Povezane vesti

Dvojica srpskih mladića ubijena u Danskoj

Dvojica srpskih mladića ubijena u Danskoj

Telegraf 10.03.2023
Za ovaj napad osumnjičen je Pakistanac (17). Dvojica srpskih mladića ubijena su u ponedeljak u Kopenhagenu kada ih je, iz nepoznatih razloga, napala grupa mladića. Kako saznajemo, Petar Stešević (17), mladić poreklom iz Crne Gore, uboden je u srce… »
Tinejdžeri osumnjičeni za ubistvo srpskih mladića u Danskoj se izjasnili da nisu krivi: Jedan u pritvoru

Tinejdžeri osumnjičeni za ubistvo srpskih mladića u Danskoj se izjasnili da nisu krivi: Jedan u pritvoru

Telegraf 10.03.2023
Starijem tinejdžeru (17) određen je pritvor dok traje sudski postupak, a mlađi (16) pušten je uz kauciju. Dva tinejdžera od 16 i 17 godina izjasnila su se da nisu krivi po optužbama za ubistvo dvojice srpskih mladića od 17 i 18 godina i pokušaj… »
Tinejdžeri se izjasnili da nisu krivi za ubistvo druga dva tinejdžera u Danskoj

Tinejdžeri se izjasnili da nisu krivi za ubistvo druga dva tinejdžera u Danskoj

Politika 10.03.2023
KOPENHAGEN – Dva tinejdžera od 16 i 17 godina izjasnila su se da nisu krivi po optužbama za ubistvo dva tinejdžera od 17 i 18 godina i pokušaj ubistva 17-godišnjaka u Tastrupu u Danskoj u ponedeljak, objavila je danska radio-televizija DR, prenosi… »
Negirali krivicu za ubistvo srpskih mladića: Tinejdžeri osumnjičeni za zločin u Danskoj se izjasnili da nisu krivi

Negirali krivicu za ubistvo srpskih mladića: Tinejdžeri osumnjičeni za zločin u Danskoj se izjasnili da nisu krivi

Blic 10.03.2023
Dva tinejdžera od 16 i 17 godina izjasnila su se da nisu krivi po optužbama za ubistvo dva tinejdžera od 17 i 18 godina i pokušaj ubistva 17-godišnjaka u Tastrupu u Danskoj u ponedeljak, objavila je danska radiotelevizija DR. Starijem tinejdžeru… »
Umro mi je na rukama! Potresna ispovest svedoka poslednjih trenutaka ubijenih srpskih tinejdžera u Danskoj!

Umro mi je na rukama! Potresna ispovest svedoka poslednjih trenutaka ubijenih srpskih tinejdžera u Danskoj!

Kurir 10.03.2023
Muškarac koji živi u blizini mesta na kojem su ubijeni Petar Stašević (17) i njegov prijatelj N.Š. (18) poreklom iz okoline Čačka u Danskoj ispričao je potresne detalje te kobne noći. Bračni par je upravo u ponedeljak uveče krenuo na spavanje… »
"Imao je srce veliko kao planeta": Potresne reči oca ubijenog srpskog mladića u Danskoj, meštani se okupili da odaju počast…

"Imao je srce veliko kao planeta": Potresne reči oca ubijenog srpskog mladića u Danskoj, meštani se okupili da odaju počast…

Blic 10.03.2023
Petar Stešević (17) i njegov prijatelj izbodeni su nasmrt u ponedeljak uveče u Danskoj, a otac stradalog Petra slomljen tragedijom koja ga je zadesila, u svojoj potresnoj ispovesti za tamošnje medije izrazio je bol koju oseća gubitkom sina. - Nijedan… »
"Još je disao kad sam mu prišao, ubrzo mi je umro na rukama": Ovo je Petar koji je ubijen u Danskoj, očevidac ispričao…

"Još je disao kad sam mu prišao, ubrzo mi je umro na rukama": Ovo je Petar koji je ubijen u Danskoj, očevidac ispričao…

Blic 10.03.2023
Muškarac koji živi u blizini mesta na kojem su ubijeni Petar Stešević (17) i njegov prijatelj N.Š. (18) poreklom iz okoline Čačka u Danskoj ispričao je potresne detalje te kobne noći. Bračni par je upravo u ponedeljak uveče krenuo na spavanje… »
„Petar je član moje familije“: Boban Rajović se oglasio nakon ubistva mladića u Kopenhagenu

