sinera sa 3:0 u setovima. Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u svoje deveto finale na Vimbldonu. Đoković je u polufinalu koje se igralo na Centralnom terenu pobedio… »

Vesti dana »