Povezane vesti

Luk Blek prošao u finale Evrovizije

Luk Blek prošao u finale Evrovizije

Dnevnik 09.05.2023
LIVERPUL: Predstavnik Srbije Luk Blek sa pesmom "Samo mi se spava" večeras je uspeo da se plasira iz prvog polufinala "Pesme Evrovizije" u finale 13. maja u Liverpulu. Blek se predstavio vizuelno efektnim, distopijski intoniranim nastupom pred… »
Evo gde možete uživo da gledate TV prenos Evrovizije 2023

Evo gde možete uživo da gledate TV prenos Evrovizije 2023

Telegraf 09.05.2023
Ovogodišnji predstavnik Srbije Luk Blek nastupiće u prvoj polufinalnoj večeri. Ovogodišnja Evrovizija održava se u Liverpulu, a Srbiju predstavlja Luk Blek sa pesmom "Samo mi se spava". Sve detalje sa večerašnjeg polufinala možete da pratite na… »
Evrovizija 2023: Predstavnik Srbije Luke Black prošao u finale! I ovih devet zemalja iz prvog polufinala ide dalje

Evrovizija 2023: Predstavnik Srbije Luke Black prošao u finale! I ovih devet zemalja iz prvog polufinala ide dalje

Blic 09.05.2023
Najveće muzičko takmičenje "Evrovizija" počelo je večeras, a u prvoj polufinalnoj večeri gledaocima se predstavilo 15 zemalja, među kojima je i Srbija sa pesmom "Samo mi se spava" koju izvodi Luke Black. On je našoj zemlji, nakon glasanja publike… »
Evrovizija 2023: Kako glasati za Srbiju iz inostranstva u prvom polufinalu?

Evrovizija 2023: Kako glasati za Srbiju iz inostranstva u prvom polufinalu?

N1 Info 09.05.2023
U Liverpulu se večeras održava prvo polufinale ovogodišnje Pesme Evrovizije, a predstavnika Srbije Luke Black nastupio je pod rednim brojem tri pesmom "Samo mi se spava". Prvih deset učesnika koji budu imali najviše glasova publike plasiraće se u… »
Marija Šerifović ima favorita na evroviziji, a to nije Srbija: Jedina srpska pobednica na Eurosongu pružila podršku ovoj…

Marija Šerifović ima favorita na evroviziji, a to nije Srbija: Jedina srpska pobednica na Eurosongu pružila podršku ovoj…

Kurir 09.05.2023
Marija Šerifović se uoči prvo polufinalne večeri najpoznatijeg muzičkog takmičenja na svetu, "Evrovizije", koje će biti održano večeras, oglasila i otkrila ko je njen favorit. Večeras će i predstavnik naše zemlje, Luke Black, nastupati i to… »
Reči pesme Luke Blacka imaju snažnu simboliku: Evrovizija 2023 samo što nije počela, a evo o čemu naš predstavnik peva…

Reči pesme Luke Blacka imaju snažnu simboliku: Evrovizija 2023 samo što nije počela, a evo o čemu naš predstavnik peva…

Blic 09.05.2023
Na prestižnom muzičkom takmičenju "Evrovizija 2023" večeras će u prvoj polufinalnoj večeri nastupiti predstavnik Srbije Luke Black sa pesmom "Samo mi se spava". Njegova numera nosi snažnu simboliku i poruku. Pesma "Samo mi se spava" je… »
Prenos prvog polufinala Evrovizije 2023 na YouTube (VIDEO)

Prenos prvog polufinala Evrovizije 2023 na YouTube (VIDEO)

N1 Info 09.05.2023
Prvo polufinale takmičenja Pesma Evrovizije 2023 svi fanovi mogu da prate uživo na zvaničnom evrovizijskom YouTube kanalu. U prvom polufinalu nastupa predstavnik Srbije Luke Black pesmom „Samo mi se spava“ pod rednim brojem tri. U prvoj… »
Luke Black za Nova.rs iz Liverpula pred Evroviziju: Ovo je najvažniji trenutak u mom životu, imam i poruku VIDEO

