Povezane vesti

„Teško je objasniti koliko si dobar i kakva si inspiracija“

„Teško je objasniti koliko si dobar i kakva si inspiracija“

Sport klub 11.06.2023
Kasper Rud je još jednom izgubio finale na Rolan Garosu, a posle meča iskreno je čestitao boljem - odnosno najboljem - Novaku Đokoviću. Srbin je u finalu Rolan Garosa pobedio Norvežanina u tri seta 7:6 (1), 6:3, 7:5 za tri sata i 13 minuta igre i… »
Đoković: Želim da kažem mladima da moraju da veruju u sebe, ja sam ostvario san

Đoković: Želim da kažem mladima da moraju da veruju u sebe, ja sam ostvario san

Politika 11.06.2023
PARIZ – Najbolji srpski teniser Novak Đoković je posle osvajanja Rolan Garosa i rekordnog 23. grend slem pehara u karijeri poručio mladima da veruju u sebe jer je on ostvario san koji je imao kad je imao sedam godina i sad uživa u njemu. Na početku… »
Jokićeva šaljiva poruka Noletu: "Dosta više, Bog te video"

Jokićeva šaljiva poruka Noletu: "Dosta više, Bog te video"

Sportske.net 11.06.2023
"Džokera" čeka možda poslednji meč u finalnoj NBA seriji u noći između ponedeljka i utorka, pa prsten. Sledi mu poslednji korak ka sportskoj besmrtnosti koju je Novak ispunio. Đoković je na pitanje novinara RTS-a, dogovorio na srpskom da je Novak… »
ĐOKOVIĆ poručio MLADIMA: Verujte u sebe, JA SAM OSTVARIO SAN

ĐOKOVIĆ poručio MLADIMA: Verujte u sebe, JA SAM OSTVARIO SAN

Dnevnik 11.06.2023
PARIZ: Najbolji srpski teniser Novak Đoković je posle osvajanja Rolan Garosa i rekordnog 23. grend slem pehara u karijeri poručio mladima da veruju u sebe jer je on ostvario san koji je imao kad je imao sedam godina i sad uživa u njemu. Na početku… »
Ivanišević ogolio Novakovu 23. titulu - Nindža, vezivanje lisicama, čupanje noktiju, softver u glavi...

Ivanišević ogolio Novakovu 23. titulu - Nindža, vezivanje lisicama, čupanje noktiju, softver u glavi...

Sportski žurnal 11.06.2023
Kada Novaku kažete da nema šanse, onda je tri puta gladniji - navodi Splićanin. Ono što svi vide je 23. gren slem trofej Novaka Đokovića, a ono što ne vide je kako se do njega stiglo. Nagovestio je Novak kako: - Hvala što me trpite. Hvala timu i… »
Sa Kule Beograd odato priznanje Đokoviću posle trijumfa na Rolan Garosu

Sa Kule Beograd odato priznanje Đokoviću posle trijumfa na Rolan Garosu

Sportski žurnal 11.06.2023
Novak Đoković, čovek koji nam je svojim bravurama na terenu toliko puta izmamljivao osmehe i ulepšavao nedeljno popodne, zlatnim slovima se upisao u sve teniske almanahe. Nakon pobede Novaka Đokovića nad Kasperom Rudom od 3:0 u finalu Rolan Garosa i… »
Koji je ovo put? 23?! Bog te vido! Novak Đoković ostavio Nikolu Jokića bez teksta: "Ne postoje više reči..."

Koji je ovo put? 23?! Bog te vido! Novak Đoković ostavio Nikolu Jokića bez teksta: "Ne postoje više reči..."

Mondo 11.06.2023
Novak Đoković ostavio je bez reči Nikolu Jokića. Novak Đoković ostavio je bez reči Nikolu Jokića. Novak Đoković osvojio je Rolan Garos, a Nikola Jokić sprema se sa Denverom da u noći između ponedeljka i utorka zaigra da postane šampion NBA… »
Sa Kule Beograd odato priznanje Đokoviću posle trijumfa na Rolan Garosu

