Povezane vesti

Nove stravične slike Nataše šavije iz bolničkog kreveta! Evo kako sada izgleda nakon brutalnog prebijanja, pidžama mokra…

Nove stravične slike Nataše šavije iz bolničkog kreveta! Evo kako sada izgleda nakon brutalnog prebijanja, pidžama mokra…

Kurir 02.05.2023
Nataša Šavija nakon brutalnog nasilja koje je doživela pre dva dana, o glasila se više puta za medije i pričala o tome kako se oseća nakon nasilja. Sada je Kurir došao u posed novim fotografijama kako starleta izgleda 48 sati nakon brutalnog… »
"Krvarim, vilica mi se koči, jedva pričam i jedem" Šavija iz bolnice nakon batina: Hvata me strah, jer je on na slobodi

"Krvarim, vilica mi se koči, jedva pričam i jedem" Šavija iz bolnice nakon batina: Hvata me strah, jer je on na slobodi

Mondo 02.05.2023
Nataša Šavija oglasila se iz bolnice dan nakon što je brutalno pretučena na jednom slavlju. Nataša Šavija oglasila se iz bolnice dan nakon što je brutalno pretučena na jednom slavlju. Starleta Nataša Šavija pretučena je na svadbi u Vrdničkoj… »
Osman Karić se našalio na račun svog sina! Nisu svi ovo shvatili kao šalu!

Osman Karić se našalio na račun svog sina! Nisu svi ovo shvatili kao šalu!

Svet plus 02.05.2023
Osman Karić se našalio na račun svog sina Stefana Karića! Nisu svi ovo shvatili kao šalu, pa je izazvalo i lavinu loših komentara. Starleta i bivša manekenka Nataša Šavija nalazi se u Kliničkom centru Vojvodine, nakon što ju je pretukao, kao… »
Otkriveno gde se krije stefan Karić! Sutra planira da se preda policiji, pobegao iz grada, a evo kod koga je sada

Otkriveno gde se krije stefan Karić! Sutra planira da se preda policiji, pobegao iz grada, a evo kod koga je sada

Kurir 02.05.2023
Stefan Karić navodno je osumnjičen za prebijanje starlete Nataše Šavije koja je usled teških telesnih povreda završila u KC Vojvodine. On se od incidenta nijendom nije oglašavao a ni njegova porodica ne zna gde se nalazi, ugasio je profil na… »
"Vilica mi se koči, krvarim, hvataju me panika i strah"! Šavija se oglasila iz bolnice za Kurir: Treba mi pomoć, plašim se!

"Vilica mi se koči, krvarim, hvataju me panika i strah"! Šavija se oglasila iz bolnice za Kurir: Treba mi pomoć, plašim se!

Kurir 02.05.2023
Nataša Šavija nalazi se u KC Vojvodina gde čeka operaciju koja bi trebala da se desi sutra. Starleta se sada oglasila za Kurir pa otkrila kako je dva dnaa nakon stravičnog incidenta koji joj se dogodio: - Iskreno, osećam se sve gore,i fizički i… »
Priča se da se stefan karić ovde krije! Osumnjičen da je prebio Šaviju - Evo kada je poslednji put viđen na mreži!

Priča se da se stefan karić ovde krije! Osumnjičen da je prebio Šaviju - Evo kada je poslednji put viđen na mreži!

Mondo 02.05.2023
Bivši učesnik Zadruge osumnjičen je da je pretukao starletu Nataša Šavija, a sada je otkriveno gde se navodno krije. Bivši učesnik Zadruge osumnjičen je da je pretukao starletu Nataša Šavija, a sada je otkriveno gde se navodno krije. Nataša… »
Stefan Karić osumnjičen za prebijanje Nataše šavije: Policija traga za njim, a evo kada je poslednji put bio onlajn

Stefan Karić osumnjičen za prebijanje Nataše šavije: Policija traga za njim, a evo kada je poslednji put bio onlajn

Blic 02.05.2023
Stefan Karić, kojeg je starleta Nataša Šavija prijavila za nanošenje teških telesnih povreda još uvek je na slobodi i policija aktivno traga za njim. Naime, Šavija u KC Vojvodina primljena sa prelomima kostiju lica, a sutra je čeka operacija… »
Stefan Karić s lisicama na rukama! Osman objavio snimak, silazi niz stepenice i smeje se - "Kad sam sebe izmalerišeš"

Stefan Karić s lisicama na rukama! Osman objavio snimak, silazi niz stepenice i smeje se - "Kad sam sebe izmalerišeš"

