Povezane vesti

Partizan spreman ZA nicu: Crno-beli odradili trening pred meč Lige konferencija (VIDEO)

Partizan spreman ZA nicu: Crno-beli odradili trening pred meč Lige konferencija (VIDEO)

Večernje novosti 26.10.2022
FUDBALERI Partizana odradili su trening pred duel 5. kola Lige konferencija protiv Nice. FOTO: FK Partizan Trener crno-belih Gordan Petrić izveo je izabranike na travu stadionu "Alijanc Rivijera" kako bi spremio poslednje taktičke zamisli. Partizan će… »
Nova mušterija u zvezdinom šopu: Trener Trabzona poručio da će kupiti Pešićev dres! (foto)

Nova mušterija u zvezdinom šopu: Trener Trabzona poručio da će kupiti Pešićev dres! (foto)

Hot sport 26.10.2022
Turski stručnjak pokazao veliko poštovanje prema srpskom šampionu! Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Trabzon u okviru 5. runde grupne faze Lige Evrope. Crveno-beli će po drugi put ove sezone odmeriti snage sa aktuelnim turskim šampionom. Utakmica na… »
Od utakmice protiv Partizana ćemo gledati drugačiju Nicu?

Od utakmice protiv Partizana ćemo gledati drugačiju Nicu?

Sportske.net 26.10.2022
Lusijen Favr, trener Nice, čovek je koji bi mogao, u slučaju slabijih rezultata u narednih par mečeva, da dobije i otkaz u ovom klubu. Donekle su slabim rezultatima kumovale i povrede. "Sada je bolje stanje sa povredama nego što je bilo i oseća se… »
Ovo je sastav partizana za evropsko proleće i overu prvog mesta! Petrić sa ovih 11 hoće da završi sve u Francuskoj!

Ovo je sastav partizana za evropsko proleće i overu prvog mesta! Petrić sa ovih 11 hoće da završi sve u Francuskoj!

Mondo 26.10.2022
Pred Partizanom je važnih 90 minuta fudbala u Nici. Pobedom će ući u nokaut fazu Konferencijske lige sa prvog mesta. Pred Partizanom je važnih 90 minuta fudbala u Nici. Pobedom će ući u nokaut fazu Konferencijske lige sa prvog mesta. FK Partizan u… »
Odrađen poslednji trening pred meč: Crno-beli „osetili“ travu u Nici! (video)

Odrađen poslednji trening pred meč: Crno-beli „osetili“ travu u Nici! (video)

Hot sport 26.10.2022
Crno-beli su večeras „osetili“ travnati teren prelepog stadiona „Alijanc Rivijera“ u Nici. Na njemu će sutra uveče, počev od 18.45 časova, pokušati da dođu do nove pobede koja bi im, kolo pre kraja, definitivno donela prvo mesto u grupi… »
Petrić: Svejedno da li smo prvi ili drugi

Petrić: Svejedno da li smo prvi ili drugi

N1 Info 26.10.2022
Trener Partizana Gordan Petrić pred meč petog kola Lige Konferencije u Nici ističe da je njegov tim u daleko boljoj poziciji nego pred prvi meč u Beogradu. – Sutrašnja utakmica je svojevrsno drugo poluvreme, jer smo „prvo“ odigrali u Beogradu… »
Petrić: U Nici možemo da delujemo kako mi to hoćemo

Petrić: U Nici možemo da delujemo kako mi to hoćemo

Sport klub 26.10.2022
Trener Partizana Gordan Petrić pred meč petog kola Lige Konferencije u Nici ističe da je njegov tim u daleko boljoj poziciji nego pred prvi meč u Beogradu. – Sutrašnja utakmica je svojevrsno drugo poluvreme, jer smo „prvo“ odigrali u Beogradu… »
Ovo je sastav zvezde za ključni meč u Evropi: Ko reskira, profitira - najofanzivniji tim do sada!

Ovo je sastav zvezde za ključni meč u Evropi: Ko reskira, profitira - najofanzivniji tim do sada!

Mondo 26.10.2022
Crvena zvezda u četvrtak od 21 čas igra ključni evropski meč na stadionu "Rajko Mitić". Rival je Trabzonspor, a ulog je opstanak u Ligi Evrope, dok svaki drugi rezultat može da odnese i šansu da se makar nastavi takmičenje kroz Konferencijsku… »
Petrićeva najava, Partizan ide po proleće u Evropi!

Petrićeva najava, Partizan ide po proleće u Evropi!

