Povezane vesti

Dušan Lajović osvojio turnir u Banjaluci, srpski teniser u finalu pobedio Andreja Rubljova

Dušan Lajović osvojio turnir u Banjaluci, srpski teniser u finalu pobedio Andreja Rubljova

Danas 23.04.2023
Srpski teniser Dušan Lajović osvojio je turnir Srpska open u Banjaluci, jer je u finalu pobedio drugog nosioca Andreja Rubljova sa 6:3, 4:6, 6:4. Lajović je do trofeja stigao pobedama nad dvojicom igrača iz top deset – u četvrtfinalu je eliminisao… »
Španski teniser Karlos Alkaraz odbranio titulu u Barseloni

Španski teniser Karlos Alkaraz odbranio titulu u Barseloni

Politika 23.04.2023
BARSELONA - Španski teniser Karlos Alkaraz odbranio je titulu na ATP turniru u Barseloni, pošto je danas u finalu pobedio Grka Stefanosa Cicipasa 6:3, 6:4. Meč je trajao 79 minuta. Ovo je bio četvrti duel dvojice tenisera u karijeri i četvrti trijumf… »
Dušan Lajović pobedio Rubljova za titulu u Banjaluci

Dušan Lajović pobedio Rubljova za titulu u Banjaluci

Politika 23.04.2023
Srpski teniser Dušan Lajović osvojio je drugu titulu u karijeri na Srpska openu u Banjaluci, gde je u finalu savladao Rusa Andreja Rubljova posle dva i po sata velike borbe u tri seta - 6:3, 4:6, 6:4. Opet je šesti teniser sveta bio taličan protivnik… »
Dušan Lajović: Srećan sam što sam posle četiri godine osvojio titulu

Dušan Lajović: Srećan sam što sam posle četiri godine osvojio titulu

Politika 23.04.2023
BANjALUKA – Srpski teniser Dušan Lajović izjavio je danas da je u finalu Srpska opena u Banjaluci protiv Rusa Andreja Rubljova odigrao najteži meč u poslednjih šest meseci. Lajović je osvojio Srpska open, jer je danas u finalu pobedio Rubljova… »
Alkaras odbranio titulu u Barseloni

Alkaras odbranio titulu u Barseloni

Sportski žurnal 23.04.2023
Španac je trijumfom u Kataloniji stigao do devete titule u karijeri, a treće u ovoj sezoni. Španski teniser Karlos Alkaras odbranio je titulu na ATP turniru u Barseloni, pošto je danas u finalu pobedio Grka Stefanosa Cicipasa 6:3, 6:4. Meč je trajao… »
Rubljov: Lajović zaslužio titulu, borio sam se koliko sam mogao

Rubljov: Lajović zaslužio titulu, borio sam se koliko sam mogao

Sportski žurnal 23.04.2023
Lajović je u finalu turnira u Banjaluci pobedio Rubljova 6:3, 4:6, 6:4. Ruski teniser Andrej Rubljov izjavio je večeras da je Dušan Lajović zasluženo osvojio titulu na turniru u Banjaluci Srpska open. Lajović je u finalu turnira u Banjaluci pobedio… »
Lajović osvojio Srpska open i stigao do druge titule u karijeri, Rubljov predao trofej u finalu

Lajović osvojio Srpska open i stigao do druge titule u karijeri, Rubljov predao trofej u finalu

Euronews 23.04.2023
Dušan Lajović osvojio je turnir Srpska open u Banjaluci, posle pobede nad braniocem titule Andrejom Rubljovim. Srpski teniser slavio je i u trećem međusobnom okršaju sa šestim igračem ATP liste, a do druge titule u karijeri stigao je posle dva i po… »
Novače, pazi se! Alkaraz ti diše za vratom: Počistio rivale, uzeo titulu, sad Đokovića na vrhu čuva samo 5 bodova!

Novače, pazi se! Alkaraz ti diše za vratom: Počistio rivale, uzeo titulu, sad Đokovića na vrhu čuva samo 5 bodova!