Mondo 02.05.2023
Osman Karić objavio je snimak sina Stefana, koji je osumnjičen da je prebio starletu Nataša Šaviju. Osman Karić objavio je snimak sina Stefana, koji je osumnjičen da je prebio starletu Nataša Šaviju. Stefan Karić osumnjičen je za prebijanje… »
(Foto) stefan Karić u robijaškom odelu i sa lisicama: Šok i neverica, Osman zbija šale nakon što mu je sin osumnjičen za…

(Foto) stefan Karić u robijaškom odelu i sa lisicama: Šok i neverica, Osman zbija šale nakon što mu je sin osumnjičen za…

Blic 02.05.2023
Starleta Nataša Šavija prijavila je policiji bivšeg zadrugara Stefana Karića za nanošenje teških telesnih povreda. Šavija se trenutno nalazi u KC Vojvodina gde će, kako je sama rekla, sutra imati operaciju jagodične kosti, koja joj je navodno… »
Stefan karić osumnjičen za zversko prebijanje Nataše Šavije! Od njega ni traga ni glasa, evo kada je poslednji put bio…

Stefan karić osumnjičen za zversko prebijanje Nataše Šavije! Od njega ni traga ni glasa, evo kada je poslednji put bio…

Kurir 02.05.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova i dalje tragaju za Stefanom Karićem, osumnjičenim za prebijanje starlete Nataše Šavije, kojem se od incidenta gubi svaki trag. Nataša je, naime, pretučena u etno-selu Vrdnička kula, gde su joj nanete… »
Zaposleni u vrdničkoj kuli uhvaćeni u laži: Sramno ćute o stravičnom nasilju, pevači otkrili sve, snimci su dokaz

Zaposleni u vrdničkoj kuli uhvaćeni u laži: Sramno ćute o stravičnom nasilju, pevači otkrili sve, snimci su dokaz

Blic 02.05.2023
Stravičan incident dogodio se u noći između nedelje i ponedeljka u etno selu Vrdnička kula u kom je, kako tvrdi starleta Nataša Šavija pretučena od strane bivšeg učesnika "Zadruge", Stefana Karića. Na veselju su pevali Radiša Trajković Đani i… »
Mia pevala na svadbi na kojoj je prebijena šavija! Oglasila se Borisavljevićka, ovo kaže o skandalu za koji je osumnjičen…

Mia pevala na svadbi na kojoj je prebijena šavija! Oglasila se Borisavljevićka, ovo kaže o skandalu za koji je osumnjičen…

Kurir 02.05.2023
Stefan Karić zvanično je osumnjičen za brutalno nasilje nad Natašom Šavijom, koja je nakon batina na jednoj svadbi završila u bolnici. Na jednoj od fotografija sa tog veselja koje su našle na mrežama, mogli su se videti i Mia Borisavljević i… »
I Mia pevala na svadbi na kojoj je pretučena šavija: Otkrila šta je zatekla: "To je bilo negde između ponoći i jedan sat"

I Mia pevala na svadbi na kojoj je pretučena šavija: Otkrila šta je zatekla: "To je bilo negde između ponoći i jedan sat"

Blic 02.05.2023
Za bivšim učesnikom "Zadruge" Stefanom Karićem traga policija jer je osumnjičen da je pretukao starletu Natašu Šaviju. Incident koji je potresao domaću javnost se dogodio na jednom svadbenom veselju u Vrdničkoj kuli na kom je nastupala i pevačica… »
Mia pevala na svadbi na kojoj je Šavija pretučena: Otkrila šta zna o incidentu za koji je osumnjičen Stefan Karić!

Mia pevala na svadbi na kojoj je Šavija pretučena: Otkrila šta zna o incidentu za koji je osumnjičen Stefan Karić!

Mondo 02.05.2023
Mia Borisavljević je s kolegama bila angažovana da peva na slavlju u Vrdničkoj kuli, gde je pretučena Nataša Šavija, koja tvrdi da ju je pretukao Stefan Karić. Mia Borisavljević je s kolegama bila angažovana da peva na slavlju u Vrdničkoj kuli… »
„Nova operacija zakazana je za sutra, pijem antibiotike“: Šavija opisala kako se oseća nakon što je pretučena

„Nova operacija zakazana je za sutra, pijem antibiotike“: Šavija opisala kako se oseća nakon što je pretučena

Nova 02.05.2023
Evo u kakvom je stanju. Nataša Šavija pretrpela je nasilje i sada se nalazi u Kliničkom centru Vojvodine. Starleta je istakla kako je u lošem stanju, i kako je pljuvala krv, a nakon što je imala prvu operaciju, sada je otkrila nove detalje. „Nova… »
Nisu bili u vezi, samo su prijatelji! Osman Karić progovorio o Stefanu i Nataši Šaviji - Imam broj, ali neću da zovem!

