Povezane vesti

Ko je golman za kojeg anina kuma tvrdi da se moki slavniću umešao u brak? Za dlaku izbegao smrt, a Maradona ga zauvek…

Ko je golman za kojeg anina kuma tvrdi da se moki slavniću umešao u brak? Za dlaku izbegao smrt, a Maradona ga zauvek…

Kurir 22.03.2023
Kuma aktuelne učesnice "Zadruge 6", Ane Ćurčić, Milena Kačavenda, javno je otkrila da je majka Zvezdana Slavnića, Slavica, sa kojom je već izvesni period na ratnoj nozi, svojevremeno imala aferu sa čuvenim golmanom, Tomislavom Ivkovićem. Kako je… »
Zvezdanova majka varala moku i zbog toga završila na ulici?! Isplivale tvrdnje posle 40 godina - "Sa čuvenim golmanom"

Zvezdanova majka varala moku i zbog toga završila na ulici?! Isplivale tvrdnje posle 40 godina - "Sa čuvenim golmanom"

Mondo 22.03.2023
Zvezdan, njegova majka Slavica i otac Zoran Slavnić Moka ovih dana su nezaobilazna tema zbog Zadruge, a Anina kuma iznela je nove šok tvrdnje u javnost. Zvezdan, njegova majka Slavica i otac Zoran Slavnić Moka ovih dana su nezaobilazna tema zbog… »
Moku Slavnića Zvezdanova majka varala sa golmanom, pa završila na ulici? Anina kuma otkrila sav prljav veš, a onda pokazala…

Moku Slavnića Zvezdanova majka varala sa golmanom, pa završila na ulici? Anina kuma otkrila sav prljav veš, a onda pokazala…

Kurir 22.03.2023
Kuma aktuelne učesnice "Zadruge 6", Ane Ćurčić, Milena Kačavenda, obratila se majci Zvezdana Slavnića, Slavici, sa kojom danima unazad vodi medijski rat. - Ovo mi je žena gospodina glav**ća kupila za rođendan, jedan prsten i narukvica, s obzirom… »
"Imao je moždani udar, bio je haos..." Anabela otkrila zbog čega Marko nije bio na Luninom rođendanu - ćerka joj rekla!

"Imao je moždani udar, bio je haos..." Anabela otkrila zbog čega Marko nije bio na Luninom rođendanu - ćerka joj rekla!

Mondo 22.03.2023
Anabela je zajedno sa Lunom proslavila njen rođendan posle šest godina, ali suprug Đoganijeve, Marko Miljković, nije se pojavio na slavlju. Anabela je zajedno sa Lunom proslavila njen rođendan posle šest godina, ali suprug Đoganijeve, Marko… »
Evo šta se dešavalo na dan kada je luna slavila rođendan: Anabela Atijas otkrila sve detalje, zbog ovog je jedva stigla na…

Evo šta se dešavalo na dan kada je luna slavila rođendan: Anabela Atijas otkrila sve detalje, zbog ovog je jedva stigla na…

Blic 22.03.2023
Luna Đogani je nedavno proslavila rođendan u krugu porodice i prijatelja, a njen muž Marko Miljković se nije pojavio na žurki. Lunina majka, Anabela Atijas, gostovala je u emisiji kod Ognjena Amidžića i tom prilikom je progovorila o odnosu ćerke… »
Zvezdan iz zatvora slao pisma i aninoj ćerki: Otkriveno šta je pisao pastorki, a evo kako se obraćao Ćurčićevoj dok je…

Zvezdan iz zatvora slao pisma i aninoj ćerki: Otkriveno šta je pisao pastorki, a evo kako se obraćao Ćurčićevoj dok je…

Blic 22.03.2023
Prijateljica Ane Ćurčić, Milena Kačavenda dugo već iznosi detalje o Aninom odnosu sa Zvezdanom Slavnićem, a sada je pokazala i pisma koje je slao nevenčanoj supruzi dok je bio u zatvoru. Milena je otkrila da je Zvezdan godinama maltretirao Anu… »
(Video) "preplakala sam ceo dan": Luna priznala da se povukla zbog problema u porodici: "Teško sam to podnela", a o Marku…

(Video) "preplakala sam ceo dan": Luna priznala da se povukla zbog problema u porodici: "Teško sam to podnela", a o Marku…

Blic 22.03.2023
Luna Đogani je progovorila o nedavnoj operaciji ćerkice, kao i pričama o razvodu od supruga. - Mia nam je bila bolesna. Ćerka se operisala, mnogo sam teško sve podnela. Bila sam sve vreme sa njom. Preplakala sam taj dan. Marko je bio sve vreme uz… »
Šlogirao se anabelin otac! Pevačica doživela veliku dramu na rođendan ćerke Lune, ovo su svi šok detalji

