Povezane vesti

Hrvatin do detalja opisao jezivo uklanjanje tela Nikole Mitića

Hrvatin do detalja opisao jezivo uklanjanje tela Nikole Mitića

Dnevnik 24.02.2023
BEOGRAD: Okrivljeni-saradnik Bojan Hrvatin, tokom suđenja organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, detaljno opisao otmicu i ubistvo Nikole Mitića. Hrvatin je pojasnio da su Mitića pripadnici zatekli kako prati Belivuka i… »
Advokatica Golubović za Danas: Gnev zbog Hrvatinovog iskaza možda bio okidač da Belivuk neprimereno odreaguje

Advokatica Golubović za Danas: Gnev zbog Hrvatinovog iskaza možda bio okidač da Belivuk neprimereno odreaguje

Danas 24.02.2023
Advokatica Vesna Golubović, koja je pred sam kraj prvog dela današnjeg glavnog pretresa prekinula izlaganje okrivljenog svedoka Bojana Hrvatina i zatražila od predsedavajuće sudskog veća Vinke Berahe da reaguje, budući da joj Veljko Belivuk upućuje… »
Hrvatin do detalja opisao ubistva i proces unišatavanja tela u kući u Ritopeku

Hrvatin do detalja opisao ubistva i proces unišatavanja tela u kući u Ritopeku

RTV 24.02.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas je iskazom okrivljenog-saradnika Bojana Hrvatina nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se potvrđenom optužnicom terete za sedam ubistava… »
Hrvatin do detalja opisao ubistva i proces unišatavanja tela u kući u Ritopeku

Hrvatin do detalja opisao ubistva i proces unišatavanja tela u kući u Ritopeku

Dnevnik 24.02.2023
BEOGRAD: U Specijalnom sudu u Beogradu danas je iskazom okrivljenog-saradnika Bojana Hrvatina nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadncii se potvrđenom optužnicom terete za sedam ubistava… »
"Usta mi se suše od nervoze, moram sebe da operem!" Posle pretnji advokatici Belivuk progovorio: Šokiran sam!

"Usta mi se suše od nervoze, moram sebe da operem!" Posle pretnji advokatici Belivuk progovorio: Šokiran sam!

Mondo 24.02.2023
Advokat Vesna Golubović koja zastupa suprugu ubijenog Gorana Veličkovića je optužila Veljka Belivuka da joj upućuje "uznemirujuće i neprijatne poruke" na suđenju. Advokat Vesna Golubović koja zastupa suprugu ubijenog Gorana Veličkovića je… »
Belivuk upućivao neprimerene poruke advokatici, ona kaže – gnev bio okidač

Belivuk upućivao neprimerene poruke advokatici, ona kaže – gnev bio okidač

N1 Info 24.02.2023
Advokatica Vesna Golubović, koja je pred sam kraj prvog dela današnjeg glavnog pretresa prekinula izlaganje okrivljenog svedoka Bojana Hrvatina i zatražila od predsedavajuće sudskog veća Vinke Berahe da reaguje, budući da joj Veljko Belivuk upućuje… »
Hrvatin: Miljković Veličkoviću presudio sekirom

Hrvatin: Miljković Veličkoviću presudio sekirom

Politika 24.02.2023
Marko Miljković je preciznim udarcem sekirom odsekao glavu Goranu Veličkoviću, kazao je juče Bojan Hrvatin, drugi okrivljeni svedok u postupku protiv Veljka Belivuka i ostalih okrivljenih za najteža krivična dela, među kojima je i sedam ubistava… »
„Moram sebe da operem“: Belivuk bio šokiran navodima advokatice Golubović

„Moram sebe da operem“: Belivuk bio šokiran navodima advokatice Golubović

Danas 24.02.2023
Tokom drugog dela današnjeg pretresa na suđenju grupi Veljka Belivuka u Specijalnom sudu u Beogradu, optuženi je negirao navode advokatice Vesne Golubović da joj je slao „konkludentne poruke“. „Šokiran sam. Mislim da ste nas do sad upoznali. Ja… »
Hrvatin opisao kako su Veličkovića namamili u klopku i oteli

Hrvatin opisao kako su Veličkovića namamili u klopku i oteli

Politika 24.02.2023
Nekadašnji član tvrdi da se kriminalnoj grupi pridružio posle izlaska iz zatvora, gde je proveo 15 godina zbog ubistva navijača 2005. godine. Bojan Hrvatin, drugi svedok okrivljeni u procesu protiv Belivukovog klana počeo je juče svoje izlaganje… »
Za Belivuka bio spreman snajper?! Svedok-saradnik šokirao u sudnici, atentat se spremao pred hiljadama svedoka!

