Povezane vesti

Oglasio se direktor škole u Trsteniku posle skandala o kom priča Srbija! Evo šta će biti sa đacima koji su maltretirali…

Oglasio se direktor škole u Trsteniku posle skandala o kom priča Srbija! Evo šta će biti sa đacima koji su maltretirali…

Kurir 17.11.2022
Posle skandala u Tehničkoj školi u Trsteniku kada su đaci maltretirali profesorku i sve to snimali, oglasio se i direktor ove obrazovne ustanove.Milan Glidžić. Podsetimo da se juče pojavio snimak na kom je jedan od učenika stajao iza leđa… »
Ispovest profesorke kojoj su đaci izmakli stolicu: Živim sama sa dva maloletna deteta, ovo ni u snu nisam mogla da zamislim!

Ispovest profesorke kojoj su đaci izmakli stolicu: Živim sama sa dva maloletna deteta, ovo ni u snu nisam mogla da zamislim!

Kurir 17.11.2022
Profesorka, koja je doživela da joj učenici izmaknu stolicu i sve to snimaju i plasiraju na društvene mreže, u razgovoru za Kurir kaže da se loše oseća nakon svega što je doživela. - Postupak je pokrenut, ja sam na bolovanju. Ni u snu nisam mogla… »
Kad đak urušava ugled nastavnika kažnjava se i roditelj

Kad đak urušava ugled nastavnika kažnjava se i roditelj

Politika 17.11.2022
Zbog počinjenog nasilja kazna za učenike od petog do osmog razreda je premeštaj u drugu školu, a srednjoškolci mogu biti i izbačeni iz škole. Snimak koji kruži društvenim mrežama i svedoči da učenici Tehničke škole u Trsteniku maltretiraju… »
Prosvetni radnici traže status službenog lica: Revolt u školama zbog napada na nastavnicu u Trsteniku

Prosvetni radnici traže status službenog lica: Revolt u školama zbog napada na nastavnicu u Trsteniku

Telegraf 17.11.2022
Decenijama ponižavana, demotivisana, sramoćena, žrtvovana, srpska prosveta je od najomiljenije postala jedna od najomraženijih profesija od koje mladi beže glavom bez obzira. Društvenim mrežama kruži snimak na kom se vidi kako učenici jedne… »
Postoji samo jedno rešenje za nasilje u školama: Nakon brutalnog maltretiranja profesorke u Trsteniku stručnjaci nemaju…

Postoji samo jedno rešenje za nasilje u školama: Nakon brutalnog maltretiranja profesorke u Trsteniku stručnjaci nemaju…

Kurir 17.11.2022
Za samo nekoliko dana svedoci smo dva skandala u školama u Srbiji koji su isplivali u javnost. Jedan je u Trsteniku, drugi u Kragujevcu. U Trsteniku su đaci Tehničke škole nasred časa profesorki namerno izmakli stolicu, pustili je da padne na pod… »
Oštre mere čekaju đake za snimanje nasilja nad profesorkom u Trsteniku

Oštre mere čekaju đake za snimanje nasilja nad profesorkom u Trsteniku

Dnevnik 17.11.2022
TRSTENIK: Nemili slučaj nasilja u Tehničkoj školi u Trsteniku, kada je jedan učenik profesorki izmakao stolicu, drugi to snimao, dok je treći pustio klip na društvene mreže, uzburkao je javnost, a nadležni organi u školi čine sve što je u… »
Oglasila se profesorka iz Trstenika koju su đaci maltretirali! "Morala sam da potražim pomoć, potresena sam!"

Oglasila se profesorka iz Trstenika koju su đaci maltretirali! "Morala sam da potražim pomoć, potresena sam!"

Mondo 17.11.2022
Nakon što je na mrežama osvanuo snimak maltretiranja nastavnice u Tehničkoj školi u Trsteniku, protiv tri učenika biće pokrenut disciplinski postupak. Nakon što je na mrežama osvanuo snimak maltretiranja nastavnice u Tehničkoj školi u Trsteniku… »
Građani o maltretiranju profesorke: Zakazala porodica, kazniti i roditelje

Građani o maltretiranju profesorke: Zakazala porodica, kazniti i roditelje

N1 Info 17.11.2022
Protiv tri učenika Tehničke škole u Trsteniku pokrenut je vaspitno-disciplinski postupak, zbog incidenta koji se dogodio u učionici škole 9. novembra. Učenici su profesorki engleskog jezika izmakli stolicu, profesorka je pala na pod, a oni su je… »
Nastavnik izneo jezivu istinu: Mi smo kao vreće za boksovanje! Kako zaštititi prosvetne radnike od nasilja u školi?

Nastavnik izneo jezivu istinu: Mi smo kao vreće za boksovanje! Kako zaštititi prosvetne radnike od nasilja u školi?

