Povezane vesti

Nadal pričao o Novaku i Australiji: „Bio je veliki haos, sad najbolja moguća vest“

Nadal pričao o Novaku i Australiji: „Bio je veliki haos, sad najbolja moguća vest“

Nova 17.11.2022
Španski teniser otkrio kako se oseća povodom toga što će Novak igrati ponovo u Australiji Španski teniser Rafael Nadal pobedom je završio ovu sezonu, a na konferenciji za medije pričao je o povratku Novaka Đokovića u Australiju nakon što mu je… »
Australijska vlada potvrdila vizu za Đokovića

Australijska vlada potvrdila vizu za Đokovića

Politika 17.11.2022
KANBERA - Australijska vlada potvrdila je danas da je poništila trogodišnju zabranu ulaska u državu srpskom teniseru Novaku Đokoviću. „Gospodinu Đokoviću je naknadno odobrena privremena viza za ulazak u Australiju”, saopštio je danas… »
„Sloboda govora je samo iluzija“: Novak Đoković o ceni odbijanja da bude vakcinisan protiv korona virusa

„Sloboda govora je samo iluzija“: Novak Đoković o ceni odbijanja da bude vakcinisan protiv korona virusa

Danas 17.11.2022
Srpski teniser još jednom govorio o svojoj neobično turbulentnoj 2022. godini. Novaku Đokoviću je i definitivno ukinuta zabrana ulaska u Australiju, izrečena ove godine, što otvara mogućnost njegovog ponovnog učešća na Australijan openu, gde je… »
Đoković: ‘Sloboda govora je danas samo iluzija! Od mene su napravili lošeg momka, jer ne mislim kao većina!’

Đoković: ‘Sloboda govora je danas samo iluzija! Od mene su napravili lošeg momka, jer ne mislim kao većina!’

Hot sport 17.11.2022
Verovatno najbolji igrač u istoriji belog sporta govorio je bez ‘dlake na jeziku’ za poznati italijanski list! Najbolji srpski teniser Novak Đoković pruža fenomenalne partije na završnom masters turniru u Torinu. Novak je obezbedio plasman u… »
Sloboda govora je iluzija, vodi se antikampanja protiv mene! Novak ima veliku želju, a nije teniska: Da sam dobar otac!

Sloboda govora je iluzija, vodi se antikampanja protiv mene! Novak ima veliku želju, a nije teniska: Da sam dobar otac!

Mondo 17.11.2022
Novak Đoković u izjavi za italijanske medije se dotakao antikampanje koja se vodila protiv njega , ali i očinstva. Novak Đoković u izjavi za italijanske medije se dotakao antikampanje koja se vodila protiv njega , ali i očinstva. Nakon dva uspešno… »
Đoković dugo nije bio ogorčeniji: Sloboda govora ne postoji, pretvorili ste me u lošeg momka

Đoković dugo nije bio ogorčeniji: Sloboda govora ne postoji, pretvorili ste me u lošeg momka

Nova 17.11.2022
Nakon višemesečne hajke protiv Novaka Đokovića polako se vode smiruju. Srpski teniser nije želeo da oćuti na nepravdu, ali je progovorio tek kada je sve bilo rešeno. Govorio je u intervjuu za italijansku „La Stampu“ o svemu što ga je mučilo… »
Novak Đoković ogorčen sasuo istinu licemerima: Sloboda govora je danas iluzija, napravili ste od mene lošeg momka

Novak Đoković ogorčen sasuo istinu licemerima: Sloboda govora je danas iluzija, napravili ste od mene lošeg momka

Večernje novosti 17.11.2022
Ministar za migraciju Australije Endrju DŽajls rešio je da ukine zabranu ulaska u zemlju Novaku Đokoviću i dozvoli mu vizu kako bi učestvovao na predstojećem Australijan openu. FOTO: Tanjug/AP Na taj način biće poništena sramna odluka bivše… »
Đoković je dobio vizu Australije, ali još uvek nema potpunu garanciju da će igrati na prvom grend slemu sezone

Đoković je dobio vizu Australije, ali još uvek nema potpunu garanciju da će igrati na prvom grend slemu sezone

