Povezane vesti

Lajović eliminisao Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena

Lajović eliminisao Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena

Politika 21.04.2023
Srpski teniser Dušan Lajović pobedio je danas najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena rezultatom 6:4, 7:6 (8:6). Lajović će u polufinalu igrati protiv pobednika meča između Miomira Kecmanovića i Jiržija Lehečke… »
Đoković nakon poraza od Lajovića: Zaslužio je pobedu

Đoković nakon poraza od Lajovića: Zaslužio je pobedu

Politika 21.04.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković čestitao je Dušanu Lajoviću nakon što je napravio veliko iznađenje u Banjaluci i eliminisao ga u četvrtfinalu Srpska opena rezultatom 6:4,7:6. „Dušan je fantastična osoba. U Dejvis kupu smo igrali mnogo… »
Fric ubedljivo do polufinala Minhena

Fric ubedljivo do polufinala Minhena

Sportski žurnal 21.04.2023
U polufinalu Fric će igrati protiv Holanđanina Botika Van De Zandšulpa, koji je danas pobedio Amerikanca Markosa Girona 2:0. Deseti teniser sveta Amerikanac Tejlor Fric plasirao se u polufinalu turnira u Minhenu, pošto je u dva seta pobedio… »
Đoković: Šta da radim, to je sport, trudio sam se, nije išlo

Đoković: Šta da radim, to je sport, trudio sam se, nije išlo

Sportski žurnal 21.04.2023
Lajović zasluženo pobedio, bio sam ispod željenog nivoa. Najbolji teniser planete Novak Đoković je posle eliminacije sa Srpska opena rekao da ga je Dušan Lajović zasluženo pobedio u četvrtfinalu i da je trenutno ispod željenog nivoa forme. -… »
Lajović: Đoković je heroj našeg naroda i pobediti takvog igrača je nešto posebno

Lajović: Đoković je heroj našeg naroda i pobediti takvog igrača je nešto posebno

Sportski žurnal 21.04.2023
Čak sam ja u jednom trenutku pevao „Nole, Nole” i onda sam shvatio da igram protiv njega. Dušan Lajović je posle eliminacije Novaka Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena rekao da je „Nole heroj našeg naroda i da je pobediti takvog igrača… »
Kecmanović u polufinalu turnira u Banjaluci

Kecmanović u polufinalu turnira u Banjaluci

Sportski žurnal 21.04.2023
U polufinalu Kecmanović će igrati protiv sunarodnika Dušana Lajovića. Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se večeras u polufinale turnira Srpska open u Banjaluci, pošto je u dva seta pobedio Čeha Jiržija Lehečku 7:5, 6:0. Kecmanović, 33… »
Kecmanović u polufinalu turnira u Banjaluci

Kecmanović u polufinalu turnira u Banjaluci

Beta 21.04.2023
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se večeras u polufinale turnira Srpska open u Banjaluci, pošto je u dva seta pobedio Čeha Jiržija Lehečku 7:5, 6:0. Kecmanović, 33. teniser sveta, pobedio je 36. igrača na ATP listi posle sat i 34 minuta… »
Kecmanović silovito u polufinale, gledaćemo novi srpski derbi u Banjaluci!

Kecmanović silovito u polufinale, gledaćemo novi srpski derbi u Banjaluci!

Sportske.net 21.04.2023
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se večeras u polufinale turnira Srpska open u Banjaluci, pošto je u dva seta pobedio Čeha Jiržija Lehečku 7:5, 6:0. Kecmanović, 33. teniser sveta, pobedio je 36. igrača na ATP listi posle sat i 34 minuta… »
Miomir Kecmanović poslednji polufinalista Srpska opena

Miomir Kecmanović poslednji polufinalista Srpska opena

Euronews 21.04.2023
Srpski teniser, Miomir Kecmanović, plasirao se u polufinale Srpska open-a u Banjaluci, pošto je u dva seta pobedio Čeha Jiržija Lehečku 7:5, 6:0. Bio je ovo duel igrača koje deli svega tri pozicije na ATP listi, Kecmanović je 33, a Lehečka 36… »
Đoković: Ovo je Lajovićeva najveća pobeda

Đoković: Ovo je Lajovićeva najveća pobeda

Novi magazin 21.04.2023
Najbolji teniser sveta izjavio je danas posle poraza od Dušana Lajovića da je Lajović fantastičan čovek i dodao da je ovo njegova najveća pobeda. "Lajović je fantastičan čovek, znamo se dugo, igramo zajedno u Dejvisu kupu. Ovo je njegova najveća… »
Lajović bolji od Đokovića za polufinale turnira u Banjaluci

