Povezane vesti

Predsednik Vučić: Nikola je čist kao suza! Srpski narod je odlučan da više ne dozvoli teror! Čeka nas teško vreme ali…

Predsednik Vučić: Nikola je čist kao suza! Srpski narod je odlučan da više ne dozvoli teror! Čeka nas teško vreme ali…

Kurir 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa Nikolom Nedeljkovićem koji je pušten na slobodu nakon šest meseci provedenih u zatvoru u Prištini. - Sve je dobro završeno i to je najbitnije - rekao je predsednik i zahvalio se Nikoli i… »
Greh Nedeljkovića je majica sa porukom „Nema predaje”

Greh Nedeljkovića je majica sa porukom „Nema predaje”

Politika 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u Beogradu Nikolu Nedeljkovića koji je pušten na slobodu nakon šest meseci provedenih u zatvoru u Prištini. Vučić se sastao sa Nedeljkovićem u Predsedništvu Srbije. Na prijem kod Vučića… »
Vučić: Neće uspeti da nas slome

Vučić: Neće uspeti da nas slome

Politika 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da u prvoj polovini januara dođu međunarodni predstavnici, kako je rekao, „velikani i velikaši iz sveta” da mu „održe vakelu” kako mora da se postigne sporazum koji se njima… »
Međunarodni predstavnici stižu u Beograd zbog sporazuma sa Kosovom

Međunarodni predstavnici stižu u Beograd zbog sporazuma sa Kosovom

Slobodna Evropa 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da očekuje da u prvoj polovini januara u Beograd dođu međunarodni predstavnici koji će insistirati na potrebi da Srbija i Kosovo postignu sporazum o normalizaciji odnosa. "Očekujem da mi dođu velikani… »
Predsednik Vučić primio Nikolu Nedeljkovića i ponudio mu posao: "Zatvorili su ga jer je vikao Srbija"

Predsednik Vučić primio Nikolu Nedeljkovića i ponudio mu posao: "Zatvorili su ga jer je vikao Srbija"

Telegraf 30.12.2022
Nedeljković je primljen u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika na Andrićevom vencu. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas je primio Nikolu Nedeljkovića, Srbina koji je pušten na slobodu nakon šest meseci provedenih u zatvoru u… »
Aleksandar Vučić se obratio građanima: Idem na Hilandar. Čeka nas teško vreme na KiM, ali borićemo se

Aleksandar Vučić se obratio građanima: Idem na Hilandar. Čeka nas teško vreme na KiM, ali borićemo se

Telegraf 30.12.2022
Predsednik se obratio nakon što je primio Nikolu Nedeljkovića. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas je primio Nikolu Nedeljkovića, Srbina koji je pušten na slobodu nakon šest meseci provedenih u zatvoru u Prištini i nakon toga se… »
Kurti: Nije bilo tajnog dogovora sa Srbijom, nisam dao garancije za ZSO

Kurti: Nije bilo tajnog dogovora sa Srbijom, nisam dao garancije za ZSO

N1 Info 30.12.2022
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je da sa Srbijom nije bilo tajnog dogovora za uklanjanje barikada na severu i da je jedina garancija koju su dali međunarodnim predstavnicima bila da ne postoje spiskovi za hapšenje. U intervjuu za prištinsku… »
Kurti: Nije bilo tajnog dogovora sa Beogradom o uklanjanju barikada

Kurti: Nije bilo tajnog dogovora sa Beogradom o uklanjanju barikada

Sputnik 30.12.2022
Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti izjavio je da nije postojao tajni dogovor sa Beogradom o uklanjanju barikada na severu Kosova i Metohije. Kurti je rekao da je jedina garancija koju je Priština dala predstavnicima međunarodne… »
Kurti: Nije bilo tajnog dogovora sa Srbijom za uklanjanje barikada na severu

