Povezane vesti

Đilas: Iskreno mi je žao što je Bulatović napustio SSP

Đilas: Iskreno mi je žao što je Bulatović napustio SSP

N1 Info 22.12.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas je rekao da mu je iskreno žao što je dosadašnji potpredsednik te stranke Dejan Bulatović odlučio da je napusti. U izjavi za Novu.rs, lider SSP kaže da mu je „iskreno žao“ što je Bulatović… »
Potpredsednik: SSP-a podneo ostavku Dejan Bulatović napustio stranku, otkrio i u kakvom je odnosu sa Draganom Đilasom

Potpredsednik: SSP-a podneo ostavku Dejan Bulatović napustio stranku, otkrio i u kakvom je odnosu sa Draganom Đilasom

Blic 22.12.2022
Narodni poslanik Dejan Bulatović izjavio je da je podneo podneo neopozive ostavke na sve funkcije u Stranci slobode i pravde i da je napustio tu partiju. Reakao je i da je to najteža politička odluka koju je doneo u životu. - Ima razloga za ovu… »
Tepić: Dejanu Bulatoviću želimo sve najbolje

Tepić: Dejanu Bulatoviću želimo sve najbolje

Danas 22.12.2022
„Žao nam je što je Bulatović doneo takvu odluku i svakako mu želimo sve najbolje“, kratko je za Danas prokomentarisala Marinika Tepić, šefica poslaničkog kluba Ujedinjeni, odluku poslanika Dejana Bulatovića da napusti ovaj poslanički klub i… »
Bulatović: Ostavka neopoziva, u utorak ću objaviti razloge odlaska iz SSP

Bulatović: Ostavka neopoziva, u utorak ću objaviti razloge odlaska iz SSP

Novi magazin 22.12.2022
Dosadašnji potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dejan Bulatović saopštio je danas da je podneo neopozivu ostavku na sve funkcije u toj stranci i da istupa iz članstva SSP. Na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije, Bulatović je rekao da… »
Bulatović nakon izlaska iz SSP: Ništa loše neću reći o Đilasu, do utorka odluka da li ću se priključiti drugom…

Bulatović nakon izlaska iz SSP: Ništa loše neću reći o Đilasu, do utorka odluka da li ću se priključiti drugom…

Nova 22.12.2022
"Ništa nisam zaboravio šta je za mene učinio Dragan Đilas, o njemu neću nikad ništa loše reći, nisam zaboravio ni lepe zajedničke trenutke u stranci, ni kad mi je pomogao kada je kuća izgorela", rekao je poslanik Dejan Bulatović na konferenciji… »
Dejan Bulatović istupio iz SSP

Dejan Bulatović istupio iz SSP

Nova 22.12.2022
Dosadašnji potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dejan Bulatović saopštio je danas da je podneo neopozivu ostavku na sve funkcije u toj stranci i da istupa iz članstva SSP. Bulatović je u pisanoj izjavi naveo da će o razlozima za tu odluku… »
Đilas o Bulatovićevom napuštanju SSP: Iskreno mi je žao

Đilas o Bulatovićevom napuštanju SSP: Iskreno mi je žao

Danas 22.12.2022
Zaista nemam šta da kažem osim da mi je iskreno žao, kratko je odgovorio Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde, na upit Danasa da komentariše istupanje Dejana Bulatovića iz SSP. Dejan Bulatović je ranije saopštio na konferenciji za novinare… »
Bulatović o razlozima izlaska iz SSP: O Đilasu ništa loše neću reći

Bulatović o razlozima izlaska iz SSP: O Đilasu ništa loše neću reći

Danas 22.12.2022
Ništa nisam zaboravio šta je za mene učinio Dragan Đilas, o njemu neću nikad ništa loše reći, nisam zaboravio ni lepe zajedničke trenutke u stranci, ni kad mi je pomogao kada je kuća izgorela, rekao je poslanik Dejan Bulatović na konferenciji… »
Dejan Bulatović istupio iz Stranke slobode i pravde

Dejan Bulatović istupio iz Stranke slobode i pravde

Euronews 22.12.2022
Dosadašnji potpredsednik Stranke slobode i pravde Dejan Bulatović potvrdio je za Tanjug da je podneo ostavku na sve funkcije u toj stranci i istupio iz članstva SSP. On je takođe rekao da je napustio i poslanički klub "Ujedinjeni" i da će od sada… »
Bulatović za Kurir o razlozima napuštanja SSP: Tinjalo je mesec dana, jutros sam morao ovako da odlučim! Evo šta kaže o…