Šlogirao se anabelin otac! Pevačica doživela veliku dramu na rođendan ćerke Lune, ovo su svi šok detalji

Kurir 22.03.2023
Pevačica Anabela Atijas je na početku emisije progovorila o odnosu ćerke Lune i njenog supruga, navodima da se razvode, ali i rođendanskom partiju na kom Lunin suprug nije prisustvovao. Anabela je došla na rođenan i, kako kaže, u prvi mah nije… »
Zvezdan iz zatvora nije pisao samo Ani! Evo šta je slao njenoj ćerki Ivi, nije ni čudo što je tetovirala njegovo ime! Šok!

Zvezdan iz zatvora nije pisao samo Ani! Evo šta je slao njenoj ćerki Ivi, nije ni čudo što je tetovirala njegovo ime! Šok!

Kurir 22.03.2023
Milena Kačevenda, najbliža prijateljca Ane Ćurčić, bivše nevenčane supruge Zvezdana Slavnića s kojim je provela 15 godina, pokazala je hrpu pisama koje je bivši robijaš slao njenoj drugarici iz zatvora. Kačavenda od prvog dana od kada je Ana… »
Slavlje u porodici Radanović! Sloba objavio prvu fotografiju sa sinom i sa ponosom otkrio lepe vesti!

Slavlje u porodici Radanović! Sloba objavio prvu fotografiju sa sinom i sa ponosom otkrio lepe vesti!

Kurir 22.03.2023
Sloba Radanović nedavno je postao otac prvi put kada je njegova supruga Jelena Radanović na svet donela malog Damjana. Pevač je više puta priznao da je presrećan i da svako svoje slobodno vreme provodi sa bebom, ali i da mu je žao što se ranije… »
"Dođi živote, ja tebe volim i obožavam..." Zvezdan je Ani iz zatvora slao stotinu pisama, evo šta piše u jednom! Spomenuo…

"Dođi živote, ja tebe volim i obožavam..." Zvezdan je Ani iz zatvora slao stotinu pisama, evo šta piše u jednom! Spomenuo…

Kurir 22.03.2023
Kuma Ane Ćurčić pokazala je hrpu pisama koje je Zvezdan Slavnić slao iz zatvora svojoj nevenčanoj supruzi. Milena Kačavenda, koja je od početka uz Anu i otkriva kroz kakav je pakao prošla njena kumav i iznela čitav niz optužbi na račun Zvezdana… »
Neočekivano: Luna Đogani otkrila da li je bivšoj ljubavi Slobi Radanoviću čestitala rođenje sina

Neočekivano: Luna Đogani otkrila da li je bivšoj ljubavi Slobi Radanoviću čestitala rođenje sina

Blic 22.03.2023
Pevač Sloba Radanović, koji je u "Zadruzi" prevario suprugu Kiju Kockar sa jutjuberkom Lunom, nedavno je postao otac, a Đoganijeva je otkrila da li mu je čestitala prinovu. Slobina druga supruga Jelena nedavno se porodila i na svet je donela dečaka… »
O njihovoj ljubavi brujao je region, a onda je otišao svako na svoju stranu! Luna priznala da li je Slobi čestitala rođenje…

O njihovoj ljubavi brujao je region, a onda je otišao svako na svoju stranu! Luna priznala da li je Slobi čestitala rođenje…

Kurir 22.03.2023
Luna Đogani od nedavno je u jeku skandala zbog spekulacija o navodnom razvodu od Marka Miljkovića sa kojim ima ćerku Miju. Priče su krenule kada se Miljković nije pojavio na proslavi njenog rođendana koji je provela sa najbližim prijateljima i… »
Šta sve gledaoci nisu mogli da vide! Aninoj kumi umalo sve sevnulo, Luna nameštala minić, a evo šta su radile Anabela i…

Šta sve gledaoci nisu mogli da vide! Aninoj kumi umalo sve sevnulo, Luna nameštala minić, a evo šta su radile Anabela i…

Kurir 22.03.2023
Luna Đogani, Anabela Atijas, Milena Kačavenda i Dušica Jakovljević bile su u emisiji kod Ognjena Amidžića, ali gledaoci nisu imali priliku da vide šta se dešavalo iza kulisa. Naime, pre početka emisije dame su se pripremale, a kumi Ane Ćurčić… »
"Preplakala sam ceo dan" Luna Đogani teško podnosi probleme u porodici, a evo kako je odbrusila na pitanje o razvodu s Markom

