Povezane vesti

Predsednik Vučić o merama koje država preduzima

Predsednik Vučić o merama koje država preduzima

Politika 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti nakon sastanka sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom. Vučić je posebno govorio o merama koje je država preduzela radi povećanja bezbednosti… »
Predsednik Vučić: Nećemo da zloupotrebljavamo ničiju tragediju, to je ujediniteljski, a ne skup podela

Predsednik Vučić: Nećemo da zloupotrebljavamo ničiju tragediju, to je ujediniteljski, a ne skup podela

Kurir 12.05.2023
* Prihvatićemo svih 7 zahteva roditelja dece iz "Ribnikara" * Srbija uspešno sprovela akciju oduzimanja nelegalnog oružja * Miting 26. maja nije kontramiting, već ujediniteljski skup * Srbija neće prisustvovati na Samitu Saveta Evrope u Rejkjaviku… »
Vučić izjavio da ne ide na samit Saveta Evrope u Rejkjaviku

Vučić izjavio da ne ide na samit Saveta Evrope u Rejkjaviku

Slobodna Evropa 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio 12. maja da neće ići na samit država članica Saveta Evrope, koji se održava na Islandu 16. i 17. maja. Kako je rekao, sa premijerkom Anom Brnabić i ministrom spoljnih poslova Ivicom Dačićem doneo je… »
U akciji razoružavanja u Srbiji prikupljeno preko 9.400 komada oružja

U akciji razoružavanja u Srbiji prikupljeno preko 9.400 komada oružja

Slobodna Evropa 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio 12. maja da je policija prikupila više od 9.400 komada oružja, u akciji razoružavanja koju sprovodi policija. Poziv građanima Srbije da u policiji predaju nelegalno i legalno oružje, upućen je nakon… »
Danas sastanak Vučića i Lajčaka

Danas sastanak Vučića i Lajčaka

Telegraf 12.05.2023
Nakon sastanka medijima će biti prosleđeno saopštenje. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa specijalnim predstavnikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine i druga regionalna pitanja Zapadnog Balkana Miroslavom Lajčakom… »
Ne pravimo kontramiting, to je skup jedinstva

Ne pravimo kontramiting, to je skup jedinstva

Politika 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da miting zakazan za 26. maj nije nikakav kontramiting, kako su pojedini mediji pisali, budući da za taj datum nije zakazan nijedan drugi miting. - Skup je organizovan radi važnih odluka koje se ne… »
Vučić: Najuspešnija akcija predaje oružja do sada, imaćemo bezbednije okruženje

Vučić: Najuspešnija akcija predaje oružja do sada, imaćemo bezbednije okruženje

RTS 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Beogradu sa specijalnim izaslanikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom, a potom se obratio medijima. Do sada je predato oružja više nego u četiri prethodne akcije legalizacije, rekao… »
Građani Srbije predali na hiljade komada oružja nakon masovnih pucnjava

Građani Srbije predali na hiljade komada oružja nakon masovnih pucnjava

Glas Amerike 12.05.2023
Beograd — Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je do petka ujutro Ministarstvu unutrašnjih poslova predat 9.401 komad oružja, 884 minsko-eksplozivna sredstava, od toga 711 mina i zolja, posle dve tragedije koje su se dogodile u Beogradu… »
Vučić: Sveću za đake zapalio sam u crkvi jer nisam hteo da pravim predstavu (VIDEO)

Vučić: Sveću za đake zapalio sam u crkvi jer nisam hteo da pravim predstavu (VIDEO)

Beta 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sveću za decu ubijenu u beogradskoj Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" zapalio u crkvi a ne ispred te obrazovne ustanove "jer nije od toga hteo da pravi predstavu". "Išao sam u crkvu da… »
Dačić: Srbija će najverovatnije biti uzdržana na glasanju u Savetu Evrope o teritorijalnom integritetu Ukrajine

Dačić: Srbija će najverovatnije biti uzdržana na glasanju u Savetu Evrope o teritorijalnom integritetu Ukrajine

Insajder 12.05.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da će Srbija najverovatnije biti uzdražana na glasanju o rezoluciji koju bi trebalo da usvoji Savet Evrope (SE) o teritorijalnom integritetu Ukrajine, Moldavije i Gruzije. "Sledeće nedelje biće… »
Vučić: Građani predali 9.401 komad oružja (VIDEO)

Vučić: Građani predali 9.401 komad oružja (VIDEO)