Za Belivuka bio spreman snajper?! Svedok-saradnik šokirao u sudnici, atentat se spremao pred hiljadama svedoka!

Mondo 24.02.2023
Svedok-saradnik Bojan Hrvatin govori danas u Specijalnom sudu o planu Aleksandra Gligorijevića i Slavoljuba Trajkovića da ubiju Veljka Belivuka na utakmici fudbalskog kluba Partizan! Svedok-saradnik Bojan Hrvatin govori danas u Specijalnom sudu o planu… »
Belivuk nervozan, usta mu se suše: Posle pretnji advokatici vođa klana pokušao da se opravda: Moram sebe da operem od ovoga

Belivuk nervozan, usta mu se suše: Posle pretnji advokatici vođa klana pokušao da se opravda: Moram sebe da operem od ovoga

Kurir 24.02.2023
Posle optužbi Vesne Golubović, advokatice porodice ubijenog Gorana Veličkovića Goksija, da joj Veljko Belivuk, vođa kriminalne grupe šalje poruke seksualne konotacije preko stakla u sudnici, on je pokušao da se opravda na današnjem ročištu… »
"Usta mi se suše od nervoze": Velja Nevolja pokušao da se "opere" nakon što se advokatica rasplakala, pa se još više…

"Usta mi se suše od nervoze": Velja Nevolja pokušao da se "opere" nakon što se advokatica rasplakala, pa se još više…

Blic 24.02.2023
Veljko Belivuk, vođa ozloglašene kriminalne grupe na današnjem ročištu protiv njega i njegovih saradnika pokušao je na sve načine da se opravda nakon što ga je Vesna Golubović, advokatica porodice ubijenog Gorana Veličkovića Goksija, optužila… »
Belivuk negirao optužbe advokatice, ona traži da se pogleda video iz sudnice

Belivuk negirao optužbe advokatice, ona traži da se pogleda video iz sudnice

N1 Info 24.02.2023
Nakon što je advokatica Vesna Golubović, punomoćnica Jelene Veličković, supruge ubijenog Gorana Veličkovića, rekla kako joj Veljko Belivuk upućuje uznemirujuće poruke, zbog čega je ročište bilo prekinuto, Belivuk je ušao u sudnicu i rekao da… »
Incident na suđenju Belivukovoj grupi: Advokatica prijavila Belivuka zbog nepristojnih poruka

Incident na suđenju Belivukovoj grupi: Advokatica prijavila Belivuka zbog nepristojnih poruka

Insajder 24.02.2023
Advokatica Vesna Golubović, koja na suđenju klanu Veljka Belivuka zastupa porodicu žrtve klana - ubijenog Gorana Veličkovića, danas je prekinula izlaganje svedoka saradnika Bojana Hrvatina, tvrdnjom da joj Belivuk iz dela sudnice za optužene uputio… »
Haos na suđenju klanu: Velja Nevolja uznemiravao advokaticu porodice ubijenog navijača: Golubović se rasplakala, tvrdi da…

Haos na suđenju klanu: Velja Nevolja uznemiravao advokaticu porodice ubijenog navijača: Golubović se rasplakala, tvrdi da…

Blic 24.02.2023
Suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavlja se u Specijalnom sudu u Beogradu, a na današnjem ročištu nastavlja se saslušanje Bojana Hrvatina, pripadnika ove kriminalne grupe koji je prvi okrenuo leđa svojim šefovima. Postupajući… »
"Ljepoji smo obmotali kabl oko vrata, belivuk napravio rez od uha do uha" Hrvatin: Mislili smo da je mrtav, ali je opet…

"Ljepoji smo obmotali kabl oko vrata, belivuk napravio rez od uha do uha" Hrvatin: Mislili smo da je mrtav, ali je opet…

Kurir 24.02.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu svedočenje u postupku protiv klana Veljka Belivuka i ostalih optuženih nastavio je svedok okrivljleni Bojan Hrvatin. On je detaljno pričao o ubistvu Gorana Veličkovića, Nikole Mitića, Lazara Vukićevića, Zdravka… »
Suđenje Belivukovoj grupi, okrivljeni saradnik nastavio sa izlaganjem

Suđenje Belivukovoj grupi, okrivljeni saradnik nastavio sa izlaganjem

RTS 24.02.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu je nastavljeno je suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se potvrđenom optužnicom terete za sedam ubistava, nošenje i držanje oružja, trgovinu drogom, otmicu i… »
Belivuk se oblizivao i smejao: "Blic" otkriva zbog čega se na suđenju klanu Velje Nevolje rasplakala advokatica ubijenog…

