Povezane vesti

Jokić i Lebron ispunili sjajne kvote za igrače AdmiralBeta

Jokić i Lebron ispunili sjajne kvote za igrače AdmiralBeta

Sportske.net 23.05.2023
Košarkaši Denver Nagetsa jutros su savladali Los Anđeles Lejkerse rezultatom 113:111 i sa 4:0 ih počistili u finalu Zapadne konferencije NBA lige. AdmiralBet je kao i uvek imao sjajan specijal za ovaj meč, a glavne zvezde ovih ekipa Nikola Jokić i… »
Jokiću "skinuo kapu" jedan od najvećih ikad! Razbio je njegov tim, ali mu je poslao poruku: Nikola, čestitam ti...

Jokiću "skinuo kapu" jedan od najvećih ikad! Razbio je njegov tim, ali mu je poslao poruku: Nikola, čestitam ti...

Mondo 23.05.2023
Legendarni NBA as čestitao je istorijski uspeh srpskom majstoru košarke, iako je pobedio njegove Los Anđeles Lejkerse. Legendarni NBA as čestitao je istorijski uspeh srpskom majstoru košarke, iako je pobedio njegove Los Anđeles Lejkerse. Irvin… »
VIDEO Ovako se veruje u Jokića i Denver: Kad neće „košarkaški stručnjaci“, mora Snup Dog

VIDEO Ovako se veruje u Jokića i Denver: Kad neće „košarkaški stručnjaci“, mora Snup Dog

Nova 23.05.2023
Niko nije pomišljao da će Denver ovako lako doći do finala u NBA Srpski centar Nikola Jokić i cela ekipa Denver Nagetsa oduševili su sve ljubitelje košarke nastupom u plej-ofu NBA lige, te su tako sa 4-0 u seriji protiv Los Anđeles Lejkersa… »
Šta je bolje za Denver i Jokića - Majami ili Boston?

Šta je bolje za Denver i Jokića - Majami ili Boston?

Sportske.net 23.05.2023
Nikola Jokić ovog proleća piše istoriju sa Denver Nagetsima koji su preko Lejkersa noćas stigli do svog prvog finala NBA lige. Denver je bio nemilosrdan protiv ''jezerdžija'' kojima ni Lebron Džejms, ni Entoni Dejvis nisu pomogli da izbegnu… »
Đoković poslao moćnu poruku Jokiću: Novak objasnio suštinu za postizanje velikog uspeha (foto)

Đoković poslao moćnu poruku Jokiću: Novak objasnio suštinu za postizanje velikog uspeha (foto)

Večernje novosti 23.05.2023
NIKOLA Jokić je nakon još jedne neverovatne partije i pobede njegovog Denvera nad LA Lejkersima (111:113) biranim rečima govorio o Novaku Đokoviću, pošto je novinare zanimalo da li će razmeniti poruku sa njim. Foto: ABA liga Srpski as je otkio da… »
Darko Miličić: ''Sramota je da se ja poredim sa Jokićem''

Darko Miličić: ''Sramota je da se ja poredim sa Jokićem''

Sportske.net 23.05.2023
Naš nekadašnji centar Darko Miličić je pre dve decenije još kao tinejdžer dobio priliku da se okuša u NBA ligi. Ispostavilo se da je odlazak u Detroit bio idealan jer je njegov tim već naredne, 2004. godine osvojio NBA titulu. Promenio je… »
Jokić poslao Lebrona u penziju? Četvorostruki šampion NBA lige razmišlja o kraju karijere

Jokić poslao Lebrona u penziju? Četvorostruki šampion NBA lige razmišlja o kraju karijere

Večernje novosti 23.05.2023
Lebron Džejms, jedan od najboljih igrača svih vremena, izjavio je da nije siguran da li će se i sledeće sezone baviti košarkom. FOTO: Tanjug/AP Četvorostruki NBA šampion je na pres-konferenciji zagolicao mašu prisutnima, pošto je na pitanje koji… »
Jokić kao nekada, opet hoće na basket!

Jokić kao nekada, opet hoće na basket!

Sportske.net 23.05.2023
Dvostruki MVP NBA lige Nikola Jokić je odveo svoje Denver Nagetse u veliko finale najjače lige na svetu. On je u finalnoj seriji Zapdne konferencije protiv Los Anđeles Lejkersa imao tripl-dabl u proseku, a Nagetsi sa maksimalnih 4:0 izbacili tim u… »
Otac zvezde Denvera otkrio koliko je Jokić značio njegovom sinu

Otac zvezde Denvera otkrio koliko je Jokić značio njegovom sinu

Nova 23.05.2023
Jokić sve oko sebe čini boljim. Ekipa Denver aje po prvi put u istoriji u velikom NBA finalu. Oni su u finalu Zapadne konferencije potpuno deklasirali Los Anđeles Lejkerse sa maksimalnih 4:0. Seriju je svojom dominacijom obeležio Nikola Jokić, a u… »
Lebron posle "metle": Ne znam da li više želim da igram

Lebron posle "metle": Ne znam da li više želim da igram

Sportski žurnal 23.05.2023
- U ovoj fazi karijere ne igram ni za šta drugo nego za titulu - razočaran je Džejms. Zvezda Lejkersa Lebron Džejms nije krio žal što je njegov tim ostao bez borbe za trofej "Leri o`Brajan". Rano jutros su u Los Anđelesu izgubili od Denvera… »
Jokić skroman kao i uvek: Niko kao Nole