Nisu bili u vezi, samo su prijatelji! Osman Karić progovorio o Stefanu i Nataši Šaviji - Imam broj, ali neću da zovem!

Mondo 02.05.2023
Osman Karić je danas dao izjavu ispred svoje vile, u kojoj ne stanuje sa sinom Stefanom Karićem, jer se on posle Zadruge odselio iz porodičnog doma. Osman Karić je danas dao izjavu ispred svoje vile, u kojoj ne stanuje sa sinom Stefanom Karićem, jer… »
„Sutra će se prijaviti policiji“: Karićev otac se oglasio 24 sata nakon što mu je sin isprebijao Šaviju

„Sutra će se prijaviti policiji“: Karićev otac se oglasio 24 sata nakon što mu je sin isprebijao Šaviju

Nova 02.05.2023
Stefan Karić zvanično je osumnjičen za brutalno nasilje nad Natašom Šavijom, koja je nakon povreda završila u bolnici. Policija intenzivno traga za njim, a starleta čeka još jednu u nizu operacija. 24 sata nakon vesti da je Karić pretukao… »
Stefan Karić će se javiti policiji posle praznika! Ne znam šta da mislim, kaže Osman!

Stefan Karić će se javiti policiji posle praznika! Ne znam šta da mislim, kaže Osman!

Svet plus 02.05.2023
Stefan Karić će se javiti policiji posle praznika! Ne znam šta da mislim, kaže njegov otac Osman! Mnogo mi je žao devojke i njenih roditelja... Bivši rijaliti učesnik Stefan Karić zvanično je osumnjičen za brutalno nasilje nad Natašom Šavijom… »
(Video) "sine, ako gledaš ovo drži se": Osman Karić šokirao izjavom o Stefanu koji je u bekstvu nakon navoda da je pretukao…

(Video) "sine, ako gledaš ovo drži se": Osman Karić šokirao izjavom o Stefanu koji je u bekstvu nakon navoda da je pretukao…

Blic 02.05.2023
Stefan Karić optužen je da je na jednoj svadbi pretukao starletu Natašu Šaviju koja se trenutno nalazi u KC Vojvodina, gde je primljena zbog preloma kostiju lica. Ovim povodom za "Blic" je pričao Karićev otac Osman, koji je istakao da sina nije… »
“Obezbeđenje me je nosilo kao svinju, jedan za ruku, a drugi za nogu”: Nataša Šavija opisala jezive detalje iz lokala u…

“Obezbeđenje me je nosilo kao svinju, jedan za ruku, a drugi za nogu”: Nataša Šavija opisala jezive detalje iz lokala u…

Nova 02.05.2023
Hrabro je progovorila o nasilju koje je pretrpela. Starleta Nataša Šavija, brutalno je pretučena i trenutno se nalazi na lečenju u Kliničkom centru Vojvodine. Starleta se uprkos lošem stanju oglašava na Instagramu jer želi da iznese jezive detalje… »
24 Sata nakon agonije Osman Karić otkrio nove detalje: Stefan će se sutra javiti policiji i sudu...

24 Sata nakon agonije Osman Karić otkrio nove detalje: Stefan će se sutra javiti policiji i sudu...

Kurir 02.05.2023
Stefan Karić zvanično je osumnjičen za brutalno nasilje nad Natašom Šavijom, koja je nakon batina završila u bolnici. Policija intenzivno traga za njim, a s tarleta čeka još jednu u nizu operacija. 24 sata nakon vesti koja je odjeknula kao bomba… »
Šok informacija: Karić se predaje policiji kad prođu prvomajski praznici: Traga se za njim, a on čeka da se završi odmor…

Šok informacija: Karić se predaje policiji kad prođu prvomajski praznici: Traga se za njim, a on čeka da se završi odmor…

Blic 02.05.2023
Za Stefanom Karićem, koji se sumnjiči da je u noći između nedelje i ponedeljka pretukao starletu Natašu Šaviju, i dalje traga policija. Kako je "Blic" pisao on će odmah biti uhapšen čim bude pronađen, a njegov otac Osman Karić tvrdi da nije u… »
Idem na novu operaciju - polomljena mi je jagodična kost Šavija poručila: Naišao je na pogrešnu kojoj će ovo da uradi

Idem na novu operaciju - polomljena mi je jagodična kost Šavija poručila: Naišao je na pogrešnu kojoj će ovo da uradi

Večernje novosti 02.05.2023
NATAŠA Šavija je optužila Stefana Karića da ju je pretukao, posle čega je završila u bolnici, a dan nakon stravičnog nasilja otkrila je kako se oseća. Foto: Printskrin Nataša Šavija optužila je Stefana Karića da ju je pretukao, nakon čega je… »
Muk na zvezdari! Komšije šokirane zbog osumnjičenog Stefana, a evo šta kaže gospođa koja radi kod Karića!