Kurti: Nije bilo tajnog dogovora sa Srbijom za uklanjanje barikada na severu

Radio sto plus 30.12.2022
U intervjuu za prištinsku agenciju Kosovapress.com, Kurti je odbacio navode da je dao garancije za formiranje Zajednice opština sa srpskom većinom (ZSO). Kosovski premijer je rekao da je zbog eskalacije situacije na severu bilo sastanaka samo sa… »
Kurti: Nije bilo tajnog dogovora sa Srbijom za uklanjanje barikada na severu

Kurti: Nije bilo tajnog dogovora sa Srbijom za uklanjanje barikada na severu

Insajder 30.12.2022
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je danas da sa Srbijom nije bilo tajnog dogovora za uklanjanje barikada na severu i da je jedina garancija koju su dali medjunarodnim predstavnicima bila da ne postoje spiskovi za hapšenje. U intervjuu za prištinsku… »
Velikaši i lokatori: Pale tenzije na Kosovu, ali ne i predsednikov pik na N1

Velikaši i lokatori: Pale tenzije na Kosovu, ali ne i predsednikov pik na N1

N1 Info 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je pre nastavka dijaloga sa Prištinom neophodno da međunarodna zajednica ispuni one garancije koje je već dala za bezbednost Srba na severu Kosova. Vučić je na konferenciji za novinare u… »
Čitajte u “Vestima”: Zauvek uz narod

Čitajte u “Vestima”: Zauvek uz narod

Vesti online 30.12.2022
Aleksandar Vučić primio je u Predsedništvu u Beogradu Nikolu Nedeljkovića, iz Sremčice, koji je pušten na slobodu nakon šest meseci provedenih u prištinskom pritvoru. Opširnije čitajte u vikend izdanju “Vesti”. Da podsetimo, 20-godišnji… »
Vučić: Pre nastavka dijaloga sa Prištinom neophodno da međunarodna zajednica ispuni sve date garancije

Vučić: Pre nastavka dijaloga sa Prištinom neophodno da međunarodna zajednica ispuni sve date garancije

Insajder 30.12.2022
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, rekao je danas da je pre nastavka dijaloga sa Prištinom neophodno da međunarodna zajednica ispuni one garancije koje je već dala a zbog kojih su usklonjene barikade sa severa Kosova. Kako je istakao u datim… »
Predsednik Srbije nazvao novinare N1 „lokatorima“

Predsednik Srbije nazvao novinare N1 „lokatorima“

N1 Info 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na konferenciji za novinare u Predsedništvu rekao da su novinari N1 tokom poslednje krize na severu Kosova otkrivali položaje bezbednosnih snaga Srbije, nazvavši ih „medijskim lokatorima“, čime je direktno… »
Vučić: U januaru mi dolaze velikaši, srećan sam ako novinar N1 ima zato mučninu kao i ja

Vučić: U januaru mi dolaze velikaši, srećan sam ako novinar N1 ima zato mučninu kao i ja

Danas 30.12.2022
Očekujem da mi u prvoj polovini januara dođu ovi velikani i velikaši iz sveta da mi održe vakelu kako moramo da postignemo taj sporazum koji se njima sviđa, koji izaziva osmeh i podsmeh na licu novinara N1, ali kod mene izaziva mučninu, rekao je… »
Novo pomračenje Vučića: Nazvao Novu i N1 „lokatorima“, retorika podseća na devedesete i napade na Ćuruviju

Novo pomračenje Vučića: Nazvao Novu i N1 „lokatorima“, retorika podseća na devedesete i napade na Ćuruviju

Nova 30.12.2022
Predsednik Srbije ni danas se nije suzdržao od uobičajenog targetiranja novinara i medija koji nisu pod njegovom kontrolom. Tokom obraćanja javnosti, Vučić je najpre naveo da novinaru N1 francusko-nemački sporazum „izaziva osmeh i podsmeh“, dok… »
Vučić: Izbegli smo katastrofu sa NATO

