Povezane vesti

Stoltenberg spreman da se sastane sa Vučićem

Stoltenberg spreman da se sastane sa Vučićem

Slobodna Evropa 11.07.2023
Generalni seretar NATO Jens Stoltenberg potvrdio je 11. jula spremnost da se sastane sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem kako bi razgovarao o situaciji na Kosovu. Sa predsednikom Vučićem sam u redovnom kontaktu i, naravno, spreman sam za… »
NATO pomno prati situaciju na KiM, zahtevi Srba nepromenjeni

NATO pomno prati situaciju na KiM, zahtevi Srba nepromenjeni

RTS 11.07.2023
Prvi čovek NATO alijanse kaže da pomno prati situaciju na Kosovu i Metohiji, da ga brinu napetosti ali da je spreman da se u svakom trenutku sastane sa predsednikom Vučićem sa kojim je, kaže, u redovnom kontaktu. Posrednik u dijalogu Miroslav Lajčak… »
NATO: Beograd da se angažuje na unapređenju odnosa sa Alijansom

NATO: Beograd da se angažuje na unapređenju odnosa sa Alijansom

Beta 11.07.2023
Jačanje odnosa NATO-a i Srbije bilo bi od koristi i Alijansi, Srbiji, i celom regionu pa se od Beograda očekuje da se na konstruktivan način angažuje na njihovom unapređenju, zaključili su danas lideri država članica na samitu u Vilnjusu… »
NATO: Podrška dijalogu Beograda i Prištine, pozivamo obe strane da deeskaliraju situaciju i vrate se dijalogu

NATO: Podrška dijalogu Beograda i Prištine, pozivamo obe strane da deeskaliraju situaciju i vrate se dijalogu

RTS 11.07.2023
Severnoatlantska alijansa je na Samitu u Vilnjusu poručila da podržava dijalog Beograda i Prištine uz podršku EU i pozvala "obe strane" na hitno smirivanje situacije, povratak dijalogu i konstruktivno angažovanje u primeni sporazuma iz Brisela i… »
NATO: Beograd da se angažuje na unapređenju odnosa sa Alijansom

NATO: Beograd da se angažuje na unapređenju odnosa sa Alijansom

Insajder 11.07.2023
Jačanje odnosa NATO-a i Srbije bilo bi od koristi i Alijansi, Srbiji, i celom regionu pa se od Beograda očekuje da se na konstruktivan način angažuje na njihovom unapređenju, zaključili su danas lideri država članica na samitu u Vilnjusu… »
NATO o Srbiji, stanju na Kosovu i Metohiji, BiH: Za jačanje odnosa NATO-Srbija i hitnu deeskalaciju...

NATO o Srbiji, stanju na Kosovu i Metohiji, BiH: Za jačanje odnosa NATO-Srbija i hitnu deeskalaciju...

RTV 11.07.2023
VILJNUS - Jačanje odnosa NATO-Srbija bilo bi od koristi i Alijansi, i Srbiji, i celom regionu, navedeno je u kominikeu, koji je danas objavljen posle prvog dana samita NATO u Viljnusu. U tačkama, koje se tiču Srbije, navode i da pozivaju Beograd i… »
NATO o Srbiji i stanju na KiM: Potrebna hitna deeskalacija, Beograd i Priština da se vrate dijalogu i primeni sporazuma

NATO o Srbiji i stanju na KiM: Potrebna hitna deeskalacija, Beograd i Priština da se vrate dijalogu i primeni sporazuma

Euronews 11.07.2023
Jačanje odnosa NATO-Srbija bilo bi od koristi i Alijansi, i Srbiji, i celom regionu, navedeno je u kominikeu, koji je objavljen posle prvog dana samita NATO u Vilnjusu. U tačkama, koje se tiču Srbije, navode i da pozivaju Beograd i Prištinu na hitnu… »
Šta sve o Srbiji piše u dokumentu NATO

Šta sve o Srbiji piše u dokumentu NATO

Vesti online 11.07.2023
Jačanje odnosa NATO-Srbija bilo bi od koristi i Alijansi, i Srbiji, i celom regionu, navedeno je u završnom dokumentu, koji je danas objavljen posle prvog dana samita NATO u Vilnjusu. U tačkama, koje se tiču Srbije, navode i da pozivaju Beograd i… »
NATO: o Srbiji i stanju na KiM: Potrebno jačanje odnosa NATO-Srbija i hitna deeskalacija tenzija

NATO: o Srbiji i stanju na KiM: Potrebno jačanje odnosa NATO-Srbija i hitna deeskalacija tenzija

