Povezane vesti

Umivao se vodom sa groblja, davao gomilu para vračari, izvodio rituale... Brat i komšije otkrile jezive detalje o ubici iz…

Umivao se vodom sa groblja, davao gomilu para vračari, izvodio rituale... Brat i komšije otkrile jezive detalje o ubici iz…

Kurir 11.04.2023
Rođaci i komšije uhapšenog Stojana Ilića (38), osumnjičenog da je silovao i ubio svoju komšinicu Nevenu Petrović (16), dok je njene mamu, babu i ujaka ranio, tvrde da je u poslednje vreme bio čudan. Stojan Ilić (38) iz Ripnja koji je, kako se… »
Stanje ranjenih u Ripnju

Stanje ranjenih u Ripnju

Telegraf 11.04.2023
Pored toga što je, kako se sumnja Stojan Ilić ubio devojčicu N. P. (16) on je i ranio njennu majku, babu i ujaka. Baba i ujak devojčice N. P. (16), koju je kako se sumnja juče ubio Stojan I.(38) iz Ripnja, su pušteni kući dok je njena majka… »
Drama ispred kuće ubice iz Ripnja: Komšije njegovoj braći dale mesec dana da se isele

Drama ispred kuće ubice iz Ripnja: Komšije njegovoj braći dale mesec dana da se isele

Telegraf 11.04.2023
Kako saznajemo, komšija preti krvnom osvetom. U kući u kojoj živi Stojan I. sa braćom Jovanom i Dušanom u toku je prava drama, jer još od juče komšije im prete izbacivanjem iz kuće. Kako kažu, jedan čovek iz Pakistana, koji živi u njihovoj… »
Osumnjičeni za ubistvo tinejdžerke u Ripnju pokušao da pobegne? Nije imao nameru da se preda, ovako je "pao"

Osumnjičeni za ubistvo tinejdžerke u Ripnju pokušao da pobegne? Nije imao nameru da se preda, ovako je "pao"

Mondo 11.04.2023
Osumnjičeni za silovanje i ubistvo tinejdžerke u Ripnju navodno je pokušao da pobegne posle zločina ali se zaglavio u blatu. Osumnjičeni za silovanje i ubistvo tinejdžerke u Ripnju navodno je pokušao da pobegne posle zločina ali se zaglavio u… »
Supruga osumnjičenog za ubistvo tinejdžerke strahuje za život ćerke: "Kako nije pomislio na nju, ona može da ispašta"

Supruga osumnjičenog za ubistvo tinejdžerke strahuje za život ćerke: "Kako nije pomislio na nju, ona može da ispašta"

Mondo 11.04.2023
Žena osumnjičenog za ubistvo tinejdžerke u Ripnju strahuje zbog krvne osvete i plaši se za život ćerke. Žena osumnjičenog za ubistvo tinejdžerke u Ripnju strahuje zbog krvne osvete i plaši se za život ćerke. Supruga osumnjičenog za silovanje… »
Jurić otkrio na koje ubistvo ga podseća slučaj iz Ripnja: "Samo doživotna kazna može da zadovolji pravdu"

Jurić otkrio na koje ubistvo ga podseća slučaj iz Ripnja: "Samo doživotna kazna može da zadovolji pravdu"

Telegraf 11.04.2023
Ovo je još jedan u u nizu slučaja koji pokazuje da na neke anomalije u društvu ne ragujemo pravovremeno i na pravi način, kaže za Telegraf.rs Igor Jurić, direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu. Život N. P. (16) iz Ripnja prerano je okončan… »
Žena osumnjičenog za ubistvo devojčice iz Ripnja živi u strahu: "Plašim se za život svoje ćerke"

Žena osumnjičenog za ubistvo devojčice iz Ripnja živi u strahu: "Plašim se za život svoje ćerke"

Telegraf 11.04.2023
"Kako je mogao da uradi ovo, njegovo dete sada može da ispašta. Ne plašim se za svoj život, već život svog deteta", kaže supruga osumnjičenog. "Plašim se krvne osvete. Kako nije pomislio da ta devojčica može ćerka da mu bude? Išle su zajedno… »
Monstrum doživeo peh dok je bežao posle zločina! Otkrivamo zbog čega je Ilić pao u ruke policiji, nije imao nameru da se…

Monstrum doživeo peh dok je bežao posle zločina! Otkrivamo zbog čega je Ilić pao u ruke policiji, nije imao nameru da se…

Kurir 11.04.2023
Stojan Ilić (38) iz Ripnja koji je osumnjičen da je juče prvo oteo, a potom silovao i zverski sa nekoliko uboda nožem iskasapio devojčicu Nevenu Petrović (16) nakon što su bili u prodavnici, navodno je nakon zločina pokušao da pobegne iz sela… »
Ovo je poslednja fotografija silovane i ubijene devojčice u Ripnju: Nasmejana i zagrljena sa društvom iz škole

