Povezane vesti

Trampov tim planira da objavi kandidaturu za 2024. godinu

Trampov tim planira da objavi kandidaturu za 2024. godinu

Dnevnik 04.11.2022
VAŠINGTON: Najuži tim bivšeg predsednika SAD Donalda Trampa razmatra da objavi pokretanje kandidature za predsedničke izbore 2024. godine, objavio je američki sajt "Aksios", citirajući tri izvora upoznata sa tim razgovorima. Tramp je na vrlo jasan… »
Trampov tim planira da objavi kandidaturu za 2024. godinu

Trampov tim planira da objavi kandidaturu za 2024. godinu

Euronews 04.11.2022
Najuži tim bivšeg predsednika SAD Donalda Trampa razmatra da objavi pokretanje kandidature za predsedničke izbore 2024. godine, objavio je američki sajt "Aksios", citirajući tri izvora upoznata sa tim razgovorima. Tramp je na vrlo jasan način… »
Tramp želi da opet bude predsednik Amerike?! Tajni izvori otkrili kad će objaviti kandidaturu: "Vrlo je verovatno!"

Tramp želi da opet bude predsednik Amerike?! Tajni izvori otkrili kad će objaviti kandidaturu: "Vrlo je verovatno!"

Mondo 04.11.2022
Aktuelni predsednik SAD Džo Bajden takođe obilazi zemlju kako bi podstakao ljude da glasaju. Aktuelni predsednik SAD Džo Bajden takođe obilazi zemlju kako bi podstakao ljude da glasaju. Uži krug bivšeg predsednika SAD Donalda Tramparaspravlja o… »
Amerika, politika i izbori: Donald Tramp nagovestio da će se ponovo kandidovati za predsednika

Amerika, politika i izbori: Donald Tramp nagovestio da će se ponovo kandidovati za predsednika

Radio 021 04.11.2022
Bivši predsednik poručio je pristalicama u Sijuks Sitiju u Ajovi da će „veoma, vrlo, vrlo verovatno" ponovo kandidovati na predsedničkim izborima 2024. godine. Getty Images Donald Tramp Donald Tramp je dao jedan od najjačih nagoveštaja do sada da… »
"Uskoro objavljujem plan": Tramp: Dva puta sam se kandidovao i dva puta pobedio

"Uskoro objavljujem plan": Tramp: Dva puta sam se kandidovao i dva puta pobedio

Blic 04.11.2022
Bivši predsednik SAD Donald Tramp rekao je da će verovatno učestvovati u trci za funkciju predsednika SAD 2024. godine i da će "u najskorije vreme" objaviti svoj plan. - Dvaput sam se kandidovao. Dvaput sam pobedio. Drugi put sam bio mnogo bolji nego… »
Tramp najavio novu predsedničku kandidaturu kao verovatnu

Tramp najavio novu predsedničku kandidaturu kao verovatnu

Politika 04.11.2022
VAŠINGTON – Na skupu svojih pristalica u američkoj saveznoj državi Ajovi, bivši predsednik SAD Donald Tramp najavio je kao moguću treću kampanju za Belu kuću. „Da bi naša zemlja ponovo bila uspešna, bezbedna i slavna, verovatno ću to morati… »
Tramp: Vrlo verovatno ću se ponovo kandidovati za predsednika SAD

Tramp: Vrlo verovatno ću se ponovo kandidovati za predsednika SAD

N1 Info 04.11.2022
Bivši predsednik SAD Donald Tramp rekao je da će verovatno učestvovati u trci za funkciju predsednika SAD 2024. godine i da će "u najskorije vreme" objaviti svoj plan. „Dva puta sam se kandidovao. Dva puta sam pobedio. Drugi put sam bio mnogo bolji… »
„Vrlo, vrlo, vrlo verovatno ću se ponovo kandidovati“: Tramp nagovestio ponovno učešće u predsedničkoj trci

„Vrlo, vrlo, vrlo verovatno ću se ponovo kandidovati“: Tramp nagovestio ponovno učešće u predsedničkoj trci

Danas 04.11.2022
Donald Tramp je na skupu u američkoj državi Ajovi nagovestio ponovnu kandidaturu za predsednika SAD. On je okupljenima u Sijuks Sitiju sinoć rekao da će se „vrlo, vrlo, vrlo verovatno“ ponovo kandidovati 2024. godine. „Da bi naša zemlja bila… »
Trump najavio novu vjerovatnu predsjedničku kandidaturu

Trump najavio novu vjerovatnu predsjedničku kandidaturu

Al Jazeera 04.11.2022
“Da bi naša zemlja ponovo bila uspješna, bezbjedna i slavna, vjerovatno ću to morati da uradim ponovo. Spremite se, to je sve što mogu da vam kažem“, rekao je Trump. Na skupu svojih pristalica u američkoj saveznoj državi Iowi, bivši… »
Tramp opet o predsedničkoj kandidaturi: "Verovatno ću to morati da uradim"

Tramp opet o predsedničkoj kandidaturi: "Verovatno ću to morati da uradim"

Euronews 04.11.2022
Na skupu svojih pristalica u američkoj saveznoj državi Ajovi, bivši predsednik SAD Donald Tramp najavio je kao moguću treću kampanju za Belu kuću. "Da bi naša zemlja ponovo bila uspešna, bezbedna i slavna, verovatno ću to morati da uradim ponovo… »
Tramp svojim pristalicama o mogućoj trećoj kampanji za Belu kuću: "Spremite se"

Tramp svojim pristalicama o mogućoj trećoj kampanji za Belu kuću: "Spremite se"

Telegraf 04.11.2022
Nezavisni analitičari i izborne ankete u SAD prognoziraju da je velika verovatnoća da će republikanci na međuizborima sledeće nedelje osvojiti većinu u Predstavničkom domu američkog Kongresa i da će imati šansu da preuzmu kontrolu i nad Senatom… »

Vesti dana »