Povezane vesti

Đokovićeva šala tokom ceremonije, obratio se Runeu

Đokovićeva šala tokom ceremonije, obratio se Runeu

Politika 06.11.2022
Srpski teniser Novak Đoković čestitao je Holgeru Runeu na pobedi i osvajanju mastersa u Parizu. "Čestitam tvom timu i porodici. Zaslužio si ovu pobedu, imao si sjajnu nedelju. Srećan smo zbog tebe, posvećen si momak, uložio si mnogo truda i to se… »
Tenis: Danac Holger Rune osvojio Masters u Parizu, Novak Đoković propustio šanse

Tenis: Danac Holger Rune osvojio Masters u Parizu, Novak Đoković propustio šanse

BBC News 06.11.2022
U finalu Mastersa u Parizu, Rune je pobedio Đokovića, koji je vodio 1:0 u setovima. Sjajno finale, Đokovićeve greške i odlični danski tinejdžer. Holger Rune, 19-godišnji danski teniser, senzacionalni je pobednik Mastersa u Parizu, pobedivši u… »
Novak govorio, a šampion spustio glavu! Stajao je mirno dok je slušao šta mu priča najveći: "Malo je težak, zar ne?!"

Novak govorio, a šampion spustio glavu! Stajao je mirno dok je slušao šta mu priča najveći: "Malo je težak, zar ne?!"

Mondo 06.11.2022
Sjajna scena posle finala Novaka Đokovića i Holgera Runea u finalu Mastersa u Parizu. Sjajna scena posle finala Novaka Đokovića i Holgera Runea u finalu Mastersa u Parizu Novak Đoković izgubio je od Danca Holgera Runea u finalu Mastersa u Parizu, a… »
Đoković bez titule na mastersu u Parizu, pobeda Runea

Đoković bez titule na mastersu u Parizu, pobeda Runea

Novi magazin 06.11.2022
Srpski teniser Novak Đoković nije danas uspeo da odbrani titulu na mastersu u Parizu, pošto je u finalu izgubio od 18. igrača sveta Danca Holgera Runea posle tri seta 6:3, 3:6, 5:7. Sedmi teniser sveta izgubio je posle dva sata i 34 minuta. On je… »
Novak: Imao sam mnogo prilika… Imam šansu u Torinu

Novak: Imao sam mnogo prilika… Imam šansu u Torinu

Sport klub 06.11.2022
Novak Đoković razočaran je porazom od Holgera Runea (3:6, 6:3, 7:5) u finalu mastersa u Parizu, ali smatra da je u dobroj formi pred završni turnir u Torinu. „Imao sam toliko prilika na ključnim raskrsnicama u meču. Publika se uključila u meč… »
Đoković zaustavljen u finalu, mladi Rune do titule u Parizu

Đoković zaustavljen u finalu, mladi Rune do titule u Parizu

Radio 021 06.11.2022
Novak Đoković nije uspeo da trijumfuje na turniru masters serije u Parizu, pošto ga je u finalu pobedio Danac Holger Rune u tri seta, sa 3:6, 6:3, 7:5. Đoković je odlično počeo meč i dosta lako je dobio prvi set, zahvaljući brejku koji je… »
Spektakl za pamćenje – Đoković predao parisku krunu mladom Dancu!

Spektakl za pamćenje – Đoković predao parisku krunu mladom Dancu!

Vesti online 06.11.2022
Novak Đoković, najbolji srpski teniser, doživeo je šokantan poraz u finalu turnira Masters serije u Parizu od 19-godišnjeg Danca Holgera Runea u tri seta, sa 3:6, 6:3, 7:5. Meč je odlučen u poslednja dva gema trećeg seta, Đoković je dozvolio… »
Đoković poražen od Runea, Danac osvojio Pariz

Đoković poražen od Runea, Danac osvojio Pariz

Dnevnik 06.11.2022
PARIZ: Najbolji srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da odbrani titulu na Mastersu u Parizu, pošto je večeras u finalu poražen od Danca Holgera Runea 3:6, 6:3, 7:5. Meč je trajao dva sata i 34 minuta. Ovo je bio drugi međusobni duel srpskog i… »
Đoković bez titule u Parizu!

Đoković bez titule u Parizu!

N1 Info 06.11.2022
Novak Đoković izgubio je od Holgera Runea sa 3:6, 6:3, 7:5 u finalu mastersa u Parizu, pa tako ostaje na 38 masters titula u karijeri. S druge strane, Rune je u svom četvrtom uzastopnom finalu uzeo drugu titulu, zasad najveću u karijeri, a ukupno… »
Rune: Najstresniji gem života, srce mi je bilo u mozgu!

Rune: Najstresniji gem života, srce mi je bilo u mozgu!

Sport klub 06.11.2022
Mladi danski teniser Holger Rune bio je oduševljen posle pobede nad Novakom Đokovićem (3:6, 6:3, 7:5) u finalu turnira iz masters 1000 serije u Parizu. Rune je u svom četvrtom uzastopnom finalu uzeo drugu titulu u tom nizu, zasad najveću u karijeri… »
Gotov fantastičan niz - Novak stao u finalu!

Gotov fantastičan niz - Novak stao u finalu!

Sportske.net 06.11.2022
Posle poraza u četvrtfinalu Rolan Garosa od Rafe Nadala, Novak Đoković nije znao za poraz (ako ne računamo Lejver kup koji je egzibicija). Ukupno 20 pobeda je vezao Novak, a 21. nije viđena jer je Rune bio bolji posle preokreta. U finalu je Novak bio… »
Đoković poklonio pobedu Runeu u finalu mastersa u Parizu

Đoković poklonio pobedu Runeu u finalu mastersa u Parizu

Danas 06.11.2022
Novak Đoković nije uspeo da odbrani trofej na mastersu u Parizu jer je u finalnom meču izgubio od Danca Holgera Runea sa 3:6, 6:3, 7:5. Đoković je u duelu sa talentovanim Dancem rutinski stigao do prvog seta, nakon što oduzeo servis protivniku u… »
Nova generacija je tu i veoma je gladna: Run preko Đokovića do prvog Mastersa u karijeri!

Nova generacija je tu i veoma je gladna: Run preko Đokovića do prvog Mastersa u karijeri!

Hot sport 06.11.2022
Novak Đoković poražen je u finalu Mastersa u Parizu od Halgea Runa rezultatom 2:6, 6:3, 7:5, i tako propustio priliku da doda još jedan turnir Serije 1000 u svoju kolekciju. Tinejdžer iz Danske je ovako došao do svoje prve Masters titule u karijeri… »
Kulhof i Skupski su šampioni Pariza

Kulhof i Skupski su šampioni Pariza

Sport klub 06.11.2022
Vesli Kulhof i Nil Skupski pobednici su mastersa u Parizu u konkurenciji dublova. Kulhof i Skupski su u finalu bili bolji od Ivana Dodiga i Ostina Krajičeka, a pobedu su upisali u dva seta. Posle sat i 34 minuta igre konačan retultat bio je 7:6, 6:4 za… »

Vesti dana »