Povezane vesti

Ministar Martinović se javno izvinio zbog izjave u Skupštini Srbije

Ministar Martinović se javno izvinio zbog izjave u Skupštini Srbije

Slobodna Evropa 06.07.2023
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Srbije Aleksandar Martinović 6. jula uputio je javno izvinjenje zbog izjave 4. jula u Skupštini Srbije. Martinović, funkcioner vladajuće Srpske napredne stranke, uputio je tada pitanje poslanicima koliko… »
Martinović se izvinio građanima, Vučiću i Vladi Srbije zbog svog govora u Skupštini

Martinović se izvinio građanima, Vučiću i Vladi Srbije zbog svog govora u Skupštini

Politika 06.07.2023
Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Aleksandar Martinović izvinio se danas svim ljudima koji su se osetili povređenim zbog njegovog govora u Skupštini Srbije 4. jula, kao i predsedniku Aleksandru Vučiću i Vladi Srbije zbog neprijatnosti… »
Kako se Martinović izvinio – posle intervencije predsednika i to prvo njemu

Kako se Martinović izvinio – posle intervencije predsednika i to prvo njemu

N1 Info 06.07.2023
Dva dana pošto je u Skupštini Aleksandar Martinović uvredio sve građane koji nemaju ili ne mogu da imaju decu, danas se javno izvinio, pisanim putem. Učinio je to tek pošto je predsednik Aleksandar Vučić rekao da će se Martinović izviniti i tek… »
Martinović se izvinio građanima, predsedniku Vučiću i Vladi zbog govora u Skupštini

Martinović se izvinio građanima, predsedniku Vučiću i Vladi zbog govora u Skupštini

RTS 06.07.2023
Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Aleksandar Martinović izvinio se svim ljudima koji su se osetili povređenim zbog njegovog govora u Skupštini Srbije 4. jula, kao i predsedniku Aleksandru Vučiću i Vladi Srbije zbog neprijatnosti koju… »
Aleksandar Martinović se izvinio građanima i predsedniku, Vlada bez odgovora da li razmatra njegovu smenu (VIDEO)

Aleksandar Martinović se izvinio građanima i predsedniku, Vlada bez odgovora da li razmatra njegovu smenu (VIDEO)

Insajder 06.07.2023
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović izvinio se zbog svoje izjave u kojoj je prozivao poslanike koji nemaju decu, ističući da on hrani troje, dok drugi hrane kučiće, mačiće i zlatne ribice. Osuđujući ministrovu… »
Martinović se zbog uvreda izvinio građanima, Vučiću i Vladi

Martinović se zbog uvreda izvinio građanima, Vučiću i Vladi

Glas Amerike 06.07.2023
Beograd — Aleksandar Martinović, ministar državne uprave i lokalne samouprave, uputio je javno izvinjenje nakon uvredljive izjave tokom skupštinske rasprave. Potpisnici zahteva za smenu Martinovića Saopštenje u kom traže smenu ministra državne… »
Javno izvinjenje Martinovića građanima, Vučiću i Vladi

Javno izvinjenje Martinovića građanima, Vučiću i Vladi

N1 Info 06.07.2023
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović uputio je javno izvinjenje, nakon njegove izjave u skupštini o poslanicima koji nemaju decu. „Izvinjavam se svim ljudima u Srbiji koji su se osetili povređenim mojim govorom na… »
Vučić: Rekao sam Martinoviću da se povuče iz Skupštine, izviniće se

Vučić: Rekao sam Martinoviću da se povuče iz Skupštine, izviniće se

Politika 06.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je pozvao ministra državne uprave i lokalne samouprave Aleksandra Martinovića i iskazao, ne samo svoje neslaganje, već ogorčenje zbog onoga što je izgovorio u parlamentu i rekao mu da se povuče… »
Glumica Anita Mančić Martinoviću: Vi ste jadni, gadni, bedni, zli nečovek

