Povezane vesti

Saznajemo! Pretučena Nataša Šavija, tvrdi da joj je kosti lica polomio Stefan Karić

Saznajemo! Pretučena Nataša Šavija, tvrdi da joj je kosti lica polomio Stefan Karić

Telegraf 01.05.2023
Za sada ni jedno ni drugo se nisu oglašavali. Nataša Šavija je zadobila teške povrede lica, a tvrdi da ju je pretukao bivši zadrugar Stefan Karić. Naime, Nataša i Stefan su započeli vezu van rijalitija, međutim, kako se čini, ne "cvetaju im… »
Nove jezive slike! Šavija posle brutalnog napada: Jedan me uhvatio za ruke, drugi za noge, obezbeđenje me nosilo kao svinju!

Nove jezive slike! Šavija posle brutalnog napada: Jedan me uhvatio za ruke, drugi za noge, obezbeđenje me nosilo kao svinju!

Kurir 01.05.2023
Nataša Šavija sinoć je pretučena na jednoj svadbi nakon čega je odmah završila u bolnici a glavni osumnjičeni za ovo delo je Stefan Karić. Nakon što se Nataša na svom Instagramu oglasila u vidu storija, rekavši da joj je jedini cilj da nasilnik… »
Jedan za ruke, drugi za noge, nosili me kao svinju! Novi detalji incidenta - isplivale jezive fotke pretučene Šavije!

Jedan za ruke, drugi za noge, nosili me kao svinju! Novi detalji incidenta - isplivale jezive fotke pretučene Šavije!

Mondo 01.05.2023
Nataša Šavija objavila je niz fotografija na kojima se vide stravične povrede koje je zadobila u noći između subote i nedelje. Nataša Šavija objavila je niz fotografija na kojima se vide stravične povrede koje je zadobila u noći između subote i… »
"Pi*ko, posećivaću te u zatvoru!" Nataša dobila podršku od Anine kume - Milena joj se javno obratila, Šavija raspalila!

"Pi*ko, posećivaću te u zatvoru!" Nataša dobila podršku od Anine kume - Milena joj se javno obratila, Šavija raspalila!

Mondo 01.05.2023
Nataša Šavija dobila reči podrške od Milene Kačevende, pa još jednom raspalila po Stefanu Kariću. Nataša Šavija dobila reči podrške od Milene Kačevende, pa još jednom raspalila po Stefanu Kariću. Nataša Šavija primljena je u toku noći na… »
(Video) Potpuni muk! Ovo je etno selo u kom Nataša Šavija tvrdi da ju je Karić pretukao: Promenili ploču skroz, menadžer…

(Video) Potpuni muk! Ovo je etno selo u kom Nataša Šavija tvrdi da ju je Karić pretukao: Promenili ploču skroz, menadžer…

Blic 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija tvrdi da ju je pretukao bivši učesnik "Zadruge", Stefan Karić. Ona se odmah oglasila za "Blic" i izjavila da ima prelom vilice zbog čega će morati da bude operisana. Nadležni u etno selu Vrdnička kula, koje smo jutros… »
"Višestruke povrede glave i lica u vidu fraktura, hematoma i ogrebotina" Ovo su posledice nasilja koje je zadobila Nataša…

"Višestruke povrede glave i lica u vidu fraktura, hematoma i ogrebotina" Ovo su posledice nasilja koje je zadobila Nataša…

Kurir 01.05.2023
Nataša Šavija (35), bivša manekenka i starleta, primljena je jutros rano u Klinički centar Vojvodine sa višestrukim prelomima glave i lica. - U Urgentni centar KCV dana 01. maja 2023. primljena je pacijentkinja N. Š. koja se javlja na pregled zbog… »
"Stefana nisam ni video, ni čuo, osudiću sina": Oglasio se Osman Karić nakon tvrdnje Nataše Šavije da ju je krvnički…

"Stefana nisam ni video, ni čuo, osudiću sina": Oglasio se Osman Karić nakon tvrdnje Nataše Šavije da ju je krvnički…

Blic 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija optužila je bivšeg zadrugara Stefana Karića da ju je pretukao i naneo teške telesne povrede. Ona je ispričala da ju je Karić pretukao u noći između nedelje i ponedeljka na jednoj svadbi, te se sada nalazi u bolnici i čeka… »
Šavijin prijatelj u šoku nakon incidenta: Čuo se sa njom pred nemili događaj: "Loše joj je, mora na operaciju"

Šavijin prijatelj u šoku nakon incidenta: Čuo se sa njom pred nemili događaj: "Loše joj je, mora na operaciju"

Blic 01.05.2023
Prijatelj Nataše Šavije Radomir Marinković Taki, oglasio se za domaće medije, nakon vesti da je Stefan Karić naneo teške telesne povrede Nataši. - Čuo sam se sinoć sa Natašom, videli smo se preko video poziva, dok je ona bila kod frizera, ja sam… »
Oglasio se šavijin prijatelj Otkrio u kakvom izdanju ju je video, a ovo mu je poručila iz bolnice!

Oglasio se šavijin prijatelj Otkrio u kakvom izdanju ju je video, a ovo mu je poručila iz bolnice!

