Povezane vesti

Spartak prekinuo post, Novi Pazar se udaljio od Evrope

Spartak prekinuo post, Novi Pazar se udaljio od Evrope

Sportske.net 01.03.2023
Fudbaleri Spartaka savladali su u Subotici ekipu Novog Pazara rezultatom 2:0 u 24. kolu Superlige Srbije. Strelci su bili Bijelović u 12. i Srećković u 86. minutu. Subotičani su ostvarili prvi trijumf u prvenstvu posle pet mečeva, a poslednji pre… »
Fudbaleri Čukaričkog u finišu meča do pobede protiv Mladosti u Lučanima

Fudbaleri Čukaričkog u finišu meča do pobede protiv Mladosti u Lučanima

Politika 01.03.2023
LUČANI – Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u Lučanima ekipu Mladosti rezultatom 1:0 (0:0) u meču 24. kola Superlige Srbije. Jedini gol na utakmici postigao je Luka Stojanović u 88. minutu. Mladost je mogla da povede u 54. minutu, ali… »
Trijumf Brđana u senci teške povrede golmana Mladosti: Stojanović heroj, Jojić tragičar

Trijumf Brđana u senci teške povrede golmana Mladosti: Stojanović heroj, Jojić tragičar

Sportski žurnal 01.03.2023
Fudbaleri Čukaričkog pobedili Mladost u Lučanima golom rezerviste Stojanovića. Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u Lučanima domaću Mladost sa 1:0, u utakmici 24. kola Super lige Srbije. Jedini gol postigao je Luka Stojanović u 89. minutu… »
Superliga: Čukarički u finišu meča do pobede u Lučanima

Superliga: Čukarički u finišu meča do pobede u Lučanima

Dnevnik 01.03.2023
LUČANI: Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u Lučanima ekipu Mladosti rezultatom 1:0 (0:0) u meču 24. kola Superlige Srbije. Jedini gol na utakmici postigao je Luka Stojanović u 88. minutu. Mladost je mogla da povede u 54. minutu, ali Nikola… »
Čukarički slavio nakon velike drame: Kerkezovi izabranici na krilima povratnika do nova tri boda!

Čukarički slavio nakon velike drame: Kerkezovi izabranici na krilima povratnika do nova tri boda!

Hot sport 01.03.2023
Velika borba viđena je u Lučanima! U okviru 24. kola Superlige Srbije, Mladost Lučani na svom terenu dočekali su beogradski Čukarički. Meč je obeležila velika borba na obe strane terena, ali su gosti evidentno bili nešto bolji i opasniji… »
Belić odbranio penal, Stojanović u 89. za pobedu Čukaričkog

Belić odbranio penal, Stojanović u 89. za pobedu Čukaričkog

Sport klub 01.03.2023
Podeli : Fudbaleri Čukaričkog pobedili su kao gosti u Lučanima tim Mladosti u 24. kolu Superlige Srbije. Meč na stadionu Mladosti završen je rezultatom 0:1. Strelac jedinog gola bio je povratnik među Brđane, Luka Stojanović. Ušao je u igru u 73… »
Bijelović i Srećković matirali Pazarce (video)

Bijelović i Srećković matirali Pazarce (video)

Sportski žurnal 01.03.2023
Veoma važan trijumf Spartaka. Fudbaleri Spartaka pobedili su u Subotici sa 2:0 ekipu Novog Pazara u meču 24. kola Super lige Srbije. Prvi gol na meču dao je Luka Bjelović. On se sjajno snašao posle kornera i jedne odbijene lopte, odlično je šutirao… »
Bijelović i Srećković za pobedu Spartaka protiv Novog Pazara

Bijelović i Srećković za pobedu Spartaka protiv Novog Pazara

Dnevnik 01.03.2023
SUBOTICA: Fudbaleri Spartaka pobedili su danas u Subotici ekipu Novog Pazara sa 2:0 (1:0), u meču 24. kola Superlige Srbije. Golove za Spartak postigli su Luka Bijelović u 22. i Nikola Srećković u 86. minutu. Spartak je trenutno na 12. mestu na tabeli… »
Spartak siguran u Subotici: „Golubovi“ koristili svoje šanse i došli do pobede protiv Novog Pazara!

Spartak siguran u Subotici: „Golubovi“ koristili svoje šanse i došli do pobede protiv Novog Pazara!

Hot sport 01.03.2023
Veliki trijumf domaćina koji se približava plej-of zoni Fudbaleri subotičkog Spartaka su na svom terenu uspeli da dođu do nova tri boda pošto su sa 2:0 savladali ekipu Novog Pazara u okviru 24. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. I pored toga što su… »
Prva pobeda Spartaka i prvi poraz Novog Pazara u 2023.

Prva pobeda Spartaka i prvi poraz Novog Pazara u 2023.

Sport klub 01.03.2023
Podeli : Fudbaleri Spartaka pobedli su kao domaćini tim Novog Pazara u 24. kolu Superlige Srbije. Utakmica na Gradskom stadionu u Subotici završena je rezultatom 2:0. Vodeći gol postigao je 21-godišnji Luka Bijelović u 22. minutu nakon kornera i… »
Kruševljani pevajući iz Novog Sada (foto, video)

Kruševljani pevajući iz Novog Sada (foto, video)

Sportski žurnal 01.03.2023
Pitanje pobednika na novosadskom Karađorđu rešio je Stefan Jovanović u 10. minutu. Kruševački Napredak slavio je na gostovanju Mladosti GAT posle utakmice 24. kola Super lige Srbije. Pitanje pobednika na novosadskom Karađorđu rešio je Stefan… »
Jovanović doneo pobedu Napretku

