Povezane vesti

Kristijano Ronaldo promovisan u Rijadu kao novi igrač Al Nasre (video)

Kristijano Ronaldo promovisan u Rijadu kao novi igrač Al Nasre (video)

Dnevnik 03.01.2023
RIJAD: Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo promovisan je danas kao novi igrač Al Nasre na stadionu Mrsul park pred 25.000 gledalaca. Ronaldo se pojavio na konferenciji za medije u društvu trenera Rudija Garsije. "Veoma sam ponosan što sam ovde… »
Blam kristijana Ronalda na prvoj konferenciji: Ceo svet se smeje Portugalcu - on nema pojma gde je došao?! (video)

Blam kristijana Ronalda na prvoj konferenciji: Ceo svet se smeje Portugalcu - on nema pojma gde je došao?! (video)

Mondo 03.01.2023
Slavni fudbaler napravio veliku grešku tokom obraćanja medijima, što su na društvenim mrežama jedva dočekali njegovi kritičari. Slavni fudbaler napravio veliku grešku tokom obraćanja medijima, što su na društvenim mrežama jedva dočekali… »
Zna li Ronaldo gde je došao? Lapsus Portugalca na predstavljanju...

Zna li Ronaldo gde je došao? Lapsus Portugalca na predstavljanju...

Sportske.net 03.01.2023
Kristijano Ronaldo je novi fudbaler saudijskog Al Nasra, gde je danas i zvanično promovisan, u prisustvu velikog broja novinara, ali i čak 25.000 navijača. Podsetimo, doskorašnji fudbaler Mančester junajteda potpisao je dvoipogodišnji ugovor vredan… »
Ronaldo se žestoko izblamirao: Fudbaler Liverpula proziva Portugalca zbog velikog lapsusa!

Ronaldo se žestoko izblamirao: Fudbaler Liverpula proziva Portugalca zbog velikog lapsusa!

Hot sport 03.01.2023
Posle veličanstvenog dočeka je lupio glupost Jedan od najvećih fudbalera u istoriji Kristijano Ronaldo danas je promovisan kao novi igrač Al Nasra iz Saudijske Arabije. On je potpisao ugovor na dve godine težak 75.000.000 evra po sezone, a na… »
Bivši fudbaler Liverpula isprozivao Ronalda

Bivši fudbaler Liverpula isprozivao Ronalda

Sportske.net 03.01.2023
Kristijano Ronaldo danas je zvanično predstavljen kao novi fudbal Al Nasra i to na spektakularan način. Portugalac je nedavno potpisao dvoipogodišnji ugovor vredan 75 miliona evra po sezoni, a na stadionu Al Nasra dočekalo ga je 25.000 gledalaca… »
Al Nasr i zvanično predstavio Ronalda

Al Nasr i zvanično predstavio Ronalda

Radio 021 03.01.2023
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo zvanično je danas predstavljen kao novi igrač saudijskog Al Nasra. "Tako sam ponosan što sam doneo ovu veliku odluku u svom životu. U Evropi je moj posao završen. Osvojio sam sve i igrao za najvažnije evropske… »
VIDEO Ronaldova bruka o kojoj bruji svet: Pogrešio kontinent, sad mu se smeju

VIDEO Ronaldova bruka o kojoj bruji svet: Pogrešio kontinent, sad mu se smeju

Nova 03.01.2023
Zna li uopšte gde se nalazi i kako je moguće da mu se dogodi ovakva greška? Bruka Kristijana Ronalda na predstavljanju u Al Nasru dugo će se pamtiti, a na društvenim mrežama je Portugalac već postao predmet podsmeha. Ronaldo je dolaskom u Saudijsku… »
Kristijano se pojavio, a ova devojčica dobila uspomenu za ceo život: Ronaldo je video na tribini i odmah otrčao do nje!

Kristijano se pojavio, a ova devojčica dobila uspomenu za ceo život: Ronaldo je video na tribini i odmah otrčao do nje!

Mondo 03.01.2023
Fantastična scena nakon promocije Kristijana Ronalda u Al-Nasru iz Saudijske Arabije. Fantastična scena nakon promocije Kristijana Ronalda u Al-Nasru iz Saudijske Arabije. Kristijano Ronaldo je stigao, potpisao najveći ugovor u fudbalskoj istoriji i… »
Ronaldo predstavljen u Al Nassru: Ovo nije kraj moje karijere

Ronaldo predstavljen u Al Nassru: Ovo nije kraj moje karijere

Al Jazeera 03.01.2023
Cristiano Ronaldo je za Al Nassr potpisao ugovor do juna 2025. godine, a nagađa se kako će zarađivati 200 miliona eura po sezoni. Portugalski fudbaler Cristiano Ronaldo službeno je predstavljen u Rijadu, nakon što je potpisao ugovor za saudijski Al… »
Al Nasr zvanično predstavio Kristijana Ronalda