Alo 01.05.2023
Poslednji razgovor pred batine obavila je baš sa njim. Prijatelj Nataše Šavije otkriva u kakvom je stanju starleta, nakon što je pretučena. U jeku skandala pretučene Nataše Šavije oglasio se njen veliki prijatelj Taki Marinković, inače otac Maje… »
Stefanu kariću prete godine iza rešetaka! Zvanično osumnjičen da je pretukao Natašu Šaviju, evo koliku kaznu može dobiti

Stefanu kariću prete godine iza rešetaka! Zvanično osumnjičen da je pretukao Natašu Šaviju, evo koliku kaznu može dobiti

Mondo 01.05.2023
Stefan Karić je osumnjičen za nasilje nad Natašom Šavijom i policija intenzivno traga za njim nakon što je pobegao s mesta incidenta, a preti mu nekoliko godina zatvora. Stefan Karić je osumnjičen za nasilje nad Natašom Šavijom i policija… »
Evo šta radi Jovana misica dok policija traga za Stefanom karićem: Njegova bivša devojka spakovala kofere i pokazala kako…

Evo šta radi Jovana misica dok policija traga za Stefanom karićem: Njegova bivša devojka spakovala kofere i pokazala kako…

Blic 01.05.2023
Starletu Natašu Šaviju je, kako ona tvrdi, pretukao bivši učesnik rijaliti programa "Zadruga" Stefan Karić za kojim policija intenzivno traga. Stefan je potpuno "nestao" sa društvenih mreža, a mnoge je zanimalo šta za to vreme radi njegova bivša… »
Evo šta radi misica dok Policija traga za osumnjičenim Stefanom Karićem! Jovana spakovala kofere, evo gde se nalazi!

Evo šta radi misica dok Policija traga za osumnjičenim Stefanom Karićem! Jovana spakovala kofere, evo gde se nalazi!

Kurir 01.05.2023
Nataša Šavija primljena je sinoć u Urgentni centar KC Vojvodina, a nasilniku koji joj je naneo teške fizičke povrede preti kazna zatvorom. Izvor blizak istrazi pokrenutoj zbog sinoćnjeg događaja potvrdio je da je za to krivično delo osumnjičen… »
Bila u rijalitiju, nudili joj 5.000 evra za noć! Sve što niste znali o Nataši Šaviji, ovo je prošlost pretučene starlete

Bila u rijalitiju, nudili joj 5.000 evra za noć! Sve što niste znali o Nataši Šaviji, ovo je prošlost pretučene starlete

Mondo 01.05.2023
Natašu Šaviju domaća javnost upoznala je prilikom prvog pojavljivanja u rijalitiju. Natašu Šaviju domaća javnost upoznala je prilikom prvog pojavljivanja u rijalitiju. U svim domaćim medijima odjeknula je vest da je bivša rijaliti učesnica i… »
„Pljujem krv i loše mi je“: Šavija detaljnije opisala kako ju je Karić pretukao, pa otkrila kako se oseća

„Pljujem krv i loše mi je“: Šavija detaljnije opisala kako ju je Karić pretukao, pa otkrila kako se oseća

Nova 01.05.2023
Stop nasilju nad ženama. Starleta Nataša Šavija nalazi se na intenzivnoj nezi nakon što je pretučena, navodno od strane bivšeg zadrugara Stefana Karića. Ona je sada potvrdila da ju je Stefan pretukao na svadbi na kojoj su bili, i iznela je da će… »
"Loše je mora na operaciju" Prijatelj Nataše Šavije u šoku nakon incidenta! Taki zabrinut za drugaricu, ovo je poručio…

"Loše je mora na operaciju" Prijatelj Nataše Šavije u šoku nakon incidenta! Taki zabrinut za drugaricu, ovo je poručio…

Kurir 01.05.2023
Taki Marinković oglasio se nakon što je njegova prijateljica Nataša Šavija pretučena. Taki je za Republiku ispričao da je starleta poslednji razgovor pred batine obavila je baš sa njim. Preko video poziva Taki se čuo sa Natašom, dok je ona bila… »
Pretučena Nataša Šavija! Starleta primljena u bolnicu s teškim povredama i iznela šok tvrdnje

Pretučena Nataša Šavija! Starleta primljena u bolnicu s teškim povredama i iznela šok tvrdnje

Mondo 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija primljena je u Klinički centar Vojvodine u noći između nedelje i ponedeljka s teškim povredama. Starleta Nataša Šavija primljena je u Klinički centar Vojvodine u noći između nedelje i ponedeljka s teškim povredama… »
Šavija objavila sliku iz bolnice: Leži na intenzivnoj, Stefan Karić pobegao - oglasili se iz kcv, novi detalji incidenta

Šavija objavila sliku iz bolnice: Leži na intenzivnoj, Stefan Karić pobegao - oglasili se iz kcv, novi detalji incidenta

Mondo 01.05.2023
Nataša Šavija primljena je u Klinički centar Vojvodine sa zadobijenim povredama, potvrđeno je iz ove zdravstvene ustanove. Nataša Šavija primljena je u Klinički centar Vojvodine sa zadobijenim povredama, potvrđeno je iz ove zdravstvene ustanove… »
Nema opravdanja za nasilje! Oglasio se Karić nakon što je Šavija optužila njegovog sina da ju je brutalno pretukao

Nema opravdanja za nasilje! Oglasio se Karić nakon što je Šavija optužila njegovog sina da ju je brutalno pretukao

Mondo 01.05.2023
Nakon optužbi starlete Nataše Šavije da ju je noćas pretukao Stefan Karić u "alkoholisanom stanju", oglasio se njegov otac Osman Karić. Nakon optužbi starlete Nataše Šavije da ju je noćas pretukao Stefan Karić u "alkoholisanom stanju", oglasio… »
U**aću mu se u život, za ovo se ide na robiju! Pretučena Šavija zapretila Kariću - Doživela sam horor, čekam operaciju

U**aću mu se u život, za ovo se ide na robiju! Pretučena Šavija zapretila Kariću - Doživela sam horor, čekam operaciju

