Povezane vesti

Vučić plakao zajedno sa roditeljima ubijene dece U okolini Mladenovca: Predsednik Srbije u Duboni i Malom Orašju

Vučić plakao zajedno sa roditeljima ubijene dece U okolini Mladenovca: Predsednik Srbije u Duboni i Malom Orašju

Kurir 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u poseti selima Dubona i Malo Orašje, gde razgovara sa porodicama nastradalih u masakru koji je počinio U.B. Predsednik Vučić je bio vrlo emotivan kada je razgovarao sa porodicama Panić i Todorović a… »
Otac sam troje dece, noćima sam plakao zbog tragedije! Predsednik Vučić na RTS: To su ljudi koji su izgubili sve što su…

Otac sam troje dece, noćima sam plakao zbog tragedije! Predsednik Vučić na RTS: To su ljudi koji su izgubili sve što su…

Kurir 23.05.2023
Sačekali su me ljudi koji su izgubili sve sve što su imali. Kristina nije dočekala maturu, Milan je bio policajac, divan dečak i mladić. Nije mrava zgazio. Naš narod kaže, kad vidite sliku, lepi kao jabuke, više neće ući u kuću. Ovako se… »
Vučić: Tražiću maksimalne kazne za odgovorne za teške zločine, posetio sam OŠ „Vladislav Ribnikar”

Vučić: Tražiću maksimalne kazne za odgovorne za teške zločine, posetio sam OŠ „Vladislav Ribnikar”

Politika 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se kao građanin i predsednik boriti svojim autoritetom i svom svojom snagom da odgovorni za nedavna masovna ubistva budu kažnjeni maksimalnim kaznama. Vučić je za RTS rekao da je danas… »
Vučić: Skup „Srbija nade” nije hir, izbori su realna opcija

Vučić: Skup „Srbija nade” nije hir, izbori su realna opcija

Politika 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da skup „Srbija nade” koji treba da bude održan u petak nije „nikakav hir” ili „merenje popularnosti”. „Ovo je pokušaj da se pokaže da nešto što je neko napravio i uradio, ne samo da… »
Vučić: Bio sam u "Ribnikaru", nema potrebe da se pravdam

Vučić: Bio sam u "Ribnikaru", nema potrebe da se pravdam

Radio 021 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je obišao, bez kamera, Osnovnu školu "Vladislav Ribnikar" u kojoj je 3. maja učenik ubio deset osoba a više njih ranio. On je za RTS kazao da "nema potrebe da se nekome pravda", te da, kako je… »
Vučić: Skup Srbija nade nije hir, izbori su realna opcija

Vučić: Skup Srbija nade nije hir, izbori su realna opcija

Dnevnik 23.05.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da skup ''Srbija nade'' koji treba da bude održan u petak nije ''nikakav hir'' ili ''merenje popularnosti''. ''Ovo je pokušaj da se pokaže da nešto što je neko napravio i i uradio, ne… »
Vučić u Duboni i Malom Orašju, razgovara sa porodicama žrtava masakra

Vučić u Duboni i Malom Orašju, razgovara sa porodicama žrtava masakra

Telegraf 23.05.2023
On je u Duboni i Malom Orašju. Predsednik Aleksandar Vučić je od ranih jutarnjih sati u selima Dubona i Malo Orašje, gde razgovara sa porodicama nastradalih mladića, devojaka i dece u masakru koji je počinio Uroš Blažić. U Duboni je posetio… »
Predsednik Vučić posetio OŠ "Vladislav Ribnikar"

Predsednik Vučić posetio OŠ "Vladislav Ribnikar"

Telegraf 23.05.2023
Upisao sam se u knjigu žalosti, obišao mesto zločina. Užasno je, jeziva tragedija, rekao je predsednik. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras, gostujući u dnevniku RTS, da je tokom prethodnih dana posetio Osnovnu školu Vladislav… »
Vučić: Bio sam u Ribnikaru, ali neću da se pravdam

Vučić: Bio sam u Ribnikaru, ali neću da se pravdam

N1 Info 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras na RTS da je posetio Osnovnu školu "Vladislav Ribnikar" ali da nije vodio kamere sa sobom i da nema potrebe da se pravda. On kaže da je bio i sa direktorkom škole i da se upisao u Knjigu žalosti… »
Vučić: Tražiću najteže kazne za počinioca i pomagače masakra u Mladenovcu

Vučić: Tražiću najteže kazne za počinioca i pomagače masakra u Mladenovcu

RTV 23.05.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je porodicama ubijenih u masakru u Mladenovcu i Smederevu, koje je danas obišao, obećao da će za počinioca, kao i za one koji su mu pomogli i naoružavali ga, tražiti najteže… »
Boriću se za najstrože kazne, da li treba još 10 kuća da zavije u crno? Vučić o poseti porodicama i školi "Ribnikar"

Boriću se za najstrože kazne, da li treba još 10 kuća da zavije u crno? Vučić o poseti porodicama i školi "Ribnikar"