Jovanović doneo pobedu Napretku

Sport klub 01.03.2023
Podeli : Ekipa iz Kruševca konačno počela da pobeđuje. Posle trijumfa (2:0) protiv Radničkog iz Niša ekipa Dragana Perišića opet ima razloga za slavlje. U utakmici 24. kola Superlige Srbije fudbaleri Napretka pobedili su minimalnim rezultatom… »
Napredak slavio na gostovanju u novom sadu: Drugi trijumf u nizu od dolaska Perišića! (video)

Napredak slavio na gostovanju u novom sadu: Drugi trijumf u nizu od dolaska Perišića! (video)

Hot sport 01.03.2023
Nova pobeda za Kruševljane. Fudbaleri Napretka iz Kruševca, savladali su ekipu Mladosti GAT u 24. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije rezultatom 0:1. Ovaj susret, ispostaviće se, rešen je već u 10. minutu, kada su gosti stigli do gola, pa su tako… »
Fudbaleri Napretka pobedili Mladost u Novom Sadu

Fudbaleri Napretka pobedili Mladost u Novom Sadu

Dnevnik 01.03.2023
NOVI SAD: Fudbaleri Napretka pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Mladosti rezultatom 1:0 u 24. kolu Superlige Srbije. Jedini gol na današnjoj utakmici postigao je Stefan Jovanović u 10. minutu. Mladost je poslednja na tabeli SLS sa 16 bodova, dok je… »
Probuđeni "čarapani" slavili i u Novom Sadu, Mladost zna samo protiv Partizana!

Probuđeni "čarapani" slavili i u Novom Sadu, Mladost zna samo protiv Partizana!

Sportske.net 01.03.2023
Promena trenera dovela je do rezultata. Napredak je uspeo da zabeleži novu pobedu, ovoga puta protiv ekipe Mladost GAT i tako je stigla do zlata vrednih bodova u borbi za opstanak, a sada nije daleko ni sjajni Radnički iz Kragujevca koji se trenutno… »
Superliga Srbije: Napredak minimalcem do tri boda u Novom Sadu

Superliga Srbije: Napredak minimalcem do tri boda u Novom Sadu

Večernje novosti 01.03.2023
FUDBALERI Napretka pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Mladosti rezultatom 1:0 u 24. kolu Superlige Srbije. Foto: A. Ilić Jedini gol na današnjoj utakmici postigao je Stefan Jovanović u 10. minutu. Mladost je poslednja na tabeli SLS sa 16 bodova, dok… »
Lazetić: Od Kragujevčana može dosta da se nauči

Lazetić: Od Kragujevčana može dosta da se nauči

Sport klub 01.03.2023
Podeli : Trener fudbalera TSC Žarko Lazetić rekao da od njihovog narednog rivala Radničkog iz Kragujevca može mnogo da se nauči. „Radnički Kragujevac je protiv Čukaričkog, pa i protiv Voždovca i Javora po meni zaslužio mnogo više. Zabolela me… »
Lazetić: Zabolela me je glava dok sam se spremao za Kragujevčane

Lazetić: Zabolela me je glava dok sam se spremao za Kragujevčane

Sportski žurnal 01.03.2023
TSC gostuje Radničkom u četvrtak u 14 časova. Trener TSC-a Žarko Lazetić rekao je da je imao problema prilikom pripreme utakmice sa Radničkim 1923, kao i da se radi o ekipi koja je trenutno najorganizovanija. – Zabolela me je glava dok sam se… »
Lazetić oprezan: ‘Zabolela me je glava dok sam spremao ovu utakmicu!’

Lazetić oprezan: ‘Zabolela me je glava dok sam spremao ovu utakmicu!’

Hot sport 01.03.2023
U Kragujevcu su gostovanja uvek teška! Fudbaleri TSC-a, u sredu 2. marta od 14 časova, gostuju u Kragujevcu ekipi Radničkog 1923 u 24. kolu Superlige uvereni da će uspeti da pruže dobru igru i da će upisati još jednu važnu pobedu u trci za plasman… »
Nastavlja se superliga Srbije: Sve oči uprte u 169. večiti derbi

Nastavlja se superliga Srbije: Sve oči uprte u 169. večiti derbi

Večernje novosti 01.03.2023
FUDBALERI Mladost GAT-a od 14 sati dočekuju ekipu Napretka u okviru 24. kola Superlige Srbije. Ipak, glavna utakmica ove runde je 169. večiti derbi. FOTO: M. Vukadinović Ekipe Spartaka i Novog Pazara će se sastati od 16 časova u Subotici, dok će… »
Mladost GAT danas (16) protiv Napretka svom snagom do tri velika boda

Mladost GAT danas (16) protiv Napretka svom snagom do tri velika boda

Dnevnik 01.03.2023
NOVI SAD: Ponovo su povezali dva poraza fudbaleri Mladosti GAT i nisu potvrdili senzacionalnu pobedu nad Partizanom u Beogradu. Ekipe TSC–a i Novog Pazara vratile su ih na „početnu poziciju“ sa starta prolećnog dela prvenstva, pa svaki narednu… »
Mladost dočekuje Napredak, Novi Pazar u Subotici

Mladost dočekuje Napredak, Novi Pazar u Subotici

Sportski žurnal 01.03.2023
Večiti derbi zatvara 24. kolo Superlige. Mladost iz Novog Sada od 14 sati dočekuju Napredak u okviru 24. kola Superlige Srbije. Ekipe Spartaka i Novog Pazara će se sastati od 16 časova u Subotici, dok će Mladost od 18 sati u Lučanima dočekati… »

Vesti dana »