Mondo 01.05.2023
Nataša Šavija je optužila Stefana Karića da ju je pretukao i prijavila ga policiji za nasilje, a sada se tim povodom oglasila i na Instagramu. Nataša Šavija je optužila Stefana Karića da ju je pretukao i prijavila ga policiji za nasilje, a sada se… »
Pre osam godina bio osuđen, SAD osumnjičen za nasilje: Stefan Karić već ima dosije - "Hapsili su me kao ubicu"

Pre osam godina bio osuđen, SAD osumnjičen za nasilje: Stefan Karić već ima dosije - "Hapsili su me kao ubicu"

Mondo 01.05.2023
Nataša Šavija je optužila Stefana Karića za nasilje i pokrenula krivični postupak protiv bivšeg učesnika Zadruge, a ovo nije njegov prvi susret s policijom. Nataša Šavija je optužila Stefana Karića za nasilje i pokrenula krivični postupak… »
"Pljujem krv i loše sam": Nataša Šavija dala izjavu u bolnici, iznela jezive detalje prebijanja - Neću se zaustaviti!

"Pljujem krv i loše sam": Nataša Šavija dala izjavu u bolnici, iznela jezive detalje prebijanja - Neću se zaustaviti!

Mondo 01.05.2023
Nataša Šavija je optužila Stefana Karića da ju je pretukao i policija još uvek traga za njim, a otkrila je nove detalje incidenta koji se dogodio noćas u etno selu. Nataša Šavija je optužila Stefana Karića da ju je pretukao i policija još uvek… »
Evo šta je Karić radio neposredno pre incidenta Isplivao snimak, bivši zadrugar uhvaćen u ovakvom stanju! (Foto+video)

Evo šta je Karić radio neposredno pre incidenta Isplivao snimak, bivši zadrugar uhvaćen u ovakvom stanju! (Foto+video)

Alo 01.05.2023
Na snimku se jasno vidi da je kompletno sređem i nasmejan, te ništa nije ukazivalo na incident koji se dogodio nešto kasnije. Nataša Šavija trenutno se nalazi na odeljenju intenzivne nege Urgentnog centra KC Vojvodina zbog brutalnog nasilja koje je… »
Stefan je ispao bednik! Majka Nataše Šavije u šoku, na odmoru saznala da joj je ćerka pretučena - hitno se vraćamo!

Stefan je ispao bednik! Majka Nataše Šavije u šoku, na odmoru saznala da joj je ćerka pretučena - hitno se vraćamo!

Mondo 01.05.2023
Oglasila se majka Nataša Šavije koja se nalazila na odmoru na Zlatiboru u trenutku kada je saznala da joj je ćerka u bolnici. Oglasila se majka Nataša Šavije koja se nalazila na odmoru na Zlatiboru u trenutku kada je saznala da joj je ćerka u… »
Otkriveno šta se događalo pre incidenta! Stefan Karić nasmejan i raspoložen - isplivao snimak, evo gde je bio! (video)

Otkriveno šta se događalo pre incidenta! Stefan Karić nasmejan i raspoložen - isplivao snimak, evo gde je bio! (video)

Mondo 01.05.2023
Samo nekoliko sati pre navodnog incidenta sa Natašom Šavijom, Stefan Karić se oglasio na svom Tiktoku. Samo nekoliko sati pre navodnog incidenta sa Natašom Šavijom, Stefan Karić se oglasio na svom Tiktoku. U svim domaćim medijima je kao bomba… »
Fotka sa svadbe na kojoj se desio incident: Šavija i Karić slavili, ništa nije slutilo na jeziv epilog

Fotka sa svadbe na kojoj se desio incident: Šavija i Karić slavili, ništa nije slutilo na jeziv epilog

Blic 01.05.2023
Nataša Šavija (35), bivša manekenka i starleta, primljena je jutros rano u Klinički centar Vojvodine sa višestrukim prelomima glave i lica, saznaje "Blic". Naime, Šavija je bila pratnja Stefanu na jednoj svadbi, kada se, kako ona tvrdi, desio… »
"Pogubljen sam" Potresno obraćanje Karića nakon saznanja da policija traga za njim, Šavija želi da ga dokrajči nakon što…

"Pogubljen sam" Potresno obraćanje Karića nakon saznanja da policija traga za njim, Šavija želi da ga dokrajči nakon što…

Alo 01.05.2023
Policija trenutno traga za Stefanom. Izvor blizak istrazi, pokrenutoj zbog toga što se u UC Vojvodina sa povredama nanešenim tokom brutalnog prebijanja javila starleta Nataša Šavija, potvrdio je za domaće medije da je za to krivično delo osumnjičen… »
"Izgledao je tako pitomo, u šoku smo" Natašina majka i dalje van sebe zbog stravičnog nasilja nad ćerkom: Kako je mogao...

"Izgledao je tako pitomo, u šoku smo" Natašina majka i dalje van sebe zbog stravičnog nasilja nad ćerkom: Kako je mogao...

