Povezane vesti

Zorana Mihajlović napustila SNS! Vladimir Đukanović joj poručio: Srećan put, ptico bela, dobila si šta si htela!

Zorana Mihajlović napustila SNS! Vladimir Đukanović joj poručio: Srećan put, ptico bela, dobila si šta si htela!

Kurir 25.04.2023
Bivša ministarka i funkcionerka SNS Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku, potvrđeno je Kuriru u toj partiji. Ona je uputila pismo u kojem je obavestila rukovodstvo da napušta stranku. Mihajlovićeva je, podsetimo, odražla… »
Zorana Mihajlović napustila SNS: "Želim im sve najbolje"

Zorana Mihajlović napustila SNS: "Želim im sve najbolje"

Radio 021 25.04.2023
Bivša ministarka i visoka funkcionerka SNS Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku (SNS). "Poštovani, nakon 13 godina članstva molim da izbrišete moje ime iz baze SNS. Prof. dr Zorana Z. Mihajlovic", navodi se u pismu kojim se bivša… »
Zorana Mihajlović napustila SNS

Zorana Mihajlović napustila SNS

Politika 25.04.2023
Bivša ministarka i funkcionerka SNS Zorana Mihajlović potvrdila je danas Tanjugu da je napustila tu stranku. „Nakon 13 godina, zamolila sam da me izbrišu iz baze članstva SNS. Trudila sam se i radila najbolje što sam mogla, celog svog života, pa i… »
Kraj stranačke ljubavi: Sve „trzavice“ Zorane Mihajlović i saboraca

Kraj stranačke ljubavi: Sve „trzavice“ Zorane Mihajlović i saboraca

N1 Info 25.04.2023
Bivša ministarka i sad već bivša visoka funkcionerka vladajuće stranke Zorana Mihajlović potvrdila je za N1 da je napustila Srpsku naprednu stranku. Na taj korak se odlučila, kako kaže, posle 13 godina. Za to vreme, poznato je, da je imala česte… »
Zorana Mihajlović: Neću ulaziti u druge političke stanke

Zorana Mihajlović: Neću ulaziti u druge političke stanke

Beta 25.04.2023
Bivša ministarka rudarstva i energetike Srbije i potpredsednica Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović potvrdila je danas da je napustila tu stranku i izjavila da neće ulaziti u druge političke partije.  "Nakon 13 godina zamolila sam da me… »
Zorana Mihajlović: Napustila SNS

Zorana Mihajlović: Napustila SNS

Vreme 25.04.2023
Politika Kako prenosi portal Nova, bivša ministarka rudarstva i energetike je pismom obavestila rukovodstvo Srpske napredne stranke da napušta partiju. Bivša ministarka i visoka funkcionerka Srpske napredne stranke stranke Zorana Mihajlović napustila… »
Zorana Mihajlović napustila SNS

Zorana Mihajlović napustila SNS

RTS 25.04.2023
Bivša ministarka i funkcionerka SNS-a Zorana Mihajlović potvrdila je Tanjugu da je napustila tu stranku. "Nakon 13 godina, zamolila sam da me izbrišu iz baze članstva SNS-a. Trudila sam se i radila najbolje što sam mogla, celog svog života, pa i… »
Zorana Mihajlović za N1: Tačno je, zamolila sam da me izbrišu iz baze SNS

Zorana Mihajlović za N1: Tačno je, zamolila sam da me izbrišu iz baze SNS

N1 Info 25.04.2023
Bivša ministarka i visoka funkcionerka SNS Zorana Mihajlović potvrdila je za N1 da je napustila Srpsku naprednu stranku (SNS). „Tačno je. Nakon 13 godina, zamolila sam da me izbrišu iz baze članstva SNS. Trudila sam se i radila najbolje što sam… »
Zorana Mihajlović napustila SNS

Zorana Mihajlović napustila SNS

Euronews 25.04.2023
Bivša ministarka i članica Predsedništva SNS Zorana Mihajlović objavila je danas da napušta Srpsku naprednu stranku. Ona je na intagramu napisala da je nakon 13 godina, zamolila da je izbrišu iz baze članstva SNS. "Trudila sam se i radila najbolje… »
Zorana Mihajlović napustila SNS

Zorana Mihajlović napustila SNS

Insajder 25.04.2023
Nekadašnja ministarka i funkcionerka Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović potvrdila je da je napustila tu stranku. "Nakon 13 godina, zamolila sam da me izbrišu iz baze članstva SNS. Trudila sam se i radila najbolje što sam mogla, celog… »
Zorana Mihajlović napustila SNS