Sa Kule Beograd odato priznanje Đokoviću posle trijumfa na Rolan Garosu

Euronews 11.06.2023
Nakon pobede Novaka Đokovića nad Kasperom Rudom od 3:0 u finalu Rolan Garosa i 23. osvojenog Grend slema, najboljem teniseru sveta večeras je odato priznanje sa Kule Beograd, saopštilo je preduzeće "Belgrade Waterfront". "Dok su se Bulonjskom šumom… »
Jokić o Novaku: Uzeo je 23, Bog te video dosta više

Jokić o Novaku: Uzeo je 23, Bog te video dosta više

Sport klub 11.06.2023
Srbija daje manje od 0,1 odsto svetske populacije, a trenutno ima dvojicu najboljih sportista na planeti. Tako glasi samo jedan od tvitova tviteraša koji povezuju trenutak u kom su Novak Đoković i Nikola Jokić koji obojica prave ovih dana neviđeno… »
VIDEO Dirljivi momenti u Parizu: Novak slavio sa Jelenom i decom

VIDEO Dirljivi momenti u Parizu: Novak slavio sa Jelenom i decom

Nova 11.06.2023
Novakova proslava sa porodicom raznežila sve. Novak Đoković ispisao je nove stranice teniske istorije. On je došao do 23. grend slem titule pobedom nad Kasperom Rudom (7:6, 6:3, 7:5) u finalu Rolan Garosa i tako postao najtrofejniji teniser svih… »
I Novakov najveći kritičar je priznao: ''GOAT''! A pogledajte tek ove taj-brejk brojke!

I Novakov najveći kritičar je priznao: ''GOAT''! A pogledajte tek ove taj-brejk brojke!

Sportske.net 11.06.2023
Američki novinar Ben Rotenberg se često proteklih godina isticao oštrim kritikama na račun Novaka Đokovića, ali posle Novakovog rekordnog 23. grend slem trofeja, i njemu je jasno ko je najbolji teniser svih vremena. Rotenberg se u više navrata… »
Ivaniševićeve ''muke'' sa genijalnim Novakom: ''On uvek nešto hoće...''

Ivaniševićeve ''muke'' sa genijalnim Novakom: ''On uvek nešto hoće...''

Sportske.net 11.06.2023
Saradnja između Gorana Ivaniševića i Novaka Đokovića je sve uspešnija, iako bi se na prvi pogled moglo pomisliti i da to nije baš tako posle nedavnih Novakovih burnih reakcija upućenih ka svom timu tokom pojedinih mečeva. Rezultati govore sami za… »
NIJE GOTOVO - Novaku potrebne JOŠ DVE grend slem titule za APSOLUTNI REKORD!

NIJE GOTOVO - Novaku potrebne JOŠ DVE grend slem titule za APSOLUTNI REKORD!

Sportske.net 11.06.2023
Današnjim trijumfom na Rolan Garosu, Novak Đoković je ispisao najsjajniju stranicu istorije muškog tenisa i sa rekordne 23 grend slem titule i definitivno postao najbolji teniser svih vremena. Ali, i Vimbldon je u jednoj od svojih današnjih objava na… »
Nole: Neću stati, samo da mi se nešto ne ispreči na putu

Nole: Neću stati, samo da mi se nešto ne ispreči na putu

Sport klub 11.06.2023
Novak Đoković je osvojio rekordnu 23. Gren slem titulu i od ponedeljka će ponovo biti svetski reket broj jedan. Srbin je u Parizu ostvario oba cilja i tako ispisao nove stranice teniske istorije. Iako ne želi za sebe da kaže da je najbolji igrač u… »
Novak rekorder po još jednoj stvari, danas je opet umakao Nadalu

Novak rekorder po još jednoj stvari, danas je opet umakao Nadalu

Sportski žurnal 11.06.2023
Đoković je zaradio 2,3 miliona evra za pobedu u Parizu. Ono što interesuje Novaka Đokovića – osvojio je 23. gren slem trofej pobedom na Rolan Garosu, trećom (2016, 2021, 2023). Ono što interesuje druge – zaradio je 2,3 miliona evra za pobedu u… »
Novak Đoković GOAT – zacementirano

Novak Đoković GOAT – zacementirano

Sport klub 11.06.2023
Odakle početi, ljudi? Hajde prvo od onog što je sad već činjenica, iako njemu vaspitanje ne dozvoljava da to konstatuje – Novak Đoković je najveći teniser svih vremena. Da ponovimo, za ove što slabije čuju ili još poriču neporecivo – Novak… »
Novak otkrio da li sebe smatra najboljim teniserom svih vremena: Odgovor će oduševiti sve ljubitelje sporta

