Povezane vesti

Žan Filip Kraso: Jedva čekam da zaigram pred navijačima Zvezde

Žan Filip Kraso: Jedva čekam da zaigram pred navijačima Zvezde

Politika 20.06.2023
Novi fudbaler Crvene zvezde Žan Filip Kraso izjavio je danas na konferenciji za medije da jedva čeka da zaigra pred navijačima „crveno-belih”. Dosadašnji fudbaler Sent Etjena Žan Filip Kraso potpisao je danas ugovor sa Crvenom zvezdom na četiri… »
Gotovo je: Crvena zvezda ima novog napadača! (video)

Gotovo je: Crvena zvezda ima novog napadača! (video)

Sportski žurnal 20.06.2023
Žan Filip Kraso potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom. Dosadašnji fudbaler Sent Etjena Žan Filip Kraso potpisao je ugovor sa Crvenom zvezdom, saopštio je beogradski klub. Kraso (25) igra na poziciji napadača, a zvanično je prvo pojačanje crveno-belih… »
Najbolji asistent Prve lige Srbije prvo pojačanje Kragujevčana

Najbolji asistent Prve lige Srbije prvo pojačanje Kragujevčana

Sportski žurnal 20.06.2023
Radnički 1923 doveo Miloša Ristića. Jedan od najboljih igrača užičke Slobode i vodeći asistent Prve lige Srbije prošle sezone Miloš Ristić (28) prva je pridošlica u tabor kragujevačkog superligaša u letnjem prelaznom roku. Ristić je minule… »
Zvanično - Borac pronašao prvo pojačanje u FMP-u!

Zvanično - Borac pronašao prvo pojačanje u FMP-u!

Sportske.net 20.06.2023
Košarkaški klub Borac iz Čačka dobio je prvo pojačnje za narednu sezonu. U pitanju je doskorašnji košarkaš FMP Železnika Nikola Manojlović. Manojlović ima 21 godinu, igra na bekovskoj poziciji i visok je 201 centimetar, a potpisao je ugovor sa… »
Žan-Filip Kraso prvo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku

Žan-Filip Kraso prvo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku

Novi magazin 20.06.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas Žana Filipa-Krasoa kao prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku. Napadač iz Obale Slonovače je sa aktuelnim prvacima Srbije potpisao četvorogodišnji ugovor. "Jako sam srećan što sam ovde, jedva… »
Biće vruće ovih dana na Marakani - Mrkela govorio o novim pojačanjima i koliko su blizu (video)

Biće vruće ovih dana na Marakani - Mrkela govorio o novim pojačanjima i koliko su blizu (video)

Sportski žurnal 20.06.2023
Žan Filip Kraso je novi napadač Crvene zvezde, a očekuje se dolazak još jednog špica, kao i čuvara mreže. U Medija centru stadiona "Rajko Mitić", Crvena zvezda je predstavila novog napadača - Žan Filip Krasoa koji je potpisao četvorogodišnji… »
Kraso: Nema pritiska, igrao sam velike utakmice, napadao sam i PSŽ (video)

Kraso: Nema pritiska, igrao sam velike utakmice, napadao sam i PSŽ (video)

Sportski žurnal 20.06.2023
”Jedva čekam da zaigram pred navijačima Zvezde”. Novi fudbaler Crvene zvezde Žan Filip Kraso izjavio je danas na konferenciji za medije da jedva čeka da zaigra pred navijačima crveno-belih. Dosadašnji fudbaler Sent Etjena Žan Filip Kraso… »
Zvezda je tek počela, stiže još pojačanja! Mrkela otkrio i pozicije novih igrača: "Biće promocija"

Zvezda je tek počela, stiže još pojačanja! Mrkela otkrio i pozicije novih igrača: "Biće promocija"

Mondo 20.06.2023
Mitar Mrkela najavio je da će Crvena zvezda dovesti još pojačanja u narednom periodu. Mitar Mrkela najavio je da će Crvena zvezda dovesti još pojačanja u narednom periodu. Crvena zvezda predstavila je prvo pojačanje, Žan Filip Kraso i zvanično je… »
Zvezda dovela napadača: Žan Filip Kraso pojačanje za LŠ

Zvezda dovela napadača: Žan Filip Kraso pojačanje za LŠ

Sport klub 20.06.2023
Za reprezentaciju Obale Slonovače odigrao je šest utakmica i postigao je dva gola. Dosadašnji fudbaler Sent Etjena Žan Filip Kraso potpisao je ugovor sa Crvenom zvezdom, saopštio je beogradski klub. Napadač iz Obale Slonovače je sa aktuelnim… »
Novi napadač Zvezde ima reč: "Imam tremu, došao sam u mitski klub!"

Novi napadač Zvezde ima reč: "Imam tremu, došao sam u mitski klub!"