Sportske.net 26.10.2022
Partizan odlazi na Azurnu obalu po proleće u Evropi. Cilj je ostvariti dobar rezultat, remi bi doneo Partizanu ogromne šanse da stigne do zacrtanog cilja, a pobeda bi značila i siguran plasman. Protivnik je ekipa Nice koja ima kadrovskih problema pred… »
Petrić i DIjabate pred nicu: Najbolje bi bilo da sutra slavimo – nema nikakvog pritiska! (video)

Petrić i DIjabate pred nicu: Najbolje bi bilo da sutra slavimo – nema nikakvog pritiska! (video)

Hot sport 26.10.2022
Spremni su za meč. Fudbaleri Partizana će se sutra sastati sa Nicom u Francuskoj, u ovkiru 5. kola Lige konferencija. Crno-beli su trenutno lideri grupe D sa 8 bodova iz 4 susreta, a u duelu sa Nicom, mogu da osiguraju prvu poziciju. Pred pomenuti meč… »
Gordan Petrić pred gostovanje Nici: Bitno je da prođemo, nije bitno da li kao prvi ili drugi

Gordan Petrić pred gostovanje Nici: Bitno je da prođemo, nije bitno da li kao prvi ili drugi

Euronews 26.10.2022
Trener fudbalera Partizana, Gordan Petrić, izjavio je pred meč protiv Nice u Ligi konferencija da će njegov sastav pokušati da već sutra završi čitav posao oko plasmana u osminu finala Lige konferencija. Crno-beli bi u slučaju trijumfa u… »
Partizan ima prvu meč loptu za evropsko proleće: "Sada smo prvi i možemo kako mi hoćemo!", poručuje Gordan Petrić

Partizan ima prvu meč loptu za evropsko proleće: "Sada smo prvi i možemo kako mi hoćemo!", poručuje Gordan Petrić

Mondo 26.10.2022
Treneru crno-belih nije bitna konačna pozicija na tabeli, već to da njegov tim i na proleće igra evropski fudbal. Treneru crno-belih nije bitna konačna pozicija na tabeli, već to da njegov tim i na proleće igra evropski fudbal. Fudbaleri Partizana u… »
"Nema potrebe za nervozom!" Gordan Petrić održao zanimljivu konferenciju u Francuskoj pred mnogo važan meč Nica - Partizan

"Nema potrebe za nervozom!" Gordan Petrić održao zanimljivu konferenciju u Francuskoj pred mnogo važan meč Nica - Partizan

Večernje novosti 26.10.2022
NICA i Partizan u četvrtak igraju meč 5. kola Lige konferencija, uoči kog je na konferenciji za štampu crno-belih u Francuskoj bilo priličn interesantno. FOTO: Tanjug/AP Govorili su Gordan Petrić i Fuseni Dijabate, a strateg beogradskog kluba… »
Ko će najdalje? Crno-beli u društvu Vest Hema, Viljareala…

Ko će najdalje? Crno-beli u društvu Vest Hema, Viljareala…

Sport klub 26.10.2022
U četvrtak su na programu utakmice pretposlednjeg petog kola u grupnoj fazi najmlađeg evropskog takmičenja UEFA Lige konferencije, a u najavi kola pohvale je između ostalih dobio i Partizan. Crno-beli u četvrtak gostuju Nici. Trenutno su prvi na… »
Saničanin: Pokazali smo zube, sad moramo da to opravdamo

Saničanin: Pokazali smo zube, sad moramo da to opravdamo

Danas 26.10.2022
Fudbaleri Partizana igraju sutra (18.45) u Nici utakmicu 5. kola grupne faze Lige konferencija, duel u kojem crno-beli mogu da obezbede jedno od prva dva mesta u grupi D. Posle pobeda nad Kelnom u prethodne dve runde ekipa Gordana Petrića izbila je na… »
Zvezda zove - Svi na Marakanu!

Zvezda zove - Svi na Marakanu!

Sportske.net 26.10.2022
Mnogo bitnu utakmicu igra Crvena zvezda sutra, verovatno i najvažniji meč u jesenjem delu sezone. Fudbaleri srpskog šampiona u četvrtak od 21 sat dočekuju turski Trabzon u petom kolu grupe H Lige Evrope. Posle četiri kola Zvezda je poslednja na… »
Favr: Meč sa Partizanom može da bude prekretnica sezone

Favr: Meč sa Partizanom može da bude prekretnica sezone

Sport klub 26.10.2022
Nica u četvrtak na svom terenu od 18,45 časova dočekuje Partizan. Francuski klub na poslednje tri utakmice u svim takmičenjima nije ostvario pobedu. Trener fudbalera Nice Lusijen Favr izjavio je da je njegovom timu potrebna pobeda protiv Partizana u… »
Još su sveži ožiljci iz Budimpešte: Dragović poručuje „Dok god imamo šansu, borićemo se!“

Još su sveži ožiljci iz Budimpešte: Dragović poručuje „Dok god imamo šansu, borićemo se!“

Hot sport 26.10.2022
Nije mu lako pao poraz u Mađarskoj. Fudbalere Crvene zvezde sutra od 21 čas očekuje duel petog kola grupne faze Lige Evrope. Protivnik je turski šampion Trabzon. U prvom meču ova dva tima u grupi, Turci su bili bolji – 2:1. Zvezda vreba svoju… »
Ozbiljan pritisak u Nici: Otpao još jedan starter, a Favru se klupa drma odavno!