Mondo 23.04.2023
Karlos Alkaraz je sve bliže Novaku Đokoviću, a pred Rolan Garos je u strašnoj formi. Karlos Alkaraz je sve bliže Novaku Đokoviću, a pred Rolan Garos je u strašnoj formi. Dok je Novak Đoković ispao u četvrtfinalu turnira u Banjaluci i pritom se… »
Dušan silni: Lajović preko Rubljova do titule na Srpska openu (video)

Dušan silni: Lajović preko Rubljova do titule na Srpska openu (video)

Sportski žurnal 23.04.2023
Pobeda u Banjaluci donela je Srbinu ček na 85.605 evra. Srpski teniser Dušan Lajović osvojio je titulu na Srpska openu u Banjaluci, pošto je za dva sata i 33 minuta pobedio Rusa Andreja Rubljova sa 2:1 u setovima - 6:3, 4:6, 6:4. Prvi gem prvog seta… »
Dušan Lajović: Srećan sam što sam posle četiri godine osvojio titulu

Dušan Lajović: Srećan sam što sam posle četiri godine osvojio titulu

Sportski žurnal 23.04.2023
Lajović je osvojio Srpska open, pošto je danas u finalu pobedio Rubljova 6:3, 4:6, 6:4. Srpski teniser Dušan Lajović izjavio je danas da je u finalu Srpska opena u Banjaluci protiv Rusa Andreja Rubljova odigrao najteži meč u poslednjih šest meseci… »
Rune odbranio titulu na turniru u Minhenu

Rune odbranio titulu na turniru u Minhenu

Sportski žurnal 23.04.2023
To je bila repriza prošlogodišnjeg finala koje je Van de Zandšulp predao pri rezultatu 4:3 u prvom setu zbog problema sa disanjem. Danski teniser Holger Rune odbranio je danas titulu na turniru u Minhenu, pošto je danas u finalu pobedio Holanđanina… »
Rune: Dao sam apsolutno sve, ali uspeo sam

Rune: Dao sam apsolutno sve, ali uspeo sam

Sport klub 23.04.2023
Mladi Holger Rune bio je veoma srećan nakon što je na volšeban način pobedio Botika van de Zandshulpa – 6:4, 1:5, 7:6 (7-3) – u finalu turnira iz serije 250 u Minhenu. Holanđanin je čak tri puta servirao za svoju prvu ATP titulu i u dva navrata… »
Poljakinja pokorila Nemačku: Prva teniserka sveta trijumfovala nad drugom i osvojila turnir u Štutgartu

Poljakinja pokorila Nemačku: Prva teniserka sveta trijumfovala nad drugom i osvojila turnir u Štutgartu

Večernje novosti 23.04.2023
Prvi reket sveta u ženskoj konkurenciji Iga Švjontek osvojila je turnir u Štutgartu. Ona je u finalu bila bolja od drugog reketa sveta Arine Sabalenke sa 2:0 u setovima (6:3, 6:4). Foto: AP Poljakinja je uspela da napravi brejk u osmom gemu, i taj… »
Lajović osvojio turnir Srpska open u Banjaluci

Lajović osvojio turnir Srpska open u Banjaluci

Novi magazin 23.04.2023
Srpski teniser Dušan Lajović osvojio je danas titulu na turniru Srpska open u Banjaluci, pošto je u finalu pobedio šestog tenisera sveta Rusa Andreja Rubljova posle tri seta, 6:3, 4:6, 6:4. Lajović, 70. teniser sveta, pobedio je posle dva sata i 31… »
Alkaras odbranio titulu na turniru u Barseloni

Alkaras odbranio titulu na turniru u Barseloni

Beta 23.04.2023
Španski teniser Karlos Alkaras odbranio je danas titulu na turniru u Barseloni, pošto je u finalu pobedio petog tenisera sveta Grka Stefanosa Cicipasa posle dva seta, 6:3, 6:4. Drugi teniser sveta pobedio je posle sat i 20 minuta. Cicipas je u trećem… »
VIDEO Novakova reakcija nakon Lajovićeve titule: Došao u poslednjem setu pa uz osmeh aplaudirao

