Povezane vesti

Građani širom Srbije odavali počast ubijenim đacima i čuvaru škole „Vladislav Ribnikar“: Skupovi i u regionu

Građani širom Srbije odavali počast ubijenim đacima i čuvaru škole „Vladislav Ribnikar“: Skupovi i u regionu

Nova 04.05.2023
Kosta K. (14) upao je juče rano ujutru s oružjem u školu "Vladislav Ribnikar" na Vračaru i ubio devet osoba iz očevog pištolja. Usmrtio je portira škole i osam učenika, dok je šest osoba povređeno. Nakon zločina kakav Srbija ne pamti, građani… »
"Uživao sam dok sam slušao njihove krike!" Hteo je da i njegova majka pati, jezive reči dečaka na saslušanju

"Uživao sam dok sam slušao njihove krike!" Hteo je da i njegova majka pati, jezive reči dečaka na saslušanju

Mondo 04.05.2023
Trinaestogodišnji učenik OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu, zaprepastio je svojim hladnokrvnim izjavama posle masakra. Trinaestogodišnji učenik OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu, zaprepastio je svojim hladnokrvnim izjavama… »
Sačmare, kalašnjikov i snajper: Ovo su skupe "igračke" kojim se zabavljao dečak pre masakra u školi

Sačmare, kalašnjikov i snajper: Ovo su skupe "igračke" kojim se zabavljao dečak pre masakra u školi

Telegraf 04.05.2023
Zaštitna oprema je minimalno oko 200 evra. Dečak K. K. (13) koji je ubio 8 drugara i čuvara škole aktivno je trenirao airsoft - igra za odrasle u kojoj nose replike pravog oružja, ali ne koriste municiju već loptice u kojima je vazduh. Među… »
Regija pali svijeće za ubijenu djecu u Beogradu, BiH proglasila dan žalosti

Regija pali svijeće za ubijenu djecu u Beogradu, BiH proglasila dan žalosti

Al Jazeera 04.05.2023
Brojni građani i javne ličnosti iz svih zemalja nastale raspadom Jugoslavije od jučer odaju počast stradalim i pružaju podršku njihovim porodicama. U više gradova u Srbiji i susjednim zemljama zapaljene su svijeće u znak podrške porodicama… »
„Svoje telo je isturio pred pištolj kako bi sačuvao živote naše dece, večno hvala Dragane“: Neutešan otac učenika iz…

„Svoje telo je isturio pred pištolj kako bi sačuvao živote naše dece, večno hvala Dragane“: Neutešan otac učenika iz…

Nova 04.05.2023
Dragan Vlahović (51), koga je ubio učenik Kosta K. (13), bio je čuvar škole, član obezbeđenja i pre svega „školski otac“ mnogim svršenim i nesvršenim osnovcima škole „Vladislav Ribnikar“ na Vračaru. Kako za Nova.rs svedoči otac dečaka… »
"Uživao sam dok sam slušao njihove krike, žao mi što nisam ispunio spisak": Ovako je dečak opisao masakr

"Uživao sam dok sam slušao njihove krike, žao mi što nisam ispunio spisak": Ovako je dečak opisao masakr

Telegraf 04.05.2023
K.K. je u Centru za socijalni rad opisao detalje zločina i detaljan plan. "Žao mi što nisam ubio sve učenike sa spiska! Hteo sam da se vratim i sve ih ubijem, ali mi je u dvorištu ispao ranac sa Molotovljevim koktelima i nisam uspeo", ovako je svoju… »
Bio mi je u kući, devojčice bile zaljubljene u njega! Vapaj majke devojčice sa spiska: Skinite taj natpis!

Bio mi je u kući, devojčice bile zaljubljene u njega! Vapaj majke devojčice sa spiska: Skinite taj natpis!