Al Nasr zvanično predstavio Kristijana Ronalda

Radio sto plus 03.01.2023
“Tako sam ponosan što sam doneo ovu veliku odluku u svom životu. U Evropi je moj posao završen. Osvojio sam sve i igrao za najvažnije evropske klubove. Ovo je novi izazov”, rekao je Ronaldo na konferenciji za novinare. Proslavljeni portugalski… »
"Završio sam sa Evropom": Ronaldo spektakularno predstavljen u Al Nasru, evo šta je rekao o zaradi u Arabiji

"Završio sam sa Evropom": Ronaldo spektakularno predstavljen u Al Nasru, evo šta je rekao o zaradi u Arabiji

Večernje novosti 03.01.2023
KRISTIJANO Ronaldo predstavljen je na stadionu "Mrsul Park" u Rijadu. Slavni portugalac i zvanično je zadužio dres Al-Nasra, prvoligaša iz Saudijske Arabije. Tanjug/AP Slavni Portugalac potpisao je ugovor na dve i po godine, a plata koju će primati je… »
Al Nasr zvanično predstavio Kristijana Ronalda

Al Nasr zvanično predstavio Kristijana Ronalda

Beta 03.01.2023
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo zvanično je danas predstavljen kao novi igrač saudijskog Al Nasra. "Tako sam ponosan što sam doneo ovu veliku odluku u svom životu. U Evropi je moj posao završen. Osvojio sam sve i igrao za najvažnije evropske… »
Ronaldo će doček pamtiti ceo život: Navijači ispunili tribine do poslednjeg mesta! (video)

Ronaldo će doček pamtiti ceo život: Navijači ispunili tribine do poslednjeg mesta! (video)

Hot sport 03.01.2023
Svi čekaju izlazak Portugalca na teren! Glavna tema u fudbalskom svetu početkom 2023. godine jeste nestvaran transfer Kristijana Ronalda u redove Al Nasra iz Saudijske Arabije. Konferencija za medije povodom dolaska Portugalca je upravo održana, a… »
Ronaldo predstavljen u Al Nasru: U Evropi sam osvojio sve!

Ronaldo predstavljen u Al Nasru: U Evropi sam osvojio sve!

Sport klub 03.01.2023
Podeli : Kristijano Ronaldo predstavljen je kao novi igrač Al Nasra sa kojim je pre nekoliko dana potisao izuzetno finansijski unosan ugovor. „Ja sam jedinstven igrač. U Evropi sam oborio sve rekorde, želim da oborim i neke rekorde ovde. I ugovor… »
Ronaldo: ‘Moj posao u Evropi je završen! Tamo sam osvojio sve, a ovde tek želim da obaram rekorde!’ (video)

Ronaldo: ‘Moj posao u Evropi je završen! Tamo sam osvojio sve, a ovde tek želim da obaram rekorde!’ (video)

Hot sport 03.01.2023
Kristijano predstavljen u novom klubu! Glavna tema u sportskom svetu krajem prethodne i početkom 2023. godine jeste nestvaran transfer Kristijana Ronalda u redove Al Nasra iz Saudijske Arabije. Portugalac će za dve sezone inkasirati neverovatnih 400… »
Veličanstven doček u rijadu: Saudijska Arabija slavi Kristijana Ronalda! (video)

Veličanstven doček u rijadu: Saudijska Arabija slavi Kristijana Ronalda! (video)

Hot sport 03.01.2023
Magične scene na velelepnom stadionu! Iako je jasno da su svi stanovnici Rijada želeli ulaznicu za spektakl, kapacitet stadiona je broj sveo na 30 hiljada navijača koji su neprestano skandirali: ‘Ronaldo, Ronaldo’. 🔊 pic.twitter.com/iozAaVf2fH… »
Ronaldo je završio sa Evropom - "tamo sam osvojio sve": Kristijano odbio bezbroj ponuda, pa otkrio zašto Al-Nasr!

Ronaldo je završio sa Evropom - "tamo sam osvojio sve": Kristijano odbio bezbroj ponuda, pa otkrio zašto Al-Nasr!

Mondo 03.01.2023
Slavni portugalski fudbaler više se neće vraćati u Evropu, osvojio je sve što je trebalo! Slavni portugalski fudbaler više se neće vraćati u Evropu, osvojio je sve što je trebalo! Kristijano Ronaldo je odlučio - budućnost je u Saudijskoj… »

Vesti dana »