Glumica Anita Mančić Martinoviću: Vi ste jadni, gadni, bedni, zli nečovek

Vreme 06.07.2023
Reakcije Glumica Anita Mančić je objavila snimak na Instagramu u kom je rekla da sebe smatra „neuspešnim čovekom“. Naime, ona i njen suprug su godinama pokušavali da imaju decu, o čemu je i pre javno govorila. Srpska pozorišna, televizijska i… »
Većina protiv smene Gašića

Većina protiv smene Gašića

Politika 06.07.2023
Za predlog da ministar unutrašnjih poslova bude smenjen glasalo je 37 poslanika, protiv je bilo 148, a na početku sednice prozapadna opozicija odbijala je da se nastavi rad dok je u sali ministar Aleksandar Martinović. Bratislav Gašić ostaje ministar… »
Izvinjenje Aleksandra Martinovića: Ponele su me emocije

Izvinjenje Aleksandra Martinovića: Ponele su me emocije

Vreme 06.07.2023
Izvinjenje Izvinio se i predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i Vladi "zbog neprijatnosti koju su imali" zbog onoga što je izjavio ali i da su neki pogrešno protumačili njegov govor. Pročitajte još Fašistoidna mantra Aleksandra Martinovića: Zlo… »
Aleksandar Martinović se izvinio zbog govora u Skupštini Srbije

Aleksandar Martinović se izvinio zbog govora u Skupštini Srbije

Insajder 06.07.2023
Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Aleksandar Martinović izvinio se danas svim ljudima koji su se osetili povređenim zbog njegovog govora u Skupštini Srbije 4. jula, kao i predsedniku Aleksandru Vučiću i Vladi Srbije zbog neprijatnosti… »
Martinović se izvinio građanima,Vučiću i Vladi zbog svog govora u Skupštini

Martinović se izvinio građanima,Vučiću i Vladi zbog svog govora u Skupštini

RTV 06.07.2023
BEOGRAD - Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Aleksandar Martinović izvinio se danas svim ljudima koji su se osetili povređenim zbog njegovog govora u Skupštini Srbije 4. jula, kao i predsedniku Aleksandru Vučiću i Vladi Srbije zbog… »
"Nisam imao nameru": Oglasio se ministar Martinović posle vređanja poslanika koji nemaju decu: Izvinio se građanima…

"Nisam imao nameru": Oglasio se ministar Martinović posle vređanja poslanika koji nemaju decu: Izvinio se građanima…

Blic 06.07.2023
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović javno se danas izvinio jer je na sednici Skupštine Srbije prozvao poslanike opozicije koji nemaju decu, što je prethodnih dana naišlo na niz osuda u javnosti. - Izvinjavam se svim… »
Martinović se izvinio: Nisam imao nameru da uvredim građane

Martinović se izvinio: Nisam imao nameru da uvredim građane

Radio 021 06.07.2023
Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Aleksandar Martinović izvinio se danas svim ljudima koji su se osetili povređenim zbog njegovog govora u Skupštini 4. jula. Izvinio se i predsedniku Aleksandru Vučiću i Vladi Srbije zbog neprijatnosti… »
Javno izvinjenje Martinovića građanima, Vučiću i Vladi

Javno izvinjenje Martinovića građanima, Vučiću i Vladi

Novi magazin 06.07.2023
Ministar državne upravne i lokalne samourpave Aleksandar Martinović uputio je javno izvinjenje, nakon njegove izjave u skupštini o poslanicima koji nemaju decu. „Izvinjavam se svim ljudima u Srbiji koji su se osetili povređenim mojim govorom na… »
Martinović se izvinio građanima, Vučiću i Vladi zbog govora u Skupštini o poslanicima koji nemaju decu

Martinović se izvinio građanima, Vučiću i Vladi zbog govora u Skupštini o poslanicima koji nemaju decu

