Povezane vesti

Moraćete mnogo bolje da bi ste dobili Đokovića: ''Dolazi nova generacija tenisera, ali ja se ne plašim''

Moraćete mnogo bolje da bi ste dobili Đokovića: ''Dolazi nova generacija tenisera, ali ja se ne plašim''

Večernje novosti 01.03.2023
Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je zadovoljan igrom na meču osmine finala ATP turnira u Dubaiju protiv Holanđanina Talona Grikspora. FOTO: AP/Tanjug Đoković je izborio plasman u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je pobedio… »
Đoković: Dolazi nova generacija tenisera, ali ja se ne plašim

Đoković: Dolazi nova generacija tenisera, ali ja se ne plašim

Politika 01.03.2023
DUBAI – Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je zadovoljan igrom na meču osmine finala ATP turnira u Dubaiju protiv Holanđanina Talona Grikspora. Đoković je izborio plasman u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je pobedio Grikspora… »
Novak sa Hurkačem za polufinale Dubaija

Novak sa Hurkačem za polufinale Dubaija

Sportske.net 01.03.2023
Protivnik Novaku Đokoviću u četvrtfinalu mastersa u Dubaiju biće Poljak Hubert Hurkač, koji je pobedio Rusa Pavela Kotova. Slavio je Hurkač sa 2:0, po setovima 7:5, 6:1 posle sat i devet minuta igre. Krenulo je dramatično u prvom setu, videli smo… »
Đoković igra sutra protiv Hurkača za polufinale Dubaija

Đoković igra sutra protiv Hurkača za polufinale Dubaija

Politika 01.03.2023
DUBAI – Srpski teniser Novak Đoković igraće sutra protiv Poljaka Huberta Hurkača u četvrtfinalu ATP turnira u Dubaiju. Đoković je ranije danas pobedio Holanđanina Talona Grikspora 6:2, 6:3, dok je Hurkač večeras bio bolji od Rusa Pavela Kotova… »
Đoković ubedljivo do četvrtfinala turnira u Dubaiju

Đoković ubedljivo do četvrtfinala turnira u Dubaiju

Politika 01.03.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je u dva seta pobedio Holanđanina Talona Grikspora 6:2, 6:3. Prvi teniser sveta je do pobede nad 39. igračem na ATP liti stigao posle sat i 17 minuta igre. U… »
Đoković: Dolazi nova generacija tenisera, ali ja se ne plašim (video)

Đoković: Dolazi nova generacija tenisera, ali ja se ne plašim (video)

Sportski žurnal 01.03.2023
Novak je izborio plasman u četvrtfinale turnira u Dubaiju. Srpski teniser Novak Đoković izjavio je da je zadovoljan igrom na meču osmine finala ATP turnira u Dubaiju protiv Holanđanina Talona Grikspora. Novak je izborio plasman u četvrtfinale… »
Đoković protiv Hurkača u četvrtfinalu turnira u Dubaiju

Đoković protiv Hurkača u četvrtfinalu turnira u Dubaiju

Beta 01.03.2023
Poljski teniser Hubert Hurkač plasirao se večeras u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je pobedio 138. igrača sveta Rusa Pavela Kotova posle dva seta, 7:5, 6:1. Hurkač, 11. teniser sveta, pobedio je posle 69 minuta. U prvom setu teniseri su bili… »
Nole: Hoću uspeh na OI u Parizu

Nole: Hoću uspeh na OI u Parizu

Sport klub 01.03.2023
Podeli : Zlatna medalja mu je izmakla na dosadašnjim Olimpijadama, ali Novak Đoković se ne predaje. Već je počeo da razmišlja o sledećim Igrama, dogodine u Parizu. – Radujem se Olimpijadi. Nadam se da ću biti zdrav, igraće se na šljaci Rolan… »
Medvedev potvrđuje formu - za sat vremena obezbedio četvrtfinale

Medvedev potvrđuje formu - za sat vremena obezbedio četvrtfinale

Sportske.net 01.03.2023
Ruski teniser Danil Medvedev potvrdio je de je u odličnoj formi ove sezone. Osvojio je dva trofeja i ustremio se ka trećem. Večeras je pobedio Aleksandra Bublika sa 2:0, po setovima 6:4, 6:2 i obezbedio plasman u četvrtfinale mastersa u Dubaiju. Samo… »
Novak svestan da dolaze mlađi: „Nova generacija je tu, ali ja se ne bojim!“

Novak svestan da dolaze mlađi: „Nova generacija je tu, ali ja se ne bojim!“

Hot sport 01.03.2023
Đoković pokazao jasan stav Srpski teniser Novak Đoković uspešno je završio posao u osmini finala turnira u Dubaiju, pošto je pobedio holandskog igrača Talona Griskopa sa 2:0 u setovima. Svetski broj jedan se nakon ovog duela osvrnuo na svoj… »
Dubai: Đoković ubedljivo do četvrtfinala (foto, video)

Dubai: Đoković ubedljivo do četvrtfinala (foto, video)

Sportski žurnal 01.03.2023
Odlična partija najboljeg tenisera sveta na turniru u Dubaiju. Najbolji teniser sveta, Srbin Novak Đoković, plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Dubaiju, pošto je danas u osmini finala nadigrao Holanđanina Talona Grikspora sa 6:2, 6:3. Meč je… »
Maratonski duel i pobeda Ćorića protiv Kokinakisa