„Petar je član moje familije“: Boban Rajović se oglasio nakon ubistva mladića u Kopenhagenu

Nova 10.03.2023
Dvojica srpskih mladića ubijena su u ponedeljak u Kopenhagenu kada ih je, iz nepoznatih razloga, napala grupa mladića. Ubijeni tinejdžer Petar Stešević, uboden je nožem u srce od strane Pakistanca, takođe sedamnaestogodišnjaka. Kako prenosi Kurir… »
Evo šta su rekli osumnjičeni za ubistvo srpskih mladića u Danskoj: Jedan zadržan u pritvoru, drugi pušten

Evo šta su rekli osumnjičeni za ubistvo srpskih mladića u Danskoj: Jedan zadržan u pritvoru, drugi pušten

Kurir 10.03.2023
Dva tinejdžera od 16 i 17 godina izjasnila su se da nisu krivi po optužbama za ubistvo dvojice srpskih mladića od 17 i 18 godina i pokušaj ubistva 17-godišnjaka u Tastrupu u Danskoj u ponedeljak, objavila je danska radiotelevizija DR. Petar… »
"On je član moje familije": Oglasio se Boban Rajović nakon ubistva njegovog rođaka

"On je član moje familije": Oglasio se Boban Rajović nakon ubistva njegovog rođaka

Blic 10.03.2023
Petar Stašević (17) i njegov prijatelj izbodeni su nasmrt u ponedeljak uveče u Danskoj, a mladić je inače član porodice našeg pevača Bobana Rajovića. Boban Rajović se sada oglasio i priznao koliko je ova vest pogodila čitavu njegovu porodicu. -… »
Dvojica srpskih mladića ubijena u Danskoj

Dvojica srpskih mladića ubijena u Danskoj

Vesti online 10.03.2023
Dvojica srpskih mladića ubijena su u ponedeljak u Kopenhagenu kada ih je, iz nepoznatih razloga, napala grupa mladića, javljaju beogradski mediji. Kako saznaje Telegraf, Petar Stešević (17), mladić poreklom iz Crne Gore, uboden je u srce, dok je… »
"Petar je član moje familije" Boban Rajović se oglasio za Kurir nakon svirepog ubistva srpskih mladića u Danskoj

"Petar je član moje familije" Boban Rajović se oglasio za Kurir nakon svirepog ubistva srpskih mladića u Danskoj

Kurir 10.03.2023
Dvojica srpskih mladića ubijena su u ponedeljak u Kopenhagenu kada ih je, iz nepoznatih razloga, napala grupa mladića. Jedan od ubijenih tinejdžera je Petar Stešević (17), koji je uboden nožem u srce od strane Pakistanca, takođe… »
Izašao s drugarom, tinejdžer mu zario nož u srce: Tragično nastradali mladić je rođak Bobana Rajovića - oglasio se…

Izašao s drugarom, tinejdžer mu zario nož u srce: Tragično nastradali mladić je rođak Bobana Rajovića - oglasio se…

Mondo 10.03.2023
Dva mladića iz Srbije ubijena su u ponedeljak u Danskoj u Kopenhagenu, kada ih je iz nepoznatog razloga napala grupa mladića. Pevač Boban Rajović rođak jednog od njih. Dva mladića iz Srbije ubijena su u ponedeljak u Danskoj u Kopenhagenu, kada ih je… »
Dvojica srpskih mladića ubijeni u Kopenhagenu: Jedan zaklan, drugog uboli u srce

Dvojica srpskih mladića ubijeni u Kopenhagenu: Jedan zaklan, drugog uboli u srce

Nova 10.03.2023
Dvojica srpskih mladića ubijena su u ponedeljak u Kopenhagenu kada ih je, iz nepoznatih razloga, napala grupa mladića. Kako saznaje Telegraf, jedan mladić je uboden u srce, a drugome je prerezan vrat. Za ovaj napad osumnjičen je Pakistanac (17). Kako… »
Detalji ubistva srpskih mladića u Danskoj: Presudili im na 300 metara od kuće, majka nekoliko minuta pre zločina pričala sa…