Mondo 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će insistirati da bude uvedena najstroža azna. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će insistirati da bude uvedena najstroža azna. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je porodice… »
Vučić za RTS: Na skupu ću govoriti kao predsednik Republike, ne kao lider stranke, a to uskoro neću ni biti

Vučić za RTS: Na skupu ću govoriti kao predsednik Republike, ne kao lider stranke, a to uskoro neću ni biti

RTS 23.05.2023
Predsednik Aleksandar Vučić kaže za RTS da će se, bez direktnog mešanja, boriti da počinioci dva masovna ubistva dobiju maksimalne kazne. Poručuje da će, na skupu zakazanom za petak, govoriti kao predsednik Republike, a ne kao lider stranke, što… »
Vučić: Vanredni izbori realna opcija, miting u petak pokušaj da rešavamo probleme građana

Vučić: Vanredni izbori realna opcija, miting u petak pokušaj da rešavamo probleme građana

Novi magazin 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da smatra da su vanredni izbori realna opcija i da na mitingu Srpske napredne stranke (SNS), na čijem je čelu, želi da razgovara sa građanima o problemima. Vučić je za Radio-televiziju Srbije… »
Vučić: Tražiću najteže kazne za počinioca i pomagače masakra u Mladenovcu

Vučić: Tražiću najteže kazne za počinioca i pomagače masakra u Mladenovcu

Vesti online 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je porodicama ubijenih u masakru u Mladenovcu i Smederevu, koje je danas obišao, obećao da će za počinioca, kao i za one koji su mu pomogli i naoružavali ga, tražiti najteže moguće kazne… »
Vučić o mitingu u petak: Nismo ti koji ćemo da govorimo "u ta ta, vidite koliko nas je"

Vučić o mitingu u petak: Nismo ti koji ćemo da govorimo "u ta ta, vidite koliko nas je"

Radio 021 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da smatra da su vanredni izbori realna opcija i da na mitingu Srpske napredne stranke, na čijem je čelu, "želi da razgovara sa građanima o problemima". Vučić je za RTS kazao da kad su krizne situacije… »
Vučić: Bio sam u Ribnikaru, ali nemam potrebu da se pravdam bilo kome ko misli da ima monopol na bol i tugu

Vučić: Bio sam u Ribnikaru, ali nemam potrebu da se pravdam bilo kome ko misli da ima monopol na bol i tugu

Euronews 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeraras je rekao da je porodicama žrtava masakra u Mladenovcu i Smederevu rekao da će kao građanin i predsednik tražiti najteže moguće kazne za počinioce. "Prvo sam otišao u kuću gde žive roditelji dece… »
Aleksandar Vučić: Bio sam inkognito u “Ribnikaru”

Aleksandar Vučić: Bio sam inkognito u “Ribnikaru”

Vreme 23.05.2023
Tragedija u Ribnikaru Predsednik je rekao da se upisao u Knjigu žalosti, obišao mesto zločina, ali nije rekao kad je tačno to posetio školu u kojoj se pre tri nedelje dogodilo masovno ubistvo. Tri nedelje nakon što se dogodilo masovno ubistvo u… »
Predsednik o tragediji u "ribnikaru": Noćima sam plakao i borio se kako da nešto promenimo, kome da se pravdam i da…

Predsednik o tragediji u "ribnikaru": Noćima sam plakao i borio se kako da nešto promenimo, kome da se pravdam i da…

Kurir 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima Srbije posle posete selima kod Mladenovca, Duboni i Malom Orašju, koje je zadesila stravična tragedija. Predsednik Vučić rekao je da je takođe obišao i Osnovnu školu "Vladislav Ribnikar", u… »
Vučić: Vanredni izbori realna opcija, miting u petak pokušaj da rešavamo probleme građana

Vučić: Vanredni izbori realna opcija, miting u petak pokušaj da rešavamo probleme građana

Insajder 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da smatra da su vanredni izbori realna opcija i da na mitingu Srpske napredne stranke (SNS), na čijem je čelu, želi da razgovara sa građanima o problemima. Vučić je za Radio-televiziju Srbije… »
Vučić posle posete Malom Orašju i Duboni: Pravda će biti zadovoljena

Vučić posle posete Malom Orašju i Duboni: Pravda će biti zadovoljena

Telegraf 23.05.2023
"Prvo sam otišao u kuću u kojoj žive roditelji Milana i Kristine Panić, Zorica i Saša. Sačekali su me roditelji Milana i Kristine, koji su u nekoliko minuta izgubili i sina i ćerku. Kristina nije dočekala maturu, Milan je bio policajac, divan… »
Predsednik Vučić u Duboni i Malom Orašju razgovarao sa porodicama žrtava masakra

