Povezane vesti

Barselona ponovo savladala Žalgiris i stigla na korak od f4

Barselona ponovo savladala Žalgiris i stigla na korak od f4

Sportski žurnal 28.04.2023
Za razliku od prvog meča, u kom su izabranici Šarunasa Jasikevičijusa lako stigli do pobede, večeras nije bilo tako. Košarkaši Barselone stigli su na korak od plasmana na Fajnal for Evrolige pošto su i u drugom meču četvrtfinalne serije kao… »
Lesor: "Jabusele me zamolio da se izvinim Egzumu"

Lesor: "Jabusele me zamolio da se izvinim Egzumu"

Sportske.net 28.04.2023
Košarkaš Partizana Matijas Lesor oglasio se povodom nemilih scena u Madridu i opšte tuče igrača Reala i Partizana. Crno-beli su dobili oba meča u Madridu, vode sa 2:0 u četvrtfinalu plej-ofa Evrolige, a drugu utakmicu obeležila je tuča i opšti… »
Doneta odluka - Ovo su kazne za Partizan i Real!

Doneta odluka - Ovo su kazne za Partizan i Real!

Sportske.net 28.04.2023
Povodom ranijeg završetka drugog meča plej-ofa Evrolige između Real Madrida i Partizana, sve zbog tuče koja se desila na minut do kraja meča, Evroliga je odlučila o kaznama za igrače koji su bili najžešći akteri pomenutog događaja. Geršon… »
On je presudio Partizanu! Poznati advokat potpisao kazne zbog tuče u Madridu, a nema veze sa košarkom!

On je presudio Partizanu! Poznati advokat potpisao kazne zbog tuče u Madridu, a nema veze sa košarkom!

Mondo 28.04.2023
Na konačnoj odluci o kaznama za klubove i igrače španskog i srpskog kluba stoji potpis ovog advokata. Na konačnoj odluci o kaznama za klubove i igrače španskog i srpskog kluba stoji potpis ovog advokata. Evroliga je kaznila Real Madrid, Partizan… »
Slažemo se sa Šejnom Larkinom, ovo je rešenje za Kevina Pantera!

Slažemo se sa Šejnom Larkinom, ovo je rešenje za Kevina Pantera!

Sportske.net 28.04.2023
Jedan od najboljih bekova Evrolige u poslednjih pet godina jeste Šejn Larkin. Košarkaš Efesa je gledao meč Reala i Partizana i smatra da je Kevin Panter kažnjen previše. "Samo jedno pitanje. Ako Partizan pobedi treću utakmicu, i plasira se na F4… »
Enis, Peri, Larkin: Zanimljive reakcije na kazne Evrolige

Enis, Peri, Larkin: Zanimljive reakcije na kazne Evrolige

Sport klub 28.04.2023
Nakon što je nezavisni disciplinski sudija Evrologe odredio kazne zbog tuče koja je u četvrtak uveče dovela do prekida drugog meča plej-ofa između Reala i Partizana u Madridu (80:95), stižu i reakcije. Uglavnom se oglašavaju strani igrači i svi… »
Enis, Peri, Larkin: Zanimljive reakcije na kazne Evrolige

Enis, Peri, Larkin: Zanimljive reakcije na kazne Evrolige

Sport klub 28.04.2023
Nakon što je nezavisni disciplinski sudija Evrologe odredio kazne zbog tuče koja je u četvrtak uveče dovela do prekida drugog meča plej-ofa između Reala i Partizana u Madridu (80:95), stižu i reakcije. Uglavnom se oglašavaju strani igrači i svi… »
Partizan i Real plaćaju po 50.000 evra, Panteru dva meča suspenzije, Lesoru jedan

Partizan i Real plaćaju po 50.000 evra, Panteru dva meča suspenzije, Lesoru jedan

Radio 021 28.04.2023
Disciplinski sudija Evrolige saopštio je danas kazne za igrače Real Madrida i Partizana, a oba tima su zbog opšte tuče i prekida druge utakmice četvrtfinala kažnjena sa po 50.000 evra. Suspenzija od pet utakmica izrečena je košarkašu Real Madrida… »
Da li panterova kazna važi i za Fajnal-for!? Odluka o kapitenu Partizana zbunila šampiona Evrolige - odmah se oglasio!