Novak otkrio da li sebe smatra najboljim teniserom svih vremena: Odgovor će oduševiti sve ljubitelje sporta

Nova 11.06.2023
Stvarno je veliki. Već dugo traje dilema – ili bolje rečeno trilema – ko je najbolji teniser svih vremena, da li Novak Đoković, Rafael Nadal, Rodžer Federer… Novak je svojom 23. grend slem titulom napravio možda i najveći korak ka… »
Đoković: Želim da kažem mladima da moraju da veruju u sebe, ja sam ostvario san

Đoković: Želim da kažem mladima da moraju da veruju u sebe, ja sam ostvario san

Sportski žurnal 11.06.2023
Novak Đoković je osvojio Rolan Garos treći put, sa 36 godina i 20 dana postao je najstariji osvajač turnira i došao do 23. gren slem trofeja. Najbolji srpski teniser Novak Đoković je posle osvajanja Rolan Garosa i rekordnog 23. gren slem pehara u… »
„Novak nije lak čovek, vezao nas je lisicama…“

„Novak nije lak čovek, vezao nas je lisicama…“

Sport klub 11.06.2023
Goran Ivanišević je bio ponosan na Novaka Đokovića nakon pobede Srbina u finalu Rolan Garosa protiv Kaspera Ruda u tri seta. Nole je u Parizu osvojio istorisjku 23. Gren slem titulu, a od ponedeljka će ponovo biti i svetski broj jedan. Hrvatski… »
Novinarka: Mogu li te zvati najboljim ikad? Đoković: Možeš me zvati Novak

Novinarka: Mogu li te zvati najboljim ikad? Đoković: Možeš me zvati Novak

Sportski žurnal 11.06.2023
Novak Đoković je osvojio Rolan Garos treći put, sa 36 godina i 20 dana postao je najstariji osvajač turnira i došao do 23. gren slem trofeja. Novak Đoković je srušio snove svima koji su mislili da nikada neće preteći Federera i Nadala po broju… »
Đoković: Neću da kažem da sam GOAT

Đoković: Neću da kažem da sam GOAT

Sport klub 11.06.2023
Novak Đoković je posle osvajanja Rolan Garosa sa trofejom došao pred novinare. Između ostalog je govorio o tome da li je on sada najbolji svih vremena kada je osvojio 23. Grend slem. Novak je rekao da je ova titula za njega jedna od najvećih i da… »
Nadal i Kirjos se poklonili teniskom kralju

Nadal i Kirjos se poklonili teniskom kralju

Sportske.net 11.06.2023
Nadal je među prvima je čestitao Novaku Đokoviću na grend slem turnirima. "Mnogo čestitki na ovom neverovatnom dostignuću. 23 je broj koji je pre nekoliko godina bilo nemoguće i zamisliti, a ti si do njega stigao, uživaj sa svojom porodicom i… »
Ušao u istoriju kao najbolji svih vremena, a ovih 10 stvari vam savetuje za uspeh: Novak Đoković - "Porodica mi je sve"

Ušao u istoriju kao najbolji svih vremena, a ovih 10 stvari vam savetuje za uspeh: Novak Đoković - "Porodica mi je sve"

Mondo 11.06.2023
Deset pitanja i odgovora Novaka Đokovića o uspesima i padovima u karijeri, motivaciji i istrajnosti - na dan kada je osvojio 23. grend slem titulu. Deset pitanja i odgovora Novaka Đokovića o uspesima i padovima u karijeri, motivaciji i istrajnosti -… »
Nikola Jokić: Đoković je majstor svog zanata

Nikola Jokić: Đoković je majstor svog zanata

Euronews 11.06.2023
Denver Nagetsi u noći između ponedeljka i utorka (02.30, TV Arena 1 Premium) dočekuju Majami u petoj utakmici finalne serije NBA lige. Nagetsi trenutno vode sa 3:1 i u slučaju pobede bi poneli titulu šampiona najkvalitetnije lige na svetu. Upravo tim… »
Nadal i Federer su predaleko od Novaka: Jedan podatak i rekord Đokovića najbolje govore o tome