Danas 17.11.2022
Vlasti Australije zvanično su odobrile srpskom teniseru ulazak u tu zemlju, ali to još uvek nije garancija da će Novak Đoković igrati prvi grend slem naredne sezone. Međutim, australijska viza i ukidanje prethodno izrečene trogodišnje zabrane… »
Australijska vlada potvrdila vizu za Novaka Ðokovića

Australijska vlada potvrdila vizu za Novaka Ðokovića

Euronews 17.11.2022
Australijska vlada potvrdila je danas da je poništila trogodišnju zabranu ulaska u državu srpskom teniseru Novaku Ðokoviću. "Gospodinu Ðokoviću je naknadno odobrena privremena viza za ulazak u Australiju", saopštio je danas australijski ministar… »
Potpisano zvanično: Novak igra na Australijan openu

Potpisano zvanično: Novak igra na Australijan openu

Vesti online 17.11.2022
Iz Australije ponovo stižu lepe vesti, jer je novi ministar za migracije Endrju Džajls potpisao papir za ukidanje trogodišnje zabrane ulaska Novaka Đokovića u pomenutu zemlju. To automatski povlači sa sobom da će Nole 16. januara naredne godine u… »
Đokoviću i zvanično odobrena viza za Australiju

Đokoviću i zvanično odobrena viza za Australiju

Novi magazin 17.11.2022
Vlada Australije potvrdila je danas da je srpski teniser Novak Đoković dobio vizu i da će moći da nastupa na Australijan openu u januaru. Devetostruki pobednik grend slema u Melburnu deportovan je u januaru ove godine iz Australije, pošto nije… »
Zvanično - Đoković može u Australiju!

Zvanično - Đoković može u Australiju!

Sportske.net 17.11.2022
Ono što je bilo najavljivano noćas je zvanično potvrdđeno - Novaku Đokoviću ponovo je dozvoljen ulazak u Australiju. Australijski ministar za imigraciju Endrju Džajls zvanično se oglasio i poništio odluku o ukidanju privremene vize devetostrukom… »
Zvanično: Đokoviću odobrena viza za Australiju, boriće se za 22. grend slem trofej

Zvanično: Đokoviću odobrena viza za Australiju, boriće se za 22. grend slem trofej

Euronews 17.11.2022
Ministarstvo za imigracije Australije izdalo je saopštenje o odluci ministra Endrju Džajlsa da preinači odluku svog prethodnika o ukidanju privremene vize Novaku Đokoviću u januaru ove godine. Tako se najboljem srpskom teniseru automatski briše… »
Sjajne vesti za Novaka: Učestvovaće na Australijan Openu! (video)

Sjajne vesti za Novaka: Učestvovaće na Australijan Openu! (video)

Hot sport 17.11.2022
Australijski ministar za emigracije, Endrju Žiles, potvrdio je da će Novak Đoković moći da dođe u Australiju i učestvuje na prvom grend slemu godine. Australijan Open startuje 16. i traje do 29. januara, a nakon ovosezonskog mučenja Đokovića u… »
Djokoviću i zvanično odobrena viza za Australiju

Djokoviću i zvanično odobrena viza za Australiju

Radio sto plus 17.11.2022
Devetostruki pobednik grend slema u Melburnu deportovan je u januaru ove godine iz Australije, pošto nije vakcinisan protiv korona virusa i zbog mogućnosti da bi prisustvo nevakcinisanog igrača moglo da podstakne protivljenje vakcinaciji. Djokoviću je… »
Stigao najvažniji dokument za Novaka Đokovića - ministar potpisao! Srbin ide u Melburn po 22. grend slem u karijeri!

Stigao najvažniji dokument za Novaka Đokovića - ministar potpisao! Srbin ide u Melburn po 22. grend slem u karijeri!

Mondo 17.11.2022
Sjajna vest za teniskog asa, imaće priliku da izjednači Nadalov rekord po broju velikih turnira. Sjajna vest za teniskog asa, imaće priliku da izjednači Nadalov rekord po broju velikih turnira. Najbolji srpski sportista Novak Đoković može da uđe u… »

Vesti dana »