Muk na zvezdari! Komšije šokirane zbog osumnjičenog Stefana, a evo šta kaže gospođa koja radi kod Karića!

Kurir 02.05.2023
Kao bomba odjeknula je vest da je Nataša Šavija nakon svadbe na kojoj je bila završila u bolnici pretučena i sa teškim telesnim povredama, masnicama i lomovima. Zvanično osumnjičeni za brutalno nasilje je Stefan Karić, a policija intenzivno traga… »
Osman potvrdio - Stefan Karić se predaje policiji! Otkrio da li je u kontaktu sa sinom i zašto ga nema 24 sata

Osman potvrdio - Stefan Karić se predaje policiji! Otkrio da li je u kontaktu sa sinom i zašto ga nema 24 sata

Mondo 02.05.2023
Stefan Karić je osumnjičen da je pretukao Natašu Šaviju i policija još traga za njim, a njegov otac Osman Karić otkrio je kada planira da se javi nadležnim organima. Stefan Karić je osumnjičen da je pretukao Natašu Šaviju i policija još traga… »
Kurir u domu Karića! Osman progovorio o agoniji koja ih je zadesila, priznao da poseduje broj od Šavije, evo da li će je…

Kurir u domu Karića! Osman progovorio o agoniji koja ih je zadesila, priznao da poseduje broj od Šavije, evo da li će je…

Kurir 02.05.2023
Stefan Karić zvanično je osumnjičen za brutalno nasilje nad Natašom Šavijom, koja je nakon batina završila u bolnici. Policija intenzivno traga za njim, a starleta čeka još jednu u nizu operacija. Kako je njegov otac Osman Karić već otkrio za… »
Nataša Šavija priložila nove fotografije! Od Karića ni traga, ni glasa!

Nataša Šavija priložila nove fotografije! Od Karića ni traga, ni glasa!

Svet plus 02.05.2023
Nataša Šavija priložila nove fotografije! Od Karića ni traga, ni glasa! Bivši zadrugar je juče obrisao društvene mreže i ugasio telefon... Kao bomba je juče odjeknula vest da je Nataša Šavija pretučena i da je na nju navodno zverski nasrnuo… »
Policija traga za Stefanom Karićem: "Blic" saznaje: Bivši zadrugar biće uhapšen čim bude pronađen

Policija traga za Stefanom Karićem: "Blic" saznaje: Bivši zadrugar biće uhapšen čim bude pronađen

Blic 02.05.2023
Kako saznaje "Blic", policija i dalje traga za Stefanom Karićem i biće uhapšen čim bude pronađen, iako je njegov advokat za medije izjavio da će 3. maja zajedno sa Karićem doći u policijsku stanicu. Starleta Nataša Šavija tvrdi da ju je pretukao… »
Idem na novu operaciju: Nataša Šavija se oglasila dan nakon što je pretučena - Isteraću pravdu, makar imala 10 advokata!

Idem na novu operaciju: Nataša Šavija se oglasila dan nakon što je pretučena - Isteraću pravdu, makar imala 10 advokata!

Mondo 02.05.2023
Nataša Šavija je optužila Stefana Karića da ju je pretukao, posle čega je završila u bolnici, a dan nakon stravičnog nasilja otkrila je kako se oseća. Nataša Šavija je optužila Stefana Karića da ju je pretukao, posle čega je završila u… »
Oglasio se advokat Stefana karića: Evo šta on kaže na tvrdnje Nataše Šavije da ju je bivši zadrugar pretukao

Oglasio se advokat Stefana karića: Evo šta on kaže na tvrdnje Nataše Šavije da ju je bivši zadrugar pretukao

Blic 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija tvrdi da ju je pretukao bivši učesnik "Zadruge", Stefan Karić. Ona se odmah oglasila za "Blic" i izjavila da ima prelom vilice zbog čega će morati da bude operisana. Stefan Karić je nestao nakon svega što se izdešavalo… »

Vesti dana »