Lajović bolji od Đokovića za polufinale turnira u Banjaluci

Beta 21.04.2023
Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se danas u polufinale turnira Srpska open u Banjaluci, pošto je u dva seta pobedio sunarodnika Novaka Đokovića 6:4, 7:6. Lajović, 70. igrač na ATP listi, do pobede nad najboljim teniserom sveta je stigao posle… »
Đoković jedva procedio kroz zube razloge poraza: Daleko sam ispod svog nivoa

Đoković jedva procedio kroz zube razloge poraza: Daleko sam ispod svog nivoa

Nova 21.04.2023
Novak otvoren. Novak Đoković je nastup na Srpska Openu u Banjaluci završio porazom od Dušana Lajovića (6:4, 7(8):6)), a nakon završetka meča gotovo kroz zube je govorio o neuspehu: „Dušan je fantastična osoba, sjajan momak, kog dugo znam… »
Đoković: Nije veliko iznenađenje da Duci igra ovako

Đoković: Nije veliko iznenađenje da Duci igra ovako

Sport klub 21.04.2023
Prvi teniser sveta Novak Đoković čestitao je Dušanu Lajoviću na pobedi, ali je istakao da najbolji tenis želi da prikaže na Rolan Garosu. – Poraz je kombinacija moje loše i njegove dobre igre. On je igrao solidno, ja sam bio mnogo nivoa ispod… »
Alkaraz i Cicipas u polufinalu Barselone

Alkaraz i Cicipas u polufinalu Barselone

Sportske.net 21.04.2023
Španski teniser Karlos Alkaras plasirao se danas u polufinale turnira u Barseloni, pošto je u dva seta pobedio sunarodnika Alehandra Davidoviča Fokinu 7:6, 6:4. Drugi teniser sveta do pobede je stigao posle dva sata i 13 minuta igre. U polufinalu… »
Đoković nakon eliminacije sa Srpska opena: Bio sam mnogo ispod željenog nivoa

Đoković nakon eliminacije sa Srpska opena: Bio sam mnogo ispod željenog nivoa

Euronews 21.04.2023
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, eliminisan je u četvrtfinalu Srpska opena od strane sunarodnika Dušana Lajovića sa 0:2 (4:6, 6:7). Novak je nakon poraza čestitao protivniku, rekavši mu da je zaslužio trijumf, pritom pomenuvši svoju lošu… »
Đoković: "Noge su mi trome i spore, nadam se da ću biti dobar za RG"

Đoković: "Noge su mi trome i spore, nadam se da ću biti dobar za RG"

Sportske.net 21.04.2023
Novak Đoković neočekivano je ispao u četvrtfinalu Srpska opena od zemljaka Dušana Lajovića sa 2:0. Prvi reket sveta istakao je da igrao mnogo ispod svog nivoa, što je rezultiralo ovakvim ishodom. ,,Poraz je kombinacija moje loše i njegove dobre… »
Miša silovito za srpsko polufinale Srpske

Miša silovito za srpsko polufinale Srpske

Sport klub 21.04.2023
Srpski teniser Miomir Kecmanović savladao je u četvrtfinalu Srpska Opena Jiržija Lehečku 7:5, 6:0 i obezbedio srpskog polufinale i okršaj protiv Dušana Lajovića. Gledaoci u Banjaluci ipak će imati priliku da gledaju jednog srpskog tenisera u… »
Đoković eliminisan na turniru u Banjaluci, Lajović u polufinalu

Đoković eliminisan na turniru u Banjaluci, Lajović u polufinalu

Radio 021 21.04.2023
Dušan Lajović plasirao se danas u polufinale turnira Srpska open u Banjaluci, pošto je u dva seta pobedio Novaka Đokovića 6:4, 7:6. Lajović, 70. igrač na ATP listi, do pobede nad najboljim teniserom sveta je stigao posle dva sata i 25 minuta igre… »
Kako je Đoković „ubio“ sam sebe: Postao je Deda Mraz kog je Lajović čekao čitav život

Kako je Đoković „ubio“ sam sebe: Postao je Deda Mraz kog je Lajović čekao čitav život

Nova 21.04.2023
Novak Đoković je doživeo još jedan rani poraz, na drugom turniru zaredom. Nije to razlog za paljenje baš svakog alarma koji postoji u timu, ali uzroci poraza od Dušana Lajovića u četvrtfinalu Srpske Opena (6:4, 7:6(6)) će biti moraju dobro da… »
Lajović eliminisao Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena

Lajović eliminisao Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena

Dnevnik 21.04.2023
BANjALUKA: Srpski teniser Dušan Lajović pobedio je osvajača 22 grend slem titule Novaka Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena rezultatom 2:0 (6:4, 7:6) i tako posle dva sata i 24 minuta stigao do najveće pobede u dosadašnjoj karijeri. Prvi set je… »
Iznenađenje u Banjaluci - Lajović prvi put u karijeri pobedio Đokovića