Luke Black za Nova.rs iz Liverpula pred Evroviziju: Ovo je najvažniji trenutak u mom životu, imam i poruku VIDEO

Nova 09.05.2023
Luke Black, predstavnik Srbije na Evroviziji, poslao je poruku čitaocima Nova.rs pred večerašnje polufinalno veče takmičenje. “Pozdrav za Nova.rs. Upravo idemo na naš važan performans, kao zemlja, a moj najvažniji u životu, u karijeri. Nadam se… »
Prvo polufinale Pesme Evrovizije – nastupa 15 zemalja, Luk Blek peva za Srbiju

Prvo polufinale Pesme Evrovizije – nastupa 15 zemalja, Luk Blek peva za Srbiju

RTS 09.05.2023
U Liverpulu počinje Pesma Evrovizije. U večerašnjem prvom polufinalu takmičari iz 15 zemalja boriće se za deset mesta u velikom finalu. Među njima je i predstavnik Srbije Luk Blek sa pesmom Samo mi se spava. Direktan prenos od 21 čas na RTS 3, RTS… »
Marija Šerifović ima favorita na Evroviziji, a to nije Srbija! Pevačica otkrila za koga navija - poslala javnu podršku!

Marija Šerifović ima favorita na Evroviziji, a to nije Srbija! Pevačica otkrila za koga navija - poslala javnu podršku!

Mondo 09.05.2023
Marija Šerifović će i ove godine pratiti Evroviziju, a sada je otkrila svog favorita. Marija Šerifović će i ove godine pratiti Evroviziju, a sada je otkrila svog favorita. Marija Šerifović učestvovala je na Evroviziji 2007. godine i pesmom… »
Odgovaramo na pitanje koje sve zanima – hoće li Duška Vučinić večeras prenositi Evroviziju

Odgovaramo na pitanje koje sve zanima – hoće li Duška Vučinić večeras prenositi Evroviziju

Nova 09.05.2023
Zbog nedavne tragedije koja je zadesila Srbiju, ali i zbog toga što prošle godine nije prenosila prvo polufinalno veče Evrovizije, svi se pitaju hoćemo li večeras na RTS 3 čuti Dušku Vučinić, omiljeni srpski glas Evrovizije? Odgovor je – Da… »
Nova.rs u Liverpulu: U toku poslednja proba Luke Blacka pred Evroviziju, ogroman aplauz za Srbiju

Nova.rs u Liverpulu: U toku poslednja proba Luke Blacka pred Evroviziju, ogroman aplauz za Srbiju

Nova 09.05.2023
Večeras se održava prvo polufinalno veče Evrovizije u Liverpulu. Reporter portala Nova.rs se nalazi na licu mesta. U Srbiji će se prenos održati na trećem kanalu Javnog servisa zbog nedavne tragedije koja je zadesila Srbiju. U toku su poslednje… »
Gvirnite na probu Luka Bleka

Gvirnite na probu Luka Bleka

Danas 09.05.2023
Reporter Nova.rs nalazi se u Liverpulu na prvoj probi prvepolufinalne večeri na kojoj će nastupati i srpski predstavnik Luke Black, a ovom prilikom prenosimo isečak snimka sa nastupa. Naime, naš predstavnik je svoj nastup pesme “Samo mi se spava”… »
Nova.rs u Liverpulu: Pitali smo Britance da li su čuli za Luku i Srbiju, a njihovi odgovori su urnebesni VIDEO

Nova.rs u Liverpulu: Pitali smo Britance da li su čuli za Luku i Srbiju, a njihovi odgovori su urnebesni VIDEO

Nova 09.05.2023
Večeras se održava prvo polufinalno veče Evrovizije u Liverpulu, na kojem, između ostalih, nastupa i srpski predstavnik Luke Black sa pesmom “Samo mi se spava”. Reporter Nova.rs uradio je anketu sa lokalnim stanovništvom i pitao ih da li su čuli… »
(Video) Publika u transu na probi Luke blacka: Crveni led ekrani i ples "jastoga": Naš predstavnik na "Evroviziji 2023" dobio…