Da li panterova kazna važi i za Fajnal-for!? Odluka o kapitenu Partizana zbunila šampiona Evrolige - odmah se oglasio!

Mondo 28.04.2023
Amerikanac postavio pitanje čim je čuo za kaznu! Amerikanac postavio pitanje čim je čuo za kaznu! Evroliga je drastično kaznila Partizanovog kapitena Kevina Pantera, koji će zbog tuče na utakmici protiv Reala morati da propusti naredne dve utakmice… »
Partizan je sila i pita se za sve, u Realu moraju da se pogledaju u ogledalo

Partizan je sila i pita se za sve, u Realu moraju da se pogledaju u ogledalo

Nova 28.04.2023
Crno-beli imaju tri meč lopte, ovu šansu ne smeju da prokockaju Košarkaši Partizana napravili su podvig za divljenje, pošto su u tri dana dva puta savladali Real u Madridu i tako došli do tri meč lopte za Fajnal-for i put u Kaunas krajem maja. Ono… »
Lesor: Jabusele me je zamolio da se izvinim Egzumu

Lesor: Jabusele me je zamolio da se izvinim Egzumu

Politika 28.04.2023
Centar Partizana Matijas Lesor oglasio se posle utakmice sa Realom u kojoj je njegov tim slavio i poveo sa 2:0 u seriji, ali koji je obeležila masovna tuča igrača oba tima. Kako je otkrio, čuo se sa svojim sunarodnikom Geršonom Jabuseleom koji je u… »
Lesor: Jabusele me zamolio da se izvinim Danteu u njegovo ime

Lesor: Jabusele me zamolio da se izvinim Danteu u njegovo ime

Sportski žurnal 28.04.2023
Ono što se sinoć dogodilo u Madridu ne oslikava moje pravo lice, kao ni saigrača. Jedan od onih čije je ime izbilo u prvi plan posle incidenata u Madridu je i Matijas Lesor. Hvatanje za vrat i obaranje Džanana Muse nije promaklo oku kamere. Francuz… »
Partizan i Real Madrid plaćaju po 50.000 evra, Jabuseleu pet utakmica suspenzije

Partizan i Real Madrid plaćaju po 50.000 evra, Jabuseleu pet utakmica suspenzije

Novi magazin 28.04.2023
Disciplinski sudija Evrolige saopštio je danas kazne za igrače Real Madrida i Partizana, a oba tima su zbog opšte tuče i prekida druge utakmice četvrtfinala kažnjena sa po 50.000 evra. Suspenzija od pet utakmica izrečena je košarkašu Real Madrida… »
Centar Partizana Matijas Lesor: Pričao sam sa Jabuseleom i izvinio se Egzumu

Centar Partizana Matijas Lesor: Pričao sam sa Jabuseleom i izvinio se Egzumu

Danas 28.04.2023
Košarkaši Partizana poveli su sa 2:0 u plej of seriji protiv Real Madrida, a drugi meč je obeležila opšta tuča na terenu 100 sekundi pre kraja. Kavgu na terenu su započeli Serhio Ljulj i Kevin Panter, a onda su se ubrzo u gužvu umešali i Dante… »
Kako se Ljulj izvukao bez kazne?

Kako se Ljulj izvukao bez kazne?

Sportske.net 28.04.2023
Ceo dan su ljubitelji sporta u Srbiji iščekivali kaznu Evrolige za košarkaše Partizana i Reala zbog sinoćnje tuče u Madridu. Kazna je stigla, klubovi nemaju pravo na žalbu, a najgore su prošli Geršon Jabusele iz Reala i Kevin Panter iz Partizana… »
Svi su videli tuču na Real - Partizan, ali... O ovome malo ko priča, a moralo bi!

Svi su videli tuču na Real - Partizan, ali... O ovome malo ko priča, a moralo bi!