Kurir 01.05.2023
Nataša Šavija (35), bivša manekenka i starleta, primljena je jutros rano u Klinički centar Vojvodine sa višestrukim prelomima glave i lica. Kurir je prvi stupio u kontakt sa njenom majkom Verom koja je na pomen nasilja nad ćerkom rekla samo: - Mi… »
„Ruke mu se pozlatile, malo ju je tukao“: Sramni komentari ispod teksta o nasilju nad Natašom Šavijom su sve što je…

„Ruke mu se pozlatile, malo ju je tukao“: Sramni komentari ispod teksta o nasilju nad Natašom Šavijom su sve što je…

Nova 01.05.2023
Odvratni, gnusni, zlobni, grozni, s nula empatije - eto tako bismo mogli da opišemo komentare i ljude koji su komentarisali tekst o nasilju koje je pretrpela Nataša Šavija. Nataša Šavija, starleta koju je pretukao bivši rijaliti učesnik Stefan… »
Poslednji video karića pre nego što je osumnjičen za nasilje nad šavijom: Snimao se u besnim kolima, evo gde je bio

Poslednji video karića pre nego što je osumnjičen za nasilje nad šavijom: Snimao se u besnim kolima, evo gde je bio

Blic 01.05.2023
Nataša Šavija (35), bivša manekenka i starleta, primljena je jutros rano u Klinički centar Vojvodine sa višestrukim prelomima glave i lica. Naime, Šavija je bila pratnja Stefanu na jednoj svadbi, kada se, kako ona tvrdi, desio incident. - Policija… »
"Pljujem krv, loše sam": Za Karićem traga policija, Šavija otkrila detalje sa svadbe: "Sve se desilo kod toaleta, gde nije…

"Pljujem krv, loše sam": Za Karićem traga policija, Šavija otkrila detalje sa svadbe: "Sve se desilo kod toaleta, gde nije…

Blic 01.05.2023
Starletu Natašu Šaviju je, kako tvrdi, pretukao bivši učesnik "Zadruge" Stefan Karić za kojim policija intenzivno traga. - Policija intenzivno traga za Stefanom Karićem koji je osumnjičen da je sinoć u etno selu Vrdnička kula napao Natašu… »
Ko je Nataša Šavija koja je mučki prebijena?! Starleta se proslavila u rijalitiju, a ovo je njena prošlost!

Ko je Nataša Šavija koja je mučki prebijena?! Starleta se proslavila u rijalitiju, a ovo je njena prošlost!

Kurir 01.05.2023
Policija u Vojvodini intenzivno traga za Stefanom Karićem koji je sada i zvanično osumnjičen za prebijanje starlete Nataše Šavije koje se dogodilo sinoć u Vrdničkoj kuli. - To se desilo u Vrdničkoj kuli, bili smo zajedno, prvo me je vukao za kosu… »
Evo kolika kazna zatvora preti Stefanu kariću: Šavija ga optužila za jezivo nasilje: A od njega ni traga ni glasa

Evo kolika kazna zatvora preti Stefanu kariću: Šavija ga optužila za jezivo nasilje: A od njega ni traga ni glasa

Blic 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija primljena je u Urgentni centar KC Vojvodina, a nasilniku koji joj je naneo teške fizičke povrede preti kazna zatvorom. Šavija tvrdi da je brutalno pretučena od strane Stefana Karića, bivšeg zadrugara, te da zbog njega sada… »
Evo kolika zatvorska kazna preti stefanu kariću! Osumnjičen za brutalno zlostavljanje Šavije, ovo su potencijalne posledice!

Evo kolika zatvorska kazna preti stefanu kariću! Osumnjičen za brutalno zlostavljanje Šavije, ovo su potencijalne posledice!

Kurir 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija primljena je u Urgentni centar KC Vojvodina, a nasilniku koji joj je naneo teške fizičke povrede preti kazna zatvorom. Izvor blizak istrazi pokrenutoj zbog sinoćnjeg događaja potvrdio je da je za to krivično delo osumnjičen… »
"Karić je izgledao pitomo, a ispao je bednik": Majka Nataše Šavije u šoku nakon prebijanja ćerke: Otkrila detalje njenog…

"Karić je izgledao pitomo, a ispao je bednik": Majka Nataše Šavije u šoku nakon prebijanja ćerke: Otkrila detalje njenog…

Blic 01.05.2023
Nataša Šavija (35), bivša manekenka i starleta, primljena je jutros rano u Klinički centar Vojvodine sa višestrukim prelomima glave i lica, saznaje "Blic". Ovim povodom za "Blic" se oglasila i Natašina majka Vera koja ne može da veruje da je Stefan… »
Poslednji snimak karića pre nego što je osumnjičen za divljačko nasilje! Stefan u besnim kolima sa osmehom od uva do uva!

Poslednji snimak karića pre nego što je osumnjičen za divljačko nasilje! Stefan u besnim kolima sa osmehom od uva do uva!

Kurir 01.05.2023
Nataša Šavija trenutno se nalazi na odeljenju intenzivne nege Urgentnog centra KC Vojvodina zbog brutalnog nasilja koje je pretrpela, a zvanično osumnjičen za ovo nedelo je Stefan Karić za kojim policija intezivno traga. Nataša se oglasila iz… »
"Završiće u zatvoru, neću se zaustaviti" Nataša Šavija o novim detaljima brutalnog prebijanja: Zatvorio mi je oko, pljujem…

"Završiće u zatvoru, neću se zaustaviti" Nataša Šavija o novim detaljima brutalnog prebijanja: Zatvorio mi je oko, pljujem…

Kurir 01.05.2023
Nataša Šavija brutalno je pretučena u noći između nedelje i ponedeljka. Ona je za Kurir ispričala da se sve dogodilo na jednoj svadbi. Izvor blizak istrazi pokrenutoj zbog sinoćnjeg brutalnog prebijanja Nataše Šavije potvrdio je da je za to… »
Pretučena Nataša Šavija, tvrdi da joj je kosti lica polomio Stefan Karić!

Pretučena Nataša Šavija, tvrdi da joj je kosti lica polomio Stefan Karić!