Blic 11.07.2023
Jačanje odnosa NATO-Srbija bilo bi od koristi i Alijansi, i Srbiji, i celom regionu, navedeno je u kominikeu, koji je danas objavljen posle prvog dana samita NATO u Viljnusu. U tačkama, koje se tiču Srbije, navode i da pozivaju Beograd i Prištinu na… »
Stoltenberg: Zabrinuti smo zbog napetosti na Kosovu

Stoltenberg: Zabrinuti smo zbog napetosti na Kosovu

Novi magazin 11.07.2023
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg rekao je danas da je u redovnom kontkatu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i da je spreman da se sa njim sastane. Stoltenberg je to rekao novinarima u Vilnjusu, povodom nedavne izjave predsednika Srbije… »
Milatović: Crna Gora je zabrinuta zbog situacije na severu Kosova

Milatović: Crna Gora je zabrinuta zbog situacije na severu Kosova

Euronews 11.07.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je danas da je Crna Gora zabrinuta zbog situacije na severu KiM. On je uoči početka samita NATO, na pitanje Tanjuga rekao i da ta zemlja podržava plan EU za deesklaciju i dijalog Beograda i Prištine u… »
Milatović: Crna Gora je zabrinuta zbog situacije na severu Kosova i Metohije

Milatović: Crna Gora je zabrinuta zbog situacije na severu Kosova i Metohije

RTV 11.07.2023
VILJNUS - Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je danas da je Crna Gora zabrinuta zbog situacije na severu KiM. On je uoči početka samita NATO, na pitanje Tanjuga rekao i da ta zemlja podržava plan EU za deesklaciju i dijalog Beograda i… »
Stoltenberg : U stalnom sam kontaktu sa Vučićem, spreman sam za sastanak

Stoltenberg : U stalnom sam kontaktu sa Vučićem, spreman sam za sastanak

RTS 11.07.2023
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg kaže da je u stalnom kontaktu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i da je spreman da se sastanu. Stoltenberg je pred početak samita NATO-a u Vilnjusu odgovarao na pitanja Tanjuga da li će se… »
Stoltenberg kaže da je u stalnom kontaktu sa Vučićem i da je spreman za sastanak

Stoltenberg kaže da je u stalnom kontaktu sa Vučićem i da je spreman za sastanak

Insajder 11.07.2023
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je u Viljnusu da je u stalnom kontaktu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i da je spreman da se sastanu. On je to rekao pred početak samita NATO, na pitanje Tanjuga da li će se sastati sa… »
Stoltenberg o situaciji na severu KiM: U stalnom sam kontaktu sa Vučićem

Stoltenberg o situaciji na severu KiM: U stalnom sam kontaktu sa Vučićem

Telegraf 11.07.2023
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas u Viljnusu da je u stalnom kontaktu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i da je spreman da se sastanu. On je to rekao pred početak samita NATO, na pitanje Tanjuga da li će se… »
"Spreman sam za sastanak": Stoltenberg o sastanku sa Vučićem: U stalnom smo kontaktu

"Spreman sam za sastanak": Stoltenberg o sastanku sa Vučićem: U stalnom smo kontaktu

Blic 11.07.2023
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas u Viljnusu da je u stalnom kontaktu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i da je spreman da se sastanu. On je to rekao pred početak samita NATO, na pitanje Tanjuga da li će se… »
Stoltenberg: U stalnom sam kontaktu sa Vučićem, spreman sam za sastanak

Stoltenberg: U stalnom sam kontaktu sa Vučićem, spreman sam za sastanak

Euronews 11.07.2023
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas u Vilnjusu da je u stalnom kontaktu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i da je spreman da se sastanu. On je to rekao uoči početka samita NATO, na pitanje da li će se sastati sa… »
Stoltenberg: U stalnom sam kontaktu sa Vučićem, spreman sam za sastanak

Stoltenberg: U stalnom sam kontaktu sa Vučićem, spreman sam za sastanak

Sputnik 11.07.2023
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas u Viljnusu da je u stalnom kontaktu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i da je spreman da se sastanu. On je to rekao pred početak samita NATO, na pitanje Tanjuga da li će se… »
Stoltenberg: U stalnom sam kontaktu sa Vučićem, spreman sam za sastanak

Stoltenberg: U stalnom sam kontaktu sa Vučićem, spreman sam za sastanak

Vesti online 11.07.2023
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas u Viljnusu da je u stalnom kontaktu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i da je spreman da se sa njim sastane. On je to rekao pred početak samita NATO, na pitanje Tanjuga da li će… »

Vesti dana »