Euronews 06.07.2023
Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Aleksandar Martinović izvinio se danas svim ljudima koji su se osetili povređenim zbog njegovog govora u Skupštini Srbije 4. jula, kao i predsedniku Aleksandru Vučiću i Vladi Srbije zbog neprijatnosti… »
Sramno izvinjenje Aleksandra Martinovića

Sramno izvinjenje Aleksandra Martinovića

Nova 06.07.2023
Ministar državne upravne i lokalne samouprave Aleksandar Martinović uputio je javno izvinjenje, a nakon uvreda građanima koji nemaju decu, izrečenih na sednici Skupštine. „Izvinjavam se svim ljudima u Srbiji koji su se osetili povređenim mojim… »
Martinović se IZVINIO GRAĐANIMA VUČIĆU I VLADI SRBIJE zbog govora u Skupštini

Martinović se IZVINIO GRAĐANIMA VUČIĆU I VLADI SRBIJE zbog govora u Skupštini

Dnevnik 06.07.2023
Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Aleksandar Martinović izvinio se danas svim ljudima koji su se osetili povređenim zbog njegovog govora u Skupštini Srbije 4. jula, kao i predsedniku Aleksandru Vučiću i Vladi Srbije zbog neprijatnosti… »
Oglasio se Martinović: Izvinjavam se građanima i predsedniku Vučiću

Oglasio se Martinović: Izvinjavam se građanima i predsedniku Vučiću

Danas 06.07.2023
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović uputio je javno izvinjenje povodom govora tokom Trećeg vanrednog zasedanja Narodne skupštine Republike Srbije u Trinaestom sazivu, od 4. jula 2023. godine. Martinović je u javnom… »
Dačić: Glasanje o Gašiću pokazalo da nema krize vlasti i da je većina stabilna

Dačić: Glasanje o Gašiću pokazalo da nema krize vlasti i da je većina stabilna

Blic 06.07.2023
Ministar spoljnih poslova i lider Socijalističke parije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je, jučerašnjim glasanjem u vezi sa zahtevom za smenu ministra unutrašnjih poslova Bratislava Gašića, parlamentarna većina pokazala da je stabilna i da… »
Ministar Martinović uputio javno izvinjenje zbog uvredljive izjave! "Žao mi je, nisam imao nameru da uvredim građane!"

Ministar Martinović uputio javno izvinjenje zbog uvredljive izjave! "Žao mi je, nisam imao nameru da uvredim građane!"

Mondo 06.07.2023
Ministar dr Aleksandar Martinović je uputio javno izvinjenje zbog svoje izjave u Skupštini. Ministar dr Aleksandar Martinović je uputio javno izvinjenje zbog svoje izjave u Skupštini. Povodom govora ministra državne uprave i lokalne samouprave dr… »
Lepi Draža i lepi Ćuta – komisija za lepotu: Vučić o kritici ministra Martinovića i njegovim uvredama upućenim ljudima…

Lepi Draža i lepi Ćuta – komisija za lepotu: Vučić o kritici ministra Martinovića i njegovim uvredama upućenim ljudima…

Danas 06.07.2023
Predsednik Srbije rekao je da nije pratio sednicu Skupštinu Srbije tokom koje je ministar Aleksandar Martinović uvredio građanke i građane Srbije koji nemaju decu, ali i da je to učinio naknadno i da je lično osudio takav nastup ministra SNS. –… »
"Pozvao sam ga i iskazao svoje ogorčenje i neslaganje!" Vučić o uvredljivoj izjavi ministra Martinovića - izvinio mi se!

"Pozvao sam ga i iskazao svoje ogorčenje i neslaganje!" Vučić o uvredljivoj izjavi ministra Martinovića - izvinio mi se!