Sportske.net 20.06.2023
U Beograd je stigao doskorašnji napadač Sent Etjena Žan Filip Kraso (25) koji je sa klubom potpisao četvorogodišnji ugovor i stiže kao slobodan igrač "Zadovoljstvo mi je da predstavim prvo pojačanje Zvezde u ovom roku. Tražili smo napadača, a… »
Crvena zvezda dovela napadača za Ligu šampiona: Reprezentativac Obale Slonovače potpisao četvorogodišnji ugovor sa…

Crvena zvezda dovela napadača za Ligu šampiona: Reprezentativac Obale Slonovače potpisao četvorogodišnji ugovor sa…

Danas 20.06.2023
Žan Filip Kraso, fudbaler koji je prošle sezone nastupao u francuskom drugoligašu Sent Etjenu, potpisao je ugovor sa crvenom zvezdom. Kako je saopštio klub iz Ljutice Bogdana, Kraso je potpisao četvorogodišnji ugovor. Računica Zvezdana Terzića za… »
ŽAN FILIP KRASO potpisao ugovor sa CRVENOM ZVEZDOM

ŽAN FILIP KRASO potpisao ugovor sa CRVENOM ZVEZDOM

Dnevnik 20.06.2023
BEOGRAD: Dosadašnji fudbaler Sent Etjena Žan Filip Kraso potpisao je danas ugovor sa Crvenom zvezdom, saopštio je beogradski klub. Kraso (25) igra na poziciji napadača, a zvanično je prvo pojačanje "crveno-belih" u letnjem prelaznom roku. On je… »
Zvezda predstavila prvo pojačanje! Kraso stigao, majka aplaudirala: "Nisam klasičan napadač, pričao sam sa Marinom"

Zvezda predstavila prvo pojačanje! Kraso stigao, majka aplaudirala: "Nisam klasičan napadač, pričao sam sa Marinom"

Mondo 20.06.2023
Žan Filip Kraso i zvanično je predstavljen kao pojačanje Crvene zvezde. Žan Filip Kraso i zvanično je predstavljen kao pojačanje Crvene zvezde. Žan Filip Kraso i zvanično je novi fudbaler Crvene zvezde. Potpisao je četvorogodišnji ugovor sa… »
Napadač Žan Filip Kraso potpisao četvorogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom

Napadač Žan Filip Kraso potpisao četvorogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom

Euronews 20.06.2023
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić juče je najavio četiri potpisa do kraja nedelje i već danas je promovisan novi napadač Žan Filip Kraso. Doskorašnji napadač Sent Etjena i reprezentativac Obale Slonovače potpisao je… »
Mama je bila hit na konferenciji: Zvezda dovela novog napadača, a on ni pet, ni šest - otkrio šta mu je u tome dosadno…

Mama je bila hit na konferenciji: Zvezda dovela novog napadača, a on ni pet, ni šest - otkrio šta mu je u tome dosadno…

Večernje novosti 20.06.2023
CRVENA zvezda je predstavila svoje prvo veliko pojačanje za sezonu 2023/2024 u kojoj će igrati u grupnoj fazi Lige šampiona, a to predstavljanje proteklo je prilično zanimljivo. FOTO: FK Crvena zvezda Kao što su vam "Novosti" već javile, novi… »
"Delije" slave: Crvena zvezda dovela veliko pojačanje za Ligu šampiona (video)

"Delije" slave: Crvena zvezda dovela veliko pojačanje za Ligu šampiona (video)

Večernje novosti 20.06.2023
CRVENA zvezda nastavlja da pojačava svoje redove pred sezonu 2023/2024 u kojoj će igrati u grupnoj fazi Lige šampiona, a najnovije vesti sa Marakane obradovale su sve "delije". Foto: Novosti arhiva/M. V. Novi fudbaler Zvezde postao je Žan Filip Kraso… »
Zvezda popunjava album za Ligu šampiona, Žan Filip Kraso u crveno-belom!

Zvezda popunjava album za Ligu šampiona, Žan Filip Kraso u crveno-belom!

Sportske.net 20.06.2023
Crvena zvezda danas je i zvanično objavila novo pojačanje u vidu doskorašnjeg napadača Sent Etjena Žana Filipa Krasoa (25). Reprezentativac Obale Slonovače rođen u Štutgartu protekle je sezone postigao 17 golova i na to dodao 12 asistencija u 35… »
Kako će Kraso "ukrasiti" Zvezdu?

Kako će Kraso "ukrasiti" Zvezdu?

Sportske.net 20.06.2023
Žan-Filip Kraso novi je napadač Crvene zvezde, potvrdio je danas klub iz Ljutice Bogdana. Dugo je rukovodstvo "crveno-belih" pratilo sada već bivšeg napadača desetostrukog šampiona francuske Sent Etjena i na kraju uspelo u nameri da na "Marakanu"… »
Napadač sleteo na "Marakanu", danas potpis!

Napadač sleteo na "Marakanu", danas potpis!

Sportske.net 20.06.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda predstaviće danas u 16.00 sati na stadionu "Rajko Mitić" novo pojačanje. U pitanju je, kako "Sportske" mogu da potvrde, napadač Žan Filip-Kraso koji stiže kao slobodan igrač iz francuskog Sent Etjena. Uskoro se očekuje… »
MONDO saznaje - bomba na "marakani", novi špic je stigao: Prošle godine eksplodirao, sad došao zbog Lige šampiona!

MONDO saznaje - bomba na "marakani", novi špic je stigao: Prošle godine eksplodirao, sad došao zbog Lige šampiona!

Mondo 20.06.2023
Crvena zvezda ima novog napadača, a MONDO saznaje da je u pitanju Žan Filip Kraso koji je potpisao ugovor na četiri godine. Crvena zvezda ima novog napadača, a MONDO saznaje da je u pitanju Žan Filip Kraso koji je potpisao ugovor na četiri godine… »

Vesti dana »