Povezane vesti

SKANDAL NA ROLAN GAROSU Obrukala se ukrajinska teniserka

SKANDAL NA ROLAN GAROSU Obrukala se ukrajinska teniserka

Dnevnik 06.06.2023
Arina Sabalenka se plasirala u polufinale Rolan Garosa, pošto je bila bolja od Eline Svitoline iz Ukrajine u dva seta (6.4, 6:4). Beloruska teniserka je bila dominantna na terenu i za nešto više od sat i po vremena igre je došla do pobede. Ukrajinka… »
Sabalenka uzalud čekala Svitolinu na mreži

Sabalenka uzalud čekala Svitolinu na mreži

Sportske.net 06.06.2023
Kako se i očekivalo, Beloruskinja Arina Sabalenka je danas izborila plasman u polufinale Rolan Garosa, pobedom nad Ukrajinkom Elinom Svitolinom. Sabalenka je taj meč dobila sa 2:0, po setovima 6:4 i 6:4, a i detalj koji je privukao pažnju na samom… »
Sabalenka: U ovom trenutku ne podržavam Lukašenka

Sabalenka: U ovom trenutku ne podržavam Lukašenka

Sportski žurnal 06.06.2023
Sabalenka će u polufinalu drugog gren slem turnira u sezoni igrati protiv Čehinje Karoline Muhove. Beloruska teniserka Arina Sabalenka ponovila je da ne podržava rat u Ukrajini i da samim tim u ovom trenutku ne podržava predsednika Aleksandra… »
Ne podržavam rat u Ukrajini, ni lukašenka: Beloruskinja morala da se pravda zbog fotografje sa predsednikom

Ne podržavam rat u Ukrajini, ni lukašenka: Beloruskinja morala da se pravda zbog fotografje sa predsednikom

Mondo 06.06.2023
Teniserka iz Belorusije Arina Sabalenka govorila je o predsedniku svoje zemlje. Teniserka iz Belorusije Arina Sabalenka govorila je o predsedniku svoje zemlje Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se u polufinale Rolan Garosa, ali to kao i obično… »
Sabalenka u polufinalu Rolan Garosa, Svitolina odbila rukovanje

Sabalenka u polufinalu Rolan Garosa, Svitolina odbila rukovanje

Politika 06.06.2023
Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se danas u polufinale Rolan Garosa u Parizu, pošto je pobedila 192. teniserku sveta Ukrajinku Elinu Svitolinu posle dva seta, 6:4, 6:4. Druga teniserka sveta pobedila je posle sat i 38 minuta. Teniserke su u… »
Ukrajinka nije pružila ruku Sabalenki

Ukrajinka nije pružila ruku Sabalenki

Sportski žurnal 06.06.2023
Beloruskinja trijumfovala i plasirala se u polufinale, a Elina Svitolina nije želela da čestita. Arina Sabalenka se plasirala u polufinale Rolan Garosa pošto je u četvrtfinalu pobedila Ukrajinku Elinu Svitolinu 2:0 (6:4, 6:4) za sat i 38 minuta, a na… »
Zverev: Na Garosu mi ugrožavaju zdravlje

Zverev: Na Garosu mi ugrožavaju zdravlje

Sportski žurnal 06.06.2023
Nemcu sudija i supervizor na meču protiv Dimitrova nisu dozvolili da sam sebi da injekciju insulina. Aleksandra Zvereva frustrira to što mu organizatori Rolan Garosa ne dozvoljavaju da uzima insulin na terenu za vreme meča. Zverev je prošle godine… »
Televisa presenta: Ukrajinka objasnila zašto nije pružila ruku Beloruskinji na Rolan Garosu

Televisa presenta: Ukrajinka objasnila zašto nije pružila ruku Beloruskinji na Rolan Garosu

Večernje novosti 06.06.2023
BELORUSKA teniserka Arina Sabalenka plasirala se u polufinale Rolan Garosa. Ona je rutinski savladala 192. igračicu sveta Ukrajinku Elenu Svitolinu 6:4, 6:4. FOTO: Tanjug/AP Njihov meč obeležila je situacija na koju je Sabalenka već navikla… »
Srbija ima za koga da navija: Talentovana teniserka u osmini finala Rolan Garosa