Mondo 06.07.2023
Vučić je u svom obraćanju iz Predsedništva pomenuo i uvredljivu izjavu ministra Martinovića. Vučić je u svom obraćanju iz Predsedništva pomenuo i uvredljivu izjavu ministra Martinovića. Pozvao sam Aleksandra Martinovića, i iskazao svoje… »
Vučić: Martinović će se izviniti

Vučić: Martinović će se izviniti

Insajder 06.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da je pozvao ministra državne uprave i lokalne samouprave Aleksandra Martinovića i iskazao, kako kaže, ne samo svoje neslaganje već i ogorčenje zbog onoga što je izgovorio u parlamentu. Podsetimo… »
Vučić o izjavama Martinovića: Rekao sam da se povuče iz Skupštine, izviniće se

Vučić o izjavama Martinovića: Rekao sam da se povuče iz Skupštine, izviniće se

N1 Info 06.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je pozvao ministra državne uprave Aleksandra Martinovića nakon njegove izjave u skupštini o poslanicima koji nemaju decu. „Iskazao sam svoje neslaganje i ogorčenje. Bez obzira koliko je bio pritisnut… »
Vučiću „pala klapna“ zbog pitanja o Martinoviću: Iznervirani predsednik pričao o ratu, komisiji za lepotu, Draži…

Vučiću „pala klapna“ zbog pitanja o Martinoviću: Iznervirani predsednik pričao o ratu, komisiji za lepotu, Draži…

Nova 06.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je, govoreći o nastupu ministra Aleksandra Martinovića u parlamentu, da je ga pozvao nakon uvreda na račun ljudi koji nemaju decu i rekao mu da napusti Skupštinu. Ni tokom ove konferencije predsednik nije… »
"Svakako će se izviniti": Vučić o uvredljivoj izjavi Ministra Martinovića: Pozvao sam ga, iskazao svoje neslaganje i…

"Svakako će se izviniti": Vučić o uvredljivoj izjavi Ministra Martinovića: Pozvao sam ga, iskazao svoje neslaganje i…

Blic 06.07.2023
Pozvao sam Aleksandra Martinovića, i iskazao svoje neslaganje i ogorčenje, bez obzira koliko bio ogorčen, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je tako odgovorio na pitanje da li je pogledao nastup ministra državne uprave i lokalne samouprave… »
Vučić o izjavama Martinovića: Rekao sam da se povuče iz Skupštine, izviniće se

Vučić o izjavama Martinovića: Rekao sam da se povuče iz Skupštine, izviniće se

Novi magazin 06.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je pozvao ministra državne uprave Aleksandra Martinovića nakon njegove izjave u skupštini o poslanicima koji nemaju decu. „Iskazao sam svoje neslaganje i ogorčenje. Bez obzira koliko je bio pritisnut… »
Zatražena smena Aleksandra Martinovića zbog neumesne izjave, Vučić kaže - izviniće se

Zatražena smena Aleksandra Martinovića zbog neumesne izjave, Vučić kaže - izviniće se

Radio 021 06.07.2023
Glasanje za smenu ministra policije Bratislava Gašića gotovo je u potpunosti ostalo u senci poruka ministra državne uprave i lokalne samouprave Aleksandra Martinovića. Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković izjavila je da su stavovi… »
Vučić o izjavi Martinovića o deci poslanika: Rekao sam mu šta mislim, napravio je grešku i snosiće konsekvence

Vučić o izjavi Martinovića o deci poslanika: Rekao sam mu šta mislim, napravio je grešku i snosiće konsekvence

Euronews 06.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je pozvao ministra Aleksandra Martinovića, za koga su juče predstavnici opozicije tražili da napusti skupštinsku sednicu zbog komentara o tome ko od narodnih poslanika ima decu, i da mu je rekao da se… »
Jovanović: Ministar poput Martinovića bi u svakoj normalnoj državi odmah bio smenjen

Jovanović: Ministar poput Martinovića bi u svakoj normalnoj državi odmah bio smenjen

Novi magazin 06.07.2023
Poslanik Narodne stranke Stefan Jovanović izjavio je danas da bi ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović trebalo da bude smenjen jer je "uvredio ljude koji nemaju decu i sve građane Srbije", ali da to ne može biti zamena za… »
Neprimereno, za mnoge veoma bolno: Nižu se osude zbog uvredljive izjave ministra Aleksandra Martinovića: "Da li je uopšte…