VIDEO Novakova reakcija nakon Lajovićeve titule: Došao u poslednjem setu pa uz osmeh aplaudirao

Nova 23.04.2023
Nije krio oduševljenje. Dušan Lajović, 70. teniser sveta, savladao je Andreja Rubljova, 6. igrača planete, u finalu Srpska Opena u Banjaluci i tako došao do druge titule u karijeri. Lajović je protiv Rubljova slavio sa 6:3, 4:6, 6:4 i za prvi… »
Lajović pobedio Rubljova i osvojio Srpska open!

Lajović pobedio Rubljova i osvojio Srpska open!

Vesti online 23.04.2023
Dušan Lajović je šampion Srpska opena, pobedio je drugog nosioca Andreja Rubljova sa 6:3, 4:6, 6:4 za svoju drugu titulu u karijeri! Počelo je burno, Lajović je već u prvom gemu zaostajao 0-40, ali se izvukao sa pet vezanih poena i izazvao nervozu… »
Duci! Pao je Rubljov za titulu u Banjaluci!

Duci! Pao je Rubljov za titulu u Banjaluci!

Sport klub 23.04.2023
Dušan Lajović je šampion Srpska opena, pobedio je drugog nosioca Andreja Rubljova sa 6:3, 4:6, 6:4 za svoju drugu titulu u karijeri! Počelo je burno, Lajović je već u prvom gemu zaostajao 0-40, ali se izvukao sa pet vezanih poena i izazvao nervozu… »
Rune posle drame osvojio Minhen!

Rune posle drame osvojio Minhen!

Sportske.net 23.04.2023
Danski teniser Holger Rune odbranio je danas titulu na turniru u Minhenu, pošto je u finalu pobedio 29. igrača sveta Holanđanina Botika van de Zandshulpa posle tri seta, 6:4, 1:6, 7:6. Sedmi teniser sveta pobedio je posle dva sata i 49 minuta. To je… »
Alkarazu titula u Barseloni, ali Novak ostaje prvi! Lajović će imati ogroman skok na ATP listi!

Alkarazu titula u Barseloni, ali Novak ostaje prvi! Lajović će imati ogroman skok na ATP listi!

Sportske.net 23.04.2023
Drugi teniser sveta Karlos Alkaraz ostaće na toj poziciji, i pored danas osvojene titule na turniru u Barseloni. On je u finalu rutinski savladao Grka Stefanosa Cicipasa sa 6:3 i 6:4 posle jednog sata i 20 minuta igre i tako odbranio trofej osvojen pre… »
Mislio sam da ću da se onesvestim! Duci srušio Novaka, pa Rusa - zaslužio je titulu: U psu i šetnji je ključ!

Mislio sam da ću da se onesvestim! Duci srušio Novaka, pa Rusa - zaslužio je titulu: U psu i šetnji je ključ!

Mondo 23.04.2023
Dušan Lajović presrećan nakon pobede nad Andrejom Rubljovom i osvajanja svoje druge ATP titule. Dušan Lajović presrećan nakon pobede nad Andrejom Rubljovom i osvajanja svoje druge ATP titule. Srpski teniser Dušan Lajović osvojio je Srpska open… »
Lajović osvojio turnir Srpska open

Lajović osvojio turnir Srpska open

Radio 021 23.04.2023
Dušan Lajović osvojio je danas titulu na turniru Srpska open u Banjaluci, pošto je u finalu pobedio šestog tenisera sveta Rusa Andreja Rubljova posle tri seta, 6:3, 4:6, 6:4. Lajović, 70. teniser sveta, pobedio je posle dva sata i 31 minut. Teniseri… »
Lajović preko Rubljova do titule na Srpska openu