Srbija ima za koga da navija: Talentovana teniserka u osmini finala Rolan Garosa

Večernje novosti 06.06.2023
MLADA srpska teniserka Teodora Kostović plasirala se u osminu finala juniorskog Rolan Garosa pobedivši Austrijanku Tamaru Kostić sa 6:1, 6:3. FOTO: AP/Tanjug Sjajan meč odigrala je talentovana Novosađanka kojoj je samo 58 minuta bilo dovoljno da… »
Sabalenka otkrila zašto je čekala Svitolinu na mreži, iako je znala da joj Ukrajinka neće pružiti ruku

Sabalenka otkrila zašto je čekala Svitolinu na mreži, iako je znala da joj Ukrajinka neće pružiti ruku

Telegraf 06.06.2023
Beloruskinja ističe da nije imala nameru da dodatno ponizi protivnicu. Scena kada Arina Sabalenka čeka Elinu Svitolinu na mreži za pozdrav, a ona prolazi pored nje kao da ne postoji, obeležila je dan na Rolan Garosu. Situacija između Ukrajinke i… »
Karolina Muhova prva polufinalistkinja Rolan Garosa

Karolina Muhova prva polufinalistkinja Rolan Garosa

Politika 06.06.2023
PARIZ – Čehinja Karolina Muhova plasirala se u polufinale Rolan Garosa, pošto je danas u četvrtfinalu pobedila Ruskinju Anastasiju Pavljučenkovu 7:5, 6:2. Meč je trajao jedan sat i 38 minuta. Muhova je 43. teniserka sveta, dok je Pavljučenkova… »
Muhova prošla u polufinale

Muhova prošla u polufinale

Sportski žurnal 06.06.2023
Čehinja je izjednačila najbolji rezultat na gren slem turnirima. Češka teniserka Karolina Muhova plasirala se danas u polufinale Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je u Parizu pobedila rusku igračicu Anastasiju Pavljučenkovu sa 7:5, 6:2. Muhova… »
Muhova i Sabalenka kroz dva seta do polufinala

Muhova i Sabalenka kroz dva seta do polufinala

Sport klub 06.06.2023
Karolina Muhova i Arina Sabalenka sastaće se u polufinalu Rolan Garosa. Obe su do polufinala stigle u dva seta. Muhova je savladala Anastasiju Pavljučenkovu 7:5, 6:2. Za samo jedan čas i 40 minuta Muhova je izborila mesto u polufinalu, a rivalka ju je… »
Poznato prvo polufinale Rolan Garosa kod teniserki

Poznato prvo polufinale Rolan Garosa kod teniserki

Sportske.net 06.06.2023
Muhova, 43. igračica sveta, pobedila je 333. teniserku na WTA listi za sat i 38 minuta. Čehinja je odmah na startu meča došla do brejka, koji je Pavljučenkova vratila u šestom gemu. Od devetog do 11. gema usledila je serija od tri uzastopna brejka… »
Sabalenka u polufinalu Rolan Garosa: Svitolina odbila da pruži ruku Beloruskinji posle poraza

Sabalenka u polufinalu Rolan Garosa: Svitolina odbila da pruži ruku Beloruskinji posle poraza

Večernje novosti 06.06.2023
BELORUSKA teniserka Arina Sabalenka plasirala se u polufinale Rolan Garosa, pošto je pobedila Ukrajinku Elinu Svitolinu sa 6:4, 6:4. FOTO: Tanjug/AP Prvi set bio je izjednačen sve do devetog gema kada je prvu i jedinu brejk-loptu iskoristila druga… »
Znam da svi čekate Novaka Beloruskinja napravila šou posle pobede

Znam da svi čekate Novaka Beloruskinja napravila šou posle pobede

Alo 06.06.2023
Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se u polufinale Rolan Garosa. Ona je bila bolja od Eline Svitoline u četvrtfinalu koju je publika "počastila" zvižducima, jer nije htela da pruži ruku Sabalenki nakon meča. Sabalenka se zahvalila… »
Muhova prva polufinalistkinja Rolan Garosa