Neprimereno, za mnoge veoma bolno: Nižu se osude zbog uvredljive izjave ministra Aleksandra Martinovića: "Da li je uopšte…

Blic 06.07.2023
Izjave Aleksandra Martinovića, ministra državne uprave i lokalne samouprave, u kojima proziva poslanike opozicije koji nemaju decu naišla je prethodnih dana na niz osuda u javnosti. Stavove ministra oštro su osudili građani, opozicioni poslanici, ali… »
Nemačka ukida dodatak za decu?! Primali ga i Srbi, i to po 300 evra mesečno: Sada više nema para u budžetu za jednu veliku…

Nemačka ukida dodatak za decu?! Primali ga i Srbi, i to po 300 evra mesečno: Sada više nema para u budžetu za jednu veliku…

Blic 06.07.2023
U državnom budžetu Nemačke za 2024. godinu planirane su brojne uštede, a u jednu od njih spada i roditeljski odnosno dečiji dodatak, na koji u budućnosti neće imati svi pravo. Reč je o prinadležnosti koja se u toj zemlji zove Elterngeld, odnosno… »
Jovanović: Ministar poput Martinovića bi u svakoj normalnoj državi odmah bio smenjen

Jovanović: Ministar poput Martinovića bi u svakoj normalnoj državi odmah bio smenjen

Beta 06.07.2023
Poslanik Narodne stranke Stefan Jovanović izjavio je danas da bi ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović trebalo da bude smenjen jer je "uvredio ljude koji nemaju decu i sve građane Srbije", ali da to ne može biti zamena za… »
Aleksandar Martinović – lice režima Srpske napredne stranke

Aleksandar Martinović – lice režima Srpske napredne stranke

Nova 06.07.2023
Sala Skupštine Srbije pamti mnogo toga, ali ono što je ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović izgovorio ući će u anale srpskog parlamenta. Reč je o čoveku koji je falsifikovao svoje naučne radove i na osnovu tih… »
„Kad me stigne tuga, ućutim da je preživim“: Anita Mačić je juče brutalno odbrusila Martinoviću, a ovako je govorila…

„Kad me stigne tuga, ućutim da je preživim“: Anita Mačić je juče brutalno odbrusila Martinoviću, a ovako je govorila…

Nova 06.07.2023
Više puta je javno govorila o svojoj borbi. Ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović nedavno je izneo niz uvreda na račun opozicije, a istom prilikom i uvredio brojne građane koji nemaju decu. Martinović je tokom… »
Sofija Todorović: Tražimo smenu Martinovića, ali se plašimo ko bi mogao da ga zameni

Sofija Todorović: Tražimo smenu Martinovića, ali se plašimo ko bi mogao da ga zameni

Nova 06.07.2023
Prozivka ministra Aleksandra Martinovića na račun opozicionih poslanika koji nemaju decu izazvala je lavinu negativnih komentara. Reči ministra državne uprave i lokalne samouprave osudili su brojni građani, opozicioni političari i aktivisti za… »
„Aleksandar Martinović se od juče piše malim slovima“: Kako je jedan ministar uvredio mnoge građane Srbije

„Aleksandar Martinović se od juče piše malim slovima“: Kako je jedan ministar uvredio mnoge građane Srbije

City magazine 06.07.2023
Aleksandar Martinović ministar državne uprave i lokalne samouprave, javno je prozvao poslanike opozicije koji nemaju decu, čime je uvredio mnoge građane Srbije. Mediji i društvene mreže posle ovih izjava eksplodirale su. „Ja hranim troje dece, pa… »
Anita Mančić postavila Martinovića na mesto: „Vi ste jadni, gadni, bedni, zli nečovek“

Anita Mančić postavila Martinovića na mesto: „Vi ste jadni, gadni, bedni, zli nečovek“