Beta 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su građani do 9 sati jutros predali 9.401 komad oružja. "Kada vidite 10.000 predatih cevi, onda to znači bezbednije okruženje", rekao je Vučić novinarima, nakon sastanka sa specijalnim… »
Vučić: Zabrinut sam za Kosovo, neću ići na samit SE u Rejkjavik (VIDEO)

Vučić: Zabrinut sam za Kosovo, neću ići na samit SE u Rejkjavik (VIDEO)

Beta 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je nakon sastanka sa Specijalnim predstavnikom Evropske unije za dijalog Srbije i Kosova Miroslavom Lajčakom da je zabrinut za stanje na Kosovu, kao i da neće ići na samit Saveta Evrope (SE) u Rejkjaviku 16… »
"Veoma sam zabrinut, a naročito jer se u Kvinti prave naivni": Vučić o Kosovu i Savetu Evrope: Na zasedanje neću ići…

"Veoma sam zabrinut, a naročito jer se u Kvinti prave naivni": Vučić o Kosovu i Savetu Evrope: Na zasedanje neću ići…

Blic 12.05.2023
U Predsedništvu Srbije završen je sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića i specijalnog izaslanika EU za dijalog Miroslava Lajčaka. - Veoma sam zabrinut zbog situacije na Kosovu i Metohiji, posebno na severu - rekao je Vučić. - Sa Lajčakom… »
Vučić konačno odgovorio zašto nije posetio školu „Ribnikar“: Zapalio sam sveću u crkvi, nisam vodio kamere

Vučić konačno odgovorio zašto nije posetio školu „Ribnikar“: Zapalio sam sveću u crkvi, nisam vodio kamere

Nova 12.05.2023
Nakon sastanka sa specijalnim izaslanikom EU za dijalog s Prištinom Miroslavom Lajčakom, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je do sad prikupljeno oko 10.000 komada naoružanja. Istakao je i da će se izaći u susret zahtevima roditelja iz… »
Vučić: Sveću za đake zapalio sam u crkvi jer nisam hteo da pravim predstavu

Vučić: Sveću za đake zapalio sam u crkvi jer nisam hteo da pravim predstavu

Novi magazin 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sveću za decu ubijenu u beogradskoj Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" zapalio u crkvi a ne ispred te obrazovne ustanove "jer nije od toga hteo da pravi predstavu". "Išao sam u crkvu da… »
Dačić: Srbija će biti uzdržana na glasanju u Savetu Evrope o integritetu i suverenitetu Ukrajine

Dačić: Srbija će biti uzdržana na glasanju u Savetu Evrope o integritetu i suverenitetu Ukrajine

Novi magazin 12.05.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da će Srbija najverovarnije biti uzdražana na glasanju o rezoluciji koju bi trebalo da usvoji Savet Evrope o teritorijalnom integritetu Ukrajine, Moldavije i Gruzije. "Sledeće nedelje biće… »
Vučić: Zabrinut sam za Kosovo, neću ići na samit SE u Rejkjavik

Vučić: Zabrinut sam za Kosovo, neću ići na samit SE u Rejkjavik

Novi magazin 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je nakon sastanka sa Specijalnim predstavnikom Evropske unije za dijalog Srbije i Kosova Miroslavom Lajčakom da je zabrinut za stanje na Kosovu, kao i da neće ići na samit Saveta Evrope (SE) u Rejkjaviku 16… »
Vučić otkrio koliko su građani oružja do sada predali

Vučić otkrio koliko su građani oružja do sada predali

Danas 12.05.2023
Uspeli smo da u akciji prikupljanja legalnog i nelegalnog naoružanja do sada prikupimo 9.401 komad naoružanja, izjavio je tokom obraćanja predsednik Srbije Aleksandar Vučić i dodao da su prikupljeni i drugi komadi naoružanja, poput bombi i zolja… »
„Kurti za sutra planirao upad u Zvečanu“: Vučić preneo svoju i Lajčakovu zabrinutost

„Kurti za sutra planirao upad u Zvečanu“: Vučić preneo svoju i Lajčakovu zabrinutost

Danas 12.05.2023
Kosovski premijer Aljbin Kurti za sutra je planirao upad u prostorije opštine Zvečan, tvrdi predsednik Srbije Aleksandar Vučić, a sve kako bi kandidat „Samoopredeljenja“ koji je odneo pobedu u toj opštini ušao u te prostorije. Vučić je rekao… »
Zašto Srbija neće glasati za rezoluciju Saveta Evrope?

Zašto Srbija neće glasati za rezoluciju Saveta Evrope?