Mondo 04.05.2023
Na današnjem skupu ispred škole "Vladislav Ribnikar" medijima se obratila potresena majka čija se ćerka družila sa osumnjičenim. Na današnjem skupu ispred škole "Vladislav Ribnikar" medijima se obratila potresena majka čija se ćerka družila sa… »
"Žao mi je što nisam ubio sve sa spiska" Iskaz dečaka koji je izvršio masakr ledi krv u žilama: Uživao sam da slušam…

"Žao mi je što nisam ubio sve sa spiska" Iskaz dečaka koji je izvršio masakr ledi krv u žilama: Uživao sam da slušam…

Kurir 04.05.2023
Trinaestogodišnji učenik OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu, zaprepastio je svojim hladnokrvnim izjavama posle masakra. Žao mi što nisam ubio sve učenike sa spiska! Hteo sam da se vratim i sve ih ubijem, ali mi je u dvorištu ispao ranac… »
Dečak za tri puta nije mogao da stekne iskustvo u streljani

Dečak za tri puta nije mogao da stekne iskustvo u streljani

Politika 04.05.2023
Dečak K. K. (13) koji je ubio devet i ranio sedam osoba, nije mogao za tri puta u streljani da stekne iskustvo da sa takvom preciznošću, kao što je počinjeno, ubije svoje drugare, rekla je za Tanjug oružarka Ana Simonović. Kako je precizirala… »
Na tvrđavi u Novom Pazaru osvanula dirljiva poruka podrške nakon stravičnog zločina u školi u Beogradu

Na tvrđavi u Novom Pazaru osvanula dirljiva poruka podrške nakon stravičnog zločina u školi u Beogradu

Nova 04.05.2023
Svaka čast, Pazarci. Na tvrđavi u Novom Pazaru osvanula je poruka podrške nakon stravičnog zločina koji se juče dogodio u školi u Beogradu u kojem je život izgubilo osmoro dece i čuvar škole, dok je njih 6, uključujući i nastavnicu povređeno… »
"On je razmaženo, obesno, monstruozno: Dete!" Tišinu ispred škole prekinuo vapaj jedne majke: "Bio mi je u kući, a moja…

"On je razmaženo, obesno, monstruozno: Dete!" Tišinu ispred škole prekinuo vapaj jedne majke: "Bio mi je u kući, a moja…

Blic 04.05.2023
Majka jedne učenice čija je ćerka, kako tvrdi našla na spisku za odstrel Koste Kecmanovića (13), prekinula je tišinu ispred OŠ "Vladislav Ribnikar" uzvicima da je poznavala ubicu i da nije istina da roditelji nisu razgovarali sa njim. Nepregledna… »
Žena sve gledala se terase - otkrila nove detalje masakra: Zvao policiju, stavio kapuljaču, spustio ranac i podigao ruke

Žena sve gledala se terase - otkrila nove detalje masakra: Zvao policiju, stavio kapuljaču, spustio ranac i podigao ruke

Mondo 04.05.2023
Jedna žena je gleda sa terase kako se dečak koji je napravio masakr predaje. Jedna žena je gleda sa terase kako se dečak koji je napravio masakr predaje. Srbija plače i slivaju se suze za decom koja su ubijena juče ujutru u OŠ "Vladislav Ribnikar"… »
Potresne scene i suze u jutarnjem! Voditeljka se slomila nakon masakra u školi, zaplakala na sav glas - Teško mi je!

Potresne scene i suze u jutarnjem! Voditeljka se slomila nakon masakra u školi, zaplakala na sav glas - Teško mi je!

Mondo 04.05.2023
Voditeljka jutarnjeg programa, Bojana Ristivojević slomila se usred rečenice i zaplakala na sva glas. Voditeljka jutarnjeg programa, Bojana Ristivojević slomila se usred rečenice i zaplakala na sva glas. U OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru 3. maja… »
NFL superstar poslao dirljivu poruku Srbiji: Jedan je od najboljih u ligi, a sada se moli za našu zemlju!

NFL superstar poslao dirljivu poruku Srbiji: Jedan je od najboljih u ligi, a sada se moli za našu zemlju!