Ovo je poslednja fotografija silovane i ubijene devojčice u Ripnju: Nasmejana i zagrljena sa društvom iz škole

Telegraf 11.04.2023
Stojanova ćerka je išla u isti razred u koji i silovana i ubijena. N. P. (16) iz Ripnja koju je, kako se sumnja, silovao i ubio Stojan Ilić (38), išla je u jednu srednju školu u Beogradu, a na poslednjoj fotografiji na kojoj se slikala sa društvom… »
Stojanov mrak i paranoja: Slike iz života monstruma iz Ripnja

Stojanov mrak i paranoja: Slike iz života monstruma iz Ripnja

Nova 11.04.2023
Detalji iz života zločinca Stojana I. (38) koji je u ponedeljak u Ripnju praktično oteo svoju 16-godišnju komšinicu i odvezao je na dva kilometara od njene kuće gde je, kako se sumnja, pokušao da je siluje, a zatim je brutalno ubio nožem, ne… »
Monstruozno ubistvo tinejdžerke u Ripnju: Stojan Ilić zverski silovao a potom ubio Nevenu P. (16)

Monstruozno ubistvo tinejdžerke u Ripnju: Stojan Ilić zverski silovao a potom ubio Nevenu P. (16)

Kurir 11.04.2023
Stojan Ilić (38) se sumnjiči da je juče oko 14 časova u Ripnju silovao i ubio šesnaestogodišnju Nevenu P. kao i da je nožem izbo troje komšija u njihovoj porodičnoj kući. U Stojanov automobil su juče ušli Nevena P. i njen stariji brat kako bi… »
Monstruozno ubistvo tinejdžerke u Ripnju: Stojan Ilić zverski silovao a potom ubio Nevenu P. (16)

Monstruozno ubistvo tinejdžerke u Ripnju: Stojan Ilić zverski silovao a potom ubio Nevenu P. (16)

Mondo 11.04.2023
Stojan Ilić (38) se sumnjiči da je juče oko 14 časova u Ripnju silovao i ubio šesnaestogodišnju Nevenu P. kao i da je nožem izbo troje komšija u njihovoj porodičnoj kući. Stojan Ilić (38) se sumnjiči da je juče oko 14 časova u Ripnju silovao… »
Kuća strave u Ripnju: Ovde je živela silovana i ubijena devojčica, kapi krvi po pločicama, razbacane stvari

Kuća strave u Ripnju: Ovde je živela silovana i ubijena devojčica, kapi krvi po pločicama, razbacane stvari

Telegraf 11.04.2023
Po kući su razbacane stvari, garderoba, blato... U kući u Ripnju u kojoj se juče dogodio stravičan zločin kada je Stojan Ilić (38), nakon što je silovao i ubio N. P. (16), pomahnitao uleteo nožem i izbo njenu majku S. P. (34) , baku M. P. (56) i… »
Kurir Na mestu stravičnog zločina u Ripnju: Tužan prizor, tragovi nadljudskog napora lekara Hitne da spasu devojčicu (16)…

Kurir Na mestu stravičnog zločina u Ripnju: Tužan prizor, tragovi nadljudskog napora lekara Hitne da spasu devojčicu (16)…

Kurir 11.04.2023
BEOGRAD - Na mestu zločina u Ripnju gde je, kako se sumnja, Stojan Ilić zverski silovao a potom i ubio devojčicu (16), i dan nakon zločina vidljivi su tragovi krvi, kao i infuzije, te rukavice koje su koristili lekari Hitne pomoći kako bi pokušali… »
"Plašim se krvne osvete" Brat osumnjičenog Stojana za Kurir! Evo od čega strahuje posle zločina u Ripnju: "Imam rok od…

"Plašim se krvne osvete" Brat osumnjičenog Stojana za Kurir! Evo od čega strahuje posle zločina u Ripnju: "Imam rok od…

Kurir 11.04.2023
Jovan Ilić, brat Stojana Ilića koji je osumnjičen da je u ponedeljak ubio devojčicu N.P. (16) u Ripnju, za Kurir je rekao da se plaši krvne osvete. - Prete mi i traže da se iselim iz kuće u roku i da mi je rok mesec dana. To zahtevaju komšije do… »
Plašim se krvne osvete, traže da se iselim iz kuće! Brat ubice iz Ripnja osudio zločin, ali pretnje ne prestaju

Plašim se krvne osvete, traže da se iselim iz kuće! Brat ubice iz Ripnja osudio zločin, ali pretnje ne prestaju