Kurir 17.11.2022
Incident u srednjoj školi u Trsteniku nije dobio epilog. I dalje se čeka odluka nastavničkog veća posle nasilja nad profesorkom engleskog jezika kojoj su đaci izmakli stolicu pa je ona pala. Direktor te ustanove kaže da su pokrenute sve disciplinske… »
Radiće se sa celim odeljenjem, a ne samo nasilnim đacima: Ministarstvo o napadu na profesorku u Trsteniku

Radiće se sa celim odeljenjem, a ne samo nasilnim đacima: Ministarstvo o napadu na profesorku u Trsteniku

Telegraf 17.11.2022
Ministarstvo prosvete naglašava da obrazovni sistem ima nultu toleraniciju na nasilje, odnosno, da se na svaku situaciju nasilja reaguje i da nijedna situacija nasilja ne može da se opravda, a mehanizmi za reagovanje koji su na raspolaganju omogućavaju… »
Profesorka iz Trstenika: U školu trenutno ne mogu da idem, znači podrška kolega

Profesorka iz Trstenika: U školu trenutno ne mogu da idem, znači podrška kolega

N1 Info 17.11.2022
"U školu trenutno ne mogu da idem. Držim se za sada, ima dana kada sam dobro, ima dana kada mi je teže, velika podrška kolega iz škole mi mnogo znači", rekla je za "Novosti" profesorka Tehničke škole iz Trstenika, kojoj su đaci 9. novembra nasred… »
Slučaj koji je šokirao Srbiju - đaci izmakli stolicu nastavnici i sve snimali, prosvetari upozoravaju: Nasilje sve češće

Slučaj koji je šokirao Srbiju - đaci izmakli stolicu nastavnici i sve snimali, prosvetari upozoravaju: Nasilje sve češće

Euronews 17.11.2022
Učenik prilazi nastavnici iza leđa, izmiče joj stolicu na kojoj je sedela, a ona završava na podu dok sve to telefonom snima drugi đak - to je sadržina snimka koji se pojavio na društvenim mrežama i zbog kojeg je javnost u Srbiji ostala zatečena… »
Oglasio se direktor škole iz Trstenika - video sam snimak: Evo šta će biti sa đacima koji su maltretirali profesorku

Oglasio se direktor škole iz Trstenika - video sam snimak: Evo šta će biti sa đacima koji su maltretirali profesorku

Mondo 17.11.2022
Nakon što je na mrežama osvanuo snimak maltretiranja nastavnice u Tehničkoj školi u Trsteniku, protiv tri učenika biće pokrenut disciplinski postupak. Nakon što je na mrežama osvanuo snimak maltretiranja nastavnice u Tehničkoj školi u Trsteniku… »
Zvali smo roditelje nasilnih đaka, jedan se nije odazvao: Direktor škole u Trsteniku o napadu na profesorku

Zvali smo roditelje nasilnih đaka, jedan se nije odazvao: Direktor škole u Trsteniku o napadu na profesorku

Telegraf 17.11.2022
Jedan učenik je počinio nasilje, drugi snimao, a treći delio na društvenim mrežama - priča direktor škole. Za 26 godina koliko radim u školi, nikada se sličan incident nije desio, kaže za Telegraf Milan Glidžić, direktor Tehničke škole u… »
Treba kazniti ne samo učenike, nego i njihove roditelje, i to drakonski: Trsteničani ogorčeni nakon snimka maltretiranja…

Treba kazniti ne samo učenike, nego i njihove roditelje, i to drakonski: Trsteničani ogorčeni nakon snimka maltretiranja…

Nova 17.11.2022
Brzinom svetlosti se među građanima Trstenika proširilo saznanje da se pojavio snimak na kojem se vidi kako učenici Tehničke škole ismejavaju i maltretiraju nastavnicu engleskog jezika. Zanimljivo je da se u jednom svi slažu – maksimalno kazniti… »
Postupak protiv učenika koji su maltretirali profesorku

Postupak protiv učenika koji su maltretirali profesorku

Novi magazin 17.11.2022
Protiv tri učenika Tehničke škole u Trsteniku pokrenut je vaspitno-disciplinski postupak zbog incidenta, koji se dogodio u učionici škole 9. novembra. Učenici su izmakli profesorki stolicu, koja je pala na pod, snimali je mobilnim telefonom i… »
Nekad sam dobro, nekad sam loše, držim se… Oglasila se profesorka iz Trstenika koju su maltretirali đaci

Nekad sam dobro, nekad sam loše, držim se… Oglasila se profesorka iz Trstenika koju su maltretirali đaci

Nova 17.11.2022
"Postupak je pokrenut, ja sam na bolovanju. U školu trenutno ne mogu da idem. Držim se za sada, ima dana kada sam dobro, ima dana kada mi je teže", kaže M.S. (44), profesorka Tehničke škole u Trsteniku, kojoj su đaci 9. novembra nasred časa… »
"Kad sam ga izbacila sa časa, njegov tata je došao s advokatom": Profesorka iz Trstenika o nasilnom đaku