Muhova prva polufinalistkinja Rolan Garosa

Novi magazin 06.06.2023
Češka teniserka Karolina Muhova plasirala se danas u polufinale Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je u Parizu pobedila rusku igračicu Anastasiju Pavljučenkovu sa 7:5, 6:2. Muhova, 43. igračica sveta, pobedila je 333. teniserku na WTA listi za sat… »
Organizatori Rolan Garosa mogli bi da ugroze život Aleksandra Zvereva

Organizatori Rolan Garosa mogli bi da ugroze život Aleksandra Zvereva

Danas 06.06.2023
Nemački teniser ruskog porekla odlično igra na Rolan Garosu, međutim, sve češće ima problema sa organizatorima najvećeg turnira na šljaci. Aleksandar Zverev je sa ubedljivih 3-0 u setovima ispratio Gregora Dimitrova sa turnira, plasiravši se u… »
"Seko, pomozi mi, molim te"! Potresna priča senzacije Rolan Garosa rasplakala ceo svet (video)

"Seko, pomozi mi, molim te"! Potresna priča senzacije Rolan Garosa rasplakala ceo svet (video)

Večernje novosti 06.06.2023
Argentinac Tomas Martin Ečeveri je heroj Rolan Garosa. On je u četvrtfinalu pobedio Japanca Jošigitu Nišioka sa 7:6 (10:8), 6:0, 6:1. Foto AP Kada se meč završio, Ečeveri se potpuno emotivno slomio. Teniser iz La Plate je posvetio posebne reči… »
Zverev: Život mi je ugrožen, ako…

Zverev: Život mi je ugrožen, ako…

Sport klub 06.06.2023
Aleksandar Zverev pregazio je Bugarina Grigora Dimitrova 6:1, 6:4, 6:3 u osmini finala Rolan Garosa, ali je posle meča bio ljut i frustriran. Razlog je što mu nije dozvoljeno da na terenu sam sebi da injekciju insulina. Nemac se od detinjstva bori sa… »
Ako to ne uradim, život mi je u opasnosti! Zverevu ne daju da ubrizga injekciju: Izgleda vam kao da se drogiram!?

Ako to ne uradim, život mi je u opasnosti! Zverevu ne daju da ubrizga injekciju: Izgleda vam kao da se drogiram!?

Mondo 06.06.2023
Zverev ima dijagnostikovan dijabetes tipa jedan i neophodne su mu injekcije insulina tokom meča. Sada mu organizatori brane da to čini na meču i da to uradi sam. Zverev ima dijagnostikovan dijabetes tipa jedan i neophodne su mu injekcije insulina tokom… »
Skandal na Rolan Garosu! Zverev boluje od neizlečive bolesti, a u Parizu mu zabranili da primi terapiju

Skandal na Rolan Garosu! Zverev boluje od neizlečive bolesti, a u Parizu mu zabranili da primi terapiju

Večernje novosti 06.06.2023
Nemački teniser Aleksandar Zverev plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa. Foto AP Zverev je u ponedeljak u osmini finala savladao bugarskog tenisera Grigora Dimitrova sa 6:1, 6:4, 6:3. Meč je trajao dva sata i 19 minuta, ali posle duela se više… »
Zverev u četvrtfinalu Rolan Garosa

Zverev u četvrtfinalu Rolan Garosa

Danas 05.06.2023
Nemački teniser Aleksandar Zverev plasirao se večeras u četvrtfinale Rolan Garosa, nakon što je u tri seta pobedio Bugarina Grigora Dimitrova 6:1, 6:4, 6:3. Zverev, 27. teniser sveta, pobedio je 29. igrača na ATP listi posle dva sata i 19 minuta… »
Ispala još dva nosioca! Poznati svi četvrtfinalisti Rolan Garosa 2023.

Ispala još dva nosioca! Poznati svi četvrtfinalisti Rolan Garosa 2023.

Večernje novosti 05.06.2023
Odigrana su i poslednja dva meča osmine finala Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu. FOTO: Tanjug/AP U ponedeljak se u večernjem terminu za iznenađenje najpre pobrinuo Argentinac Tomas Martin Ečeveri, 49. sa ATP liste, koji je 27. nosioca, Jošihitu… »

Vesti dana »