Svet plus 01.05.2023
Pretučena je Nataša Šavija, tvrdi da joj je kosti lica polomio Stefan Karić... Njih dvoje su započeli vezu van rijalitija, međutim, kako se čini, ne "cvetaju im ruže". Nataša Šavija je zadobila teške povrede lica, a tvrdi da ju je pretukao… »
Stefanu Kariću ovo nije prvi skandal?! Ovo su rani radovi bivšeg zadrugara koji je osumnjičen da je zverski pretukao…

Stefanu Kariću ovo nije prvi skandal?! Ovo su rani radovi bivšeg zadrugara koji je osumnjičen da je zverski pretukao…

Kurir 01.05.2023
Stefan Karić, nekadašnji učesnik rijalitija "Zadruga", navodno je zadao starleti Nataši Šaviji teže fizičke povrede. Starleta je, kako tvrdi, primljena u bolnicu, a mladom Kariću ovo nije prvi put da je u žiži javnosti zbog skandaloznog… »
Muk ispred vile: Otac i maćeha Stefana Karića zabrinuti, niko ne zna gde se nalazi: "Osman ga svuda traži, brinem se"

Muk ispred vile: Otac i maćeha Stefana Karića zabrinuti, niko ne zna gde se nalazi: "Osman ga svuda traži, brinem se"

Blic 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija trenutno je u Kliničkom centru Vojvodine na intenzivnoj nezi nakon što je zadobila teške telesne povrede, od strane, kako tvrdi, bivšeg zadrugara Stefana Karića. Ispred vile Karića trenutno vlada muk, Stefanova maćeha… »
Misteriozni potez Stefana Karića nakon stravičnih optužbi Odmah se odlučio za jedno, njegova odluka sve govori

Misteriozni potez Stefana Karića nakon stravičnih optužbi Odmah se odlučio za jedno, njegova odluka sve govori

Alo 01.05.2023
Karić je pobegao sa lica mesta. Noćas oko 1.40 sat u KC Vojvodina primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica. Kako tvrdi Šavija, nju je u Vrdničkoj tvrđavi pretukao bivši zadrugar Stefan Karić. Foto: ATA… »
(Foto) Nataša Šavija se oglasila iz bolnice: Spomenula i Karićevu bivšu: "Čekam operaciju, ona se spasila od psihopate"

(Foto) Nataša Šavija se oglasila iz bolnice: Spomenula i Karićevu bivšu: "Čekam operaciju, ona se spasila od psihopate"

Blic 01.05.2023
Starlete Naša Šavija se oglasila i na Instagramu nakon tvrdnji da ju je pretukao bivši učesnik "Zadruge" Stefan Karić. - Hvala svima na podršci, ne stižem svima da odgovorima na poruke. Uglavnom tačno je sve, za osobu ne potvrđujem zbog toka… »
Uznemirujuća fotografija: Ovako izgleda brutalno pretučena Nataša Šavija, sva u modricama, oko joj zatvoreno FOTO

Uznemirujuća fotografija: Ovako izgleda brutalno pretučena Nataša Šavija, sva u modricama, oko joj zatvoreno FOTO

Nova 01.05.2023
Stop nasilju nad ženama. Nataša Šavija, starleta koja je pretučena od strane bivšeg rijaliti učesnika Stefana Karića, trenutno se nalazi u bolnici, na intenzivnoj nezi. Ona je sinoć oko 1.40 sati primljena u KC Vojvodina sa teškim povredama i… »
Stefan Karić je već osuđivan pre 8 godina! Zbog ovog krivičnog dela je nosio nanogicu!

Stefan Karić je već osuđivan pre 8 godina! Zbog ovog krivičnog dela je nosio nanogicu!

Kurir 01.05.2023
Policija u Vojvodini intenzivno traga za Stefanom Karićem koji je sada i zvanično osumnjičen za prebijanje starlete Nataše Šavije koje se dogodilo sinoć u Vrdničkoj kuli. Ono što je manje poznato je da je Karić već osuđivan pre osam godina… »
Ko je Nataša Šavija, brutalno pretučena starleta: Probala je da peva, glumila s Bjelom, a povezivali su je i sa…

Ko je Nataša Šavija, brutalno pretučena starleta: Probala je da peva, glumila s Bjelom, a povezivali su je i sa…

Nova 01.05.2023
Njen privatni život je pod lupom javnosti. Medije je preplavila vest da je kontroverzna starleta poreklom iz Novog Sada, Nataša Šavija, brutalno pretučena, i to navodno od bivšeg rijaliti učesnika Stefana Karića. Nataša je noćas oko 1.40 sati… »
Nataša Šavija primljena u bolnicu SA slomljenim kostima lica Izjavila da ju je pretukao bivši učesnik Zadruge

Nataša Šavija primljena u bolnicu SA slomljenim kostima lica Izjavila da ju je pretukao bivši učesnik Zadruge

Alo 01.05.2023
Noćas oko 1.40 sat u KC Vojvodina primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica. Kako saznajemo, ona je izjavila da je povrede zadobila u etno selu Vrdnička kula. Prema informacijama koje saznajemo, rekla je da ju… »
Krvnički je udarao u lice, slomio vilicu, a misli da će biti slepa na jedno oko: Ovo su povrede koje je dobila Nataša…

Krvnički je udarao u lice, slomio vilicu, a misli da će biti slepa na jedno oko: Ovo su povrede koje je dobila Nataša…

Nova 01.05.2023
Nakon pregleda, Nataša Šavija je primljena na Kliniku za maksilofacijalnu hirurgiju KCV radi nastavka lečenja. Nataša Šavija, koju je navodno, pretukao Stefan Katrić, kako Telegraf.rs saznaje, u Urgentni centar KC Vojvodine primljena je sa… »
Oglasio se stefanov otac Osman Karić! Evo šta kaže o stravičnom nasilju i stanju Nataše Šavije!