Danas 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom današnjeg obraćanja naveo je da neće ići na samit država članica Saveta Evrope, koji se održava na Islandu 16. i 17. maja, te da je odluku o tome da Srbija tamo „bude predstavljena na najnižem nivou“… »
"Predato je: 10.000 cevi" Vučić o akciji razoružavanja Srbije: Imali smo čak i incidente prilikom predaja oružja, toliko…

"Predato je: 10.000 cevi" Vučić o akciji razoružavanja Srbije: Imali smo čak i incidente prilikom predaja oružja, toliko…

Blic 12.05.2023
Do 9 sati u skladu sa odlukama koje smo donosili prethodnih dana zbog užasnih tragedija koje su se dogodile u u Beogradu, Mladenovcu i Smederevu, uspeli smo da prikupimo 9. 401 komada oružja, više od 400.000 komada municije i 884 minsko eksplozivnih… »
Vučić posle sastanka sa Lajčakom: Zabrinut sam zbog situacije na KiM

Vučić posle sastanka sa Lajčakom: Zabrinut sam zbog situacije na KiM

Insajder 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je veoma zabrinut zbog situacije na KiM, posebno na severu pokrajine i istakao da je specijalnom izaslaniku EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavu Lajčaku, tokom današnjeg sastanka, preneo da… »
Predsednik Vučić: Za razliku od onih koji kažu da Srbija treba da stane, ja kažem da Srbija mora da ide dalje, napred

Predsednik Vučić: Za razliku od onih koji kažu da Srbija treba da stane, ja kažem da Srbija mora da ide dalje, napred

Kurir 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas javnosti nakon sastanka sa specijalnim predstavnikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom i tom prilikom konetarisao je nedavno održane proteste opozicije. - Za razliku… »
Petković: Sa Lajčakom o tenzijama koje na severu KiM podiže Kurti

Petković: Sa Lajčakom o tenzijama koje na severu KiM podiže Kurti

RTS 12.05.2023
Direktor Kancelarije za Kim Petar Petković izjavio je da je sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom razgovarao o predstojećoj rundi dijaloga u Briselu, kao i političkoj i bezbednosnoj situaciji na KiM, s… »
Vučić zabrinut zbog situacije na severu KiM: Kurti ne želi da formira ZSO

Vučić zabrinut zbog situacije na severu KiM: Kurti ne želi da formira ZSO

EurActiv 12.05.2023
Predsednik Srbije sastao se sa specijalnim predstavnikom Evropske unije za dijalog, Miroslavom Lajčakom nakon čega se obratio medijima i osvrnuo se na mere preduzete nakon dve tragedije, predaju oružja i zabrinutost zbog situacije na KiM Predsednik… »
Dobar odziv u akciji predaje nelegalnog oružja! Stručnjaci za Kurir TV rešili nedoumicu: Šta da rade legalni vlasnici…

Dobar odziv u akciji predaje nelegalnog oružja! Stručnjaci za Kurir TV rešili nedoumicu: Šta da rade legalni vlasnici…

Kurir 12.05.2023
Posle dve tragedije u Srbiji u kojima je u dva dana ubijeno 17 osoba, uglavnom dece i mladih, država je najavila pooštravanje mera u oblasti oružja i organizovala akciju predaje nelegalnog oružja. Kako je izjavio juče predsednik Aleksandar Vučić, u… »
Vučić: Kurti je za sutra planirao upad u Zvečan, ostaće upamćeno da jedna mala zemlja nije otišla na Island

Vučić: Kurti je za sutra planirao upad u Zvečan, ostaće upamćeno da jedna mala zemlja nije otišla na Island

Telegraf 12.05.2023
Vučić i Lajčak imali su sastanak jutros u 10 sati. Predsednika Srbije Aleksandar Vučića obraća se nakon sastanka sa specijalnim predstavnikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine i druga regionalna pitanja Zapadnog Balkana Miroslavom… »
Vučić: Išao sam u crkvu da zapalim sveće, nisam vodio kamere

Vučić: Išao sam u crkvu da zapalim sveće, nisam vodio kamere

N1 Info 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na konferenciji da je išao u crkvu da zapali sveće za poginule u masovnim ubistvima u Srbiji i da nije vodio kamere da ga slikaju. Na pitanje novinara nakon konferencije sa Miroslavom Lajčakom zašto… »
Srbija i razoružavanje: Može li Srbija da se oslobodi neregistrovanog oružja

