Povezane vesti

Prvi snimci iz kuće strave u Zaječaru: Ovde je devojčica (2) pretučena nasmrt, majka i očuh u pritvoru

Prvi snimci iz kuće strave u Zaječaru: Ovde je devojčica (2) pretučena nasmrt, majka i očuh u pritvoru

Telegraf 22.02.2023
Naređena je obdukcija deteta koga je majka juče oko 15 sati dovela kod lekara i zatražila pomoć. Policija u Zaječaru uhapsila je Miloša N. (26) iz okoline Vlasotinca zbog nasilje u porodici sa smrtnim ishodom. On je osumnjičen da je pretukao ćerku… »
Ovo su očevi monstrumi koji su svirepo ubili svoju decu: Zločini zgrozili Srbiju FOTO

Ovo su očevi monstrumi koji su svirepo ubili svoju decu: Zločini zgrozili Srbiju FOTO

Nova 22.02.2023
Slučaj ubistva deteta (2) u Zaječaru, od strane očuha, podsetio je na niz ovakvih zločina koji su proteklih godina potresli javnost u Srbiji. Najčešći izgovori zbog kojih očevi monstrumi ubijaju svoju decu su ili to što im smeta njihov plač… »
Potresna ispovest prabake ubijene devojčice u Zaječaru: Tukao je i sina, majka nije prijavljivala policiji

Potresna ispovest prabake ubijene devojčice u Zaječaru: Tukao je i sina, majka nije prijavljivala policiji

Nova 22.02.2023
Cveta Nikolić, prabaka ubijene devojčice (2) iz Zaječara, potresena je zbog tragedije koja ih je zadesila. Ističe da je Miloš N. (25), koji je udarcima usmrtio dete svoje partnerke Jelene T. (23), odnosno njenu praunuku, i ranije bio nasilan prema… »
BiH potresla vest o ubistvu devojčice (2) iz Zaječara: "Ovako je stradao i mali Smajo Ćesir"

BiH potresla vest o ubistvu devojčice (2) iz Zaječara: "Ovako je stradao i mali Smajo Ćesir"

Telegraf 22.02.2023
Ubistvo deteta u Srbiji podsetilo je građane BiH na smrt malenog Smaje Ćesira. Smrt dvogodišnje devojčice u Zaječaru, koju je, kako se sumnja, očuh krvnički pretukao, potresla je ne samo Srbiju već i čitav region, i probudila stare rane. Svi… »
"Da vratim svoje dete ne mogu!" Otac devojčice (2) koju je ubio partner njegove bivše žene neutešan: Na lekovima sam!

"Da vratim svoje dete ne mogu!" Otac devojčice (2) koju je ubio partner njegove bivše žene neutešan: Na lekovima sam!

Kurir 22.02.2023
N. V., otac ubijene devojčice (2) koju je udarcima usmrtio očuh M. N. (25), rekao je da je njegova supruga i ranije zanemarivala decu. On već neko vreme nije sa suprugom, a u međuvremenu, ona je ušla u emotivnu vezu s nasilnikom M. N., koji je… »
Jeziva podudarnost 2 zločina: Zoran 50 puta udario pastorku (3), dete umrlo u mukama motiv ubistva u Zaječaru i Negotinu…

Jeziva podudarnost 2 zločina: Zoran 50 puta udario pastorku (3), dete umrlo u mukama motiv ubistva u Zaječaru i Negotinu…

Kurir 22.02.2023
Jeziv zločin u Zaječaru, gde je očuh M. N. (25) zverski nasmrt pretukao dvogodišnju pastorku, dok je njena majka J. T. (23) sve to gledala i nije reagovala, mnoge je podsetio na identičan slučaj iz 2019. godine, kada je očuh Zoran Albić (28)… »
"Rekli su da ima temperaturu" Baka nasmrt pretučene devojčice (2) jecajući otkrila kako je njena ćerka pokušala da…

"Rekli su da ima temperaturu" Baka nasmrt pretučene devojčice (2) jecajući otkrila kako je njena ćerka pokušala da…

Kurir 22.02.2023
"Pozvali su me sinoć i rekli da dođem u bolnicu, jer dete ima temperaturu. Rekli su mi da je loše. Trčala sam sa posla, a kada sam stigla videla sam policiju...Unuka mi je umrla", jecajući započinje priču majka J.T. čiju je ćerkicu (2), kako se… »
Bio je nasilan, bacao mi je sina! Otac ubijene Petre (2) otkrio stravične uslove života svoje dece - Zaključavala ih je

Bio je nasilan, bacao mi je sina! Otac ubijene Petre (2) otkrio stravične uslove života svoje dece - Zaključavala ih je

Mondo 22.02.2023
Oglasio se otac ubijene Petre (2) iz Zaječara koji je otkrio detalje braka njegove bivše supruge i njenog novog muža koji je zverski ubio njegovu ćerku. Oglasio se otac ubijene Petre (2) iz Zaječara koji je otkrio detalje braka njegove bivše supruge… »
"Rekli su mi da dete ima temperaturu": Baka devojčice (2) koja je zverski ubijena otkrila kako je njena ćerka pokušala da…