Oglasio se stefanov otac Osman Karić! Evo šta kaže o stravičnom nasilju i stanju Nataše Šavije!

Kurir 01.05.2023
U KC Vojvodina noćas oko 1.40 sati primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica, saznaju domaći mediji. Kako prenose domaći mediji ona je policiji prijavila da ju je pretukao bivši zadrugar Stefan Karić, koji… »
"Blic" saznaje: Stefan Karić zvanično osumnjičen za brutalno prebijanje Nataše Šavije, policija intenzivno traga za njim…

"Blic" saznaje: Stefan Karić zvanično osumnjičen za brutalno prebijanje Nataše Šavije, policija intenzivno traga za njim…

Blic 01.05.2023
Izvor blizak istrazi pokrenutoj zbog sinoćnjeg brutalnog prebijanja Nataše Šavije potvrdio je za "Blic" da je za to krivično delo osumnjičen Stefan Karić. - Policija intenzivno traga za Stefanom Karićem koji je osumnjičen da je sinoć u etno selu… »
Potresne slike i snimak pretučene Nataše šavije: Lice u podlivima posle stravičnih udaraca u glavu, izgubila i deo kose!

Potresne slike i snimak pretučene Nataše šavije: Lice u podlivima posle stravičnih udaraca u glavu, izgubila i deo kose!

Mondo 01.05.2023
Nataša Šavija je zadobila teže povrede lica nakon što ju je, kako tvrdi, pretukao Stefan Karić na svadbi na kojoj je bila kod prijatelja. Nataša Šavija je zadobila teže povrede lica nakon što ju je, kako tvrdi, pretukao Stefan Karić na svadbi na… »
Sa svadbe završila u bolnici: Ceo pramen kose iščupan: Novi detalji o tuči Šavije i Karića u etno selu Vrdnička kula

Sa svadbe završila u bolnici: Ceo pramen kose iščupan: Novi detalji o tuči Šavije i Karića u etno selu Vrdnička kula

Blic 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija tvrdi da ju je pretukao bivši učesnik "Zadruge", Stefan Karić. Ona se odmah oglasila za "Blic" i izjavila da ima prelom vilice zbog čega će morati da bude operisana. Kako "Blic" saznaje Stefan Karić i Nataša Šavija bili su… »
Policija traga za bivšim učesnikom zadruge On je osumnjičen da je pretukao Natašu Šaviju

Policija traga za bivšim učesnikom zadruge On je osumnjičen da je pretukao Natašu Šaviju

Alo 01.05.2023
Policija intenzivno traga za Stefanom Karićem koji je osumnjičen da je sinoć u etno selu Vrdnička kula napao Natašu Šaviju i naneo joj teške telesne povrede a zatim pobegao sa mesta gde se dogodio incident. Sagovornik blizak istrazi napominje da bi… »
Stefan Karić osumnjičen za monstruozno prebijanje Nataše Šavije Policija pokušava da ga locira i traga za njim!

Stefan Karić osumnjičen za monstruozno prebijanje Nataše Šavije Policija pokušava da ga locira i traga za njim!

Alo 01.05.2023
Sagovornik napominje da bi operativnim radom trebalo brzo da bude lociran i priveden. Izvor blizak istrazi pokrenutoj zbog sinoćnjeg brutalnog prebijanja Nataše Šavije potvrdio je da je za to krivično delo osumnjičen Stefan Karić. - Policija… »
Ekskluzivno: Prvi video snimak pretučene Nataše šavije! Uznemirujući sadržaj!

Ekskluzivno: Prvi video snimak pretučene Nataše šavije! Uznemirujući sadržaj!

Kurir 01.05.2023
Nataša Šavija brutalno je pretučena prethodnu noć i trenutno se nalazi na intenzivnoj nezi. Kako Kurir saznaje Nataša je otišla na svadbu svojih prijatelja, ali je zbog nesrećnih okolnici završila u bolnici i to sa jezivim povredama. Nakon… »
Ko je starleta Nataša Šavija: Sada tvrdi da ju je Stefan Karić pretukao: Bila u rijalitiju, govorila da su joj nudili 5.000…

Ko je starleta Nataša Šavija: Sada tvrdi da ju je Stefan Karić pretukao: Bila u rijalitiju, govorila da su joj nudili 5.000…

Blic 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija tvrdi da ju je bivši rijaliti učesnik Stefan Karić pretukao i naneo teške fizičke povrede, zbog kojih je zbrinuta u bolnicu. - To se desilo u Vrdničkoj kuli, bili smo zajedno, prvo me je vukao za kosu, onda mi je lupio… »
Novi detalji maltretiranja Šavije: Stefan Karić došao s Natašom na svadbu kod druga, pa joj polomio vilicu

Novi detalji maltretiranja Šavije: Stefan Karić došao s Natašom na svadbu kod druga, pa joj polomio vilicu

Nova 01.05.2023
Nataša Šavija je zadobila teške povrede lica, a tvrdi da ju je pretukao bivši zadrugar Stefan Karić. Za njim sada, kako navode mediji, traga policija. Kako navodi „Telegraf.rs“, Stefan je prijatelj mladoženje koji je sinoć organizovao svadbu, a… »
Evo šta je prethodilo užasnom nasilju Isplivao snimak Nataše Šavije koji se širi društvenim mrežama, sve je ukazivalo da…

Evo šta je prethodilo užasnom nasilju Isplivao snimak Nataše Šavije koji se širi društvenim mrežama, sve je ukazivalo da…