Srbija i razoružavanje: Može li Srbija da se oslobodi neregistrovanog oružja

BBC News 12.05.2023
Srbija je na trećem mestu u svetu po broju komada oružja u rukama građana, a stručnjaci očekuju „ograničene rezultate" od kampanje razoružavanja, koju su vlasti pokrenule nakon serije tragičnih događaja kakvu zemlja ne pamti. Nakon serije… »
Predsednik: Prikupljeno 9.401 komad naoružanja, više od 400.000 komada municije i gotovo dva puta toliko eksplozivnih…

Predsednik: Prikupljeno 9.401 komad naoružanja, više od 400.000 komada municije i gotovo dva puta toliko eksplozivnih…

RTV 12.05.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je do sada, u akciji prikupljanja legalnog i nelegalnog oružja, prikupljen 9.401 komad naoružanja, više od 400.000 komada municije i 884 eksplozivnih sredstava, od čega 711 bombi i… »
Vučić: Zabrinut sam zbog Kosova i Metohije, Kurti provocira sukobe, preneo sam Lajčaku

Vučić: Zabrinut sam zbog Kosova i Metohije, Kurti provocira sukobe, preneo sam Lajčaku

RTV 12.05.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije izjavio je danas da je veoma zabrinut zbog situacije na KiM, posebno na severu pokrajine i istakao da je specijalnom izaslaniku EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavu Lajčaku, tokom današnjeg sastanka, preneo da njegova… »
Vučić odgovorio zašto nije zapalio sveću ispred OŠ „Vladislav Ribnikar“

Vučić odgovorio zašto nije zapalio sveću ispred OŠ „Vladislav Ribnikar“

Danas 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom obraćanja u Predsedništvu odgovorio je na novinarsko pitanje zašto nije bio u OŠ „Vladislav Ribnikar“ da zapali sveću. Vučić je rekao da je išao u crkvu da zapali cveću i da nije vodio kamere jer za… »
Vučić: Građani predali 9.401 komad oružja

Vučić: Građani predali 9.401 komad oružja

Novi magazin 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su građani do 9 sati jutros predali 9.401 komad oružja. "Kada vidite 10.000 predatih cevi, onda to znači bezbednije okruženje", rekao je Vučić novinarima, nakon sastanka sa specijalnim… »
Vučić nakon sastanka sa Lajčakom: Ušli smo u začaran krug, Kurti ne želi da formira ZSO

Vučić nakon sastanka sa Lajčakom: Ušli smo u začaran krug, Kurti ne želi da formira ZSO

Euronews 12.05.2023
U Predsedništvu Srbije održan je sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića i specijalnog izaslanika EU za dijalog Miroslava Lajčaka, javlja reporter Euronews Srbija. Predsednik Srbije obratio se javnosti nakon sastanka sa Lajčakom i rekao da je… »
Vučić: Prikupljen 9.401 komad naoružanja

Vučić: Prikupljen 9.401 komad naoružanja

IndeksOnline 12.05.2023
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je do sada, u akciji prikupljanja legalnog i nelegalnog oružja, prikupljen 9.401 komad naoružanja, više od 400.000 komada municije i 884 eksplozivnih sredstava, od čega 711 bombi i… »
Vučić: Nećemo da zloupotrebljavamo ničiju tragediju, organizujemo ujediniteljski, a ne skup podela

Vučić: Nećemo da zloupotrebljavamo ničiju tragediju, organizujemo ujediniteljski, a ne skup podela

Glas Zapadne Srbije 12.05.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obraća se građanima nakon sastanka sa specijalnim predstavnikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine i druga regionalna pitanja Zapadnog Balkana Miroslavom Lajčakom. Vučić je na početku… »
Dačić: Srbija će biti uzdržana na glasanju u Savetu Evrope o integritetu i suverenitetu Ukrajine

Dačić: Srbija će biti uzdržana na glasanju u Savetu Evrope o integritetu i suverenitetu Ukrajine

Beta 12.05.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da će Srbija najverovarnije biti uzdražana na glasanju o rezoluciji koju bi trebalo da usvoji Savet Evrope o teritorijalnom integritetu Ukrajine, Moldavije i Gruzije. "Sledeće nedelje biće… »
Tragedija u Beogradu i Mladenovcu: Predaja nelegalnog oružja – za četiri dana doneto oko 9.400 komada

Tragedija u Beogradu i Mladenovcu: Predaja nelegalnog oružja – za četiri dana doneto oko 9.400 komada

Danas 12.05.2023
Posle dve tragedije u Srbiji u kojima je u samo dva dana ubijeno 17 ljudi, uglavnom dece i mladih, država je organizovala akciju predaje nelegalnog oružja. Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, saopštio je da je za prva četiri dana akcije policija… »
Vučić: Doneo sam odluku – ne idem u Rejkjavik, bićemo uzdržani