Predsednik Vučić u Duboni i Malom Orašju razgovarao sa porodicama žrtava masakra

Politika 23.05.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa porodicama žrtava stradalih u masakru u okolini Mladenovca. Vučić se od ranih jutarnjih časova nalazi u selima Dubona i Malo Orašje gde je otišao da lično izjavi saučešće i… »
Masakr u Mladenovcu: Predsednik Srbije obišao porodice žrtava

Masakr u Mladenovcu: Predsednik Srbije obišao porodice žrtava

Vreme 23.05.2023
Masovna ubistva u Srbiji Aleksandar Vučić je posetio danas porodice ubijenih u masakru u selima Dubona i malo Orašje kod Mladenovca. Vučić je izrazio saučešće i rekao da veruje da će pravosudni sistem i institucije Srbije imati snage da na… »
Vučić u Duboni i Malom Orašju, razgovara sa porodicama žrtava masakra

Vučić u Duboni i Malom Orašju, razgovara sa porodicama žrtava masakra

Blic 23.05.2023
Predsednik Aleksandar Vučić je od ranih jutarnjih sati u selima Dubona i Malo Orašje, gde razgovara sa porodicama nastradalih mladića, devojaka i dece u masakru koji je počinio Uroš Blažić. Vučić je u Duboni posetio domaćinstva porodica Panić… »
Predsednik Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

Predsednik Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

N1 Info 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je porodice ubijenih u masakru u Mladenovcu i Smederevu i razgovarao sa roditeljima i porodicama žrtava. U Duboni je posetio porodice Panić i Todorović, a u Orašju je razgovarao sa porodicama Stevanović… »
Vučić obišao porodice žrtava masakra kod Mladenovca /foto/

Vučić obišao porodice žrtava masakra kod Mladenovca /foto/

Sputnik 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas porodice ubijenih u masakru u Mladenovcu i Smederevu i razgovarao sa roditeljima i porodicama žrtava. U Duboni je posetio porodice Panić i Todorović, a u Orašju je razgovarao sa porodicama… »
Vučić u Duboni i Malom Orašju, obišao porodice žrtava masovnog ubistva

Vučić u Duboni i Malom Orašju, obišao porodice žrtava masovnog ubistva

RTS 23.05.2023
Predsednik Aleksandar Vučić obišao je porodice ubijenih u masakru u Duboni i Malom Orašju. U Duboni je posetio porodice Panić i Todorović, a u Orašju je razgovarao sa porodicama Stevanović, Milić, Milovanović i Mitrović. Porodica Panić ostala… »
Predsednik Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

Predsednik Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

Insajder 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je porodice ubijenih u masakru u Mladenovcu i Smederevu i razgovarao sa roditeljima i porodicama žrtava. U Duboni je posetio porodice Panić i Todorović, a u Orašju je razgovarao sa porodicama Stevanović… »
Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

Euronews 23.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je porodice ubijenih u masakru u Mladenovcu i Smederevu i razgovarao sa roditeljima i porodicama žrtava. U Duboni je posetio porodice Panić i Todorović, a u Orašju je razgovarao sa porodicama Stevanović… »
Predsednik Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

Predsednik Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

RTV 23.05.2023
SMEDEREVO - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas porodice ubijenih u masakru u Mladenovcu i Smederevu i razgovarao sa roditeljima i porodicama žrtava. U Duboni je posetio porodice Panić i Todorović, a u Orašju je razgovarao sa… »
Predsednik Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

Predsednik Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

IndeksOnline 23.05.2023
SMEDEREVO – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas porodice ubijenih u masakru u Mladenovcu i Smederevu i razgovarao sa roditeljima i porodicama žrtava. U Duboni je posetio porodice Panić i Todorović, a u Orašju je razgovarao sa… »
Vučić sa porodicama žrtava masakra u Duboni i Malom Orašju

Vučić sa porodicama žrtava masakra u Duboni i Malom Orašju

Danas 23.05.2023
Predsednik Aleksandar Vučić je od ranih jutarnjih sati u selima Dubona i Malo Orašje, gde razgovara sa porodicama nastradalih mladića, devojaka i dece u masakru koji je počinio U. B., objavio je portal Blic. Vučić je u Duboni posetio domaćinstva… »
Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

Vučić obišao porodice ubijenih u Mladenovcu i Smederevu

Dnevnik 23.05.2023
SMEDEREVO: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas porodice ubijenih u masakru u Mladenovcu i Smederevu i razgovarao sa roditeljima i porodicama žrtava. U Duboni je posetio porodice Panić i Todorović, a u Orašju je razgovarao sa… »
Vučić razgovara sa porodicama žrtava masakra u Duboni i Malom Orašju

Vučić razgovara sa porodicama žrtava masakra u Duboni i Malom Orašju

Danas 23.05.2023
Predsednik Aleksandar Vučić je od ranih jutarnjih sati u selima Dubona i Malo Orašje, gde razgovara sa porodicama nastradalih mladića, devojaka i dece u masakru koji je počinio U. B., objavio je portal Blic. Vučić je u Duboni posetio domaćinstva… »

Vesti dana »