Povezane vesti

Zbog nereda uhapšena osmorica navijača Napolija i Ajntrahta

Zbog nereda uhapšena osmorica navijača Napolija i Ajntrahta

Politika 16.03.2023
Italijanska policija uhapsila je osmoricu fudbalskih navijača zbog nasilja pre i posle utakmice između Napolija i Ajntrahta u revanšu osmine finala Lige šampiona. Napoli je sinoć na svom terenu u revanšu osmine finala Lige šampiona pobedio Ajntraht… »
Dođu, unište i odu - Goreo grad, uhapšena samo osmorica

Dođu, unište i odu - Goreo grad, uhapšena samo osmorica

Sportski žurnal 16.03.2023
Italijanski mediji snimili su navijače Napolija kako gađaju autobuse koji su prevozili navijače Ajntrahta. Italijanska policija uhapsila je osmoricu fudbalskih navijača zbog nasilja pre i posle utakmice između Napolija i Ajntrahta u revanšu osmine… »
Epilog haosa u Napulju - uhapšena osmorica navijača Napolija i Ajntrahta!

Epilog haosa u Napulju - uhapšena osmorica navijača Napolija i Ajntrahta!

Sportske.net 16.03.2023
Napoli je sinoć na svom terenu u revanšu osmine finala Lige šampiona pobedio Ajntraht sa 3:0 i ukupnim rezultatom 5:0 se plasirao u četvrtfinale. U današnjem saopštenju policije navodi se da su uhapšena petorica navijača Napolija i trojica… »
Karlo Anćeloti priželjkuje finale sa bivšim klubom: Evo sa kim bi istalijanski stručnjak voleo da igra u završnici Lige…

Karlo Anćeloti priželjkuje finale sa bivšim klubom: Evo sa kim bi istalijanski stručnjak voleo da igra u završnici Lige…

Hot sport 16.03.2023
Optimističan pred nastavak takmičenja. Trener madirskog Reala Karlo Anćeloti voleo bi da se njegov klub sastane sa Milanom u finalu, a ne u četvrtfinalu Lige šampiona, klub sa kojim je ostvario najveće uspehe u karijeri i osvojio sve. ’Kraljevi’… »
Ančeloti: Želim Milan u finalu, ne u četvrtfinalu Lige šampiona

Ančeloti: Želim Milan u finalu, ne u četvrtfinalu Lige šampiona

Večernje novosti 16.03.2023
Trener fudbalera Reala Karlo Anćeloti izjavio je da bi voleo da se madridski klub sastane sa ekipom Milana u finalu, a ne u četvrtfinalu Lige šampiona, prenose španski mediji. FOTO: AP/Tanjug Real je izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona… »
Kakav gospodski potez Reala: Pustili himnu tuđeg kluba sa svog razglasa

Kakav gospodski potez Reala: Pustili himnu tuđeg kluba sa svog razglasa

Večernje novosti 16.03.2023
KAŽU da je Real Madrid najveći klub na svetu. Što zbog pogleda u vitrine trofejne sale na stadionu "Santjago Bernabeu", što zbog broja navijača širom planete. Ipak, događaj od srede uveče ulazi u anale ovog kluba, ali i Liverpula. Gosti iz… »
Znamo koju igru Gvardiola igra! Pep ih pohvalio, a Italijanu smeta: "Ne sviđa mi se nikako, ima to drugačije značenje!"

Znamo koju igru Gvardiola igra! Pep ih pohvalio, a Italijanu smeta: "Ne sviđa mi se nikako, ima to drugačije značenje!"

Mondo 16.03.2023
Lučano Spaleti nije oduševljen pohvalama koje je Napoli dobio od Pepa Gvardiole. Lučano Spaleti nije oduševljen pohvalama koje je Napoli dobio od Pepa Gvardiole. U petak će se održati žreb za četvrtfinale i polufinale Lige šampiona i među njima… »
Spaleti: Gvardioline pohvale me ne zanimaju, igra igrice

Spaleti: Gvardioline pohvale me ne zanimaju, igra igrice

N1 Info 16.03.2023
Pep Gvardiola je posle pobede od čak 7:0 Mančester Sitija nad Lajpcigom u osmini finala Lige šampiona rekao da njegov tim nije najbolji u Evropi, već da to mesto pripada Napoliju. Italijanska ekipa ove sezone briljira kako u Seriji A tako i u Evropi… »
Spaleti ‘odjavio’ gvardiolu: „Nisam ponosan zbog njegovih reči – znam ja te igrice!“

Spaleti ‘odjavio’ gvardiolu: „Nisam ponosan zbog njegovih reči – znam ja te igrice!“

Hot sport 16.03.2023
Pomalo ljutita reakcija! Nakon ubedljive pobede Mančester sitija nad RB Lajpcigom, 7:0, Pep Gvardiola, trener Građana, rekao da njegov tim trenutno nije najbolji tim u Evropi već da je to Napoli. Zaista, ekipa Lučana Spaletija dominira u Seriji A, a… »
Spaleti: Gvardioline reči ne utiču na mene, to je njegova igrica

