Povezane vesti

Predsednik Vučić: Srbiju smo spasli rata, rast plata i penzija najveći u Evropi, nezaposlenost na istorijskom minimumu

Predsednik Vučić: Srbiju smo spasli rata, rast plata i penzija najveći u Evropi, nezaposlenost na istorijskom minimumu

Kurir 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima iz "Palate Srbija". Na godišnjoj konferenciji sumirao je 2022. godinu i najavio šta Srbiju i njene građane očekuje u 2023. Predsednik Srbije je rekao da je rast plata i penzija u Srbiji u… »
Vučić: Podigli smo Srbiju sa kolena

Vučić: Podigli smo Srbiju sa kolena

Politika 04.01.2023
„Završili smo 2022. godinu tako da ne možemo da ne budemo nezadovljni, uspeli smo da sačuvamo finansijsku stabilnost, ekonomiju, da imamo rast 2,3 do 2,5 odsto, podigli plate i penzije najviše u Evropi, rekao je predsednik Srbije. Predsednik Srbije… »
Vučić: Sačuvali smo finansijsku stabilnost, ekonomiju i rast

Vučić: Sačuvali smo finansijsku stabilnost, ekonomiju i rast

Biznis.rs 04.01.2023
godišnja konferencija predsednika republike. Na godišnjoj konferenciji za novinare predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da smo „sačuvali finansijsku stabilnost, ekonomiju i rast“. Predsednik je poručio da ne možemo da ne budemo… »
Vučić: Spremni smo da razgovaramo o kompromisnim rešenjima, ne na poniženja

Vučić: Spremni smo da razgovaramo o kompromisnim rešenjima, ne na poniženja

Dnevnik 04.01.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je Srbija uvek spremna za razgovore o bezbroj kompromisnih rešenja, ali ne i poniženja Srbije i srpskog naroda na KiM. On je tako na godišnjoj konferenciji odgovorio na pitanje novinara koje… »
Savetnik Stejt departmenta dolazi u Beograd 11. ili 12. januara, najavio Vučić

Savetnik Stejt departmenta dolazi u Beograd 11. ili 12. januara, najavio Vučić

Slobodna Evropa 04.01.2023
Savetnik Stejt departmenta Derek Šole (Chollet) dolazi u Beograd 11. ili 12. januara, najavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Verujem u stvaranje boljih odnosa sa Sjedinjenim Državama, videćemo kako će to ići. Neće biti lak razgovor, ali… »
Godišnja konferencija Aleksandra Vučića: Ovo je moj poslednji mandat, sledeće godine neću biti ni predsednik SNS

Godišnja konferencija Aleksandra Vučića: Ovo je moj poslednji mandat, sledeće godine neću biti ni predsednik SNS

Nova 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je ovo njegov poslednji mandata, te da neće da menja Ustav. „Postoje ljudi koji znaju da je njihova zemlja važnija od lidera i političkih partija. Najkraće moguće ću pokušati da podnesem… »
Vučić: Strancima poručujem – u cirkusu nema pripitomljenih vukova, a ni Vučića

Vučić: Strancima poručujem – u cirkusu nema pripitomljenih vukova, a ni Vučića

RTS 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se na godišnjoj konferenciji. Veliko hvala građanima na razumevanju svega što se zbivalo u prethodnoj godini, poručio je Vučić i naveo da smo sačuvali finansijsku stabilnost, kao i da je postignut… »
Vučić predstavio rezultate iz prošle i planove za ovu godinu

Vučić predstavio rezultate iz prošle i planove za ovu godinu

Bloomberg Adria 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da je Srbija u toku 2022. godine uspela da sačuva finansijsku stabilnost i da ima rast između 2,3 i 2,5 odsto, istorijski nisku nezaposlenost i stabilan kurs dinara. "Imamo istorijski najnižu stopu… »
Vučić: Neću da menjam Ustav, ovo je moj poslednji mandat

Vučić: Neću da menjam Ustav, ovo je moj poslednji mandat

N1 Info 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće menjati Ustav Srbije kako bi mogao da bude predsednik više od dva mandata. On je rekao i da “u prvoj polovini sledeće godine” neće više biti predsednik političke partije. “Ovo je moj… »
Vučić: Moj poslednji predsednički mandat, odlazim sa čela SNS u narednih šest meseci

Vučić: Moj poslednji predsednički mandat, odlazim sa čela SNS u narednih šest meseci

Glas Amerike 04.01.2023
Beograd — Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je na godišnjoj konferenciji za medije da u prvoj polovini naredne godine više neće biti na čelu vladajuće Srpske napredne stranke, niti planira da menja Ustav Srbije kako bi mogao da dobije… »
Aleksandar Vučić: Plata od 2000 evra za 5000 pripadnika specijalnih jedinica

Aleksandar Vučić: Plata od 2000 evra za 5000 pripadnika specijalnih jedinica

Vreme 04.01.2023
Prvo predsednikovo obraćanje u 2023. Predsednik Srbije je govorio o kokoškama i vukovima, da će broj pripadnika specijalnih jedinica sa 1600 podići na 5000 sa platom od 2000 evra i da se, opet jednom, povlači sa čela SNS-a, ovog puta za jedno godinu… »
"Ova godina će biti mnogo teža": Vučić: Prosečna plata u martu 735 evra, recesija na Zapadu: Najavio i odlazak sa čela…