Večernje novosti 28.04.2023
PARTIZAN je na korak od neverovatnog uspeha. Crno-beli vode 2-0 protiv Real Madrida u četvrtfinalu Evrolige. Ipak, zbog tuče koja se desila na kraju druge utakmice malo se priča o svemu što je "parni valjak" uradio u prestonici Španije. Foto… »
EL odlučila: Jabusele 5, Panter 2, Dek i Lesor po jedan meč

EL odlučila: Jabusele 5, Panter 2, Dek i Lesor po jedan meč

Sport klub 28.04.2023
Evroliga je i zvanično donela odluku o kaznama za Real Madrid i Partizan, nakon incidenta koji se dogodio na kraju druge utakmice u Madridu. Nezavisni disciplinski sudija Evrolige doneo je odluke o kaznama nakon što je druga utakmica plej-ofa između… »
Evroliga saopštila kaznu: Lesoru jedan, Panteru dva meča suspenzije

Evroliga saopštila kaznu: Lesoru jedan, Panteru dva meča suspenzije

Euronews 28.04.2023
Disciplinska komisija Evrolige odredila je kazne za vinovnike tuče na utakmici između Partizana i Reala u Madridu. Prema odluci disciplinskoj sudije, Partizan neće moći da računa na Kevina Pantera i Matijasa Lesora u trećoj utakmici serije, koja se… »
Matijas Lesor: Jabuzele me zamolio da se izvinim Egzumu

Matijas Lesor: Jabuzele me zamolio da se izvinim Egzumu

Euronews 28.04.2023
Matijas Lesor priznao je da je razgovarao sa Geršonom Jabuzeleom nakon tuče koja se dogodila sinoć u Madridu, a šta je imao da poruči jedan od vinovnika sukoba, otkrio je centar Partizana putem društvenih mreža. Sukobima na terenu prethodio je grub… »
Lesor nakon incidenta u Madridu: ''Jabusele me zamolio da se izvinim Egzumu, zamolio bih navijače da još jednom pokažu…

Lesor nakon incidenta u Madridu: ''Jabusele me zamolio da se izvinim Egzumu, zamolio bih navijače da još jednom pokažu…

Večernje novosti 28.04.2023
Centar Partizana se oglasio nakon sinoćnog incidenta u Madridu. FOTO: KK Partizan/Tviter - Ono što se desilo sinoć je nesrećan slučaj i ne predstavlja ko sam zapravo ja i moji saigrači. Reagovali smo u žaru i svesni smo greške koju smo napravili… »
Lesor otkrio da je pričao sa Jabuseleom, Francuz imao posebnu poruku nakon skandala: „Svesni smo grešaka…“

Lesor otkrio da je pričao sa Jabuseleom, Francuz imao posebnu poruku nakon skandala: „Svesni smo grešaka…“

Nova 28.04.2023
Svi žele da se tenzije smanje, a situacija reši na najbezbolniji način za obe strane Francuski centar Matijas Lesor oglasio se nakon skandala u Madridu u kom su učestvovali igrači Partizana i Reala. Meč u Madridu u okviru četvrtfinala Evrolige nije… »
Realov SILEDŽIJA POSLAO poruku u BEOGRAD! Matijas Lesor se čuo sa Jabuseleom: Zamolio ga je da prenese ove reči!

Realov SILEDŽIJA POSLAO poruku u BEOGRAD! Matijas Lesor se čuo sa Jabuseleom: Zamolio ga je da prenese ove reči!

Mondo 28.04.2023
REALOV SILEDŽIJA POSLAO PORUKU U BEOGRAD! REALOV SILEDŽIJA POSLAO PORUKU U BEOGRAD! Dan nakon brutalne tuče na utakmici Real Madrid - Partizan, centar srpskog tima Matijas Lesor obratio se javnosti i preneo šta mu je rekao zemljak Geršon Jabusele… »
Lesor: Jabusele je svestan šta je uradio, izvinio se Egzumu

Lesor: Jabusele je svestan šta je uradio, izvinio se Egzumu

Sport klub 28.04.2023
Košarkaš Partizana Matijas Lesor oglasio se povodom tuče koja se dogodila na kraju utakmice protiv Real Madrida u četvrtak. „Ono što se sinoć dogodilo je zaista nesrećno i ne pokazuje pravo lice, niti moje, niti bilo koga od mojih saigrača… »

Vesti dana »