Maratonski duel i pobeda Ćorića protiv Kokinakisa

Sport klub 01.03.2023
Podeli : Nakon skoro tri sata igre (dva sata i 55 minuta) i tri odigrana seta Borna Ćorić se plasirao u četvrtfinale turnira u Dubaiju. Neverovatnu borbu su vodili Borna Ćorić i Tanasi Kokinakis. Na kraju je slavio hrvatski teniser. Po setovima je… »
Novak: "Nove generacije dolaze, ali ja se ne plašim"

Novak: "Nove generacije dolaze, ali ja se ne plašim"

Sportske.net 01.03.2023
Najbolji svetski teniser Novak Đoković danas je uspeo da se plasira u četvrtfinale Dubaija bez nekih velikih problema pošto je savladao Holanđanina Grikspora sa 6:2 i 6:3. Posle meča protiv devet godina mlađeg od sebe, rekao je da se ne plaši… »
Novak lako do četvrtfinala Dubaija

Novak lako do četvrtfinala Dubaija

Danas 01.03.2023
Prvi teniser sveta Novak Đoković lako je savladao Holanđanina Talona Grikspora u osmini finala ATP turnira u Dubaiju sa 2:0 u setovima (6:2, 6:3). Novak je sa lakoćom došao do druge pobede u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, a u četvrtfinalu će… »
Maratonski duel i pobeda Ćorića protiv Kokinakisa

Maratonski duel i pobeda Ćorića protiv Kokinakisa

N1 Info 01.03.2023
Nakon skoro tri sata igre (dva sata i 55 minuta) i tri odigrana seta Borna Ćorić se plasirao u četvrtfinale turnira u Dubaiju. Neverovatnu borbu su vodili Borna Ćorić i Tanasi Kokinakis. Na kraju je slavio hrvatski teniser. Po setovima je bilo 6:7… »
Ja se ne plašim! Novak Đoković dobro zna ko dolazi - ovo je njegova poruka svima!

Ja se ne plašim! Novak Đoković dobro zna ko dolazi - ovo je njegova poruka svima!

Mondo 01.03.2023
Najbolji teniser sveta siguran da je bolji od generacija koje nameravaju da ga skinu sa trona. Najbolji teniser sveta siguran da je bolji od generacija koje nameravaju da ga skinu sa trona. Novak Đoković nastavlja pohod ka tituli u Dubaiju - svojoj… »
Novak Đoković: Dolazi nova generacija tenisera, ali ja se ne plašim

Novak Đoković: Dolazi nova generacija tenisera, ali ja se ne plašim

Euronews 01.03.2023
Novak Đoković je danas pobedom nad Holanđaninom, Talonom Griksporom 2:0 (6:2, 6:3) obezbedio plasman u četvrtfinale turnira u Dubaiju. Meč je trajao nešto preko sat vremena i 20 minuta, a Đoković je morao da se pomuči tek u finišu drugog seta… »
Đoković ubedljivo do četvrtfinala turnira u Dubaiju

Đoković ubedljivo do četvrtfinala turnira u Dubaiju

Beta 01.03.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je u dva seta pobedio Holanđanina Talona Grikspora 6:2, 6:3. Prvi teniser sveta je do pobede nad 39. igračem na ATP liti stigao posle sat i 17 minuta igre. U… »
Međedović bez četvrtfinala u Puneu

Međedović bez četvrtfinala u Puneu

Sportski žurnal 01.03.2023
Čun Hsin Ceng je pobedio 221. na ATP listi 2:0 (6:4, 6:4) posle jednog časa i 37 minuta. Srpski teniser Hamad Međedović izgubio je danas od Čun Hsin Cenga iz Kineskog Tajpeja 0:2 u setovima (4:6, 4:6) u osmini finala ATP čelendžera u indijskom… »
Međedović bez četvrtfinala u Puneu

Međedović bez četvrtfinala u Puneu

Novi magazin 01.03.2023
Novopazarski teniser Hamad Međedović izgubio je danas od Čun-Hsin Cenga sa Tajvana sa 0:2 u setovima (4:6, 4:6), u osmini finala ATP čelendžera u indijskom gradu Puneu. Ceng je 124. igrač sveta, a do trijumfa nad 221. sa ATP liste Međedovićem… »
Poražen novopazarski teniser Međedović u Indiji

Poražen novopazarski teniser Međedović u Indiji

Danas 01.03.2023
Teniser Hamad Međedović nije uspeo da se plasira u četvrfinale čelendžera u indijskom Puneu pošto je u drugom kolu poražen Čun-Hsin Cenga sa Tajvana sa 2:0, po setovima (6:4, 6:4). Duel devetnaestogodišnjeg Novopazarca (221. na ATP listi) i… »
Međedović zaustavljen u Puneu, ali će imati novi skok na ATP listi!

Međedović zaustavljen u Puneu, ali će imati novi skok na ATP listi!

Sportske.net 01.03.2023
Novopazarski teniser Hamad Međedović izgubio je danas od Čun-Hsin Cenga sa Tajvana sa 0:2 u setovima (4:6, 4:6), u osmini finala ATP čelendžera u indijskom gradu Puneu. Ceng je 124. igrač sveta, a do trijumfa nad 221. sa ATP liste Međedovićem… »

Vesti dana »