Povezane vesti

Ko je Luk Blek, ovogodišnji predstavnik Srbije na Evroviziji?

Ko je Luk Blek, ovogodišnji predstavnik Srbije na Evroviziji?

Vesti online 05.03.2023
Mladi muzičar pod umetničkim imenom Luk Blek predstavljaće Srbiju na ovogodišnjoj Pesmi Evrovizije koja se održava u Liverpulu. Iako nije osvojio najviše glasova stručnoj žirija, ali ni publike, sabiranjem jednih i drugih glasova izbio je na prvo… »
Luke Black je predstavnik Srbije na Evroviziji 2023

Luke Black je predstavnik Srbije na Evroviziji 2023

Moj Novi Sad 05.03.2023
Predstavnik Srbije na takmičenju za pesmu Evrovizije 2023. godine u Liverpulu biće muzičar Luke Black sa kompozicijom "Samo mi se spava". Pobedniku je nagradu uručila prošlogodišnja predstavnica Srbije, Konstrakta. Pobednik je izabran zbrajanjem… »
Evrovizija 2023: 'Samo mi se spava' i Luk Blek predstavljaju Srbiju u Liverpulu

Evrovizija 2023: 'Samo mi se spava' i Luk Blek predstavljaju Srbiju u Liverpulu

BBC News 05.03.2023
''Samo mi se spava' je društveno-angažovana elektro-pop pesma, otpevana na srpskom i engleskom, koja je nastala za vreme karantina tokom pandemije korona virusa. Šesnaest pesama, mnoštvo muzičara, kompozitora i izvođača, ali samo jedna karta za… »
Ko je Luke Black, koji će predstavljati Srbiju na Evroviziji 2023?

Ko je Luke Black, koji će predstavljati Srbiju na Evroviziji 2023?

Danas 05.03.2023
Mladi muzičar pod umetničkim imenom Luke Black predstavljaće Srbiju na ovogodišnjoj Pesmi Evrovizije koja se održava u Liverpulu. Iako nije osvojio najviše glasova stručnoj žirija, ali ni publike, sabiranjem jednih i drugih glasova izbio je na… »
Luk Blek je pobednik pesme za Evroviziju (VIDEO)

Luk Blek je pobednik pesme za Evroviziju (VIDEO)

Vesti online 05.03.2023
Predstavnik Srbije na takmičenju za pesmu Evrovizije 2023. godine biće muzičar Luk Blek. On će predstavljati Srbiju u Liverpulu kompozicijom “Samo mi se spava”. Pobedniku je nagradu uručila prošlogodišnja predstavnica Srbije, Konstrakta… »
Prvi intervju posle pobede na pesmi za evroviziju: Luk Blek već počeo sa pripremama, evo da li će pevati na srpskom ili…

Prvi intervju posle pobede na pesmi za evroviziju: Luk Blek već počeo sa pripremama, evo da li će pevati na srpskom ili…

Kurir 05.03.2023
Luka Ivanović, poznatiji kao Luke Black, predstavnik je Srbije na Evroviziji u Liverpulu, odlučili su glasovi publike i stručnog žirija. Ovaj mladić privukao je veliku pažnju ljudi širom Srbije, ali još uvek malo ko zna ko je on. Luk se autorskom… »
Ko je misteriozni predstavnik Srbije na evroviziji: Šeta jastoga, popularan u Kini, a ima nešto zajedničko sa Konstraktom!

Ko je misteriozni predstavnik Srbije na evroviziji: Šeta jastoga, popularan u Kini, a ima nešto zajedničko sa Konstraktom!

Kurir 05.03.2023
Luka Blek sinoć je oduševio sve i odneo pobedu na takmičenju "Pesma za Evroviziju", te je dobio priliku da predstavlja Srbiju ovog maja u Liverpulu svojom pesmom "Samo mi se spava". Ovaj mladić privukao je veliku pažnju ljudi širom Srbije, ali još… »
Luk Blek predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije

Luk Blek predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije

Politika 05.03.2023
Pevač Luk Blek sa pesmom „Samo mi se spava” je pobednik finala takmičenja „Pesma za Evroviziju“ održanog u subotu uveče i predstavljaće Srbiju u maju na „Pesmi Evrovizije” u Liverpulu. Blek je bio najbolji po zbirnim glasovima žirija… »
Luke Black predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije (VIDEO)

Luke Black predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije (VIDEO)

Danas 05.03.2023
Pobednik domaćeg festivala „Pesma za Evroviziju 23“ i predstavnik Srbije na 67. takmičenju za „Pesmu Evrovizije“ je Luke Black sa pesmom Samo mi se spava. Luke Black je večeras u finalu „Pesme za Evroviziju 23“ izabran sa 49 glasova žirija… »
Pobednik je: Luke Black i „Samo mi se spava“

Pobednik je: Luke Black i „Samo mi se spava“

Vreme 05.03.2023
Evrovizija Prvo mesto Luke Black, drugo i treće mesto Princ i Nađa. Luke Black od publike i od žirija dobio ukupno 20 glasova. Od 16 finalista Beovizije, koji su izabrani nakon dve polufinalne večeri, izabran je Luke Black, Luka Ivanović, da… »
"Želim zauvek da spavam": Luke Black briljirao u finalu Beovizije 2023, a ovo je tekst pobedničke pesme koja je oduvala…