Nadal i Federer su predaleko od Novaka: Jedan podatak i rekord Đokovića najbolje govore o tome

Nova 11.06.2023
Izgleda da ga Španac neće nikada ni stići Novak Đoković podigao je titulu na Rolan Garosu, sada ima 23. grend slem trofeja u riznici, od čega su tri iz Pariza. Srpski teniser je na Rolan Garosu trijumfovao 2016, 2021. i sada 2023. godine. Pobeda u… »
Đoković: Ako želiš bolju budućnost, uzmi stvari u svoje ruke, veruj i stvori je

Đoković: Ako želiš bolju budućnost, uzmi stvari u svoje ruke, veruj i stvori je

Novi magazin 11.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da je osvajanje 23. grend slem titule na Otvorenom prvenstvu Francuske poseban trenutak za njega i poručio mladima da "uzmu stvari u svoje ruke" ako žele da stvore bolju budućnost. "Ovo su neverovatni… »
FOTO Trenutak koji su svi čekali: Oglasio se Novak Đoković nakon istorijske titule

FOTO Trenutak koji su svi čekali: Oglasio se Novak Đoković nakon istorijske titule

Nova 11.06.2023
Slika koja govori više od hljadu reči. Novak Đoković, najbolji teniser sveta, oglasio se putem Tvitera nakon osvojene 23. titule na grend slemu u karijeri. Đoković nije ništa napisao, ali je podelio izuzetno emotivnu fotografiju koja bi mogla da… »
Svi najvažniji REKORDI Novaka Đokovića na jednom mestu!

Svi najvažniji REKORDI Novaka Đokovića na jednom mestu!

Sportske.net 11.06.2023
Novak Đoković je konačno uspeo da uradi ono što bi se dogodilo i mnogo ranije da mu nisu branili učešća na Australijan openu i US openu prošle godine, a da ne govorimo i o onoj diskvalifikaciji sa US opena jer je slučajno lopticom pogodio… »
Himna Bože pravde SE ORILA Parizom: Đoković nije mogao da SAKRIJE EMOCIJE, krenula i SUZA RADOSNICA

Himna Bože pravde SE ORILA Parizom: Đoković nije mogao da SAKRIJE EMOCIJE, krenula i SUZA RADOSNICA

Dnevnik 11.06.2023
PARIZ: Najbolji srpski teniser Novak Đoković je ponosno, sa peharom Kupa musketara u rukama, otpevao himnu "Bože pravde" posle osvajanja Rolan Garosa. Posle dugačkog govora na stadionu "Filip Šatrije" i podizanja trofeja na Rolan Garosu treći put u… »
Rafina (in)direktna podrška za Kaspera Ruda, ali ni ''VAMOS'' mu nije pomoglo protiv Novaka!

Rafina (in)direktna podrška za Kaspera Ruda, ali ni ''VAMOS'' mu nije pomoglo protiv Novaka!

Sportske.net 11.06.2023
Kasper Rud je danas pružio odličan otpor našem Novaku Đokoviću u finalu Rolan Garosa, ali ništa više od toga. Nole je ovaj finalni dvoboj dobio sa 3:0, po setovima 7:6, 6:3 i 7:5, pa Rud tako nije uspeo da dobije ni drugo uzatopno finale na Rolan… »
Janik Noa uručio Novaku pehar Tri musketara

Janik Noa uručio Novaku pehar Tri musketara

Novi magazin 11.06.2023
Posle pobede protiv Kaspera Ruda u finalu Rolan Garosa, pehar Tri musketara Novaku Đokoviću uručio je na tradicionalnoj ceremoniji nekadašnji francuski teniser Janik Noa. Noa je pre 40 godina, tada star 23 godine, osvojio Rolan Garos, a posle toga… »
Nadal čestitao Đokoviću na osvojenoj 23. grend slem tituli

Nadal čestitao Đokoviću na osvojenoj 23. grend slem tituli

Novi magazin 11.06.2023
Španski teniser Rafael Nadal čestitao je danas Novaku Đokoviću na osvajanju rekordne 23. grend slem titule u karijeri. "Čestitiam ti na ovom neverovatnom dostignuću. Broj od 23 grend slem titule je nešto što je izgledalo nemoguće pre nekoliko… »
Noletov pečat na šampionski govor: ''SRBIJA!''

