Povezane vesti

Obradović: Nadam se da su ljubitelji košarke uživali u sjajnom meču

Obradović: Nadam se da su ljubitelji košarke uživali u sjajnom meču

Politika 27.01.2023
Zadovoljan sam, pobedili smo iako nismo odigrali dobro, mogli smo i morali mnogo bolje, izjavio je trener košarkaša Partizana Željko Obradović nakon utakmice sa Crvenom zvezdom. Košarkaši Partizana pobedili su večeras u derbiju ekipu Crvene zvezde… »
Košarkaši Partizana u neizvesnoj završnici pobedili Crvenu zvezdu

Košarkaši Partizana u neizvesnoj završnici pobedili Crvenu zvezdu

Politika 27.01.2023
Košarkaši Partizana pobedili su večeras u derbiju ekipu Crvene zvezde 79:78 (20:18, 25:19, 12:17, 22:24) u utakmici 21. kola Evrolige. Crno-beli su se revanširali Zvezdi za poraz u prvom delu sezone, a crveno-belima ostaje za utehu da imaju bolji… »
Obradović: Pobeda protiv Zvezde bitna za samopouzdanje

Obradović: Pobeda protiv Zvezde bitna za samopouzdanje

Novi magazin 27.01.2023
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je večeras da je njegova ekipa kontrolisala rezultat tokom celog meča, i da će pobeda protiv Crvene zvezde značiti za samopouzdanje. "Činjenica je da smo mi vodili celu utakmicu, da smo imali osam… »
Ivanović: Razlika u izgubljenim i osvojenim loptama presudila

Ivanović: Razlika u izgubljenim i osvojenim loptama presudila

Novi magazin 27.01.2023
Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je večeras da njegovi igrači nisu bili strpljivi, ali da nema šta da im zameri posle poraza od Partizana u Evroligi. "Velika razlika između izgubljenih i osvojenih lopti na jednoj i drugoj strani… »
„Znate svi su treneri malo ludi, oni nemaju pojma“: Duško Ivanović napravio šou na konferenciji!

„Znate svi su treneri malo ludi, oni nemaju pojma“: Duško Ivanović napravio šou na konferenciji!

Hot sport 27.01.2023
Rekao je igračima da mogu mirno da spavaju. Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet poraženi su od ekipe Partizana Mozzartbet rezultatom 78:79 u drugom večitom derbiju u Evroligi. Nakon utakmice medijima se prvo obratio trener crno-belih Željko… »
Junak Ledej: „Samo sam radio ono što je bilo potrebno da pobedimo!“

Junak Ledej: „Samo sam radio ono što je bilo potrebno da pobedimo!“

Hot sport 27.01.2023
Kakva utakmica za njega! Košarkaši Partizana Mozzart Bet savladali su Crvenu zvezdu Meridian Bet u hali Aleksandar Nikolić sa 79:78 i na taj način im se revanširali za poraz u prvom ovosezonskom evroligaškom večitom derbiju. Svi igrači crno-belih… »
Vildoza već gleda napred: „Ovo je samo jedna utakmica – idemo u Italiju po pobede!“

Vildoza već gleda napred: „Ovo je samo jedna utakmica – idemo u Italiju po pobede!“

Hot sport 27.01.2023
Žao mu je zbog navijača. Košarkaši Partizana Mozzart Bet savladali su Crvenu zvezdu Meridian Bet u hali Aleksandar Nikolić sa 79:78 i na taj način im se revanširali za poraz u prvom ovosezonskom evroligaškom večitom derbiju. Jedan od najboljih… »
Obradović zadovoljan trijumfom u derbiju: Ostaje žal što pobeda nije bila ubedljivija

Obradović zadovoljan trijumfom u derbiju: Ostaje žal što pobeda nije bila ubedljivija

Euronews 27.01.2023
Partizan je uzvratio Crvenoj zvezdi istom merom, pobedio je u hali "Aleksandar Nikolić" 79:78 i izjednačio se posle 21. kola Evrolige sa večitim rivalom po broju pobeda - 10. "Zadovoljan sam, pobedili smo iako nismo odigrali dobro, mogli smo i morali… »
“Zadovoljan sam zbog pobede, tužan zbog razlike”

“Zadovoljan sam zbog pobede, tužan zbog razlike”