Mondo 04.05.2023
Amerikanac koji preko bake ima korene iz Srbije podelio je tugu sa narodom nakon pucnjave u kojoj su živote izgubili radnik obezbeđenja i osmoro đaka. Amerikanac koji preko bake ima korene iz Srbije podelio je tugu sa narodom nakon pucnjave u kojoj su… »
Masakr u Beogradu stigao do Amerike: Oglasila se velika NFL zvezda

Masakr u Beogradu stigao do Amerike: Oglasila se velika NFL zvezda

Večernje novosti 04.05.2023
Igrač Las Vegas rajdersa Maks Krozbi u molitvama je za Srbiju i porodice stradalih đaka u beogradskoj školi "Vladislav Ribnikar". Foto: N. Skenderija Vest o teškoj tragediji u Beogradu obišla je planetu velikom brzinom. Uprkos tome, nije tako čest… »
FOTO, VIDEO Više hiljada mladih ispred škole na Vračaru: Odaju pomen žrtvama tragedije

FOTO, VIDEO Više hiljada mladih ispred škole na Vračaru: Odaju pomen žrtvama tragedije

Radio 021 04.05.2023
Više hiljada ljudi, među kojima su i brojni beogradski školarci, okupili su se ispred Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" da odaju počast poginulima u pucnjavi koja je bila u sredu, 3. maja. Oni su se okupili u 14 časova u ulici na Vračaru u kojoj… »
Naša čuvena oružarka o ubistvu na Vračaru: "Dečak jeste bio uvežban, ali ne u streljani". Evo šta je aktivno trenirao…

Naša čuvena oružarka o ubistvu na Vračaru: "Dečak jeste bio uvežban, ali ne u streljani". Evo šta je aktivno trenirao…

Blic 04.05.2023
Dečak Kosta K. (13) koji je ubio devet i ranio sedam osoba, nije mogao za tri puta u streljani da stekne iskustvo da sa takvom preciznošću, kao što je počinjeno, ubije svoje drugare, rekla je za Tanjug oružarka Ana Simonović. Kako je precizirala… »
Još jedan incident u školi: Učenik škole u Kaluđerici imitirao scene jučerašnje tragedije: Škola odmah alarmirala…

Još jedan incident u školi: Učenik škole u Kaluđerici imitirao scene jučerašnje tragedije: Škola odmah alarmirala…

Blic 04.05.2023
Nakon tragedije u OŠ "Vladislav Ribnikar", kada je učenik Kosta Kecmanović (13) ubio osmoro vršnjaka, čuvara škole i ranio šestoro učenika i nastavnicu istorije, incidenti u školama u Srbiji su sve učestaliji. Osnovna škola "Miloje Vasić" u… »
Marko Janketić ostavio bele ruže ispred škole u kojoj se desio masakr: Glumac skrhan od bola zbog izgubljenih života (foto)

Marko Janketić ostavio bele ruže ispred škole u kojoj se desio masakr: Glumac skrhan od bola zbog izgubljenih života (foto)

Kurir 04.05.2023
Juče se u školi "Vladislav Ribnikar" dogodio stršan zločin koji je potresao celu Srbiju. Deca, roditelji, javne ličnosti i bivši učenici ove škole uznemireni su nakon saznanja da je u osnovnoj školi dečak od svega trinaest godina počinio… »
I u Prokuplju, Leskovcu i Vranju okupljanja povodom tragedije u beogradskoj školi

I u Prokuplju, Leskovcu i Vranju okupljanja povodom tragedije u beogradskoj školi

Južne vesti 04.05.2023
Povodom tragedije koja se u sredu ujutru dogodila u beogradskoj Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar”, kada je dete pucalo na učenike, obezbeđenje i nastavnicu i ubilo 8 đaka i radnika obezbeđenja, Nišlije, Vranjanci i Leskovčani pozivaju… »
Hiljade građana se okuplja ispred škole "Vladislav Ribnikar": Profesori, đaci, porodice žrtava pale sveće preminulima

Hiljade građana se okuplja ispred škole "Vladislav Ribnikar": Profesori, đaci, porodice žrtava pale sveće preminulima

Mondo 04.05.2023
Više hiljada građana okuplja se ispred škole "Vladislav Ribnikar" u Beogradu. Više hiljada građana okuplja se ispred škole "Vladislav Ribnikar" u Beogradu. Više hiljada građana okupilo se ispred škole "Vladislav Ribnikar" u Beogradu, gde je juče… »
Evropski velikan na srpskom poslao saučešće: Dirljiva poruka Evroligaša na zvaničnom profilu!