Mondo 11.04.2023
Brat od S.I. koji je silovao i ubio tinejdžerku, Jovan ilić je rekao da se plaši krvne osvete. Brat od S.I. koji je silovao i ubio tinejdžerku, Jovan ilić je rekao da se plaši krvne osvete. Jovan ilić, brat ubice S.I. koji je osumnjičen da je u… »
"Unuka mi je bila kao bombona, da sam bio tu ubio bih ga odmah": Teške reči dede ubijene devojčice iz Ripnja

"Unuka mi je bila kao bombona, da sam bio tu ubio bih ga odmah": Teške reči dede ubijene devojčice iz Ripnja

Telegraf 11.04.2023
"Sigurno ju je silovao. Ona je bila lepa kao lutka ...", kaže deda. " Ubio bih ga da sam ga zatekao! Unuka mi je bila ko bombona,lepa i mila...", počinje svoju priču za "Telegraf.rs" deda ubijene N.P. (16) iz Ripnja. Nesrećnu devojčicu juče je oteo… »
Rekonstrukcija zločina: 90 minuta krvavog pira u Ripnju

Rekonstrukcija zločina: 90 minuta krvavog pira u Ripnju

Nova 11.04.2023
Stravičan zločin dogodio se juče u Ripnju, kada je pomahnitali napadač Stojan I. (38) nožem ubio devojčicu (16) i povredio troje članova porodice Petrović. Drama je počela nešto posle 13 sati, kada je monstrum upao u dom porodice Petrović i… »
„Kada sam se vratio kući, zatekao sam krvavu majku, babu i ujaka, ali sestre nije bilo“: Brat ubijene devojčice otkriva…

„Kada sam se vratio kući, zatekao sam krvavu majku, babu i ujaka, ali sestre nije bilo“: Brat ubijene devojčice otkriva…

Nova 11.04.2023
Porodica Petrović iz Ripnja i dalje ne može da dođe sebi posle stravičnog horora koji su juče doživeli, kada je Stojan I. (38) upao u njihovu kuću i izbo nožem tri člana njihove porodice, a K. P. (16) usmrtio na kilometar od kuće. Monstrum je… »
Ubici devojčice iz Ripnja preti doživotna robija, sumnja se da je žrtvu silovao

Ubici devojčice iz Ripnja preti doživotna robija, sumnja se da je žrtvu silovao

Nova 11.04.2023
Stojanu Iliću (38), koji je brutalno ubio maloletnu devojčicu N. P. (16), zbog ovog jezivog zločina preti doživotna zatvorska kazna. Kako se nezvanično saznaje, monstrum je devojčicu, pre nego što ju je zverski izbo, silovao. Podsetimo, zločin se… »
„Stojan me je juče pozvao i rekao ‘Učinio sam tri ubistva’: Bratu ubice iz Ripnja prete komšije, dale mu mesec dana da…

„Stojan me je juče pozvao i rekao ‘Učinio sam tri ubistva’: Bratu ubice iz Ripnja prete komšije, dale mu mesec dana da…

Nova 11.04.2023
Jovan I., rođeni brat Stojana (38) koji je juče nožem napao porodicu Petrović i usmrtio 16-godišnju devojčicu, u razgovoru za Nova.rs navodi da nije ni slutio da će ovako nešto da učini njegov brat. Šokiran je i potresen zbog svega što se… »
"Hteo je da ubije i najmlađu devojčicu, ona je uspela da pobegne": Potresna ispovest ujaka ubijene tinejdžerke u Ripnju…

"Hteo je da ubije i najmlađu devojčicu, ona je uspela da pobegne": Potresna ispovest ujaka ubijene tinejdžerke u Ripnju…

Blic 11.04.2023
- Bio sam na spratu kuće, sišao sam dole i video njih izbodene kako leže na podu. Izašao sam napolje, tada je i mene ubo u rame i otišao uz pretnju da će se opet vratiti - priča za "Blic" ujak devojčice kojeg je Stojan Ilić (38) iz Ripnja napao… »
"Zvao me je i rekao da je ubio troje ljudi": Oglasio se brat ubice devojčice iz Ripnja: "Ja se sada bojim za svoju bezbednost…

"Zvao me je i rekao da je ubio troje ljudi": Oglasio se brat ubice devojčice iz Ripnja: "Ja se sada bojim za svoju bezbednost…

Blic 11.04.2023
- Zvao me je oko pola dva i rekao da je počinio tri ubistva. Čim mi je to rekao, sve mi je bilo jasno - ovim rečima za "Blic" priča Jovan Ilić, rođeni brat Stojana Ilić (38) muškarca koji je osumnjičen da je silovao pa ubio devojčicu N. P. a… »
Monstrum iz Ripnja već ima dosije: Stojan zverski ubio devojčicu, pre toga osuđivan jer je komšiji ukrao kravu

Monstrum iz Ripnja već ima dosije: Stojan zverski ubio devojčicu, pre toga osuđivan jer je komšiji ukrao kravu

Nova 11.04.2023
Stojan I. (38), muškarac koji je osumnjičen da je juče N. P. (16) silovao pa izbo u šumi u Ripnju, a potom ušao u njenu kuću i nožem nasrnuo na majku, babu i ujaka, ranije je osuđivan zbog krađa i razbojništva. On je od komšije ukrao kravu… »
Brat Stojana iz ripnja za Kurir: Pozvao me i rekao "Ubio sam troje ljudi", treba da ide na doživotnu robiju!