Sport klub 27.01.2023
Podeli : Košarkaši Partizana uspeli su u 21. kolu Evrolige da se revanširaju Crvenoj zvezdi za poraz u prvom delu sezone. Izabranici Željka Obradovića su posle novog trilera, posle novog meča na jednu loptu, slavili sa 79:78, pa sada obe ekipe imaju… »
“Partizan je bio strpljiv, ali ćeraćemo se još”

“Partizan je bio strpljiv, ali ćeraćemo se još”

Sport klub 27.01.2023
Podeli : Košarkaši Partizana uspeli su u 21. kolu Evrolige da se revanširaju Crvenoj zvezdi za poraz u prvom delu sezone. Izabranici Željka Obradovića su posle novog trilera, posle novog meča na jednu loptu, slavili sa 79:78, pa sada obe ekipe imaju… »
“Zadovoljan sam zbog pobede, tužan zbog razlike”

“Zadovoljan sam zbog pobede, tužan zbog razlike”

N1 Info 27.01.2023
Košarkaši Partizana uspeli su u 21. kolu Evrolige da se revanširaju Crvenoj zvezdi za poraz u prvom delu sezone. Izabranici Željka Obradovića su posle novog trilera, posle novog meča na jednu loptu, slavili sa 79:78, pa sada obe ekipe imaju skor… »
Ivanović: Ćeraćemo se još

Ivanović: Ćeraćemo se još

N1 Info 27.01.2023
Košarkaši Partizana uspeli su u 21. kolu Evrolige da se revanširaju Crvenoj zvezdi za poraz u prvom delu sezone. Izabranici Željka Obradovića su posle novog trilera, posle novog meča na jednu loptu, slavili sa 79:78, pa sada obe ekipe imaju skor… »
Duško Ivanović nakon derbija: Za pobedu je potrebno strpljenje

Duško Ivanović nakon derbija: Za pobedu je potrebno strpljenje

Euronews 27.01.2023
Košarkaši Partizana pobedili su večeras u derbiju ekipu Crvene zvezde 79:78 (20:18, 25:19, 12:17, 22:24) u utakmici 21. kola Evrolige. “Partizan je odigrao bolje od nas. Ključ meča je bilo strpljenje. Velika razlika između osvojenih i izgubljenih… »
Evo zašto Srbija zaslužuje 2 evroligaša! Obradović pobedio Zvezdu, pa poslao poruku celoj Evropi!

Evo zašto Srbija zaslužuje 2 evroligaša! Obradović pobedio Zvezdu, pa poslao poruku celoj Evropi!

Mondo 27.01.2023
Trener Partizana Željko Obradović govorio je o atmosferi koju su napravili protivnički navijači, obavezama njegovog tima, ali i dva srpska kluba u Evroligi, što bi moralo da postane realnost. Trener Partizana Željko Obradović govorio je o atmosferi… »
Partizan pobedio Zvezdu u drugom evroligaškom derbiju

Partizan pobedio Zvezdu u drugom evroligaškom derbiju

Novi magazin 27.01.2023
Košarkaši Partizana pobedili su večeras na gostujućem terenu u Beogradu Crvenu zvezdu sa 79:78 (20:18, 25:19, 12:17, 22:24), u utakmici 21. kola Evrolige. Najbolji učinak u pobedničkoj ekipi imali su Dante Eksum (pet asistencija i četiri skoka) i… »
Duško Ivanović citirao Matiju Bećkovića, igračima poručio da mirno spavaju

Duško Ivanović citirao Matiju Bećkovića, igračima poručio da mirno spavaju

Sportske.net 27.01.2023
Crvena zvezda je propustila priliku da pred svojim navijačima ponovo savlada Partizan i da se dodatno približi plasmanu u Top 8 Evrolige. Partizan je večeras bio bolji i trijumfovao sa 79:78, pa sada ove ekipe imaju po 10 pobeda i 11 poraza. Posle… »
Obradović opširno posle derbija: O utakmici, atmosferi, Kupu Koraća i ponosu derbija!

Obradović opširno posle derbija: O utakmici, atmosferi, Kupu Koraća i ponosu derbija!

Hot sport 27.01.2023
Žao mu je zbog ispuštene razlike na kraju. Košarkaši Partizana Mozzartbet savladali su ekipu Crvene zvezde Meridianbet u drugom evroligaškom derbiju, rezultatom 78:79. Crno-beli su se tako osvetili za poraz pred svojim navijačima, a nakon utakmice… »

Vesti dana »