"Želim zauvek da spavam": Luke Black briljirao u finalu Beovizije 2023, a ovo je tekst pobedničke pesme koja je oduvala…

Blic 05.03.2023
Luke Black pobednik je takmičenja "Pesma za Evroviziju", nakon sabiranja glasova publike i žirija. Pobednička pesma nosi naziv "Samo mi se spava" i nosi određenu simboliku i snažnu poruku. Luke je i od publike i od žirija dobio po 10 poena kada se… »
Luke Black predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije (VIDEO)

Luke Black predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije (VIDEO)

Danas 05.03.2023
Pobednik domaćeg festivala „Pesma za Evroviziju 23“ i predstavnik Srbije na 67. takmičenju za „Pesmu Evrovizije“ je Luke Black sa pesmom Samo mi se spava. Luke Black je večeras u finalu „Pesme za Evroviziju 23“ izabran sa 49 glasova žirija… »
Poznat pobednik Srbije koji će nas predstavljati na Pesmi Evrovizije (VIDEO)

Poznat pobednik Srbije koji će nas predstavljati na Pesmi Evrovizije (VIDEO)

Danas 05.03.2023
Pobednik domaćeg festivala „Pesma za Evroviziju 23“ i predstavnik Srbije na 67. takmičenju za „Pesmu Evrovizije“ je Luce Black sa pesmom Samo mi se spava. Luce Black je večeras u finalu „Pesme za Evroviziju 23“ izabran sa 49 glasova žirija… »
Luke Black pobednik "Pesme za Evroviziju"

Luke Black pobednik "Pesme za Evroviziju"

Novi magazin 05.03.2023
Predstavnik Srbije na takmičenju za pesmu Evrovizije 2023. godine biće muzičar Luke Black. On će predstavljati Srbiju u Liverpulu kompozicijom „Samo mi se spava“. Lena Kovačević dala je 12 poena takmičaru Luke Black, kao i Dragan Đorđević… »
VIDEO: Luke Black predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije

VIDEO: Luke Black predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije

Radio 021 05.03.2023
Pevač Luke Black sa pesmom "Samo mi se spava" je pobednik takmičenja "Pesma za Evroviziju" i predstavljaće Srbiju u maju na "Pesmi Evrovizije" u Liverpulu. On je bio najbolji po zbiru glasova žirija i gledalaca među 16 takmičara. Drugo mesto zauzeo… »
Evrovizija 2023: ‘Samo mi se spava’ i Luk Blek predstavljaju Srbiju u Liverpulu

Evrovizija 2023: ‘Samo mi se spava’ i Luk Blek predstavljaju Srbiju u Liverpulu

Danas 05.03.2023
Šesnaest pesama, mnoštvo muzičara, kompozitora i izvođača, ali samo jedna karta za Liverpul. Tamo će ove godine na muzičkom festivalu Evrovizija 2023 Srbiju predstavljati Luk Blek (Luka Jovanović) sa pesmom Samo mi se spava. U pitanju je… »
Luk Blek predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije

Luk Blek predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije

Dnevnik 05.03.2023
BEOGRAD: Pevač Luk Blek sa pesmom "Samo mi se spava" je pobednik finala takmičenja "Pesma za Evroviziju“ održanog u subotu uveče i predstavljaće Srbiju u maju na "Pesmi Evrovizije" u Liverpulu. Blek je bio najbolji po zbirnim glasovima žirija i… »
Srbija izabrala predstavnika za Evroviziju! 16 učesnika se borilo za plasman, a on putuje za Liverpul!

Srbija izabrala predstavnika za Evroviziju! 16 učesnika se borilo za plasman, a on putuje za Liverpul!

Mondo 05.03.2023
Nakon što se 16 finalista još jednom prestavilo publici, Srbija je dobila svog predstavnika za Evroviziju 2023. godine. Nakon što se 16 finalista još jednom prestavilo publici, Srbija je dobila svog predstavnika za Evroviziju 2023. godine. Nakon… »
Želim zauvek da spavam: Ovo je tekst pesme kojom će Luke Black predstavljati Srbiju na Evroviziji! Evo kakvu poruku nosi

Želim zauvek da spavam: Ovo je tekst pesme kojom će Luke Black predstavljati Srbiju na Evroviziji! Evo kakvu poruku nosi

Kurir 05.03.2023
Luke Black pobednik je takmičenja "Pesma za Evroviziju", nakon sabiranja glasova publike i žirija u odnosu 50:50. Pobednička pesma nosi naziv "Samo mi se spava", a ima određenu simboliku i nosi jaku poruku. Luke je od žirija dobio maksimalan broj… »
Prva izjava srpskog predstavnika na Evroviziji: Luke Black otkrio na kom jeziku će nas predstaviti i šta mu je poručila…

Prva izjava srpskog predstavnika na Evroviziji: Luke Black otkrio na kom jeziku će nas predstaviti i šta mu je poručila…

Kurir 05.03.2023
Luka Blek odneo je veliku pobedu na "Pesmi za Evroviziju" i predstavljaće Srbiju na Evroviziji u maju ove godine. Mladi pevač oduševio je mnoge, a nakon pobede priznao je da je jako oduševljen: - Jako sam zahvalan publici i žiriju što su glasali za… »

Vesti dana »