Jokić skroman kao i uvek: Niko kao Nole

Sportski žurnal 23.05.2023
As Denvera je istakao da ne može da se meri sa najboljim srpskim teniserom. As Denvera Nikola Jokić imao je reči hvale za sunarodnika, tenisera Novaka Đokovića. Nagetsi su se plasirali noćas u finale NBA lige, pobedom u četvrtoj utakmici… »
Lebron Džejms odao priznanje Nikoli Jokiću: On je veliki igrač

Lebron Džejms odao priznanje Nikoli Jokiću: On je veliki igrač

Danas 23.05.2023
Jedan od najboljih košarkaša svih vremena Lebron Džejms rekao je po završetku poslednje utakmice finala Zapadne konferencije, u kojem su njegovi Lejkersi izgubili od Denvera sa 4-0 u seriji, da je centar Nagetsa Nikola Jokić pokazao da je… »
Meloun nema nikakvu sumnju: Jokić je pravi MVP, samo kad se setim kada je došao sa 135 kilograma

Meloun nema nikakvu sumnju: Jokić je pravi MVP, samo kad se setim kada je došao sa 135 kilograma

Danas 23.05.2023
Majkl Meloun i Nikola Jokić, sarađujući godinama u Denver Nagetsima, razvili su takav odnos, da je zaista teško i zamisliti da bi srpskog asa neki drugi trener mogao da vodi u NBA ligi. Ne prođe leto a da šef struke Denver Nagetsa ne dođe do… »
Lebron: Jokić mi ništa nije dokazao

Lebron: Jokić mi ništa nije dokazao

Sportski žurnal 23.05.2023
Džejms je imao samo reči hvale za srpskog asa. Zvezda Lejkersa Lebron Džejms ocenio je da u NBA ligi nema puno igrača kao što je Nikola Jokić posle poraza od Denvera u Los Anđelesu 111:113. Srbin je u pobedi svog tima ostvario osmi tripl-dabl u… »
"Jokić? Šta ti nije jasno, brate?" Mareja pitali kako Nikola toliko dominira, on ostao u čudu: Je l' gledate utakmice?

"Jokić? Šta ti nije jasno, brate?" Mareja pitali kako Nikola toliko dominira, on ostao u čudu: Je l' gledate utakmice?

Mondo 23.05.2023
Džamal Marej smatra da je Jokićeva dominacija nešto što se "samo od sebe objašnjava. Džamal Marej smatra da je Jokićeva dominacija nešto što se "samo od sebe objašnjava. Nikola Jokić je uspeo da uvede Denver u finale NBA lige nakon što je u… »
Košarka i NBA liga: Lejkersi počišćeni, Denver šampion Zapada - Nikola Jokić ide na prsten

Košarka i NBA liga: Lejkersi počišćeni, Denver šampion Zapada - Nikola Jokić ide na prsten

BBC News 23.05.2023
Prvi put u istoriji Denver Nagetsi stigli su do finala Zapadne konferencije NBA lige, a tamo su pre svega stigli predvođeni neverovatnim Nikolom Jokićem. Treću uzastopnu titulu najkorisnijeg igrača (MVP-ja) NBA lige nije osvojio, ali zato jeste prvu… »
Košarka i NBA liga: Lejkersi počišćeni, Denver šampion Zapada - Nikola Jokić ide na prsten

Košarka i NBA liga: Lejkersi počišćeni, Denver šampion Zapada - Nikola Jokić ide na prsten

Radio 021 23.05.2023
Prvi put u istoriji Denver Nagetsi stigli su do finala Zapadne konferencije NBA lige, a tamo su pre svega stigli predvođeni neverovatnim Nikolom Jokićem. Reuters Treću uzastopnu titulu najkorisnijeg igrača (MVP-ja) NBA lige nije osvojio, ali zato… »
Džejms će razmišljati o nastavku karijere

Džejms će razmišljati o nastavku karijere

Radio sto plus 23.05.2023
“Videćemo šta će se desiti… Ne znam. Moram o mnogo čemu da razmišljam da budem iskren. Lično, kada je košarka u pitanju, imam o mnogo čemu da razmišljam”, rekao je noćas 38-godišnji košarkaš. Košarkaši Los Anđeles lejkersa poraženi… »
Košarka i NBA liga: Lejkersi počišćeni, Denver šampion Zapada - Nikola Jokić ide na prsten

Košarka i NBA liga: Lejkersi počišćeni, Denver šampion Zapada - Nikola Jokić ide na prsten

Južne vesti 23.05.2023
Reuters Treću uzastopnu titulu najkorisnijeg igrača (MVP-ja) NBA lige nije osvojio, ali zato jeste prvu titulu šampiona Zapadne konferencije. Neverovatni Nikola Jokić i četvrtoj utakmici finala Zapada predvodio je Denver Nagetse do pobede nad slavnim… »
Zemljotres, odlazak Lebrona Džejmsa?!

Zemljotres, odlazak Lebrona Džejmsa?!

Sportske.net 23.05.2023
Šta se dešava nije jasno, ali prema informacijama kredibilnih medija u Americi, Lebron Džejms najbolji strelac u istoriji i bez sumnje jedan od najboljih igrača svih vremena razmatra povlačenje iz košarke. O čemu se radi? Navodno, iz izvora bliskih… »

Vesti dana »