Ozbiljan pritisak u Nici: Otpao još jedan starter, a Favru se klupa drma odavno!

Hot sport 26.10.2022
Ukoliko ne pobedi crno-bele teško će petak dočekati kao trener Nice. Partizan gleda samo sebe i tako treba da bude. Ipak, mora se baciti pogled na Nicu koja se nalazi u zaista lošem stanju, a kako se bliži utakmica čini se da Partizan ima sve veće… »
Trener Nice i bez kvarteta prvotimaca traži trijumf nad Partizanom u Ligi konferencija

Trener Nice i bez kvarteta prvotimaca traži trijumf nad Partizanom u Ligi konferencija

Euronews 26.10.2022
Nica sutra od 18.45 (TV Arena Premium 1) dočekuje Partizan u petom kolu Grupe "D" Lige konferencija i nalazi se pod imperativom pobede jer bi im ona značila i izjednačenje sa crno-belima na vodećoj poziciji, ali i prekidanje serije od tri meča bez… »
Majstore, vozi: Svi na stadion, Zvezda igra, stiže Trabzon

Majstore, vozi: Svi na stadion, Zvezda igra, stiže Trabzon

Večernje novosti 26.10.2022
FUDBALERI Crvene zvezde igraju u četvrtak od 21 čas na stadionu Rajko Mitić protiv Trabzona u 5. kolu Lige Evrope. FOTO: FK Crvena zvezda/ Printskrin/Jutjub Fudbaleri Crvene zvezde u poslednjem meču grupne faze Lige Evrope dočekuju Trabzon, duel se… »
Milojević mističan: "Voleo bih da imam Kantea, možda junak bude neko novi..."

Milojević mističan: "Voleo bih da imam Kantea, možda junak bude neko novi..."

Sportske.net 26.10.2022
Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je danas da očekuje pobedu protiv Trabzonspora, kao i da su detalji odlučivali u svakoj utakmici njegovog tima u Ligi Evropa. "Očekivanja su ista kao i uvek, želimo pobedu. Mislim da smo u svakoj… »
Milojević: Od starta smo želeli u Monaku da odlučujemo

Milojević: Od starta smo želeli u Monaku da odlučujemo

Sport klub 26.10.2022
Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević pred utakmicu petog kola Lige Evrope protiv Trabzona rekao je da će njegov klub i u ovoj utakmici želeti pobedu. „Pred ovu utakmicu očekivanja su ista kao i uvek – jedino nas pobeda zanima. Bez… »
Milojević najavljuje veliku borbu: „Želimo pobedu – voleo bih da imam Kantea – znam da je Eraković štoper!“ (video)

Milojević najavljuje veliku borbu: „Želimo pobedu – voleo bih da imam Kantea – znam da je Eraković štoper!“ (video)

Hot sport 26.10.2022
Zanimljiva konferencija. Crvena zvezda nalazi se u veoma teškoj poziciji, pobeda protiv Trabzona svela se pod „moranje“. Crveno-beli će sutra od 21 čas na svom stadionu dočekati turskog šampiona i pokušati da ponovo ožive nade da mogu proći… »
Voleo bih ja da imam kantea! Milojević o problemima i rešenjima za Zvezdu: U Pešića sam verovao, svestan sam Erakovića!

Voleo bih ja da imam kantea! Milojević o problemima i rešenjima za Zvezdu: U Pešića sam verovao, svestan sam Erakovića!

Mondo 26.10.2022
Trener Crvene zvezde Miloš Milojević pričao je pred meč sa Trabzonom o tome šta će biti ključno da bi se pobedio ovaj meč. Trener Crvene zvezde Miloš Milojević pričao je pred meč sa Trabzonom o tome šta će biti ključno da bi se pobedio ovaj… »
Milojević motivisan pred Trabzon: Kvalitetni su, ali mi imamo svojih aduta

Milojević motivisan pred Trabzon: Kvalitetni su, ali mi imamo svojih aduta

Večernje novosti 26.10.2022
ŽELIMO pobedu, u svim utakmicama grupne faze bili smo ravnopravni, detalji su odlučivali, nijednog trenutka nismo bili nadigrani, pa ni u Trabzonu, rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević uoči utakmice 5. kola grupne faze Lige Evrope… »
Sudio Partizanu protiv javora, a onda... Uefa donela odluku o arbitru Andriji Stojanoviću

Sudio Partizanu protiv javora, a onda... Uefa donela odluku o arbitru Andriji Stojanoviću

Večernje novosti 26.10.2022
GREŠNI sudija utakmice Partizan - Javor nenadano je dobio "nagradu" za silne kikseve, koje je u očajnoj saradnji sa VAR sudijom Milošem Milovanovićem napravio u nedelju u Humskoj 1. FOTO: FK Partizan Andrija Stojanović iz Beograda, inače glavni… »

Vesti dana »