"Preplakala sam ceo dan" Luna Đogani teško podnosi probleme u porodici, a evo kako je odbrusila na pitanje o razvodu s Markom

Kurir 22.03.2023
Luna Đogani je progovorila o nedavnoj operaciji ćerkice, kao i pričama o razvodu od supruga. - Mia nam je bila bolesna. Ćerka se operisala, mnogo sam teško sve podnela. Bila sam sve vreme sa njom. Preplakala sam taj dan. Marko je bio sve vreme uz… »
Došla da priča o razvodu, svi gledali u minić: Luna spuštala suknju, sve se videlo - "Evo, da pozdravim Marka"

Došla da priča o razvodu, svi gledali u minić: Luna spuštala suknju, sve se videlo - "Evo, da pozdravim Marka"

Mondo 22.03.2023
Luna Đogani gostovala u emisiji Ognjena Amidžića, gde je govorila o razvodu od Marka Miljkovića. Luna Đogani gostovala u emisiji Ognjena Amidžića, gde je govorila o razvodu od Marka Miljkovića Luna Đogani nedavno je bila u žiži interesovanja… »
(Video) Ovo gledaoci nisu videli: Kumi Ane Ćurčić umalo sve sevnulo, Luna u lateksu jedva obuzdala mini suknju, a evo šta…

(Video) Ovo gledaoci nisu videli: Kumi Ane Ćurčić umalo sve sevnulo, Luna u lateksu jedva obuzdala mini suknju, a evo šta…

Blic 22.03.2023
Luna Đogani, Anabela Atijas, Milena Kačavenda i Dušica Jakovljević bile su sinoć u emisiji kod Ognjena Amidžića, ali gledaoci nisu imali priliku da vide šta se dešavalo iza kulisa. Naime, pre početka emisije dame su se pripremale, a kumi Ane… »
"Pola zatvora je ovo pisalo": Milena Kačavenda pokazala pisma Zvezdana Slavnića: "Anu branim do kraja"

"Pola zatvora je ovo pisalo": Milena Kačavenda pokazala pisma Zvezdana Slavnića: "Anu branim do kraja"

Blic 21.03.2023
Milena Kačavenda, drugarica takmičarke "Zadruge" Ane Ćurčić, u emisiji kod Ognjena Amidžića donela je čitavu tucu zatvorskih pisama Zvezdana Slavnića. Ona je sve stavila na sto, pa otkrila niz detalja. - To su pisma Zvezdana Glavnića, kako ga ja… »
Marko nije došao sa lunom u emisiju: Priznala: "Bilo je trzavica između njega i mene", pa Anabela otkrila veliki problem u…

Marko nije došao sa lunom u emisiju: Priznala: "Bilo je trzavica između njega i mene", pa Anabela otkrila veliki problem u…

Blic 21.03.2023
Luna Đogani nedavno je bila u žiži interesovanja javnosti zbog priča da joj je brak sa Markom Miljkovićem na klimavim nogama, a sad se u emisiji Ognjena Amidžića pojavila bez jače polovine, ali sa majkom Anabelom Atijas. - Fanovi tu prave frku… »
(Video): Anina kuma spremna da raskrinka Zvezdana Slavnića u emisiji uživo: Ponela sva pisma koje je slao Ćurčićevoj iz…

(Video): Anina kuma spremna da raskrinka Zvezdana Slavnića u emisiji uživo: Ponela sva pisma koje je slao Ćurčićevoj iz…

Blic 21.03.2023
Kuma Ane Ćurčić večeras gostuje kod Ognjena Amidžića, a spremna je da raskrinka Zvezdana Slavnića. Ona je u intervjuu za "Blic" progovorila o Zvezdanovim pismima koje je slao Ani iz zatvora, a onda je spomenula i Aninu majku koja je nedavno imala… »
(Foto) slobina žena objavila fotografiju iz bračnog kreveta: Pokazala kako uživaju sa naslednikom, za njih je danas važan…

(Foto) slobina žena objavila fotografiju iz bračnog kreveta: Pokazala kako uživaju sa naslednikom, za njih je danas važan…

Blic 21.03.2023
Folker Slobodan Radanović prošlog meseca postao je otac, a njegova supruga Jelena Radanović je na svet donela sina kome su dali ime Damjan. Mali Damjan je danas napunio jedan mesec, a Sloba i njegova supruga su objavili fotografije sa sinom koje su… »

Vesti dana »