Vučić: Doneo sam odluku – ne idem u Rejkjavik, bićemo uzdržani

Vesti online 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će Srbija na skupu Saveta Evrope u Rejkjaviku biti predstavljena na najnižem nivou, odnosno da on neće ići, kao i da će Srbija biti uzdržana prilikom glasanja o Rezoluciji o zaštiti… »
Zabrinut sam zbog KiM, Kurti provocira sukobe, preneo sam Lajčaku

Zabrinut sam zbog KiM, Kurti provocira sukobe, preneo sam Lajčaku

Dnevnik 12.05.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije izjavio je da je veoma zabrinut zbog situacije na KiM, posebno na severu pokrajine i istakao da je specijalnom izaslaniku EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavu Lajčaku, tokom današnjeg sastanka, preneo da njegova… »
"Ispunićemo sve zahteve roditelja đaka iz ribnikara" Predsednik Vučić o novim merama i predaji oružja

"Ispunićemo sve zahteve roditelja đaka iz ribnikara" Predsednik Vučić o novim merama i predaji oružja

Mondo 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti danas povodom novih mera države nakon masakra koji su potresli Srbiju sredinom prošle nedelje. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti danas povodom novih mera države nakon… »
Vučić: Do sada prikupljen 9.401 komad naoružanja; MUP pozvao i na predaju nasleđenog oružja

Vučić: Do sada prikupljen 9.401 komad naoružanja; MUP pozvao i na predaju nasleđenog oružja

Euronews 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je do sada, u akciji prikupljanja legalnog i nelegalnog oružja, prikupljen 9.401 komad naoružanja, više od 460.000 komada različite municije i 884 eksplozivnih sredstava, od čega 711 bombi i… »
Vučić: Zabrinut sam za Kosovo, neću ići na samit SE u Rejkjavik

Vučić: Zabrinut sam za Kosovo, neću ići na samit SE u Rejkjavik

Radio sto plus 12.05.2023
Vučić je na konferenciji za novinare rekao da je veoma zabrinut zbog situacije na severu Kosova i Metohije i da je posredniku EU rekao da ta njegova zabrinutost potiče iz “strastvene potrebe” premijera Kosova Aljbina Kurtija da “provocira… »
Vučić se sastao sa Lajčakom

Vučić se sastao sa Lajčakom

Beta video 12.05.2023
BEOGRAD - U predsedništvu predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa specijalnim predstavnikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine i druga regionalna pitanja Zapadnog Balkana Miroslavom Lajčakom. (pokrivalice) Beta/MOD… »
Lajčak danas u Beogradu posle posete Prištini

Lajčak danas u Beogradu posle posete Prištini

Novi magazin 12.05.2023
Specijalni predstavnik Evropske unije (EU) za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak sastaće se danas u Beogradu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Kako je ranije saopšteno u Briselu, Lajčak, koji je juče boravio u Prištini, dolazi… »
Lajčak: Zabrinut sam onim što sam čuo na severu KiM /foto/

Lajčak: Zabrinut sam onim što sam čuo na severu KiM /foto/

Sputnik 12.05.2023
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak kaže da ga je zabrinulo ono što je čuo tokom posete severu Kosova i Metohije i poručio da je potrebno izbeći svaku mogućnost eskalacije i u potpunosti se fokusirati na… »
Vučić danas sa Lajčakom

Vučić danas sa Lajčakom

Blic 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa specijalnim predstavnikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine i druga regionalna pitanja Zapadnog Balkana Miroslavom Lajčakom, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika… »
Predsednik Srbije danas sa Lajčakom: Razgovori pred novu rundu dijaloga Beograda i Prištine

Predsednik Srbije danas sa Lajčakom: Razgovori pred novu rundu dijaloga Beograda i Prištine

Euronews 12.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa specijalnim izaslanikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine i druga regionalna pitanja Zapadnog Balkana Miroslavom Lajčakom, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika… »
Srpska lista: Niko sa Severa se neće vratiti u kosovske institucije bez ZSO

Srpska lista: Niko sa Severa se neće vratiti u kosovske institucije bez ZSO

Danas 11.05.2023
Predstavnici Srpske liste sastali su se danas u Kosovskoj Mitrovici sa Specijalnim predstavnikom Evropske unije za dijalog Miroslavom Lajčakom sa kojim su, kako je saopšteno, razgovarali o političko-bezbednosnoj situaciji na prostoru Kosova i Metohije… »

Vesti dana »