"Kad sam ga izbacila sa časa, njegov tata je došao s advokatom": Profesorka iz Trstenika o nasilnom đaku

Telegraf 17.11.2022
Meštani Trstenika takođe su u šoku. Pričaju nam da je napadnuta profesorka nedavno bila teško bolesna i da se verovatno još oporavlja. Učenik koji je napao moju koleginicu, i ranije je pravio probleme. Ja sam ga jednom izbacila sa časa i njegov… »
"Na bolovanju sam, u školu ne mogu da idem": Ispovest profesorke iz Trstenika, koju su maltretirali učenici

"Na bolovanju sam, u školu ne mogu da idem": Ispovest profesorke iz Trstenika, koju su maltretirali učenici

Telegraf 17.11.2022
Napadnuta profesorka engleskog jezika, jedna je od omiljenih u školi i među đacima i među kolegama. Postupak je pokrenut, ja sam na bolovanju. U školu trenutno ne mogu da idem. Držim se za sada, ima dana kada sam dobro, ima dana kada mi je teže… »
Postupak protiv učenika koji su maltretirali profesorku s uznemirujućeg snimka

Postupak protiv učenika koji su maltretirali profesorku s uznemirujućeg snimka

N1 Info 17.11.2022
Protiv tri učenika Tehničke škole u Trsteniku pokrenut je vaspitno-disciplinski postupak zbog incidenta, koji se dogodio u učionici škole 9. novembra. Učenici su izmakli profesorki stolicu, koja je pala na pod, snimali je mobilnim telefonom i… »
Postoji mogućnost da budu isključeni iz škole, ali oni su napravili veći prekršaj! Direktor iz Trstenika se oglasio u vezi…

Postoji mogućnost da budu isključeni iz škole, ali oni su napravili veći prekršaj! Direktor iz Trstenika se oglasio u vezi…

Blic 17.11.2022
Protiv tri učenika Tehničke škole u Trsteniku pokrenut je vaspitno-disciplinski postupak zbog incidenta, koji se dogodio u učionici škole 9. novembra. Učenici su izmakli profesorki stolicu, koja je pala na pod, snimali je mobilnim telefonom i… »
Postupak protiv učenika koji su maltretirali profesorku s uznemirujućeg snimka

Postupak protiv učenika koji su maltretirali profesorku s uznemirujućeg snimka

Insajder 17.11.2022
Protiv tri učenika Tehničke škole u Trsteniku pokrenut je vaspitno-disciplinski postupak zbog incidenta, koji se dogodio u učionici škole 9. novembra. Učenici su izmakli profesorki stolicu, koja je pala na pod, snimali je mobilnim telefonom i… »
Đacima koji su maltretirali nastavnicu u Trsteniku preti isključenje iz škole, odluka pada iduće nedelje

Đacima koji su maltretirali nastavnicu u Trsteniku preti isključenje iz škole, odluka pada iduće nedelje

Nova 17.11.2022
Protiv tri učenika Tehničke škole u Trsteniku pokrenut je vaspitno-disciplinski postupak zbog incidenta, koji se dogodio u učionici škole 9. novembra. Učenici su izmakli profesorki stolicu, koja je pala na pod, snimali je mobilnim telefonom i… »
Užasne scene! Đaci maltretiraju nastavnicu

Užasne scene! Đaci maltretiraju nastavnicu

IndeksOnline 17.11.2022
Nezapamćeni skandal dogodio se u Tehničkoj školi u Trsteniku. Naime, kako se vidi na video snimku, učenici su za vreme časa dok su razgovarali sa profesorkom, izvukli stolicu na kojoj je sedela, pa je nesrećna žena završila na podu učionice… »
"U svakoj školi imamo neko zaštićeno dete": Oglasili se profesori nakon napada na nastavnicu u Trsteniku

"U svakoj školi imamo neko zaštićeno dete": Oglasili se profesori nakon napada na nastavnicu u Trsteniku

Telegraf 17.11.2022
Društvenim mrežama kruži snimak na kom se vidi kako učenici srednje škole u Trsteniku maltretiraju profesorku. Društvenim mrežama kruži snimak na kom se vidi kako učenici Tehničke škole u Trsteniku maltretiraju profesorku. Aleksandar Markov iz… »
Snimak kako učenici maltretiraju profesorku u Trsteniku kruži mrežama - ko je kriv za nasilje?

Snimak kako učenici maltretiraju profesorku u Trsteniku kruži mrežama - ko je kriv za nasilje?

Radio 021 17.11.2022
Društvenim mrežama kruži snimak na kom se vidi kako učenici jedne srednje škole u Trsteniku maltretiraju profesorku. Incident nasilja nad profesorkom se dogodio pre nekoliko dana. Direktor škole je rekao da su pokrenute sve disciplinkse mere protiv… »

Vesti dana »