(Video) Publika u transu na probi Luke blacka: Crveni led ekrani i ples "jastoga": Naš predstavnik na "Evroviziji 2023" dobio…

Blic 09.05.2023
Na prestižnom muzičkom takmičenju "Evrovizija 2023" večeras će u prvoj polufinalnoj večeri nastupiti predstavnik Srbije Luke Black sa pesmom "Samo mi se spava". Na probi koja se juče održala Luka je oduševio publiku koja je sve vreme njegovog… »
Večeras počinje Evrovizija: Ovih 15 zemalja boriće se za finale tokom prve polufinalne večeri, a među njima je i naš…

Večeras počinje Evrovizija: Ovih 15 zemalja boriće se za finale tokom prve polufinalne večeri, a među njima je i naš…

Nova 09.05.2023
Danas, 9. maja, biće održano prvo polufinalno veče Evrovizije. U prvom polufinalu gledaocima će se predstaviti 15 takmičara, među kojima i predstavnik Srbije Luke Black, a najboljih deset obezbediće učešće u finalnoj večeri u subotu, 13. maja… »
Večeras počinje Evrovizija 2023: U prvoj polufinalnoj večeri 15 zemalja se bori za prolazak u finale, a evo pod kojim brojem…

Večeras počinje Evrovizija 2023: U prvoj polufinalnoj večeri 15 zemalja se bori za prolazak u finale, a evo pod kojim brojem…

Blic 09.05.2023
Prestižno muzičko takmičenje Evrovizija 2023 počinje večeras, a u prvoj polufinalnoj večeri gledaocima će se predstaviti 15 zemalja, među kojima je i Srbija sa pesmom "Samo mi se spava" koju izvodi Luke Black. Luke Black će nastupiti pod rednim… »
Večeras je prvo polufinale Evrovizije: Luke Black nastup posvetio nastradalima u osnovnoj školi i okolini Mladenovca

Večeras je prvo polufinale Evrovizije: Luke Black nastup posvetio nastradalima u osnovnoj školi i okolini Mladenovca

Mondo 09.05.2023
Predstavnik Srbije na Pesmi Evrovizije nastupiće treći u prvom polufinalu koje će biti emitovano večeras od 21 čas na RTS 3. Predstavnik Srbije na Pesmi Evrovizije nastupiće treći u prvom polufinalu koje će biti emitovano večeras od 21 čas na… »
Luke Black će jednim detaljem večeras tokom nastupa odati počast žrtvama

Luke Black će jednim detaljem večeras tokom nastupa odati počast žrtvama

N1 Info 09.05.2023
Večeras će se održati prvo poulfinalno veče na takmičenju za pesmu Evrovizije, a naš predstavnik Luke Black će nastupati treći po redu. Ako je suditi prema prognozama kladionica Luke Black će se plasirati u finale, a na finalnoj listi prognoze su… »
Sviđa mi se, ali nije najbolji: Luke Black večeras predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije - evo šta o njemu kaže Končita

Sviđa mi se, ali nije najbolji: Luke Black večeras predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije - evo šta o njemu kaže Končita

Mondo 09.05.2023
Luke Black nastupa u prvom polufinalu - prenos će biti na RTS 3. Luke Black nastupa u prvom polufinalu - prenos će biti na RTS 3 Končita Vurst javno je pohvalila našeg ovogodišnjeg predstavnika na Eurosongu Luka Bleka, rekavši da joj se baš sviđa… »
Preporuka za 9. Maj Pesma Evrovizije 2023, polufinale 1

Preporuka za 9. Maj Pesma Evrovizije 2023, polufinale 1

Alo 09.05.2023
Izdvojili smo za vas. Promo RTS 21.00 RTS 3 Pesma Evrovizije 2023, polufinale 1 U Liverpulu počinje Pesma Evrovizije. U prvom polufinalu gledaocima će se predstaviti 15 takmičara, među kojima i predstavnik Srbije Luke Black, a najboljih deset… »

Vesti dana »