Povezane vesti

Kirjos pobedio Đokovića na egzibiciji u Melburnu, ovacije za srpskog tenisera

Kirjos pobedio Đokovića na egzibiciji u Melburnu, ovacije za srpskog tenisera

Politika 13.01.2023
MELBURN – Australijski teniser Nik Kirjos pobedio je danas Srbina Novaka Đokovića 4:3 (5:3), 2:4, 10:9 na egzibicionom meču koji je odigran na Rod Lejver areni u Melburnu. Ovom meču prisustvovalo je više od 15.000 navijača. Đoković i Kirjos su… »
Đoković: Veoma sam srećan zbog povratka u Melburn, hvala na ovakvoj dobrodošlici

Đoković: Veoma sam srećan zbog povratka u Melburn, hvala na ovakvoj dobrodošlici

Politika 13.01.2023
MELBURN – Srpski teniser Novak Đoković zahvalio je navijačima na srdačnoj dobrodošlici uoči revijalnog meča sa Australijancem Nikom Kirjosom na Rod Lejver areni u Melburnu. „Veoma sam srećan. Hvala vam mnogo na ovakvoj dobrodošlici. Emotivan… »
Zna se gde će Đoković posle Australijan opena, društvo će mu praviti Nadal

Zna se gde će Đoković posle Australijan opena, društvo će mu praviti Nadal

Danas 13.01.2023
Dva grend slem šampiona nakon turnira u Melburnu učestovaće na još jednom „zajedničkom“ takmičenju. Otvoreno prvenstvo Australije u tenisu kreće 16. januara i ako sve protekne po zamislima Novaka Đokovića, njegov devetostruki šampion će sve… »
Australija videla svog kralja: Novak Đoković se ludo zabavljao na "Rod Lejver areni" (foto)

Australija videla svog kralja: Novak Đoković se ludo zabavljao na "Rod Lejver areni" (foto)

Večernje novosti 13.01.2023
Novak Đoković je stigao u Melburn, a imao je priliku da odigra i prvi meč pred Australijan open. Publika je Srbina dočekala kako i dolikuje. TANJUG/AP Publika je ovacijama dočekala Srbina, koji je imao priliku da se zabavi tokom duela sa Nikom… »
„Gorane, ne trebaš mi više“: Novak „otpustio“ Ivaniševića usred meča

„Gorane, ne trebaš mi više“: Novak „otpustio“ Ivaniševića usred meča

Nova 13.01.2023
Najbolji teniser Srbije Novak Đoković doživeo je neobičnu situaciju na egzibiciji sa Nikom Kirjosom. Pratitie Australijan open na nova.rs uz Lilly drogerie. Kirjos ga je pobedio sa 4:3, 2:4 i 10:9 u humanitarnoj egzbiciji odigranoj na „Rod Lejver… »
Ovacije za Novaka Đokovića u Melburnu

Ovacije za Novaka Đokovića u Melburnu

Euronews 13.01.2023
Srpski teniser Novak Đoković vratio se u Melburn, gde je na Rod Lejver areni odigrao egzibicioni meč sa Nikom Kirjosom iz Australije. Izgubioje taj duel rezultatom 4:3 (5:3), 2:4, 10:9. Meču je prisustvovalo više od 15.000 navijača. Đoković i… »
Kirjos dobio Novaka pa šokirao - 100 odsto se povlačim! Muka mu je od tenisa, najavio kraj za mesec dana!

Kirjos dobio Novaka pa šokirao - 100 odsto se povlačim! Muka mu je od tenisa, najavio kraj za mesec dana!

Mondo 13.01.2023
Mogao bi Nik Kirjos da se povuče čim se završi Australijan open ove godine! Tako je bar rekao posle meča sa Novakom Đokovićem u Melburnu. Mogao bi Nik Kirjos da se povuče čim se završi Australijan open ove godine! Tako je bar rekao posle meča sa… »
"Ne trebaš mi više": Novak Đoković "otpustio" Gorana Ivaniševića! (video)

"Ne trebaš mi više": Novak Đoković "otpustio" Gorana Ivaniševića! (video)

Večernje novosti 13.01.2023
NEVEROVATAN spektakl napravili su Novak Đoković i Nik Kirjos u Melburnu. TANJUG/AP Meč u humanitarne svrhe odigran je pred rasprodatim stadionom, Novak je bio inspirisan da pravi šou. Jedna od najzanimljivijih scena viđena je kada je sa tribina… »
Đoković i kirjos napravili spektakl: Srbin dobio ovacije, zaista je "kralj" Australije!