Spaleti: Gvardioline reči ne utiču na mene, to je njegova igrica

Sportski žurnal 16.03.2023
Pep Gvardiola je rekao da je Napoli trenutno najjači tim u Evropi. Trener Napolija Lučijano Spaleti demantovao je da je klub iz Napulja trenutno najbolji klub u Evropi. Napoli se plasirao u četvrtfinale Lige šampiona, pošto je u osmini finala… »
Spaleti: Gvardioline pohvale me ne zanimaju, igra igrice

Spaleti: Gvardioline pohvale me ne zanimaju, igra igrice

Sport klub 16.03.2023
Podeli : Pep Gvardiola je posle pobede od čak 7:0 Mančester Sitija nad Lajpcigom u osmini finala Lige šampiona rekao da njegov tim nije najbolji u Evropi, već da to mesto pripada Napoliju. Italijanska ekipa ove sezone briljira kako u Seriji A tako i u… »
Spaletijev ritern Gvardioli: Lako ti je sa 900 miliona!

Spaletijev ritern Gvardioli: Lako ti je sa 900 miliona!

Večernje novosti 16.03.2023
NAPOLI je trenutno najbolja ekipa u Evropi. Ovo je "mrtav hladan" izgovorio trener Mančester sitija Pep Gvardiola pošto je njegov tim furioznom sedmicom (7:0) deklasirao Lajpcig u revanš meču Lige šampiona o otišao u četvrtfinale. FOTO: EPA Pred… »
Žreb za naredne faze Lige šampiona 17. marta

Žreb za naredne faze Lige šampiona 17. marta

Danas 16.03.2023
Poznati su svi učesnici četvrtfinala Lige šampiona, a žreb za naredne runde biće obavljen u petak u 12 časova u Nionu. Najviše predstavnika u završnici takmičenja ima Italija – tri, dva ima Engleska, a po jednog Nemačka, Španija i Portugal… »
VIDEO Šmekerski potez Reala o kom priča svet: Izbacili Liverpul, pa pustili himnu „crvenih“ usred Madrida, a razlog je…

VIDEO Šmekerski potez Reala o kom priča svet: Izbacili Liverpul, pa pustili himnu „crvenih“ usred Madrida, a razlog je…

Nova 16.03.2023
Real Madrid je eliminisao Liverpul u osmini finala, a onda se sa razglasa "Santjago Bernabeua" čula himna engleskog velikana. Dva kluba su prošle sezone igrala finale, a ove su se sreli već na početku nokaut faze. Real je slavio i u Madridu sa 1:0, pa… »
Anćeloti: Želim Milan u finalu, ne u četvrtfinalu Lige šampiona

Anćeloti: Želim Milan u finalu, ne u četvrtfinalu Lige šampiona

Sportski žurnal 16.03.2023
Žreb će se održati u petak u Nionu. Trener Reala Karlo Anćeloti izjavio je da bi voleo da se madridski klub sastane sa ekipom Milana u finalu, a ne u četvrtfinalu Lige šampiona. Real je izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona, pošto je u… »
Anćeloti: Gvardiola nije shvatio da su mu poklonili penal

Anćeloti: Gvardiola nije shvatio da su mu poklonili penal

Sport klub 16.03.2023
Podeli : Trener fudbalera Real Madrida Karlo Anćeloti nije skrivao zadovoljstvo posle plasiranja u polufinale Lige šampiona nakon što su izbacili Liverpul. “Igrali smo i kontrolisali utakmicu dobro. Nismo se branili u niskom bloku i pokušali smo da… »
Poznati svi učesnici četvrtfinala Lige prvaka

Poznati svi učesnici četvrtfinala Lige prvaka

Al Jazeera 15.03.2023
Posljednje karte za nastavak takmičenja večeras čekirali Napoli i madridski Real. Italijanski Napoli i španski Real iz Madrida večeras su potvrdili svoj plasman u četvrtfinale Lige europskih nogometnih prvaka i zaključili spisak osam najboljih… »
Pobede Reala i Napolija u revanš mečevima za četvrtfinale Lige šampiona

Pobede Reala i Napolija u revanš mečevima za četvrtfinale Lige šampiona

Danas 15.03.2023
Fudbaleri Real Madrida plasirali su se večeras u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su u revanš meču na svom terenu pobedili Liverpul sa 1:0. Real je i u prvom meču u Liverpulu zabeležio pobedu (5:2), i ukupnim rezultatom 6:2 eliminisao… »
Spektakularna liga šampiona! Poznati svi četvrtfinalisti, Real i Liverpul u novoj fantaziji, a Napoli i Ajntraht ostali u…

Spektakularna liga šampiona! Poznati svi četvrtfinalisti, Real i Liverpul u novoj fantaziji, a Napoli i Ajntraht ostali u…

Večernje novosti 15.03.2023
NAKON što su se u četvrtfinale Lige šampiona plasirali Milan, Benfika, Čelsi, Bajern, Inter i Mančester siti, popunjena su i preostala dva mesta u narednoj fazi takmičenja: Real Madrid je eliminisao ekipu Liverpula, kog je u gostima savladao sa 2:5… »

Vesti dana »