"Ova godina će biti mnogo teža": Vučić: Prosečna plata u martu 735 evra, recesija na Zapadu: Najavio i odlazak sa čela…

Blic 04.01.2023
Prošlu godinu smo završili tako da ne možemo da ne budemo zadovoljni, rekao je Vučić na godišnjoj konferenciji za medije koja se održava u Palati "Srbija". On je najpre svima čestitao Novu godinu i predstojeće praznike, i svima se zahvalio na… »
Vučić: Srbija zadržala finansijsku stabilnost; očuvanje radnih mesta prioritet

Vučić: Srbija zadržala finansijsku stabilnost; očuvanje radnih mesta prioritet

Insajder 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da građani Srbije mogu da budu zadovoljni prethodnom godinom jer je sačuvana finansijska stabilnost - ekonomija je imala rast između 2,3 i 2,5 odsto, a kurs dinara je "čvrst kao stena". "Uspeli… »
Vučić: Ovo je moj posljednji predsjednički mandat

Vučić: Ovo je moj posljednji predsjednički mandat

Al Jazeera 04.01.2023
Neću da mijenjam Ustav, a u prvoj polovini sljedeće godine neću biti ni predsjednik partije, poručio je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom obraćanja javnosti na godišnjoj konferenciji u Palati… »
Vučić na godišnjoj konferenciji za medije: Očekujem dobru godinu, prosečna plata u martu biće 735 evra

Vučić na godišnjoj konferenciji za medije: Očekujem dobru godinu, prosečna plata u martu biće 735 evra

Euronews 04.01.2023
Godinu 2022. smo završili tako da ne možemo da ne budemo zadovoljni, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić sumirajući na današnjoj godišnjoj konferenciji za medije godinu za nama. On je naveo da su svi parametri dobri i podsetio da je stopa… »
#kazeprecednik: Prenos Vučićevog obraćanja uživo i na Tviteru

#kazeprecednik: Prenos Vučićevog obraćanja uživo i na Tviteru

Nova 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je svoju godišnju konferenciju na kojoj je trebalo da sumira utiske iz prethodne godine, ali s obzirom na to da nam se obraća skoro svakog drugog dana, mogli smo i bez nje. Njegovo obraćanje pratio je i… »
Vučić: Sačuvana finansijska stabilnost u Srbiji, rast ekonomije, najniža nezaposlenost

Vučić: Sačuvana finansijska stabilnost u Srbiji, rast ekonomije, najniža nezaposlenost

Beta 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da gradjani Srbije mogu da budu zadovoljni prethodnom godinom jer je sačuvana finansijska stabilnost, ekonomija je imala rast između 2,3 i 2,5 odsto, a kurs dinara je "čvrst kao stena". "Uspeli… »
Vučić: BDP u 2022. godini porastao na 60,3 milijarde evra

Vučić: BDP u 2022. godini porastao na 60,3 milijarde evra

Vesti online 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je ukupni BDP sa 33,7 milijardi evra koliko je iznosio 2013. godine porastao na 60,3 milijarde evra u 2022. godini. Vučić je na godišnjoj konferenciji, obraćajući se građanima, istakao da se… »
VUČIĆ: Neću da menjam Ustav, ovo je moj poslednji mandat

VUČIĆ: Neću da menjam Ustav, ovo je moj poslednji mandat

Moj Novi Sad 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće menjati Ustav Srbije kako bi mogao da bude predsednik više od dva mandata. On je rekao i da “u prvoj polovini sledeće godine” neće više biti predsednik političke partije. – Ovo je moj… »
VIDEO Vučić: Ovo je moj poslednji mandat kao predsednik Srbije, neću da menjam Ustav

VIDEO Vučić: Ovo je moj poslednji mandat kao predsednik Srbije, neću da menjam Ustav

Radio 021 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da mu je ovo poslednji mandat kao predsenik države i da neće menjati Ustav kako bi mogao duže da bude na čelu države. "Ovo je moj poslednji mandat, neću da menjam Ustav, niti išta slično", rekao je on… »
Vučić: Neću da menjam Ustav, ovo je moj poslednji mandat

Vučić: Neću da menjam Ustav, ovo je moj poslednji mandat

Glas Zaječara 04.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće menjati Ustav Srbije kako bi mogao da bude predsednik više od dva mandata. On je rekao i da “u prvoj polovini sledeće godine” neće više biti predsednik političke partije. “Ovo je moj… »
Uskoro neću biti ni predsednik partije! Vučić: Ovo je moj poslednji mandat, neću da menjam Ustav

Uskoro neću biti ni predsednik partije! Vučić: Ovo je moj poslednji mandat, neću da menjam Ustav

Kurir 04.01.2023
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, tokom obraćanaj građanima iz "Palate Srbija" najavio je da je ovo njegov poslednji mandat. - Ja obavljam drugi predsednički mandat i nema razloga da obmanjujem narod, što nikad nisam ni radio. Ovo je moj… »

Vesti dana »