Noletov pečat na šampionski govor: ''SRBIJA!''

Sportske.net 11.06.2023
Po završetku današnjeg istorijskog finala i 23. grend slem titule koju je osvojio pobedom nad Kasperom Rudom, Novak Đoković je održao i šampionski govor na Rolan Garosu. Najpre je izneo niz lepih reči na račun svog današnjeg rivala koji mu je… »
Hvala ti, Novače, za ove suze radosnice!

Hvala ti, Novače, za ove suze radosnice!

Sportske.net 11.06.2023
Novak Đoković je, valjda je to sada svima jasno, najbolji teniser u istoriji ove igre. Sve releventne brojke to pokazuju, nešto kasnije ćemo detaljnije pisati o tome, a ono što sada svim njegovim kritičarima ''bode oči'' jeste rekordni 23. grend… »
Novak Đoković: Neverovatan trenutak za mene, drago mi je što sam baš na ovom mestu ispisao istoriju

Novak Đoković: Neverovatan trenutak za mene, drago mi je što sam baš na ovom mestu ispisao istoriju

Euronews 11.06.2023
Novak Đoković je današnjom pobedom nad Kasperom Rudom u finalu Rolan garosa postao apsolutni rekorder po broju osvojenih gren slem titula! On ih sada ima čak 23, čime je preskočio Rafaela Nadala koji je na cifri od 22. Pored toga, srpski teniser se… »
Novakov govor za pamćenje u Parizu! Đoković ispisao istoriju - poslao poruku timu, Rudu i svim mladima na svetu!

Novakov govor za pamćenje u Parizu! Đoković ispisao istoriju - poslao poruku timu, Rudu i svim mladima na svetu!

Mondo 11.06.2023
Fantastično obraćanje novaka Đokovića nakon što je osvojio 23. grend slem titulu i podebljao status najboljeg u istoriji. Fantastično obraćanje novaka Đokovića nakon što je osvojio 23. grend slem titulu i podebljao status najboljeg u istoriji… »
Noletov ''predsednički'' govor oduševio Barbaru!

Noletov ''predsednički'' govor oduševio Barbaru!

Sportske.net 11.06.2023
Posle i storijskog grend slem trofeja i pobede nad Kasperom Rudom u finalu Rolan Garosa, Novak Đoković je bio veoma inspirisan i tokom šampionskog govora, a posebno je oduševio obraćanjem svom današnjem rivalu, osetivši potrebu da pred kompletnom… »
Novak Đoković je šampion Rolan Garosa! Svet se klanja najboljem teniseru svih vremena posle titule u Parizu

Novak Đoković je šampion Rolan Garosa! Svet se klanja najboljem teniseru svih vremena posle titule u Parizu

U centar 11.06.2023
Jednom rečju – istorija! Za to je Novak Đoković igrao u finalu Rolan Garosa, do toga je i stigao pobedom nad Kasperom Rudom u tri seta! Rezultat meča za trofej bio je 3:0 – 7:6(7:1), 6:3, 7:5. Đoković je pobedom ušao u tenisku besmrtnost… »
Bivši četvrti teniser sveta oduševljen: ''Đoković neće stati dok ne stigne rekord po broju grend slem titula"

Bivši četvrti teniser sveta oduševljen: ''Đoković neće stati dok ne stigne rekord po broju grend slem titula"

Večernje novosti 11.06.2023
Bivši 4. teniser sveta Tim Henman i stručnjak Eurosporta kaže da će Novak Đoković ciljati na rekord Margaret Kort od 24 grend slem titule nakon što je danas osvojio svoju treću titulu na Rolan Garosu i 23. ukupno. Tanjug/AP - Bio je veoma iskren u… »
Ko posle ovih brojki sme da kaže da Đoković nije najbolji ikada?!

Ko posle ovih brojki sme da kaže da Đoković nije najbolji ikada?!

Sportski žurnal 11.06.2023
Jedini „trofej“ koji Novak još nema u kolekciji je zlatna olimpijska medalja. Posle sledećih brojki ko sme da kaže da Novak Đoković nije najbolji svih vremena? Najviše nedelja na prvom mestu ATP liste – 387 Novak Đoković Najviše gren slem… »

Vesti dana »