"Rekli su mi da dete ima temperaturu": Baka devojčice (2) koja je zverski ubijena otkrila kako je njena ćerka pokušala da…

Blic 22.02.2023
"Pozvali su me sinoć i rekli da dođem u bolnicu, jer dete ima temperaturu. Rekli su mi da je loše. Trčala sam sa posla, a kada sam stigla videla sam policiju...Unuka mi je umrla", jecajući za "Blic" započinje priču majka Jelene T. čiju je ćerkicu… »
Oglasila se baka zverski ubijenog deteta u Zaječaru! Jelena pokušala da prikrije sve: "Rekla je da dete ima temperaturu"

Oglasila se baka zverski ubijenog deteta u Zaječaru! Jelena pokušala da prikrije sve: "Rekla je da dete ima temperaturu"

Mondo 22.02.2023
Oglasila se baka zverski ubijene devojčice u Zaječaru. Oglasila se baka zverski ubijene devojčice u Zaječaru. "Pozvali su me sinoć i rekli da dođem u bolnicu, jer dete ima temperaturu. Rekli su mi da je loše. Trčala sam sa posla, a kada sam stigla… »
„I sina mi je bacao, pa sam išao da ga spasim“: Neutešan otac devojčice (2) koju je ubio partner njegove bivše žene

„I sina mi je bacao, pa sam išao da ga spasim“: Neutešan otac devojčice (2) koju je ubio partner njegove bivše žene

Nova 22.02.2023
Nemanja Vladulović, otac ubijene devojčice (2) koju je udarcima usmrtio očuh Miloš N. (25), u razgovoru za Nova.rs ističe da je njegova supruga i ranije zanemarivala decu. Vladulović već neko vreme nije sa suprugom, a u međuvremenu, ona je ušla u… »
"Bio je nasilan i ranije, išao sam da spasim sina": Otac ubijene devojčice (2) u Zaječaru završio na lekovima: "Žena je se…

"Bio je nasilan i ranije, išao sam da spasim sina": Otac ubijene devojčice (2) u Zaječaru završio na lekovima: "Žena je se…

Blic 22.02.2023
Otac devojčice P.N. (2), koju je nasmrt pretukao očuh iz Zaječara, Nemanja Vladulović u svojoj ispovesti nakon jezivog zločina je ispričao kako je i ranije išao da spasi svoju decu od nasilnika Miloša N. (25). Vladulović već neko vreme nije sa… »
"Da vratim svoje dete ne mogu": Bolne reči oca ubijene devojčice (2) iz Zaječara

"Da vratim svoje dete ne mogu": Bolne reči oca ubijene devojčice (2) iz Zaječara

Telegraf 22.02.2023
Istragu vodi Više javno tužilaštvo u Zaječaru koje je naredilo obdukciju tela devojčice. Nemanja Vladulović, otac ubijene devojčice P.V. (2) iz Zaječara skamenjen je od bola. Njegovu ćerku juče je pretukao očuh Miloš N. (26), a majka deteta… »
„Nerviralo me uvek kad plače, nisam je mnogo tukao“: Monstrum koji je dete pretukao nasmrt izneo sramnu odbranu u policiji

„Nerviralo me uvek kad plače, nisam je mnogo tukao“: Monstrum koji je dete pretukao nasmrt izneo sramnu odbranu u policiji

Nova 22.02.2023
Očuh Miloš N., koji je uhapšen zbog sumnje da je pretukao dvogodišnju pastorku na smrt, u početku ništa nije pričao u policiji. Međutim, onda je pred policajcima izrekao stravičnu rečenicu. „Uhapšeni Miloš i njegova nevenčana supruga biće… »
Prve slike sa mesta gde je ubijeno dete: Komšije otkrile i šta je prethodilo stravičnom zločinu u Zaječaru (foto, video)

Prve slike sa mesta gde je ubijeno dete: Komšije otkrile i šta je prethodilo stravičnom zločinu u Zaječaru (foto, video)

Blic 22.02.2023
Garderoba žici sa sušenje, policijska traka...ovako dan nakon što je devojčica P.T. (2) preminula, kako se sumnja, od posledica povreda koje joj je naneo očuh Miloš N. izgleda kuća gde se zločin dogodio. Kako su ispričale šokirane komšije… »
"Video sam devojčicu pre mesec dana, bila je modra": Stric oca deteta kojeg je nasmrt pretukao očuh u Zaječaru: "Ta žena je…

"Video sam devojčicu pre mesec dana, bila je modra": Stric oca deteta kojeg je nasmrt pretukao očuh u Zaječaru: "Ta žena je…

Blic 22.02.2023
"Video sam Petru pre mesec dana i tada je bila modra. Ta žena je sve, samo ne majka. Uništila je mog bratanca", ovako za "Blic" priča stric oca dvogodišnje devojčice koju je, kako se sumnja nasmrt pretukao očuh Miloš N. u Zaječaru. Porodica… »
Komšije o monstrumu koji je nasmrt pretukao dete svoje partnerke: „Bilo je galame, bilo je intervencija, jednom je kuče…

Komšije o monstrumu koji je nasmrt pretukao dete svoje partnerke: „Bilo je galame, bilo je intervencija, jednom je kuče…

Nova 22.02.2023
Policija je uhapsila Miloša N. (25) iz okoline Vlasotinca zbog sumnje da je nasrmt pretukao dete (2) svoje partnerke. Uhapšena je i majka devojčice Jelena T. zbog zanemarivanja deteta, a prema rečima komšija, osumnjičeni je i ranije bio nasil „Oni… »
"Nisam je mnogo tukao, nerviralo me kad plače!" Očuh izgovorio jezive reči dok su ga hapsili, evo šta je radila majka!

