Povezane vesti

Obraćanje rogozina posle pokušaja ubistva: Ranjen sam u leđa. Preživeću. Geler mi se zario na centimetar od pršljena…

Obraćanje rogozina posle pokušaja ubistva: Ranjen sam u leđa. Preživeću. Geler mi se zario na centimetar od pršljena…

Kurir 22.12.2022
Bivši direktor Roskosmosa i potpredsednik ruske vlade Dimitri Rogozin teško je ranjen u sredu uveče u Donjecku kada je izvršen napad na restoran "Šeš-Beš" u kome je on zajedno sa liderima Donbasa proslavljao svoj 59. rođendan. "Ranjen sam u leđa… »
Bahatost i slavlje na 15 km Od linije fronta umalo odvelo Rogozina u smrt! Granate ispaljene iz francuske haubice! Nije…

Bahatost i slavlje na 15 km Od linije fronta umalo odvelo Rogozina u smrt! Granate ispaljene iz francuske haubice! Nije…

Kurir 22.12.2022
Igor Damjanović, ratni reporter crnogorskog portala In4S, oglasio se na svom telegram kanalu povodom napada artiljerijskim granatama na resoran "Šeš Beš" u Donjecku, gde je bivši direktor Roskosmosa slavio rođendan. Damjanović je iznao nekoliko… »
Ukrajinska "čestitka" za rođendan rogozinu: Artiljerijski vođeni projektil doleteo u pravo u restoran! Ukrajinci ga…

Ukrajinska "čestitka" za rođendan rogozinu: Artiljerijski vođeni projektil doleteo u pravo u restoran! Ukrajinci ga…

Kurir 22.12.2022
Bivši direktor Roskosmosa Dimitrij Rogozin za dlaku je izbegao smrt, ni manje ni više nego za svoj 59. rođendan, kada je artiljerijski vođeni projektil preciznog dejstva pogodio restoran "Šeš- beš" u centru Donjecka. Smrt je za dlaku izbegao i… »
Geler iz kičme Rogozina neće biti uklonjen Saradnik: Bilo je nekoliko preciznih pogodaka! Neko je dojavio gde se nalazimo

Geler iz kičme Rogozina neće biti uklonjen Saradnik: Bilo je nekoliko preciznih pogodaka! Neko je dojavio gde se nalazimo

Kurir 22.12.2022
Doktori u Donjeckoj Narodnoj Republici ne vide način da uklone fragment granate koji je pogodio Dmitrija Rogozina u leđa tokom granatiranja Donjecka, rekao je pomoćnik bivšeg šefa Roskosmosa. "Lekari iz DNR pružaju neophodnu pomoć Dmitriju Rogozinu… »
Dmitrij Rogozin ranjen u granatiranju Donjecka

Dmitrij Rogozin ranjen u granatiranju Donjecka

Radio 021 22.12.2022
Dmitrij Rogozin, bivši šef ruske svemirske agencije Roskosmos, povređen je u ukrajinskom granatiranju Donjecka, prenose ruske novinske agencije. "Granatiran je hotel u predgrađu Donjecka u kojem je bila grupa vojnih savetnika predvođena Dmitrijem… »
Vraćam se na liniju fronta! Rogozin: Poginuo je moj saborac i pomoćnik Mihail Bridasov

Vraćam se na liniju fronta! Rogozin: Poginuo je moj saborac i pomoćnik Mihail Bridasov

Kurir 22.12.2022
Bivši šef Roskosmosa, Dmitrij Rogozin, koji predvodi tim vojnih savetnika Carski vukovi, a ranjen je u granatiranju Donjecka, objavio je danas da je njegov pomoćnik Mihail Bridasov poginuo u tom granatiranju. - Poginuo je moj saborac i pomoćnik Mihail… »
Bivši zamjenik ruskog premijera ranjen u ukrajinskom udaru na Donjeck

Bivši zamjenik ruskog premijera ranjen u ukrajinskom udaru na Donjeck

Slobodna Evropa 22.12.2022
Dmitrij Rogozin, bivši potpredsjednik ruske vlade i nekadašnji šef državne svemirske agencije Roskosmos, ranjen je u ukrajinskom udaru na Donjeck, uporište proruskih separatista na istoku Ukrajine i treba da bude operisan. Rogozin je o tome pisao na… »
Bio glavni za svemir, ali više voli nuklearno oružje! Ranjeni Putinov saveznik pretio Crnoj Gori, pominjao i Srbe!