Bulatović za Kurir o razlozima napuštanja SSP: Tinjalo je mesec dana, jutros sam morao ovako da odlučim! Evo šta kaže o…

Kurir 22.12.2022
Poslanik Dejan Bulatović jutros je obavestio javnost da je podneo neopozive ostavke na sve funkcije u Stranci slobode i pravde i da je napustio tu partiju. On je objasnio da od jutros nije više potpredsednik Stranke slobode i pravde, niti član užeg… »
Bulatović podneo ostavku na sve funkcije u Stranci slobode i pravde: Đilas mi ostaje prijatelj

Bulatović podneo ostavku na sve funkcije u Stranci slobode i pravde: Đilas mi ostaje prijatelj

Insajder 22.12.2022
Narodni poslanik i dosadašnji potpredsednik Stranke slobode i pravde, Dejan Bulatović, izjavio je danas da je podneo neopozive ostavke na sve funkcije u stranci i da je napustio tu partiju. On je na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije rekao da… »
Bulatović o napuštanju SSP: Najteža politička odluka u životu

Bulatović o napuštanju SSP: Najteža politička odluka u životu

N1 Info 22.12.2022
Narodni poslanik Dejan Bulatović, koji je podneo ostavku na sve funkcije u Stranci slobode i pravde, čiji je bio potpredsednik, je rekao da je ta njegova odluka konačna. Istakao je da je to najteža politička odluka koju je doneo u životu. „Ima… »
Dejan Bulatović podneo ostavku na sve funkcije u SSP i napustio stranku

Dejan Bulatović podneo ostavku na sve funkcije u SSP i napustio stranku

Glas Šumadije 22.12.2022
Narodni poslanik Dejan Bulatović izjavio je da je podneo podneo neopozive ostavke na sve funkcije u Stranci slobode i pravde i da je napustio tu partiju. U saopštenju koje je medijima uputio Bulatović se navodi da je podneo ostavke na mesta… »
Đilasa napustio jedan od najbližih saradnika! Dejan Bulatović istupio iz SSP, podneo neopozivu ostavku na sve funkcije!

Đilasa napustio jedan od najbližih saradnika! Dejan Bulatović istupio iz SSP, podneo neopozivu ostavku na sve funkcije!

Kurir 22.12.2022
Narodni poslanik Dejan Bulatović obavestio je javnost da je podneo neopozive ostavke na sve funkcije u Stranci slobode i pravde i da je napustio tu partiju. - Koristim ovu priliku da vas obavestim o tome da sam podneo neopozive ostavke na sve stranačke… »
Saznajemo: Ovako izgleda ostavka na sve funkcije u Stranci slobode i pravde koju je podneo Dejan Bulatović

Saznajemo: Ovako izgleda ostavka na sve funkcije u Stranci slobode i pravde koju je podneo Dejan Bulatović

Telegraf 22.12.2022
Bulatović je najavio da će o detaljima govoriti na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije. Dosadašnji potpredsednik Stranke slobode i pravde Dejan Bulatović podneo je ostavku na sve funkcije u toj stranci i istupio iz članstva SSP. On je… »
Dejan Bulatović podneo ostavku na sve funkcije u SSP i napustio stranku

Dejan Bulatović podneo ostavku na sve funkcije u SSP i napustio stranku

N1 Info 22.12.2022
Narodni poslanik Dejan Bulatović izjavio je da je podneo podneo neopozive ostavke na sve funkcije u Stranci slobode i pravde i da je napustio tu partiju. U saopštenju koje je medijima uputio Bulatović se navodi da je podneo ostavke na mesta… »
Dejan Bulatović podneo ostavke na sve funkcije u SSP i napustio je

Dejan Bulatović podneo ostavke na sve funkcije u SSP i napustio je

Danas 22.12.2022
Narodni poslanik Dejan Bulatović izjavio je danas da je podneo podneo neopozive ostavke na sve funkcije u Stranci slobode i pravde (SSP) i da je napustio tu partiju. U saopštenju koje je medijima uputio Bulatović navodi se da je podneo ostavke na mesta… »
Dejan Bulatović podneo ostavku na stranačke funkcije i istupio iz SSP

Dejan Bulatović podneo ostavku na stranačke funkcije i istupio iz SSP

Radio sto plus 22.12.2022
Bulatović je u pisanoj izjavi naveo da će o razlozima za tu odluku uskoro obavestiti javnost na konferenciji za novinare. “Podneo sam neopozive ostavke na funkcije potpredsednika SSP i člana užeg Predsedništva koje sam do danas obavljao i to u dva… »

Vesti dana »