Povezane vesti

Kampaco o svojim osećanjima: "Došao sam u Zvezdu da igram..."

Kampaco o svojim osećanjima: "Došao sam u Zvezdu da igram..."

Sportske.net 07.01.2023
U izjavi za "Sport klub" Fakundo Kampaco je istakao da jedva čeka da zaigra u Evroligi, ali da je tužan što se to, izvesno je, neće desiti do marta. "Osećam se tužno zato što samo želim da igram košarku. Došao sam u Zvezdu zato što želim da… »
Kampaco iskren: ‘Osećam se tužno – Došao sam u Zvezdu jer želim da igram!’

Kampaco iskren: ‘Osećam se tužno – Došao sam u Zvezdu jer želim da igram!’

Hot sport 07.01.2023
Definitivno je privukao mnogo pažnje! Povratak Fakunda Kampaca u Evropu, propraćen je od strane velikog broja navijača. Evroliga donela je odluku da Crvena zvezda neće moći da registruje igrače do kraja februara, što direktno utiče na Kampaca… »
Kampaco za SK: Nadam se da će nešto da se promeni

Kampaco za SK: Nadam se da će nešto da se promeni

Sport klub 07.01.2023
Podeli : Plejmejker Crvene zvezde Fakundo Kampaco nada se da će dobiti šansu da što pre pomogne saigračima i u Evroligi. Zvezdi je izrečena zabrana registrovanja novih igrača i trenera sve do 28. februara. „Osećam se tužno zato što samo želim… »
Došao sam u zvezdu da igram, tužan sam! Fakundo Kampaco je tu, a kao da nije: Neka me puste na teren

Došao sam u zvezdu da igram, tužan sam! Fakundo Kampaco je tu, a kao da nije: Neka me puste na teren

Mondo 07.01.2023
Argentinac veoma teško podnosi to što mu je Evroliga zabranila nastupe sve do marta. Argentinac veoma teško podnosi to što mu je Evroliga zabranila nastupe sve do marta Crvena zvezda pobedila je Valensiju u Španiji, ali taj meč kao da je prethodnih… »
Nedović je primer svim Srbima, nebitno za koga navijate

Nedović je primer svim Srbima, nebitno za koga navijate

Nova 07.01.2023
Nebitno je za koga navijate, ovaj momak je za primer Nemanja Nedović je sa Crvenom zvezdom savladao Valensiju u 17. Kolu Evrolige i to sa 77:75, ali pažnju javnosti nije zaokupio samo ponašanjem i igrom na terenu. Ubacio je Nedović 19 poena, uz Filipa… »
Kampaco se obratio Evroligi: Molim vas, pustite me da igram

Kampaco se obratio Evroligi: Molim vas, pustite me da igram

Euronews 07.01.2023
Košarkaški klub Crvena zvezda kažnjen je od strane Evrolige zabranom registrovanja novih igrača do marta. To se pre svega odnosi na Fakunda Kampaca, koji još nema pravo nastupa, a Zvezda ne odustaje od poništavanja odluke. Takva odluka je razbesnela… »
Kampaco: Umoran sam i tužan, pustite me da igram

Kampaco: Umoran sam i tužan, pustite me da igram

Dnevnik 07.01.2023
BEOGRAD: Košarkaš Crvene zvezde Argentinac Fakundo Kampaco zatražio je od čelnika Evrolige da mu dozvole da igra za srpskog i regionalnog šampiona. Kampaco je 19. decembra prošle godine potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom do juna 2024. godine. On je… »
Kampaco progovorio: Samo me pustite da igram, tužan sam

Kampaco progovorio: Samo me pustite da igram, tužan sam

Večernje novosti 07.01.2023
Košarkaš Crvene zvezde Fakundo Kampaco pored klupe za rezervne igrače ispratio je pobedu svojih saigrača u Valensiji. FOTO: M. Vukadinović Argentinac je u ekipu sa Malog Kalemegdana došao da kvalitet ekipe popne na još jedan veći stepenik, ali… »
Oglasio se fakundo kampaco: „Umoran sam i tužan zbog cele situacije!“