Bio glavni za svemir, ali više voli nuklearno oružje! Ranjeni Putinov saveznik pretio Crnoj Gori, pominjao i Srbe!

Mondo 22.12.2022
Bivši direktor "Roskosmosa" Dmitrij Rogozin je povređen u napada na hotel u kojem je bio u Donjecku, a evo ko je on! Bivši direktor "Roskosmosa" Dmitrij Rogozin je povređen u napada na hotel u kojem je bio u Donjecku, a evo ko je on! Bivši šef ruske… »
Ranjeni Dmitrij Rogozin prebačen u vojnu bolnicu

Ranjeni Dmitrij Rogozin prebačen u vojnu bolnicu

Telegraf 22.12.2022
Rogozin je ranjen tokom granatiranja u Donjecku, dok su povrede različite težine zadobile i osobe u njegovoj pratnji. Dmitrij Rogozin, bivši generalni direktor državne korporacije Roskosmos, primljen je u bolnicu u Rostovu na Donu sa povredom kičme… »
Ko je „Putinov Šešelj“ ranjen u Donjecku: Pretio nuklearnim oružjem, voli šok i skandal, dugo je favorit šefa Kremlja…

Ko je „Putinov Šešelj“ ranjen u Donjecku: Pretio nuklearnim oružjem, voli šok i skandal, dugo je favorit šefa Kremlja…

Nova 22.12.2022
Dmitrij Rogozin, bivši šef ruske svemirske agencije Roskosmos, u sredu je povređen u ukrajinskom granatiranju Donjecka, prenose ruske novinske agencije. „Granatiran je hotel u predgrađu Donjecka u kojem je bila grupa vojnih savetnika predvođena… »
Ranjen Dmitrij Rogozin

Ranjen Dmitrij Rogozin

Politika 22.12.2022
Tokom ukrajinskog granatiranja hotela u Donjecku, ranjen je bivši direktor „Roskosmosa” Dmitrij Rogozin. „Na periferiji Donjecka granatiran je hotel u kojem je poslednjih meseci živela grupa vojnih savetnika, uključujući Dmitrija Rogozina... Sam… »
Bivši direktor ruske svemirske agencije Dmitrij Rogozin ranjen u Donjecku

Bivši direktor ruske svemirske agencije Dmitrij Rogozin ranjen u Donjecku

Insajder 22.12.2022
Bivši direktor ruske svemirske agencije "Roskosmos", Dmitrij Rogozin, ranjen je tokom ukrajinskog granatiranja Donjecka. „Na periferiji Donjecka granatiran je hotel u kojem je poslednjih meseci živela grupa vojnih savetnika, uključujući Dmitrija… »
Oglasio se Rogozin nakon ranjavanja: Neko otkrio informacije o sastanku, hotel pet put granatiran

Oglasio se Rogozin nakon ranjavanja: Neko otkrio informacije o sastanku, hotel pet put granatiran

Euronews 22.12.2022
Nakon vesti da je bivši direktor Roskosmosa ranjen tokom ukrajinskog granatiranja hotela u Donejcku, oglasio se i sam Dmitrij Rogozin koji je naveo da su ukrajinske snage pet puta granatirale hotel gde je on bio na sastanku sa premijerom samoproglašene… »
"Procurela informacija o mestu sastanka": Rogozinu šrapnel prošao na centimetar od kičme: "u hotelu u Donjecku živeli smo…

"Procurela informacija o mestu sastanka": Rogozinu šrapnel prošao na centimetar od kičme: "u hotelu u Donjecku živeli smo…

Blic 22.12.2022
Bivši šef ruske svemirske agencije Roskosmos ranjen je u gradu u Donjecku u oblasti koja je pod ruskom kontrolom od 2014. Prema najvećem istočnoevropskom mediju "Neksta", Dmitrij Rogozin ranjen je tokom granatiranja hotela u gradu. Rogozin je, kako se… »
Dmitrij Rogozin ranjen u Donjecku

Dmitrij Rogozin ranjen u Donjecku

RTS 22.12.2022
Bivši direktor Roskosmosa Dmitrij Rogozin ranjen je tokom granatiranja hotela u Donjecku. Dmitrij Rogozin, bivši generalni direktor Roskosmosa i vođa tima vojnih savetnika Carski vukovi, rekao je da su ukrajinske snage pet puta granatirale hotel gde je… »
Oglasio se Rogozin nakon ranjavanja: Geler ukrajinske mine ga pogodio u leđa, moraće na operaciju