"Nisam je mnogo tukao, nerviralo me kad plače!" Očuh izgovorio jezive reči dok su ga hapsili, evo šta je radila majka!

Mondo 22.02.2023
Dok su ga hapsili, očuh koji je prebio devojčicu je izgovorio jezive reči. Dok su ga hapsili, očuh koji je prebio devojčicu je izgovorio jezive reči. Očuh Miloš N., koji je uhapšen zbog sumnje da je pretukao dvogodišnju pastorku na smrt, u… »
Dete bežalo od očuha monstruma, policija našla iščupanu kosicu: Uviđaj u kući gde je očuh nasmrt pretukao dete (2)…

Dete bežalo od očuha monstruma, policija našla iščupanu kosicu: Uviđaj u kući gde je očuh nasmrt pretukao dete (2)…

Kurir 22.02.2023
U stanu u Zaječaru gde je očuh M. N. iz Vlasotinca nasmrt isprebijao devojčicu (2), dok je, kako su sumnja, majka deteta znala za to, policija je oko tri sata obavljala uviđaj. - Kod nas je policija došla i pitala šta smo čuli. Nažalost, mi… »
"Nerviralo me je kada plače, nisam je mnogo tukao": Sramna odbrana očuha koji je uhapšen u vezi sa ubistvom deteta (2) u…

"Nerviralo me je kada plače, nisam je mnogo tukao": Sramna odbrana očuha koji je uhapšen u vezi sa ubistvom deteta (2) u…

Blic 22.02.2023
Očuh Miloš N., koji je uhapšen zbog sumnje da je pretukao dvogodišnju pastorku na smrt, u početku ništa nije pričao, niti odgovarao na pitanja policije, nezvanično se saznaje. - Uhapšeni Miloš i njegova nevenčana supruga biće saslušani u… »
"Mučio je psa, tukao i bacio": Komšije monstruma koji je ubio dete (2) u Zaječaru otkrivaju njegovu nasilnu prošlost

"Mučio je psa, tukao i bacio": Komšije monstruma koji je ubio dete (2) u Zaječaru otkrivaju njegovu nasilnu prošlost

Blic 22.02.2023
Miloš N., očuh koji je nasmrt pretukao pastorku (2) u Zaječaru, odranije je poznat policiji, ispričale su komšije. Naime, kako se saznaje, njega je jednom prijavio penzionisani policajac zbog zlostavljanja psa. - Znam da ga je komšija prijavio jer… »
"Samo sam je malo tukao jer je plakala!" Monstruozne reči očuha koji je nasmrt prebio devojčicu (2) u Zaječaru

"Samo sam je malo tukao jer je plakala!" Monstruozne reči očuha koji je nasmrt prebio devojčicu (2) u Zaječaru

Kurir 22.02.2023
Očuh M. N. iz Vlasotinca, koji je uhapšen zbog sumnje da je nasmrt pretukao dvogodišnju pastorku u stanu u Zaječaru, u početku ništa nije pričao, niti odgovarao na pitanja policije, nezvanično saznaje Kurir. - On i njegova nevenčana supruga biće… »
Komšije otkrile strašan detalj o očuhu koji je nasmrt pretukao devojčicu (2): Već je prijavljivan policiji, uradio je…

Komšije otkrile strašan detalj o očuhu koji je nasmrt pretukao devojčicu (2): Već je prijavljivan policiji, uradio je…

Kurir 22.02.2023
M. N, očuh koji je dvogodišnju pastorku iz Zaječara pretukao nasmrt poznat je policiji odranije, kažu komšije za Kurir. Naime, kako saznajemo, njega je jednom prijavio penzionisani policajac zbog zlostavljanja psa. - Znam da ga je komšija prijavio… »
Očuh koji je zverski prebio i ubio devojčicu mučio i životinje?! Komšije otkrile jezive detalje: "Šutirao ga je i bacio"

Očuh koji je zverski prebio i ubio devojčicu mučio i životinje?! Komšije otkrile jezive detalje: "Šutirao ga je i bacio"

Mondo 22.02.2023
Komšija je jednom očuha, koji je pretukao dete nasmrt, prijavio jer je mučio psa. Komšija je jednom očuha, koji je pretukao dete nasmrt, prijavio jer je mučio psa. M. N, očuh koji je dvogodišnju pastorku iz Zaječara pretukao nasmrt poznat je… »

Vesti dana »