Iznenađenje u Banjaluci - Lajović prvi put u karijeri pobedio Đokovića

Sportski žurnal 21.04.2023
Lajović u polufinalu čeka boljeg iz duela Kecmanović - Lehečka, u drugom igraju Rubljov - Molčan. Srpski teniser Dušan Lajović pobedio je osvajača 22 gren slem titule Novaka Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena 2:0 (6:4, 7:6) i tako posle dva… »
Dušan Lajović: Mislio sam da ćemo ući u treći set

Dušan Lajović: Mislio sam da ćemo ući u treći set

Euronews 21.04.2023
Srpski teniser, Dušan Lajović, napravio je možda i najveće moguće iznenađenje u svetu tenisa. Nadigrao je Novaka Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena sa 2:0 u setovima. On nakon meča nije umeo da sakrije emocije, a istakao je i da ovo nije… »
Igrao sam loše, to nema veze sa tim! Novak Đoković podbacio, ispao pa otkrio šta je sve problem!

Igrao sam loše, to nema veze sa tim! Novak Đoković podbacio, ispao pa otkrio šta je sve problem!

Mondo 21.04.2023
Novak Đoković oprostio se od Srpska opena u Banjaluci posle samo dva odigrana meča. Novak Đoković oprostio se od Srpska opena u Banjaluci posle samo dva odigrana meča Novak Đoković izgubio je u meču protiv Dušana Lajovića i još jednom odigrao… »
I ja sam ponavljao "Nole, Nole", a onda sam se setio! Pobedio Novaka Đokovića, pa priznao šta mu je bilo najteže!

I ja sam ponavljao "Nole, Nole", a onda sam se setio! Pobedio Novaka Đokovića, pa priznao šta mu je bilo najteže!

Mondo 21.04.2023
Hit izjava Dušana Lajovića posle najveće pobede u karijeri. Hit izjava Dušana Lajovića posle najveće pobede u karijeri Dušan Lajović pobedio je Novaka Đokovića na Srpska openu i eliminisao ga već u četvrtfinalu. Iskoristio je Duci Noletovu… »
Lajović posle najveće pobede: Preplavljen sam emocijama, Đoković je heroj nacije

Lajović posle najveće pobede: Preplavljen sam emocijama, Đoković je heroj nacije

Večernje novosti 21.04.2023
DUŠAN Lajović pobedio je Novaka Đokovića sa 6:4, 7:6(6) u Banjaluci. Srpski teniser nije mogao da sakrije oduševljenje zbog najvećeg trijumfa u karijeri. FOTO: M. Vukadinović Trenutno 70. igrača sveta su preplavile emocije, a i sam nije birao… »
Đoković nakon poraza od Lajovića: ''Da ne verujem ne bih bio na terenu, to je suludo pričati''

Đoković nakon poraza od Lajovića: ''Da ne verujem ne bih bio na terenu, to je suludo pričati''

Večernje novosti 21.04.2023
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, iznenađujuće je izgubio od Dušana Lajovića u četvrtfinalu Srpske Open rezultatom 6:4, 7:6. FOTO: T. Cvijetić Konferenciju je započeo tako što je pohvalio Ducija. - Dušan je fantasticna osoba, sjajan momak… »
Lajović eliminisao Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena

Lajović eliminisao Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena

Vesti online 21.04.2023
Srpski teniser Dušan Lajović pobedio je osvajača 22 grend slem titule Novaka Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena rezultatom 2:0 (6:4, 7:6) i tako posle dva sata i 24 minuta stigao do najveće pobede u dosadašnjoj karijeri. Prvi set je bio izuzetno… »
VIDEO Đoković katapultirao reket u publiku, pa se izvinjavao: Navijači nisu znali kako da reaguju

VIDEO Đoković katapultirao reket u publiku, pa se izvinjavao: Navijači nisu znali kako da reaguju

Nova 21.04.2023
Iznervirao se nakon izgubljenog poena. Novak Đoković i Dušan Lajović sastali su se u četvrtfinalu ATP turnira u Banjaluci (kategorija 250). Nije najbolje počelo po prvog tenisera sveta, te je bila prisutna nervoza kod njega. On je nakon što je… »
Kecmanović: Mečevi se igraju u teškim uslovima, ali najvažnije da sam prošao

Kecmanović: Mečevi se igraju u teškim uslovima, ali najvažnije da sam prošao

Politika 21.04.2023
BANjA LUKA – Srpski teniser Miomir Kecmanović izjavio je posle mečeva da mu je najbitnije da je prošao u narednu rundu takmičenja u singl konkurenciji. Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale Srpska opena, pošto je u osmini… »

Vesti dana »