Oglasio se Rogozin nakon ranjavanja: Geler ukrajinske mine ga pogodio u leđa, moraće na operaciju

Nova 22.12.2022
Bivši generalni direktor Roskosmosa Dmitrij Rogozin rekao je da će morati da se podvrgne operaciji nakon što je ranjen u Donbasu. „Ranjen sam, metalni fragment veličine 3×4 mm je ušao iznad desne lopatice. Predstoji operacija. Povređeno je još… »
Dmitrij Rogozin ranjen u Donjecku

Dmitrij Rogozin ranjen u Donjecku

Euronews 22.12.2022
Bivši direktor Roskosmosa Dmitrij Rogozin ranjen je tokom ukrajinskog granatiranja hotela u Donjecku, rekao je njegov pomoćnik za TASS. Rogozin, koji rukovodi grupom vojnih savetnika Carski vukovi u Donbasu, prebačen je u bolnicu i van životne… »
(Uznemirujući foto/video) Ranjen Dmitrij Rogozin u Donjecku: Ima poginulih oko njega

(Uznemirujući foto/video) Ranjen Dmitrij Rogozin u Donjecku: Ima poginulih oko njega

Pravda 22.12.2022
Bivši direktor Roskosmosa i sadašnji savetnik grupe ''Carski vukovi'' u Donbasu Dmitrij Rogozin je ranjen prilikom ukrajinskog napada na Donjeck. Rogozin je boravio u restoranu hotela Šeš Beš u Donjecku u društvu predsednika vlade DNR Vitalija… »
Dmitrij Rogozin ranjen u granatiranju Donjecka

Dmitrij Rogozin ranjen u granatiranju Donjecka

N1 Info 22.12.2022
Dmitrij Rogozin, bivši šef ruske svemirske agencije Roskosmos, povređen je u ukrajinskom granatiranju Donjecka, prenose ruske novinske agencije. „Granatiran je hotel u predgrađu Donjecka u kojem je bila grupa vojnih savetnika predvođena Dmitrijem… »
U Donjecku ranjen Dmitrij Rogozin tokom granatiranja hotela

U Donjecku ranjen Dmitrij Rogozin tokom granatiranja hotela

RTV 22.12.2022
MOSKVA - Bivši direktor Roskosmosa Dmitrij Rogozin ranjen je tokom ukrajinskog granatiranja hotela u Donjecku, rekao je njegov pomoćnik za TAS S. Rogozin, koji rukovodi grupom vojnih savetnika Carski vukovi u Donbasu, prebačen je u bolnicu i van… »
Ranjen dmitrij Rogozin: Povređen u granatiranju hotela u Donjecku

Ranjen dmitrij Rogozin: Povređen u granatiranju hotela u Donjecku

Blic 22.12.2022
Dmitrij Rogozin, bivši generalni direktor državne korporacije "Roskosmos", šef grupe vojnih savetnika Carski vukovi, ranjen je u granatiranju hotela u Donjecku. - Ranjen sam u leđa. Preživeću. Geler je prošao centimetar od kičme - rekao je Rogozin… »
Dmitrij Rogozin povređen u granatiranju Donjecka

Dmitrij Rogozin povređen u granatiranju Donjecka

Telegraf 22.12.2022
Tokom granatiranja ranjeno je i nekoliko osoba u njegovoj pratnji. Dmitrij Rogozin, bivši generalni direktor državne korporacije Roskosmos, šef grupe vojnih savetnika Carski vukovi, povređen je u granatiranju hotela u Donjecku. "Ranjen sam u leđa… »
Ranjen Dmitrij Rogozin Hitno prebačen u bolnicu nakon granatiranja hotela u Donjecku

Ranjen Dmitrij Rogozin Hitno prebačen u bolnicu nakon granatiranja hotela u Donjecku

Alo 22.12.2022
Dmitrij Rogozin je ranjen tokom granatiranja hotela u Donjecku od strane ukrajinskih trupa. Hotel u kome je živela grupa vojnih savetnika, među kojima je bio i Dmitrij Rogozin, bio je pod vatrom u Donjecku, bivši šef Roskosmosa je ranjen u leđa, nema… »

Vesti dana »