Povezane vesti

Čeferin: Fudbal je izgubio jednog od svojih najvećih igrača

Čeferin: Fudbal je izgubio jednog od svojih najvećih igrača

Euronews 17.12.2022
Predsednik Evropske fudbalske unije (UEFA) Aleksandar Čeferin uputio je pismo saučešća Fudbalskom savezu Srbije (FSS) povodom smrti bivšeg srpskog igrača i trenera Siniše Mihajlovića. Mihajlović je preminuo u petak u 54. godini, u bolnici u Rimu… »
FOTO „Bio si moj ponos i inspiracija, uradiću ono što si me naučio“: Tužna poruka Mihajlovićevog sina

FOTO „Bio si moj ponos i inspiracija, uradiću ono što si me naučio“: Tužna poruka Mihajlovićevog sina

Nova 17.12.2022
Legendarni srpski fudbaler i trener Siniša Mihajlović preminuo je u 54. godini, a povodom njegove smrti oglasio se gotovo ceo fudbalski svet. Svi su se nadali da će legendarni MIha izdržati, da će pobediti i ovu bitku, ipak, bolest je ovog puta bila… »
Zvezdina legenda: Otišao je najbolji među nama, život ga nije mazio

Zvezdina legenda: Otišao je najbolji među nama, život ga nije mazio

Nova 17.12.2022
Velikani Crvene zvezde se oprostili od Siniše Mihajlović i upisali u knjihu alosti. Siniša Mihajlović je preminuo u Rimu 54. godini posle dugogodišnje borbe sa leukemijom. Jovan Aćimović, zvezdina legena se u subotu upisao u Knjigu žalosti povodom… »
Đoković se oprostio od Siniše Mihajlovića: Tvoj trag je neizbrisiv

Đoković se oprostio od Siniše Mihajlovića: Tvoj trag je neizbrisiv

Danas 17.12.2022
Srpski teniser Novak Đoković se oprostio od Siniše Mihajlovića putem svog Instagram naloga. „Počivaj u miru, dragi Siniša .Saučešće familiji Mihajlović. Hvala ti na svemu što si uradio za naš sport, kao i u Italiji. Tvoj trag je… »
Milorad Dodik se oprostio od velikog mihe! "Ljudi ne odlaze kada se sahrane, oni žive večno dok god ima njih..." (video)

Milorad Dodik se oprostio od velikog mihe! "Ljudi ne odlaze kada se sahrane, oni žive večno dok god ima njih..." (video)

Mondo 17.12.2022
Milorad Dodik se povodom Sinišine smrti upisao u Knjigu žalosti u Muzeju crveno-belih na stadionu Rajko Mitić. Milorad Dodik se povodom Sinišine smrti upisao u Knjigu žalosti u Muzeju crveno-belih na stadionu Rajko Mitić. Juče nas je posle… »
"Nadao sam se da nije istina": Fudbaler Zvezde se oprostio od Siniše Mihajlovića

"Nadao sam se da nije istina": Fudbaler Zvezde se oprostio od Siniše Mihajlovića

Večernje novosti 17.12.2022
FUDBALER Crvene zvezde Radovan Pankov oprostio se danas od Siniše Mihajlovića rečima da je prerana smrt legendarnog srpskog igrača i trenera veliki gubitak za ceo svet. Foto M. Vukadinović Miha je preminuo juče u 54. godini posle dugogodišnje borbe… »
VIDEO Snimak koji pokazuje fudbalsko umeće Mihajlovića: Ovako je Siniša očitao lekciju Milinković-Saviću

VIDEO Snimak koji pokazuje fudbalsko umeće Mihajlovića: Ovako je Siniša očitao lekciju Milinković-Saviću

Nova 17.12.2022
Ovo može samo on. Legendarni srpski fudbaler i trener Siniša Mihajlović preminuo je u 54. godini, a povodom njegove smrti oglasio se gotovo ceo fudbalski svet. Najveći deo svoje fudbalske karijere Miha je proveo u Italiji, gde je nastupao za… »
Đoković se oprostio od Mihajlovića: Hvala ti na svemu, tvoj trag je neizbrisiv

Đoković se oprostio od Mihajlovića: Hvala ti na svemu, tvoj trag je neizbrisiv

Euronews 17.12.2022
Najbolji srpski teniser Novak Đoković oprostio se danas od Siniše Mihajlovića rečima da je nekadašnji fudbaler i igrač ostavio neizbrisiv trag u sportu. Siniša Mihajlović je preminuo juče u 54. godini posle dugogodišnje borbe sa leukemijom… »
„Verovao sam, nadao se, preživeće Miha i ovo“: Savićević se emotivno oprostio od Mihajlovića

„Verovao sam, nadao se, preživeće Miha i ovo“: Savićević se emotivno oprostio od Mihajlovića

Nova 17.12.2022
Legendarni srpski fudbaler i trener Siniša Mihajlović preminuo je u 54. godini, a povodom njegove smrti oglasio se gotovo ceo fudbalski svet. Najveći deo svoje fudbalske karijere Miha je proveo u Italiji, gde je nastupao za Sampdoriju, Inter, Lacio i… »
Nadao sam se - preživeće miha i ovo! Dejo se slomio nakon smrti prijatelja, pa otkrio koliko je velik bio Siniša!

Nadao sam se - preživeće miha i ovo! Dejo se slomio nakon smrti prijatelja, pa otkrio koliko je velik bio Siniša!

Mondo 17.12.2022
Nekadašnji Mihin saigrač prisetio se kakav je čovek bio njegov klupski drug iz Zvezde i član reprezentacije u istom periodu. Nekadašnji Mihin saigrač prisetio se kakav je čovek bio njegov klupski drug iz Zvezde i član reprezentacije u istom… »
Sahrana Mihajlovića u ponedeljak

Sahrana Mihajlovića u ponedeljak

Vesti online 17.12.2022
Proslavljeni srpski fudbaler i trener Siniša Mihajlović biće sahranjen u ponedeljak u Rimu. Povodom smrti nekadašnjeg reprezentativca SR Jugoslavije i fudbalera Crvene zvezde, Rome, Sampdorije, Lacija i Intera kratko saopštenje izdala je i porodica… »

Vesti dana »