Alo 01.05.2023
Njih dvoje su po pisanju medija, već neko vreme u vezi i ništa niej ukazivalo da im loše ide. Medijima je prostrujala vest da je, navodno, Stefan Karić pretukao Natašu Šaviju i da je zbog toga završila u bolnici. Njih dvoje su po pisanju medija… »
Nataša Šavija brutalno pretučena, slomljene joj kosti lica: Povređena u etno-selu, izjavila da ju je Stefan Karić napao pa…

Nataša Šavija brutalno pretučena, slomljene joj kosti lica: Povređena u etno-selu, izjavila da ju je Stefan Karić napao pa…

Kurir 01.05.2023
U KC Vojvodina noćas oko 1.40 sati primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica, saznaju domaći mediji. Kako se saznaje, ona je izjavila da je povrede zadobila u etno selu Vrdnička kula. Prema informacijama koje… »
"Stefan Karić me udario pesnicom u glavu": Nataša Šavija se oglasila iz bolnice: "Bio je pijan, čeka me operacija…

"Stefan Karić me udario pesnicom u glavu": Nataša Šavija se oglasila iz bolnice: "Bio je pijan, čeka me operacija…

Blic 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija se oglasila za "Blic" nakon što je iznela tvrdnje da ju je bivši učesnik "Zadruge", Stefan Karić navodno pretukao. - To se desilo u Vrdničkoj kuli, bili smo zajedno, prvo me je vukao za kosu, onda mi je lupio šamar ali… »
Pretukao je, pa pobegao: Šavija prijavila Stefana Karića za stravično nasilje, ovo su novi detalji incidenta

Pretukao je, pa pobegao: Šavija prijavila Stefana Karića za stravično nasilje, ovo su novi detalji incidenta

Blic 01.05.2023
Noćas oko 1.40 sat u KC Vojvodina primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica, saznaje "Blic". Kako tvrdi za naš portal Šavija, nju je u Vrdničkoj tvrđavi pretukao bivši zadrugar Stefan Karić. Nakon… »
Višestruki prelomi glave i lica: "Blic" saznaje: Evo koje sve povrede je zadobila Nataša Šavija, čekaju je operacije

Višestruki prelomi glave i lica: "Blic" saznaje: Evo koje sve povrede je zadobila Nataša Šavija, čekaju je operacije

Blic 01.05.2023
Nataša Šavija (35), bivša manekenka i starleta, primljena je jutros rano u Klinički centar Vojvodine sa višestrukim prelomima glave i lica, saznaje "Blic". - U Urgentni centar KCV dana 01. maja 2023. primljena je pacijentkinja N. Š. koja se javlja… »
(Foto) jezive fotografije polomljene Nataše Šavije iz: Urgentnog:"Pogledajte na šta ličim, moraću na operaciju"

(Foto) jezive fotografije polomljene Nataše Šavije iz: Urgentnog:"Pogledajte na šta ličim, moraću na operaciju"

Blic 01.05.2023
Noćas oko 1.40 sat u KC Vojvodina primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica, saznaje "Blic". Kako tvrdi za naš portal Šavija, nju je u Vrdničkoj tvrđavi pretukao bivši zadrugar Stefan Karić, nakon čega je… »
Nataša Šavija primljena u bolnicu sa slomljenim kostima lica: Izjavila da ju je pretukao Stefan Karić

Nataša Šavija primljena u bolnicu sa slomljenim kostima lica: Izjavila da ju je pretukao Stefan Karić

Nova 01.05.2023
Noćas oko 1.40 sat u KC Vojvodina primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica. Kako se nezvanično saznaje, ona je izjavila da je povrede zadobila u etno selu Vrdnička kula. Prema informacijama, rekla je da ju je… »
Karići ignorišu priču pretučene šavije: Majka starlete se oglasila i izustila samo jednu rečenicu

Karići ignorišu priču pretučene šavije: Majka starlete se oglasila i izustila samo jednu rečenicu

Blic 01.05.2023
Starleta Nataša Šavija tvrdi da ju je pretukao bivši učesnik "Zadruge", Stefan Karić. Ona se odmah oglasila za "Blic" i izjavila da ima prelom vilice zbog čega će morati da bude operisana. Stefan Karić i njegov otac Osman Karić, koji je inače… »
Jezivo, prve fotografije pretučene Nataše šavije: Nakon brutalnog nasilja objavila sliku iz bolničke postelje!

Jezivo, prve fotografije pretučene Nataše šavije: Nakon brutalnog nasilja objavila sliku iz bolničke postelje!

Kurir 01.05.2023
U KC Vojvodina noćas oko 1.40 sat u primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica, saznaju domaći mediji. Šavija se oglasila iz bolnice i otkrila: - To se desilo u Vrdničkoj kuli, bili smo zajedno, prvo me je… »
Prvo oglašavanje Karića: Nakon navoda Nataše Šavije da ju je pretukao njegov sin, oglasio se Osman: "Stefan se odselio iz…

Prvo oglašavanje Karića: Nakon navoda Nataše Šavije da ju je pretukao njegov sin, oglasio se Osman: "Stefan se odselio iz…

Blic 01.05.2023
U KC Vojvodina noćas oko 1.40 sati primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica, saznaju domaći mediji. Kako ona tvrdi i prenose domaći mediji, Šaviju je pretukao bivši zadrugar Stefan Karić, koji se još uvek… »
Ovo mu nije prvi skandal: Ko je Stefan Karić kojeg je Nataša Šavija optužila da ju je zverski pretukao: Hapsili ga zbog…

Ovo mu nije prvi skandal: Ko je Stefan Karić kojeg je Nataša Šavija optužila da ju je zverski pretukao: Hapsili ga zbog…