Lajović preko Rubljova do titule na Srpska openu

IndeksOnline 23.04.2023
BANJALUKA – Srpski teniser Dušan Lajović osvojio je titulu na Srpska openu u Banjaluci, pošto je danas za dva sata i 33 minuta pobedio Rusa Andreja Rubljova sa 2:1 u setovima – 6:3, 4:6, 6:4. Prvi gem prvog seta počeo je sa tri vezane brejk lopte… »
„Prošao sam mnogo“: Prva reakcija Lajovića nakon titule, poslao emotivnu poruku

„Prošao sam mnogo“: Prva reakcija Lajovića nakon titule, poslao emotivnu poruku

Nova 23.04.2023
Velika pobeda. Srpski teniser Dušan Lajović stigao je do druge titule u karijeri pošto je u finalu Srpske opena savladao Rusa Andreja Rubljova sa 2:1 (6:3, 4:6, 6:4). Ovom pobedom je napredovao za čak 27 mesta na ATP listi i nakon titule će postati… »
Lajović preko Rubljova do titule na Srpska openu

Lajović preko Rubljova do titule na Srpska openu

Dnevnik 23.04.2023
BANjALUKA: Srpski teniser Dušan Lajović osvojio je titulu na Srpska openu u Banjaluci, pošto je danas za dva sata i 33 minuta pobedio Rusa Andreja Rubljova sa 2:1 u setovima - 6:3, 4:6, 6:4. Prvi gem prvog seta počeo je sa tri vezane brejk lopte za… »
Lajović: Vrtelo mi se u glavi pri kraju… Mnogo mi znači

Lajović: Vrtelo mi se u glavi pri kraju… Mnogo mi znači

Sport klub 23.04.2023
Dušan Lajović bio je presrećan posle osvajanja druge titule u karijeri, i rekao je da nije prestao da veruje u sebe ni kada je išlo loše. U finalu u Banjaluci, Lajović je pobedio drugog nosioca Andreja Rubljova sa 6:3, 4:6, 6:4. „Ovo je verovatno… »
Alkaraz hara – pao Cicipas za trofej u Barseloni

Alkaraz hara – pao Cicipas za trofej u Barseloni

Sport klub 23.04.2023
Karlos Alkaraz odbranio je titulu u Barseloni, pošto je u finalu turnira iz serije 500 savladao Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 6:4. To je Alkarazova deveta titula u dvanaestom finalu u karijeri, dok je Grkov skor u finalima sada 9-17. Bolje je počeo… »
"Osećam se kao da sam odavde!" Andrej Rubljov oduševio sve Srbe, a naročito one u Republici Srpskoj

"Osećam se kao da sam odavde!" Andrej Rubljov oduševio sve Srbe, a naročito one u Republici Srpskoj

Večernje novosti 23.04.2023
NIJE završio turnir Srpska open kao što je priželjkivao, ali Andrej Rubljov je doživeo salve aplauza posle finala u Banjaluci. Foto: TennisTV Podsetimo, Dušan Lajović i Rubljov su odigrali spektakularan završni meč za trofej, a posle pobede… »
Svi su pogledali ka njemu: Evo šta je Novak Đoković uradio kada je Dušan Lajović osvojio Srpska open (foto)

Svi su pogledali ka njemu: Evo šta je Novak Đoković uradio kada je Dušan Lajović osvojio Srpska open (foto)

Večernje novosti 23.04.2023
NIJE uspeo Novak Đoković da na turniru Srpska open 2023 odigrao kako je želeo, ali je pokazao koliko mu je stalo i do tog turnira u Banjaluci, ali i do kolege iz teniske reprezentacije Srbije, Dušana Lajovića. Foto: TennisTV Podsetimo, Dušan… »
Lajović osvojio turnir Srpska open u Banjaluci

Lajović osvojio turnir Srpska open u Banjaluci

Beta 23.04.2023
Srpski teniser Dušan Lajović osvojio je danas titulu na turniru Srpska open u Banjaluci, pošto je u finalu pobedio šestog tenisera sveta Rusa Andreja Rubljova posle tri seta, 6:3, 4:6, 6:4. Lajović, 70. teniser sveta, pobedio je posle dva sata i 31… »
Turnir karijere Dušana Lajovića - Trofej ''Srpska opena'' je u njegovim rukama!