Vučić: Izbegli smo katastrofu sa NATO

Nova 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti nakon sastanka sa Nikolom Nedeljkovićem, mladićem koji je pre dva dana pušten iz zatvora u Prištini. Vučić je rekao da je slučaj Nikole Nedeljkovića primer „s kim imamo posla“… »
"Dolaze oni velikani iz sveta, da mi održe vakelu": Vučić o Kosovu: Dočekaću ih, a onda će to mučenje da se nastavi sa…

"Dolaze oni velikani iz sveta, da mi održe vakelu": Vučić o Kosovu: Dočekaću ih, a onda će to mučenje da se nastavi sa…

Blic 30.12.2022
Za mene je pre svega važno da se ispune stvari iz garancija koje su date, i da se razume da su se pravili naivni kada su podizane četiri baze na severu Kosova i Metohije, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je tako odgovorio na pitanje o… »
Vučić: Licemerni su i oni koji bi tobože da ratuju za Kosovo, i oni koji bi sve da predaju na tacni

Vučić: Licemerni su i oni koji bi tobože da ratuju za Kosovo, i oni koji bi sve da predaju na tacni

Novi magazin 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nema problem sa ljudima koji misle da je Kosovo nezavisno, navodeći da je "to njihova stvar", a da on misli "da imamo Ustav zemlje koji je obavezan da poštuje sve dok se ne promeni". Vučić je na… »
Predsednik Srbije: Situacija na KiM i dalje teška

Predsednik Srbije: Situacija na KiM i dalje teška

Danas 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je jutros razgovarao s predstavnicima Evropske unije i zamolio ih da povedu računa, jer je situacija na Kosovu i Metohiji mnogo opasnija i teža nego što se misli. Plašim se neodgovornosti… »
Vučić: Dok postoji Ustav, za mene je Kosovo deo Srbije

Vučić: Dok postoji Ustav, za mene je Kosovo deo Srbije

Dnevnik 30.12.2022
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nema problem sa tim da mnogi misle da je Kosovo nezavisno, ali da on tako ne misli. On je na pitanje novinara da prokomentariše izjave pojedinaca da on daje lažnu nadu govoreći da je… »
Vučić mladiću uhapšenom na Gazimestanu ponudio da bira posao u Vladi

Vučić mladiću uhapšenom na Gazimestanu ponudio da bira posao u Vladi

N1 Info 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je mladiću koji je pre dva dana pušten iz zatvora u Prištini, da bira da li hoće da radi u Ministarstvu informisanja i telekomunikacija ili u Kancelariji za Kosovo i Metohiju. Vučić je čestitao Nikoli… »
Vučić: U januaru dolaze velikaši da mi kažu da moramo da postignemo sporazum

Vučić: U januaru dolaze velikaši da mi kažu da moramo da postignemo sporazum

N1 Info 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je pre nastavka dijaloga sa Prištinom neophodno da međunarodna zajednica ispuni one garancije koje je već dala i da se ponaša u skladu sa onim što je obećano. „Molim ih da se ponašaju u skladu sa… »
Vučić mladiću uhapšenom na Gazimestanu ponudio da bira posao u Vladi

Vučić mladiću uhapšenom na Gazimestanu ponudio da bira posao u Vladi

Novi magazin 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je mladiću koji je pre dva dana pušten iz zatvora u Prištini, da bira da li hoće da radi u Ministarstvu informisanja i telekomunikacija ili u Kancelariji za Kosovo i Metohiju. Vučić je čestitao Nikoli… »
Uhapšenom mladiću na Gazimestanu Vučić dao da bira posao u Vladi, evo šta je prihvatio

Uhapšenom mladiću na Gazimestanu Vučić dao da bira posao u Vladi, evo šta je prihvatio

Radio 021 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa studentom Nikolom Nedeljkovićem, koji je na Kosovu bio pritvoren šest meseci zbog navodnog izazivanja etničke mržnje i netrpeljivosti. Ponudio mi je da bira da li hoće da radi u Ministarstvu… »
Vučić: U izjavama EU, SAD i KFOR ne postoji ništa loše za Srbe