Đoković i kirjos napravili spektakl: Srbin dobio ovacije, zaista je "kralj" Australije!

Večernje novosti 13.01.2023
NOVAK Đoković je u humanitarnom meču pred rasprodatom "Rod Lejver arenom" savladao Nika Kirjosa rezultatom 2:1 u setovima, meč je igran na četiri dobijena gema. FOTO: Tanjug/AP Ludo su se zabavili igrači, ali i navijači. Duel je obeležilo mnogo… »
Hit scena u Melburnu! Novak izgubio prvi set od Nika Kirjosa, pa mu prišao i tražio piće!

Hit scena u Melburnu! Novak izgubio prvi set od Nika Kirjosa, pa mu prišao i tražio piće!

Večernje novosti 13.01.2023
NOVAK Đoković i Nik Kirjos igrali su egzibicioni meč u Melburnu, a jedno je sigurno, publika se ludo zabavljala. FOTO: Printskrin/Jutjub/Australijan open TV Duel uoči Australijan opena igrao se po malo izmenjenim pravilima, na četiri dobijena gema… »
Novak igrao kolo, „tverkovao“, pa izgubio od Kirjosa i emotivno se vratio u Melburn

Novak igrao kolo, „tverkovao“, pa izgubio od Kirjosa i emotivno se vratio u Melburn

Nova 13.01.2023
Meč je završen posle nešto više od sat vremena sjajne zabave i više lepih poteza. Idealna uvertira za prvi grend slem sezone. Pratitie Australijan open na nova.rs uz Lilly drogerie. Najbolji srpski teniser Novak Đoković poražen je od Nika Kirjosa… »
Melburn oduševljeno dočekao Novaka, Srbin spreman za AO

Melburn oduševljeno dočekao Novaka, Srbin spreman za AO

Sport klub 13.01.2023
Podeli : Novak Đoković i Nik Kirjos sa pojačanjima odigrali su egzibicioni meč u humanitarne svrhe pred rasprodatom Rod Lejver Arenom uoči početka Australijan opena. Rezultat nije bio u prvom planu, a najvažnije je da kod Đokovića nije bilo… »
Nole šoumen: Osvojio set na egzibiciji protiv Kirjosa, a onda nasmejao celu planetu! (video)

Nole šoumen: Osvojio set na egzibiciji protiv Kirjosa, a onda nasmejao celu planetu! (video)

Hot sport 13.01.2023
Odlično se zabavlja! Novak Đoković se vratio! Ponovo je na terenu Rod Lejver arene gde je čak devet puta u svojoj karijeri podigao trofej namenjen osvajaču Australijan opena. Ipak, danas je malo drugačijim povodom na tom terenu. Naime, zajedno sa… »
VIDEO Momci, je l’ ovo stvarno egzibicija? Ludilo od poena Đokovića i Kirjosa, pokazali klasu

VIDEO Momci, je l’ ovo stvarno egzibicija? Ludilo od poena Đokovića i Kirjosa, pokazali klasu

Nova 13.01.2023
Najbolji srpski i najtalentovaniji australijski igrač odmerili su snage na egizibciji u Melburnu. Novak Đoković i Nik Kirjos su izašli na teren oko devet časova izjutra po srpskom vremenu i po nešto promenjenim pravilima odigrali su idealan trening… »
Kirjos pobedio Đokovića na egzibiciji u Melburnu

Kirjos pobedio Đokovića na egzibiciji u Melburnu

Dnevnik 13.01.2023
MELBURN: Australijski teniser Nik Kirjos pobedio je danas Srbina Novaka Đokovića 4:3 (5:3), 2:4, 10:9 na egzibicionom meču koji je odigran na Rod Lejver areni u Melburnu. Ovom meču prisustvovalo je više od 15.000 navijača. Đoković i Kirjos su… »
Đoković pri povratku u Melburn: „Hvala vam – emotivan sam!“

Đoković pri povratku u Melburn: „Hvala vam – emotivan sam!“

Hot sport 13.01.2023
Vratio se. Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, ponovo je u Melburnu, na mestu gde se igra turnir na kojem je najuspešniji u svojoj karijeri. Ove godine će pokušati da dođe do jubilarnog 10. Australijan opena. Pre nego što AO uopšte i počne… »
Red ozbiljnog tenisa, red zabavljanja publike: Đoković i Kirjos odigrali sparing meč, ovacijama dočekani Novak poražen u…

Red ozbiljnog tenisa, red zabavljanja publike: Đoković i Kirjos odigrali sparing meč, ovacijama dočekani Novak poražen u…

Danas 13.01.2023
Srbin i Australijanac odmerili snage u predigri prvog grend slema u ovoj godini (16 – 29. januar). Svašta se moglo videti pod svodovima čuvene „Rod Lejver arene“, gde će seledećeg ponedeljka krenuti bitka za jednu od najvećih titula „belog… »
Spektakl na terenu i Novakov poraz pred Australijan open: Kirjos gledao kako Đoković pleše, pa uspeo da ga šokira!

