Povezane vesti

Hil: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Hil: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

N1 Info 02.03.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil je danas ocenio da su Beograd i Priština na sastanku u Briselu pokazali da su "veoma ozbiljni da se krene dalje", a da je najhitnije da se reši pitanje Zajednice srpskih opština (ZSO). „Mislim da je najhitnije… »
Hil za Betu: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština (VIDEO)

Hil za Betu: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština (VIDEO)

Beta 02.03.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil je danas ocenio da su Beograd i Priština na sastanku u Briselu pokazali da su "veoma ozbiljni da se krene dalje", a da je najhitnije da se reši pitanje Zajednice srpskih opština (ZSO). "Mislim da je najhitnije… »
Hil za Betu: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Hil za Betu: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Beta video 02.03.2023
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil je danas ocenio da su Beograd i Priština na sastanku u Briselu pokazali da su ``veoma ozbiljni da se krene dalje``, a da je najhitnije da se reši pitanje Zajednice srpskih opština (ZSO).… »
Hil: Ono što pokušavamo je da se cela situacija smiri, jer je to potrebno

Hil: Ono što pokušavamo je da se cela situacija smiri, jer je to potrebno

Beta video 02.03.2023
BEOGRAD - ``Mislim da je najhitnije rešiti pitanje ZSO i za to postoji više razloga, a jedan od njih je što je to pitanje tu već 10 godina, a drugo, mislim da ako se krene sa tim ljudi (Srbi na Kosovu) će se vratiti u institucije. Ono što… »
Hil: Američke kompanije su impresionirane Srbijom, radom mladih ljudi

Hil: Američke kompanije su impresionirane Srbijom, radom mladih ljudi

Beta video 02.03.2023
BEOGRAD - ``Američke kompanije su impresionirane Srbijom, radom mladih ljudi. Pre svega jer su američke kompanije u tehnološkom sektoru u kojem češće rade mladi``, rekao je ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil i dodao da ima mnogo mogućnosti za… »
Hil za Betu: Dijalog Beograda i Prištine bitno utiče na američke investicije u Srbiji

Hil za Betu: Dijalog Beograda i Prištine bitno utiče na američke investicije u Srbiji

Beta video 02.03.2023
BEOGRAD- Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas da je dijalog Beograda i Prištine jedno od pitanja koja utiču na dalje investiranje američkih kompanija u Srbiji jer su im najbitniji mir i stabilnost. ``Ono što američke kompanije… »
Hil o sastanku Beograda i Prištine: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Hil o sastanku Beograda i Prištine: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Kurir 02.03.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil je danas ocenio da su Beograd i Priština na sastanku u Briselu pokazali da su "veoma ozbiljni da se krene dalje", a da je najhitnije da se reši pitanje Zajednice srpskih opština (ZSO). "Mislim da je najhitnije… »
Hil: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Hil: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Novi magazin 02.03.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil je danas ocenio da su Beograd i Priština na sastanku u Briselu pokazali da su "veoma ozbiljni da se krene dalje", a da je najhitnije da se reši pitanje Zajednice srpskih opština (ZSO). “Mislim da je najhitnije… »
Hil za Betu: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Hil za Betu: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Danas 02.03.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil je danas ocenio da su Beograd i Priština na sastanku u Briselu pokazali da su „veoma ozbiljni da se krene dalje“, a da je najhitnije da se reši pitanje Zajednice srpskih opština (ZSO). „Mislim da je najhitnije… »
Hil: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Hil: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Vesti online 02.03.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil je danas ocenio da su Beograd i Priština na sastanku u Briselu pokazali da su “veoma ozbiljni da se krene dalje”, a da je najhitnije da se reši pitanje Zajednice srpskih opština (ZSO). – Mislim da je… »
Hil za Betu: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Hil za Betu: Sada je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Radio sto plus 02.03.2023
“Mislim da je najhitnije rešiti pitanje ZSO i za to postoji više razloga, a jedan od njih je što je to pitanje tu već 10 godina, a drugo, mislim da ako se krene sa tim ljudi (Srbi na Kosovu) će se vratiti u institucije. Ono što pokušavamo je da… »
Hil za Betu: Dijalog Beograda i Prištine bitno utiče na američke investicije u Srbiji

Hil za Betu: Dijalog Beograda i Prištine bitno utiče na američke investicije u Srbiji

Radio sto plus 02.03.2023
“Ono što američke kompanije najviše zanima kada investiraju bilo gde, je pitanje mira i stabilnosti. Zato mislim da će kompanije pratiti pitanja poput dijaloga Prištine i Beograda, jer takva pitanja mogu mnogo da pomognu u privlačenju više… »
Hil: Najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Hil: Najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Insajder 02.03.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil je danas ocenio da su Beograd i Priština na sastanku u Briselu pokazali da su "veoma ozbiljni da se krene dalje", a da je najhitnije da se reši pitanje Zajednice srpskih opština (ZSO). "Mislim da je najbitnije… »
Hil: Sad je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Hil: Sad je najhitnije rešiti pitanje Zajednice srpskih opština

Radio 021 02.03.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil ocenio je da su Beograd i Priština na sastanku u Briselu pokazali da su "veoma ozbiljni da se krene dalje". Prema njegovim rečima, najhitnije je da se reši pitanje Zajednice srpskih opština (ZSO). "Mislim da je… »
Hil se zalaže za Rio Tinto: To nije samo običan rudarski projekat, jer će imati veze sa modernom ekonomijom

Hil se zalaže za Rio Tinto: To nije samo običan rudarski projekat, jer će imati veze sa modernom ekonomijom

Kurir 02.03.2023
Ambasador Sjedinjenih Država u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da Rio Tinto nije samo običan rudarski projekat jer će imati veze sa modernom ekonomijom i rekao kako pokušava da o tom pitanju sarađuje sa Vladom Srbijei da se SAD tude da podrže Rio… »
Kristofer Hil: Rio Tinto nije samo običan rudarski projekat, SAD se trude da ga podrže

Kristofer Hil: Rio Tinto nije samo običan rudarski projekat, SAD se trude da ga podrže

Danas 02.03.2023
Ambasador Sjedinjenih Država u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da Rio Tinto nije samo običan rudarski projekat jer će imati veze sa modernom ekonomijom i rekao kako pokušava da o tom pitanju sarađuje sa Vladom Srbije i da se SAD trude da podrže Rio… »
Ambasador Hil: SAD se trude da podrže Rio Tinto, to nije običan rudarski projekat

Ambasador Hil: SAD se trude da podrže Rio Tinto, to nije običan rudarski projekat

Insajder 02.03.2023
Ambasador Sjedinjenih Država u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da Rio Tinto nije običan rudarski projekat i da pokušava da o tom pitanju sarađuje sa Vladom Srbije. "Mislim da je za Rio Tinto važno da lјudi shvate da ovo nije samo rudarski projekat… »
Hil: Rio Tinto nije samo običan rudarski projekat, SAD se trude da ga podrže

Hil: Rio Tinto nije samo običan rudarski projekat, SAD se trude da ga podrže

N1 Info 02.03.2023
Ambasador Sjedinjenih Država u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da Rio Tinto nije samo običan rudarski projekat jer će imati veze sa modernom ekonomijom i rekao da pokušava da o tom pitanju sarađuje sa Vladom Srbije i da se SAD trude da podrže Rio… »

Vesti dana »