Detalji ubistva srpskih mladića u Danskoj: Presudili im na 300 metara od kuće, majka nekoliko minuta pre zločina pričala sa…

Nova 10.03.2023
Petar M. Stešević (17), mladić poreklom iz Crne Gore i njegov najbolji prijatelj N.Š. (18) poreklom iz okoline Čačka, ubijeni su u ponedeljak 300 metara od kuće u kojoj je Petar živeo sa porodicom kada ih je, iz nepoznatih razloga, napala grupa… »
Srpski mladići ubijeni u Danskoj: Napadnuti na ulici, jednog uboli u srce, drugom prerezali vrat

Srpski mladići ubijeni u Danskoj: Napadnuti na ulici, jednog uboli u srce, drugom prerezali vrat

Blic 10.03.2023
Dvojica srpskih mladića ubijena su u ponedeljak u Kopenhagenu kada ih je, iz nepoznatih razloga, napala grupa mladića. Kako saznajemo, jedan mladić je uboden u srce, a drugome je prerezan vrat. Za ovaj napad osumnjičen je Pakistanac (17). Kako… »
Srpski mladić ubijen u Danskoj član porodice Bobana Rajovića: Evo u kakvom su tačno srodstvu

Srpski mladić ubijen u Danskoj član porodice Bobana Rajovića: Evo u kakvom su tačno srodstvu

Blic 10.03.2023
Dvojica srpskih mladića ubijena su u ponedeljak u Kopenhagenu kada ih je, iz nepoznatih razloga, napala grupa mladića. Jedan od ubijenih tinejdžera je P. S. (17), koji je uboden nožem u srce od strane Pakistanca, takođe sedamnaestogodišnjaka. Kako… »
Ubijena 2 srpska mladića u Danskoj! Monstruozan zločin u Kopenhagenu - Petar uboden u srce, njegovom drugu prerezan vrat

Ubijena 2 srpska mladića u Danskoj! Monstruozan zločin u Kopenhagenu - Petar uboden u srce, njegovom drugu prerezan vrat

Mondo 10.03.2023
Dvojica državljana Srbije ubijena su u ponedeljak u Kopenhagenu! Dvojica državljana Srbije ubijena su u ponedeljak u Kopenhagenu! Dva mladića iz Srbije ubijena su u ponedeljak u Danskoj u Kopenhagenu! Njih je iz nepoznatog razloga napala grupa… »
Ubijeni Petar u srodstvu sa Bobanom Rajovićem: Porodica poznatog pevača u žalosti zbog smrti tinejdžera u Danskoj

Ubijeni Petar u srodstvu sa Bobanom Rajovićem: Porodica poznatog pevača u žalosti zbog smrti tinejdžera u Danskoj

Kurir 10.03.2023
Dvojica srpskih mladića ubijena su u ponedeljak u Kopenhagenu kada ih je, iz nepoznatih razloga, napala grupa mladića. Jedan od ubijenih tinejdžera je Petar Stešević (17), koji je uboden nožem u srce od strane Pakistanca, takođe… »
Otac Srbina ubijenog u Danskoj za Telegraf: "Petar je uvek bio nasmejan i dobar"

Otac Srbina ubijenog u Danskoj za Telegraf: "Petar je uvek bio nasmejan i dobar"

Telegraf 10.03.2023
Petar i njegov najbolji drug N.Š. (18) ubijeni su u ponedeljak uveče u Kopenhagenu, a za njihovo ubistvo osumnjičen je Pakistanac (17). Nenad Stešević, otac mladića Petra (17), koji je ubijen u Danskoj zajedno sa svojim najboljim drugom, N.Š. (18)… »
"Ubili su mi sina 300 metara od naše kuće!" srpski mladići ubijeni u Danskoj! Jednog uboli u srce, drugom prerezali vrat…

"Ubili su mi sina 300 metara od naše kuće!" srpski mladići ubijeni u Danskoj! Jednog uboli u srce, drugom prerezali vrat…

Kurir 10.03.2023
Petar M. Stešević (17), mladić poreklom iz Crne Gore i njegov najbolji prijatelj N.Š. (18) poreklom iz okoline Čačka, ubijeni su u ponedeljak 300 metara od kuće u kojoj je Petar živeo sa porodicom kada ih je, iz nepoznatih razloga, napala grupa… »

Vesti dana »