Oglasio se fakundo kampaco: „Umoran sam i tužan zbog cele situacije!“

Hot sport 07.01.2023
Argentincu nije svejedno. Košarkaši Crvene zvezde Meridian Bet savladali su sinoć u La Fonteti, ekipu Valensije, 77:75, u okviru 17. kola Evrolige. Crveno-beli su i na ovoj utakmici bili lišeni pomoći Fakunda Kampaca, za kojeg crveno-beli imaju… »
„Pustite me da igram“: Prvo oglašavanje Kampaca povodom odluke Evrolige

„Pustite me da igram“: Prvo oglašavanje Kampaca povodom odluke Evrolige

Danas 07.01.2023
Došao red i na Argentinca da se izjasni o zabrani registrovanja novih igrača, izrečene Crvenoj zvezdi. Fakundo Kampaco je bio sa ekipom u Valensiji, gde su crveno-beli večeras slavili pobedu u 17. kolu Evrolige (75:77), ali nije imao pravo da igra… »
(VIDEO) „Pobeda za Miloša i Stefana Stojanovića“: Nemanja Nedović trijumf u Valensiji posvetio ranjenim Srbima na Kosovu

(VIDEO) „Pobeda za Miloša i Stefana Stojanovića“: Nemanja Nedović trijumf u Valensiji posvetio ranjenim Srbima na Kosovu

Danas 06.01.2023
Košarkaš Crvene zvezde poslao podršku tinejdžeru i momku pogođenim iz pištolja nakon proslave Badnjeg dana. Tokom zagrevanja za večeras dobijeni susret 17. kola Evrolige u gostima (75:77), svi igrači crveno-belih nosili su majice s natpisom… »
Zvezda iskazala bunt ka evroligi: Košarkaši istrčali na teren u posebnim majicama (video)

Zvezda iskazala bunt ka evroligi: Košarkaši istrčali na teren u posebnim majicama (video)

Večernje novosti 06.01.2023
KOŠARKAŠI Crvene zvezde igrali su meč 17. kola Evrolige protiv Valensije, a na zagrevanje su izašli u posebnim majicama. Printskrin/Tviter/sport klub Majice sa kojima su igrači Zvezde istrčali na zagrevanje imale su poseban natpis "Free Facu"… »
Nedović poslao jaku poruku Srbima: "Pobedu posvećujem Stefanu i Milošu, upucali su ih loši ljudi"

Nedović poslao jaku poruku Srbima: "Pobedu posvećujem Stefanu i Milošu, upucali su ih loši ljudi"

Večernje novosti 06.01.2023
KOŠARKAŠI Crvene zvezde igraju protiv Valensije u 17. kolu Evrolige, a bek domaćina Nemanja Nedović imao je posebnu poruku. FOTO: N. Paraušić Nemanja Nedović imao je posebnu poruku na leđima. On je iskoristio priliku da na leđima ispiše i imena… »
Nemanja Nedović sve oduševio: Poslao poruku podrške ranjenim mladićima na Kosovu i Metohiji (foto)

Nemanja Nedović sve oduševio: Poslao poruku podrške ranjenim mladićima na Kosovu i Metohiji (foto)

Večernje novosti 06.01.2023
KOŠARKAŠI Crvene zvezde igraju protiv Valensije u 17. kolu Evrolige, a bek domaćina Nemanja Nedović imao je posebnu poruku. FOTO: ABA liga Prvo su igrači Zvezde na teren izašli sa naptisom "FreeFacu", čime je aludirano na zabranu registracije… »
(VIDEO) Saigrači traže „slobodu“ za Fakunda Kampaca: Košarkaši Crvene zvezde priključili se „ratu“ sa Evroligom

(VIDEO) Saigrači traže „slobodu“ za Fakunda Kampaca: Košarkaši Crvene zvezde priključili se „ratu“ sa Evroligom

Danas 06.01.2023
Crveno-beli zagrevanje za meč sa Valensijom odradili u majicama sa porukom upućenom čelnicima elitnog takmičenja. Kako prenosi Sportklub sa lica mesta, košarkaši Crvene zvezde javno su izrazili svoj stav o „slučaju Kampaco“ i(li) se samo… »

Vesti dana »