Belivuk se oblizivao i smejao: "Blic" otkriva zbog čega se na suđenju klanu Velje Nevolje rasplakala advokatica ubijenog…

Blic 24.02.2023
Velja Nevolja slao je poruke sek*ualne konotacije Vesni Golubović, advokatici porodice ubijenog navijača Gorana Veličkovića Goksija, saznaje "Blic". Prema informacijama koje posedujemo, Belivuk je tokom svedočenja svedoka okrivljenog Bojana Hrvatina… »
Advokatica kaže da joj Belivuk upućuje uznemirujuće poruke, ročište prekinuto

Advokatica kaže da joj Belivuk upućuje uznemirujuće poruke, ročište prekinuto

N1 Info 24.02.2023
Svedočenjem okrivljenog saradnika Bojana Hrvatina u Specijalnom sudu nastavljeno je suđenje kriminalnom klanu Belivuk-Miljković za sedam teških ubistava, otmice, mučenje, silovanje, prodaju droge i nedozvoljeno posedovanje oružja. Advokatica Vesna… »
Uznemirujući detalji likvidacija na suđenju klanu Belivuk: Hrvatin objasnio kako su uništili telo Zdravka Radojevića

Uznemirujući detalji likvidacija na suđenju klanu Belivuk: Hrvatin objasnio kako su uništili telo Zdravka Radojevića

Nova 24.02.2023
Suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavlja se danas u Specijalnom sudu u Beogradu, a na pretresu svedočenje bi trebalo da nastavi još jedan okrivljeni-saradnik Tužilaštva za organizovani kriminal (TOK), Bojan Hrvatin. Hrvatin je u… »
Šta znači termin „konkludentna poruka“ zbog kojeg je nakratko prekinuto suđenje Belivukovoj grupi?

Šta znači termin „konkludentna poruka“ zbog kojeg je nakratko prekinuto suđenje Belivukovoj grupi?

Danas 24.02.2023
Advokatica Vesna Golubović, koja zastupa porodicu oštećenog Gorana Veličkovića, pred sam kraj prvog dela današnjeg glavnog pretresa prekinula je izlaganje okrivljenog svedoka Bojana Hrvatina i zatražila od predsedavajuće sudskog veća Vinke Berahe… »
„Tik tak i ti ćeš ovako“: Saradnik opisivao ubistvo Veličkovića i poruke Koraću

„Tik tak i ti ćeš ovako“: Saradnik opisivao ubistvo Veličkovića i poruke Koraću

N1 Info 24.02.2023
Suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je u Specijalnom sudu u Beogradu. Okrivljeni saradnik Bojan Hrvatin nastavio je da govori o ubistvu Gorana Veličkovića u leto 2020. godine. Hrvatin je ranije rekao da je on bio zadužen da… »
SUĐENJE BELIVUKOVOJ GRUPI: Hrvatin opisao jezivo uklanjanje tela Nikole Mitića, Velja Nevolja rasplakao advokaticu

SUĐENJE BELIVUKOVOJ GRUPI: Hrvatin opisao jezivo uklanjanje tela Nikole Mitića, Velja Nevolja rasplakao advokaticu

Euronews 24.02.2023
Pripadnici organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića dovedeni su jutros u Specijalni sud u Beogradu, gde im se nastavlja suđenje za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmicu i silovanje… »
„Belivuk mi upućuje konkludentne poruke“: Advokatica na ivici suza tražila od sudskog veća da reaguje

„Belivuk mi upućuje konkludentne poruke“: Advokatica na ivici suza tražila od sudskog veća da reaguje

Danas 24.02.2023
Advokatica Vesna Golubović, koja zastupa porodicu oštećenog Gorana Veličkovića, pred sam kraj prvog dela današnjeg glavnog pretresa prekinula je izlaganje okrivljenog svedoka Bojana Hrvatina i zatražila od predsedavajuće sudskog veća Vinke Berahe… »
Tik tak, ti si sledeći! Hrvatin otkrio detalje surove likvidacije Goksija i uzeo veliki keš - Velja poslao jezivu poruku

Tik tak, ti si sledeći! Hrvatin otkrio detalje surove likvidacije Goksija i uzeo veliki keš - Velja poslao jezivu poruku

Mondo 24.02.2023
Nastavlja se suđenje klanu Veljka Belivuka, a danas je za govornicom drugi svedok-saradnik Bojan Hrvatin koji nastavlja da razotkriva otmicu i ubistvo Gorana Veličkovića poznatijeg kao Goksi. Nastavlja se suđenje klanu Veljka Belivuka, a danas je za… »
"Braćo, ko će da ga reši?" uznemirujući detalji likvidacije Radojevića, otkrivena cela akcija - "Uzeo sam nož u ruke..."