Vučić: U izjavama EU, SAD i KFOR ne postoji ništa loše za Srbe

Novi magazin 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da u zajedničkoj izjavi EU i SAD, kao i u izjavi KFOR, odnosno NATO, posle kojih su Srbi sa severa Kosova uklonili barikade, ne postoji ništa loše za Srbe. Vučić je posle sastanka sa studentom… »
Vučić: Jedini greh Nikole Nedeljkovića je što je vikao „Srbija“ i nosio majicu „Nema predaje“ /video/

Vučić: Jedini greh Nikole Nedeljkovića je što je vikao „Srbija“ i nosio majicu „Nema predaje“ /video/

Sputnik 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u Beogradu Nikolu Nedeljkovića, koji je pušten na slobodu nakon šest meseci provedenih u zatvoru u Prištini, zahvalio mu na odnosu koji je imao prema državi i svom narodu i ponudio posao… »
Vučić mladiću uhapšenom na Gazimestanu ponudio da bira posao u Vladi

Vučić mladiću uhapšenom na Gazimestanu ponudio da bira posao u Vladi

Nova 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je mladiću koji je pre dva dana pušten iz zatvora u Prištini, da bira da li hoće da radi u Ministarstvu informisanja i telekomunikacija ili u Kancelariji za Kosovo i Metohiju. Vučić je čestitao Nikoli… »
Vučić: Pre nastavka dijaloga mora da bude ispunjeno ono što je garantovano

Vučić: Pre nastavka dijaloga mora da bude ispunjeno ono što je garantovano

Beta 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je pre nastavka dijaloga sa Prištinom neophodno da medjunarodna zajednica ispuni one garancije koje je već dala i da se ponaša u skladu sa onim što je obećano. "Molim ih da se ponašaju u… »
Predsednik Srbije ponudio radno mestu oslobođenom Nikoli Nedeljkoviću

Predsednik Srbije ponudio radno mestu oslobođenom Nikoli Nedeljkoviću

Danas 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa Nikolom Nedeljkovićem, koji je proveo šest meseci u kosovskom zatvoru i ponudio mu dva radna mesta, u Kancelariji za Kosovo i Metohiju ili u Ministarstvu informisanja i telekomunikacija… »
Nedeljković sa Vučićem: Ne mrzim nikog, samo volim svoju zemlju

Nedeljković sa Vučićem: Ne mrzim nikog, samo volim svoju zemlju

RTS 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Beogradu sa Nikolom Nedeljkovićem, koji je pušten na slobodu nakon šest meseci provedenih u zatvoru u Prištini. Nikola Nedeljković je zahvalio državi, predsedniku Vučiću i Kancelariji za KiM koji… »
Vučić se sastao sa mladićem koji je uhapšen na Gazimestanu, Nedeljković: "Želeo bih da pomognem srpskom narodu na KiM"

Vučić se sastao sa mladićem koji je uhapšen na Gazimestanu, Nedeljković: "Želeo bih da pomognem srpskom narodu na KiM"

Euronews 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u Beogradu Nikolu Nedeljkovića koji je pušten na slobodu nakon šest meseci provedenih u zatvoru u Prištini. Vučić se sastao sa Nedeljkovićem u Predsedništvu Srbije. Na prijem kod Vučića… »
"Hoćeš u kancelariju ili: Ministarstvo?" Vučić sa mladićem koji uhapšen na Gazimestanu, ponudio mu i posao (video)

"Hoćeš u kancelariju ili: Ministarstvo?" Vučić sa mladićem koji uhapšen na Gazimestanu, ponudio mu i posao (video)

Blic 30.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa mladićem Nikolom Nedeljkovićem (20) iz Beograda, koji je pre dva dana pušten iz zatvora u Prištini, gde je proveo šest meseci. - Pre svega hvala Nikola, i vama Slobodanka i Dragomire što ste danas sa… »

Vesti dana »