Zorana Mihajlović napustila SNS

Pravda 25.04.2023
Bivša ministarka i funkcionerka SNS Zorana Mihajlović potvrdila je danas Tanjugu da je napustila tu stranku. "Nakon 13 godina, zamolila sam da me izbrišu iz baze članstva SNS. Trudila sam se i radila najbolje što sam mogla, celog svog života, pa i… »
Zorana Mihajlović napustila SNS! Nakon razlaza poslala im ovu poruku

Zorana Mihajlović napustila SNS! Nakon razlaza poslala im ovu poruku

Mondo 25.04.2023
Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku. Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku. Bivša ministarka i funkcionerka SNS Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku, potvrđeno je Kuriru u toj partiji. Ona je… »
SAZNAJEMO Zorana Mihajlović napustila SNS

SAZNAJEMO Zorana Mihajlović napustila SNS

Nova 25.04.2023
Bivša ministarka, potpredsednica Vlade Srbije i visoka funkcionerka SNS Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku (SNS), saznaje Nova.rs. Kako saznajemo, Mihajlović je uputila pismo u kojem je obavestila rukovodstvo da napušta tu partiju… »
Zorana Mihajlović potvrdila za Danas da je napustila SNS: „Želim svima u SNS sve najbolje“

Zorana Mihajlović potvrdila za Danas da je napustila SNS: „Želim svima u SNS sve najbolje“

Danas 25.04.2023
Bivša ministarka i visoka funkcionerka SNS Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku (SNS). Ona je ovu informaciju potvrdila za Danas. „Tačno je. Nakon 13 godina, zamolila sam da me izbrišu iz baze članstva SNS. Trudila sam se i radila… »
Nova: Zorana Mihajlović napustila SNS

Nova: Zorana Mihajlović napustila SNS

Beta 25.04.2023
Bivša ministarka i potpredsednica Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović napustila je tu stranku, objavio je portal Nova.rs.  Mihajlović je, navodi portal, uputila pismo u kojem je obavestila rukovodstvo da napušta SNS.  Trzavice između… »
Ovo je pismo Zorane Mihajlović kojim se oprostila od Vučića i SNS: 13 reči za 13 godina članstva

Ovo je pismo Zorane Mihajlović kojim se oprostila od Vučića i SNS: 13 reči za 13 godina članstva

Nova 25.04.2023
Bivša ministarka, potpredsednica Vlade Srbije i visoka funkcionerka SNS Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku (SNS). Ona je, kako saznajemo, uputila pismo rukovodstvu partije u kom ih je obavestila da više neće biti deo vladajuće… »
Bivša ministarka Zorana Mihajlović napustila SNS

Bivša ministarka Zorana Mihajlović napustila SNS

Blic 25.04.2023
Bivša ministarka i visoka funkcionerka SNS Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku (SNS). Mihajlović je tu informaciju potvrdila za "Danas". Trzavice na relaciji Zorana Mihajlović – vrh SNS traju duže od godinu dana, a kulminirale su… »
Zorana Mihajlović napustila SNS

Zorana Mihajlović napustila SNS

Novi magazin 25.04.2023
Bivša ministarka i visoka funkcionerka SNS Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku (SNS), saznaje Nova.rs. Mihajlović je, kako javlja Nova, uputila pismo u kojem je obavestila rukovodstvo da napušta tu partiju. Trzavice na relaciji… »
Zorana Mihajlović napustila SNS

Zorana Mihajlović napustila SNS

Dnevnik 25.04.2023
BEOGRAD: Bivša ministarka i funkcionerka SNS Zorana Mihajlović potvrdila je Tanjugu da je napustila tu stranku. Nakon 13 godina, zamolila sam da me izbrišu iz baze članstva SNS. Trudila sam se i radila najbolje što sam mogla, celog svog života, pa i… »
Zorana Mihajlović napustila SNS

Zorana Mihajlović napustila SNS

Telegraf 25.04.2023
Na nedavnoj oproštajnoj konferencji za medije, gde je Mihajlović govorila o svom radu u ministarstvu, poručila je da su se određene stvari dešavale u prethodne dve godine, o čemu će biti vremena i prostora da se razgovara. Bivša ministarka i… »
Nova.rs: Zorana Mihajlović napustila SNS

Nova.rs: Zorana Mihajlović napustila SNS

N1 Info 25.04.2023
Bivša ministarka i visoka funkcionerka SNS Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku (SNS), saznaje Nova.rs. Mihajlović je, kako javlja Nova, uputila pismo u kojem je obavestila rukovodstvo da napušta tu partiju. Trzavice na relaciji… »

Vesti dana »