Spektakl na terenu i Novakov poraz pred Australijan open: Kirjos gledao kako Đoković pleše, pa uspeo da ga šokira!

Mondo 13.01.2023
Novak Đoković je igrao sjajan tenis, uspevao je da zabavi publiku, ali je na kraju Nik Kirjos odneo pobedu. Novak Đoković je igrao sjajan tenis, uspevao je da zabavi publiku, ali je na kraju Nik Kirjos odneo pobedu. Novak Đoković je izgubio! Igrao… »
Đoković i Kirjos priredili sjajnu zabavu u Melburnu pred rasprodatim tribinama

Đoković i Kirjos priredili sjajnu zabavu u Melburnu pred rasprodatim tribinama

N1 Info 13.01.2023
Novak Đoković i Nik Kirjos sa pojačanjima odigrali su egzibicioni meč u humanitarne svrhe pred rasprodatom Rod Lejver Arenom uoči početka Australijan opena. Rezultat nije bio u prvom planu, a najvažnije je da kod Đokovića nije bilo vidljivih… »
Novak Đoković izašao pred navijače u Melburnu: "Emotivan sam, radovao sam se ovome"

Novak Đoković izašao pred navijače u Melburnu: "Emotivan sam, radovao sam se ovome"

Večernje novosti 13.01.2023
NOVAK Đoković protiv Nika Kirjosa igra prijateljski duel na "Rod Lejver areni", a konačno je izašao pred melburnsku publiku koja ga je dočekala ovacijama. FOTO: Printskrin/Jutjub/Australian open TV - Srećan sam. Hvala vam puno. Emotivan sam u ovom… »
Melburn podrhtavao: Đoković zaigrao užičko kolo, navijači ga pratili (video)

Melburn podrhtavao: Đoković zaigrao užičko kolo, navijači ga pratili (video)

Večernje novosti 13.01.2023
MEČ kao nijedan do sada viđen je u Melburnu. Novak Đoković i Nik Kirjos odigrali su duel za anale, a organizatori su se potrudili da Srbinu bude zabavno. Printskrin/Tviter/Australian open Sa ozvučenja u areni začulo se užičko kolo, na taktove… »
Đoković: Veoma sam srećan zbog povratka u Melburn

Đoković: Veoma sam srećan zbog povratka u Melburn

Dnevnik 13.01.2023
MELBURN: Srpski teniser Novak Đoković zahvalio je navijačima na srdačnoj dobrodošlici uoči revijalnog meča sa Australijancem Nikom Kirjosom na Rod Lejver areni u Melburnu. "Veoma sam srećan. Hvala vam mnogo na ovakvoj dobrodošlici. Emotivan sam… »
Novak izašao na teren, a publika nije prestajala da ga prekida! Zapretio Kirjosu, a navijači su burno reagovali!

Novak izašao na teren, a publika nije prestajala da ga prekida! Zapretio Kirjosu, a navijači su burno reagovali!

Mondo 13.01.2023
Svaka rečenica Novaka Đokovića prekinuta je burnim aplauzom, eto koliko ga se uželela publika u Melburnu! Svaka rečenica Novaka Đokovića prekinuta je burnim aplauzom, eto koliko ga se uželela publika u Melburnu! Izašao je Novak Đoković konačno… »
Novače, moram da ti se osvetim! Kirjos izašao na crtu najboljem ikada, pa priznao: Ne spavam od kad si me pobedio!

Novače, moram da ti se osvetim! Kirjos izašao na crtu najboljem ikada, pa priznao: Ne spavam od kad si me pobedio!

Mondo 13.01.2023
Nik Kirjos nije krio da ne može da preboli poraz u najvećem meču karijere i da zbog toga hoće osvetu! Nik Kirjos nije krio da ne može da preboli poraz u najvećem meču karijere i da zbog toga hoće osvetu! Nik Kirjos je promenio ploču i sada brani… »

Vesti dana »