Brat Stojana iz ripnja za Kurir: Pozvao me i rekao "Ubio sam troje ljudi", treba da ide na doživotnu robiju!

Kurir 11.04.2023
Monstruozan zločin koji se u ponedeljak dogodio u Ripnju potresao je javnost u Srbiji. Jovan Ilić, brat Stojana Ilića koji je osumnjičen da je u ponedeljak ubio devojčicu N.P. (16), za Kurir kaže da osuđuje svog brata koji je počinio zverski… »
Ubio devojčicu jer je hteo da se osveti njenoj: Majci?! Novi detalji stravičnog zločina, Stojanu preti doživotna robija

Ubio devojčicu jer je hteo da se osveti njenoj: Majci?! Novi detalji stravičnog zločina, Stojanu preti doživotna robija

Blic 11.04.2023
Stojan Ilić (38) iz Ripnja koji je osumnjičen da je silovao pa ubio devojčicu N. P. a potom nasrnuo na njenu porodicu, kako nezvanično saznajemo, to je uradio jer je želeo da se osveti devojčicinoj majci. Navodno, majka devojčice mu je obećala… »
Monstrum iz ripnja je i ranije ležao u zatvoru! Izvršio bizaran zločin, pa je kravu ofarbao u crveno

Monstrum iz ripnja je i ranije ležao u zatvoru! Izvršio bizaran zločin, pa je kravu ofarbao u crveno

Mondo 11.04.2023
S.I. koji je silovao i ubio devojčicu u Ripnju je i ranije bio osuđivan. S.I. koji je silovao i ubio devojčicu u Ripnju je i ranije bio osuđivan. S. I. (38), muškarac koji je osumnjičen da je juče N. P. (16) silovao pa izbo u šumi u Ripnju, a… »
"Ubio mi je sestričinu, ušao u kuću i počeo redom da nas ubada": Ispovest ujaka silovane i usmrćene devojčice

"Ubio mi je sestričinu, ušao u kuću i počeo redom da nas ubada": Ispovest ujaka silovane i usmrćene devojčice

Telegraf 11.04.2023
Telo nesreće devojčice nađeno je juče u blizini pruge Beograd-Niš u šipražju. "Uleteo je u kuću i počeo da nas sve ubada. U jednom trenutku istrčao je za mojom sestričinom, ali je ona uspela da mu pobegne. Rekao je da će se vratiti ...", ovim… »
Ležao u zatvoru zbog bizarnog zločina: Stojan koji je ubio devojčicu u Ripnju bio osuđivan

Ležao u zatvoru zbog bizarnog zločina: Stojan koji je ubio devojčicu u Ripnju bio osuđivan

Blic 11.04.2023
Stojan I. (38), muškarac koji je osumnjičen da je juče N. P. (16) silovao pa izbo u šumi u Ripnju, a potom ušao u njenu kuću i nožem nasrnuo na majku, babu i ujaka, ranije je osuđivan zbog krađa i razbojništva, saznaje "Blic". On je od komšije… »
Ubici iz Ripnja na licu ostao dokaz o ubistvu devojčice koji ne može da skine ni obriše: Otkriva kako je umrla

Ubici iz Ripnja na licu ostao dokaz o ubistvu devojčice koji ne može da skine ni obriše: Otkriva kako je umrla

Telegraf 11.04.2023
U jednom trenutku pozvao je N. P. da je odveze do prodavnice po baterije. Na svega dva kilometra od kuće silovao ju je u ubio. Telo ubijene devojčice N.P. (16) iz Ripnja nalazi se na obdukciji, a prema prvim rezultatima, Stojan Ilić (38) nožem ju je… »
Majka ubijene devojčice zadržana u bolnici: Poznato stanje ranjenih u Ripnju

Majka ubijene devojčice zadržana u bolnici: Poznato stanje ranjenih u Ripnju

Blic 11.04.2023
Baba i ujak devojčice N. P. (16) koju je, kako se sumnja, juče ubio Stojan Ilić (38) iz Ripnja, pušteni su kući, dok je njena majka zadržana u bolnici. Kako navode mediji, devojčicin ujak od 30 godina ima ubod u levo rame i on je pušten kući… »

Vesti dana »