Luftika 06.07.2023
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović nedavno je izneo niz uvreda na račun opozicije, a istom prilikom i uvredio brojne građane koji nemaju decu. Martinović je tokom jučerašnje sednice ušao u sukob sa predstavnicima… »
„Aleksandar Martinović se od juče piše malim slovima“: Kako je jedan ministar uvredio mnoge građane Srbije

„Aleksandar Martinović se od juče piše malim slovima“: Kako je jedan ministar uvredio mnoge građane Srbije

City magazine 06.07.2023
Aleksandar Martinović ministar državne uprave i lokalne samouprave, javno je prozvao poslanike opozicije koji nemaju decu, čime je uvredio mnoge građane Srbije. Mediji i društvene mreže posle ovih izjava eksplodirale su. „Ja hranim troje dece, pa… »
Gašić ostao u Vladi, Martinović izbačen sa sednice: Kako su se juče ministri proveli u Skupštini?

Gašić ostao u Vladi, Martinović izbačen sa sednice: Kako su se juče ministri proveli u Skupštini?

Nova 06.07.2023
Martinović se vratio na mesto zločina u skupštinsku salu gde je u utorak vređao sve ljude koji nemaju decu, vagao sa osećajnošću, empatijom i ljubavlju. Juče je opozicija dok je Maartinović bio u sali nije dozvolila nastavak sednice. Martinović… »
Martinović, maneken neuspešnih spermatozoida

Martinović, maneken neuspešnih spermatozoida

Danas 06.07.2023
Ima onaj vic: pošalje čovek CV na konkurs za posao i tamo istakne jedino da u svojoj bogatoj karijeri ima sedmoro dece. Konkursna komisija se čudom načudi, pa ga na usmenom delu konkursa upitaju: „Izvinite, gospodine, a je l’ znate vi nešto da… »
Đukanović: Martinović reagovao malo neprimereno, siguran sam da je hteo da se izvini

Đukanović: Martinović reagovao malo neprimereno, siguran sam da je hteo da se izvini

Radio 021 06.07.2023
Poslanik SNS Vladimir Đukanović rekao je da je ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović imao nameru da se izvini zbog svoje izjave. Kako kaže Đukanović, poslanici opozicije na sednici Skupštine mu nisu dali priliku. On je… »
Anita Mančić odgovorila Martinoviću: „Sebe smatram neuspešnim čovekom, ali vi ste zli nečovek“ (VIDEO)

Anita Mančić odgovorila Martinoviću: „Sebe smatram neuspešnim čovekom, ali vi ste zli nečovek“ (VIDEO)

Danas 05.07.2023
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović nedavno je izneo niz uvreda na račun opozicije, a istom prilikom i uvredio brojne građane koji nemaju decu. Martinović je tokom jučerašnje sednice ušao u sukob sa predstavnicima… »
Jovanović Ćuta: Rušiti Vučića je ogroman posao, treba da se upregne ceo narod

Jovanović Ćuta: Rušiti Vučića je ogroman posao, treba da se upregne ceo narod

Danas 05.07.2023
Poslanik stranke Zajedno Aleksandar Jovanović Ćuta ocenio je da nije iznenađen rezultatima glasanja o nepoverenju ministru unutrašnjih poslova Bratislavu Gašiću, kao i da bi bilo više glasova za njegovu smenu da je predsednik skupštine Vladimir… »
Skupštinski „dežurni magarac“: Da li je Martinović zaista delovao samostalno i bez agende kad je vređao osobe bez dece?

Skupštinski „dežurni magarac“: Da li je Martinović zaista delovao samostalno i bez agende kad je vređao osobe bez dece?

Danas 05.07.2023
„Hoćete da sad nabrajamo ko od vas niti je u braku, niti ima decu, nego umesto dece hrani kuče, hrani mače, zlatnu ribicu i tako dalje“, poručio je sa skupštinske govornice minstar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Aleksandar Martinović… »

Vesti dana »