Turnir karijere Dušana Lajovića - Trofej ''Srpska opena'' je u njegovim rukama!

Sportske.net 23.04.2023
Srpski teniser Dušan Lajović osvojio je titulu na ''Srpska openu'' u Banjaluci! On je danas u finalu posle dvoipočasovne borbe bio bolji od drugog nosioca, favorizovanog Rusa Andreja Rubljova sa 2:1, po setovima 6:4, 4:6 i 6:4 i tako došao do svoje… »
Lajović osvojio turnir Srpska open u Banjaluci

Lajović osvojio turnir Srpska open u Banjaluci

Radio sto plus 23.04.2023
Lajović, 70. teniser sveta, pobedio je posle dva sata i 31 minuta. Teniseri su na početku osvajali gemove na svoje servise sve do sedmog gema, kada je Lajović oduzeo servis Rubljovu, prednost brejka je sačuvao i poveo u meču. Rubljov je u drugom setu… »
Povrede, meč lopte, drama: Nestvarna Runeova titula

Povrede, meč lopte, drama: Nestvarna Runeova titula

Sport klub 23.04.2023
Holger Rune odbranio je trofej na turniru iz serije 250 u Minhenu – u reprizi prošlogodišnjeg finala savladao je Botika van de Zandshulpa sa 6:4, 2:6, 7:6 (7-3), uz čak četiri spasene meč lopte. Van de Zandshulp je do ovog turnira imao skor 10-9 u… »
Novak nije uspeo, ali Srbin je šampion u Banjaluci; Senzacija u finalu, Duci razbio favorita i lansirao se na ATP listi!

Novak nije uspeo, ali Srbin je šampion u Banjaluci; Senzacija u finalu, Duci razbio favorita i lansirao se na ATP listi!

Mondo 23.04.2023
Dušan Lajović je savladao Andreja Rubljova u finalu Srpska opena i stigao je do velike titule u Banjaluci! Dušan Lajović je savladao Andreja Rubljova u finalu Srpska opena i stigao je do velike titule u Banjaluci! Nije Novak, ali Srbija ima šampiona… »
Srpsko čudo u Banjaluci! Dušan Lajović priredio svetsku senzaciju i osvojio Srpska open!

Srpsko čudo u Banjaluci! Dušan Lajović priredio svetsku senzaciju i osvojio Srpska open!

Večernje novosti 23.04.2023
DUŠAN Lajović je senzacionalno igrao na turniru "Srpska open 2023", a tako je okončao i finale - drugom ATP titulom u karijeri. FOTO: Tanjug/AP Naš teniski reprezentativac, je niz izuzetnih rezultata zaokružio dobivši i poslednji meč na ovom… »
Izvinio se Rusu: Ovo je Dušan Lajović uradio odmah posle finala Srpska opena

Izvinio se Rusu: Ovo je Dušan Lajović uradio odmah posle finala Srpska opena

Večernje novosti 23.04.2023
DUŠAN Lajović je senzacionalno osvojio turnir "Srpska open 2023", a onda se obatio javnosti i svom rivalu. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Lajović i Andrej Rubljov su odigrali spektakularan završni meč za trofej, a posle pobede nad Rusom najpre je izjavio… »
Nikada tesnije: Gubi li Novak Đoković tron pre Rolan Garosa

Nikada tesnije: Gubi li Novak Đoković tron pre Rolan Garosa

Večernje novosti 23.04.2023
NOVAK Đoković je eliminisan u četvrtfinalu Srpska opena, a s obzirom da neće nastupati ni u Madridu to će učiniti trkom na ATP listi dosta zanimljivijom, a hoće li Novak ostati prvi? FOTO: Tanjug/AP Ispadanjem od Dušana Lajovića, Đoković je… »

Vesti dana »