"Braćo, ko će da ga reši?" uznemirujući detalji likvidacije Radojevića, otkrivena cela akcija - "Uzeo sam nož u ruke..."

Mondo 24.02.2023
Svedok-saradnik Zdravko Radojević govori danas u Specijalnom sudu o ubistvu Zdravka Radojevića. Svedok-saradnik Zdravko Radojević govori danas u Specijalnom sudu o ubistvu Zdravka Radojevića. Svedok-saradnik Bojan Hrvatin danas nastavlja da razotkriva… »
Belivuk se smejao i oblizivao Evo zašto se na suđenju Veljinoj grupi rasplakala advokatica ubijenog navijača Partizana

Belivuk se smejao i oblizivao Evo zašto se na suđenju Veljinoj grupi rasplakala advokatica ubijenog navijača Partizana

Alo 24.02.2023
Velja Nevolja slao je poruke seksualne konotacije Vesni Golubović, advokatici porodice ubijenog navijača Gorana Veličkovića Goksija. Prema informacijama koje poseduju mediji, Belivuk je tokom svedočenja svedoka okrivljenog Bojana Hrvatina o komadanju… »
Svedok saradnik: Mitića ubili Miloš Budimir i Srđan Lalić, po Belivukovoj instrukciji uništeno telo

Svedok saradnik: Mitića ubili Miloš Budimir i Srđan Lalić, po Belivukovoj instrukciji uništeno telo

Danas 24.02.2023
Bojan Hrvatin, okrivljeni saradnik u postupku koji se vodi protiv grupe Veljka Belivuka danas je u Specijalnom sudu nastavio sa opisom ubistava koje su se dogodila u avgustu 2020. godine. Nakon što je, na jučerašnjem pretresu, govorio o otmici Gorana… »
Belivukov klan se krio kod cecine kuće! Organizovana filmska akcija na Dedinju - "Ometlamo jednog, pojave se četvorica!"

Belivukov klan se krio kod cecine kuće! Organizovana filmska akcija na Dedinju - "Ometlamo jednog, pojave se četvorica!"

Mondo 24.02.2023
Svedok-saradnik Bojan Hrvatin govori danas u Specijalnom sudu o otmici i ubistvu Nikole Mitića. Svedok-saradnik Bojan Hrvatin govori danas u Specijalnom sudu o otmici i ubistvu Nikole Mitića. Svedok-saradnik Bojan Hrvatin danas nastavlja da razotkriva… »
Skandal u Specijalnom sudu - advokatica izletela u suzama! Belivuk uputio stravičnu pretnju, sudija prekinula proces!

Skandal u Specijalnom sudu - advokatica izletela u suzama! Belivuk uputio stravičnu pretnju, sudija prekinula proces!

Mondo 24.02.2023
Svedok-saradnik Bojan Hrvatin govori danas u Specijalnom sudu o ubistvu Lazara Vukićevića. Svedok-saradnik Bojan Hrvatin govori danas u Specijalnom sudu o ubistvu Lazara Vukićevića. Svedok-saradnik Bojan Hrvatin danas nastavlja da razotkriva surova… »
Hrvatin za 2 sata svedočenja spomenuo ova ubistva Miljković mi rekao da je ubistvo Kiće bila njegova ideja! Spreman sve da…

Hrvatin za 2 sata svedočenja spomenuo ova ubistva Miljković mi rekao da je ubistvo Kiće bila njegova ideja! Spreman sve da…

Kurir 24.02.2023
Svedok-saradnik Bojan Hrvatin, koji je juče otpočeo svoje svedočenje o zločinima kriminalnog klana Veljka Belivuka, otkrio je da je u jednom od prvih razgovora sa Markom Miljkovićem razgovarao o ubistvu Ljubomira Markovića Kiće. - Preneo sam im da… »
Svedok-okrivljeni Bojan Hrvatin prvi put Pred Specijalnim sudom Namamio sam Goksija u klanicu zbog para!

Svedok-okrivljeni Bojan Hrvatin prvi put Pred Specijalnim sudom Namamio sam Goksija u klanicu zbog para!

Alo 24.02.2023
Svi su mrzeli Gorana Veličkovića, ali Miljković najviše. Bio je radostan što ide da ga ubije. Rekao mi je da će trajati sat i po ili dva, kazao je Hrvatin. Svedok-okrivljeni Bojan Hrvatin prvi put se obratio pred Specijalnim sudom u Beogradu i sreo… »

Vesti dana »