Evropski velikan na srpskom poslao saučešće: Dirljiva poruka Evroligaša na zvaničnom profilu!

Mondo 04.05.2023
Ove sezone su dva puta igrali u Beogradu, a setili su se Srbije i kada je bilo potrebno izraziti saučešće. Ove sezone su dva puta igrali u Beogradu, a setili su se Srbije i kada je bilo potrebno izraziti saučešće. Srbija je u šoku zbog masakra koji… »
Kosta K. trenirao „airsoft“ pre pucnjave u školi na Vračaru: Oružarka otkrila nove detalje iz života dečaka

Kosta K. trenirao „airsoft“ pre pucnjave u školi na Vračaru: Oružarka otkrila nove detalje iz života dečaka

Nova 04.05.2023
Dečak Kosta K. (13) koji je ubio devet i ranio sedam osoba, nije mogao za tri puta u streljani da stekne iskustvo da sa takvom preciznošću, kao što je počinjeno, ubije svoje drugare, rekla je za Tanjug oružarka Ana Simonović. Kako je precizirala… »
Slomljeni i uplakani: Milena Popović i Igor Jurić konačno uslikani u javnosti, povod je PRETUŽAN (FOTO)

Slomljeni i uplakani: Milena Popović i Igor Jurić konačno uslikani u javnosti, povod je PRETUŽAN (FOTO)

Story 04.05.2023
Osam učenika i radnik obezbeđenja stradali su juče u pucnjavi u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru kada je maloletni dečak ispalio rafalnu paljbu, a povodom nezapamćene tragedije koja je celu Srbiju zavila u crno, više hiljada građana okuplja se… »
Osnovnu školu „Vladislav Ribnikar“ danas pamtimo po tragediji- evo po čemu je nekada bila poznata

Osnovnu školu „Vladislav Ribnikar“ danas pamtimo po tragediji- evo po čemu je nekada bila poznata

City magazine 04.05.2023
U nekada elitnu Oglednu osnovnu školu „Vladislav Ribnikar“ dolazila su deca iz celog grada da je pohađaju i uče francuski od prvog razreda. Po tome je bila posebna – kao škola francusko-srpskog prijateljstva. Čak su i Francuzi bili nastavnici… »
U centru Leskovca, Niša i Vranja okupljanja povodom tragedije u beogradskoj školi

U centru Leskovca, Niša i Vranja okupljanja povodom tragedije u beogradskoj školi

Rešetka 04.05.2023
Povodom tragedije u beogradskoj osnovnoj školi, Leskovčani, Nišlije, Vranjanci, ljudi širom juga Srbije, pozivaju građane na okupljanje na gradskim trgovima kako bi odali poštu stradalima. U Leskovcu se preko društvenih mreža poziva na okupljanje… »
Pitanje novinara nakon kog je i Vučić zaćutao: Snimak konferencije za štampu o kom svi danas pričaju

Pitanje novinara nakon kog je i Vučić zaćutao: Snimak konferencije za štampu o kom svi danas pričaju

City magazine 04.05.2023
Posle jučerašnje neviđene tragedije u osnovnoj školi Vladislav Ribnikar, mnogi su iskorsitili svoje medijske termine da pametuju, nemaju osnovnu pristojnost prema žrtvama i razvijaju teorije, a malo ko je uputio prava pitanja i to na pravu adresu… »
Gradonačelnik Milenković uputio saučešće povodom tragedije u Beogradu

Gradonačelnik Milenković uputio saučešće povodom tragedije u Beogradu

OK radio 04.05.2023
Povodom ogromne tragedije koja se juče desila u OŠ „Vladislav Ribnikar“ u Beogradu, gradonačelnik Vranja dr Slobodan Milenković uputio je porodicama nastradalih izraze saučešća. „Sa nevericom sam pratio sve ono što se dešavalo u beogradskoj… »

Vesti dana »