Blic 01.05.2023
Stefan Karić, nekadašnji učesnik rijalitija "Zadruga", navodno je zadao starleti Nataši Šaviji teže fizičke povrede. Starleta je, kako tvrdi, primljena u bolnicu, a mladom Kariću ovo nije prvi put da je u žiži javnosti zbog skandaloznog… »
Šavija pošla na svadbu a završila u bolnici! Starleta ima stravične povrede na licu, a ostala je i bez dela kose! (foto)

Šavija pošla na svadbu a završila u bolnici! Starleta ima stravične povrede na licu, a ostala je i bez dela kose! (foto)

Kurir 01.05.2023
U KC Vojvodina noćas oko 1.40 sat u primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju i lica. Kako Kurir saznaje Nataša je otišla na svadbu svojih prijatelja, ali je zbog nesrećnih okolnici završila u bolnici i to sa… »
Oglasio se Karić nakon optužbi Nataše šavije Pretukao zverski starletu, a onda pobegao, policija traga za njim!

Oglasio se Karić nakon optužbi Nataše šavije Pretukao zverski starletu, a onda pobegao, policija traga za njim!

Alo 01.05.2023
Stefan Karić pretukao Natašu Šaviju. U KC Vojvodina noćas oko 1.40 sati primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica, saznaju domaći mediji. Kako ona tvrdi i prenose domaći mediji, nju je pretukao bivši… »
Stefan Karić zvanično osumnjičen za brutalno prebijanje Nataše Šavije: Policija intenzivno traga za njim!

Stefan Karić zvanično osumnjičen za brutalno prebijanje Nataše Šavije: Policija intenzivno traga za njim!

Kurir 01.05.2023
Izvor blizak istrazi pokrenutoj zbog sinoćnjeg brutalnog prebijanja Nataše Šavije potvrdio je da je za to krivično delo osumnjičen Stefan Karić. - Policija intenzivno traga za Stefanom Karićem koji je osumnjičen da je sinoć u etno selu Vrdnička… »
"Blic" saznaje: Nataša Šavija primljena u bolnicu sa slomljenim kostima lica, izjavila da ju je pretukao Stefan Karić

"Blic" saznaje: Nataša Šavija primljena u bolnicu sa slomljenim kostima lica, izjavila da ju je pretukao Stefan Karić

Blic 01.05.2023
Noćas oko 1.40 sat u KC Vojvodina primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica, saznaje "Blic". Kako saznajemo, ona je izjavila da je povrede zadobila u etno selu Vrdnička kula. Prema informacijama koje saznajemo… »
Nataša Šavija se oglasila iz bolnice: "Udarao me je pesnicom u glavu" Svi detalji stravičnog nasilja!

Nataša Šavija se oglasila iz bolnice: "Udarao me je pesnicom u glavu" Svi detalji stravičnog nasilja!

Kurir 01.05.2023
U KC Vojvodina noćas oko 1.40 sat u primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica, saznaju domaći mediji. - To se desilo u Vrdničkoj kuli, bili smo zajedno, prvo me je vukao za kosu, onda mi je lupio šamar ali… »
Stefan Karić ide u zatvor?! Nataša Šavija tvrdi da ju je brutalno pretukao, polomio joj kosti lice, hitno hospitalizovana!

Stefan Karić ide u zatvor?! Nataša Šavija tvrdi da ju je brutalno pretukao, polomio joj kosti lice, hitno hospitalizovana!

Alo 01.05.2023
Stefan je pretukao Natašu kojoj su polomljene kosti lica, što je prijavila i policiji, a za sada ni jedan ni drugi se nisu oglašavali. Bivši zadrugar Stefan Karić pretukao je svoju devojku Natašu Šaviju. Naime, Nataša i Stefan su započeli vezu… »
"Čupao me je i udarao pesnicom u glavu" Nataša Šavija u teškom stanju nakon što ju je krvnički pretukao Stefan Karić…

"Čupao me je i udarao pesnicom u glavu" Nataša Šavija u teškom stanju nakon što ju je krvnički pretukao Stefan Karić…

Alo 01.05.2023
Noćas oko 1.40 sat u KC Vojvodina primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica. Starleta Nataša Šavija se oglasila nakon što je iznela tvrdnje da ju je bivši učesnik "Zadruge", Stefan Karić navodno pretukao… »
"Čupao me i udarao pesnicom!" Nataša Šavija se oglasila, tvrdi da ju je pretukao Stefan Karić - "Bio je mrtav pijan"

"Čupao me i udarao pesnicom!" Nataša Šavija se oglasila, tvrdi da ju je pretukao Stefan Karić - "Bio je mrtav pijan"

Mondo 01.05.2023
Nataša Šavija se oglasila iz bolnice nakon vesti da je primljena noćas s teškim povredama, a tvrdi da ju je pretukao Stefan Karić. Nataša Šavija se oglasila iz bolnice nakon vesti da je primljena noćas s teškim povredama, a tvrdi da ju je… »
Oglasila se majka Nataše šavije! Nakon vesti o brutalnom nasilju, uspela da izusti samo jednu rečenicu!

Oglasila se majka Nataše šavije! Nakon vesti o brutalnom nasilju, uspela da izusti samo jednu rečenicu!

Kurir 01.05.2023
U KC Vojvodina noćas oko 1.40 sati primljena je starleta Nataša Šavija (35) sa teškim povredama, prelom kostiju lica, saznaju domaći mediji. Šavija se oglasila iz bolnice i otkrila: - To se desilo u Vrdničkoj kuli, bili smo zajedno, prvo me je… »

Vesti dana »