Povezane vesti

Vučić: Neskriveno prete našoj zemlji i našem opstanku

Vučić: Neskriveno prete našoj zemlji i našem opstanku

Insajder 17.10.2022
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, izjavio je danas da Srbija u poslednje 24 godine nije bila "u ovako teškoj situaciji" i da postoje "neskrivene pretnje našoj zemlji i našem opstanku". Vučić je na svečanosti povodom 20. godišnjice osnivanja… »
Šta je sve Vučić rekao „prvi put otvoreno“ pripadnicima BIA: Sankcije su kao mokri malj, Zoranine izjave su za…

Šta je sve Vučić rekao „prvi put otvoreno“ pripadnicima BIA: Sankcije su kao mokri malj, Zoranine izjave su za…

Danas 17.10.2022
Srbija je ovih dana kao Kazablanka, rekao je na svečanosti Bezbednosno informativne agencije (BIA) povodom 20 godina od osnivanja ove agencije predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je naveo da onda kada su u Srbiji goste iz Rusije tu su i pripadnici… »
Vučić: U poslednje 24 godine nikad u težoj situaciji; Da uvedemo sankcije Rusiji, potapšali bi nas i nastavili pritiske

Vučić: U poslednje 24 godine nikad u težoj situaciji; Da uvedemo sankcije Rusiji, potapšali bi nas i nastavili pritiske

RTV 17.10.2022
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić ocenio je da se Srbija u poslednje 24 godine nije nalazila u ovako teškoj situaciji u kakvoj je danas, a da pri tom nije nikome ništa uradila, da nas u budućnosti čekaju teški izbori i mnogo problema, te da… »
Vučić kazao da se Srbija drži sadašnjeg zaključka o sankcijama Rusiji

Vučić kazao da se Srbija drži sadašnjeg zaključka o sankcijama Rusiji

Slobodna Evropa 17.10.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 17. oktobra u Beogradu da "dok god budemo mogli da izdržimo, a da ne ugrozimo naše najvitalnije nacionalne i države interese, mi ćemo voditi politiku ustanovljenu zaključkom Saveta za nacionalnu… »
Vučić: More me velike brige jer Srbija odavno nije bila u težoj situaciji

Vučić: More me velike brige jer Srbija odavno nije bila u težoj situaciji

N1 Info 17.10.2022
Ne preti niko danas meni kao Aleksandru Vučiću zbog mesta predsednika Srbije, prete neskriveno celoj našoj zemlji i njenom opstanku, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić i dodao da ga "more velike brige jer Srbija odavno nije bila u težoj… »
Vučić: Neskriveno prete našoj zemlji i našem opstanku

Vučić: Neskriveno prete našoj zemlji i našem opstanku

Beta 17.10.2022
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, izjavio je danas da Srbija u poslednje 24 godine nije bila "u ovako teškoj situaciji" i da postoje "neskrivene pretnje našoj zemlji i našem opstanku". Vučić je na svečanosti povodom 20. godišnjice osnivanja… »
Vučić: Strani agenti prate naše goste kad dođu u Beograd

Vučić: Strani agenti prate naše goste kad dođu u Beograd

Nova 17.10.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na obeležavanju 20 godina BIA, da je Beograd poput Kazablanke i da agenti sa Zapada prate goste iz Rusije kad dođu u prestonicu Srbije i da se isto dešava u obrnutom slučaju. Odgovarajući na… »
BIA obeležava jubilej, prisustvuje predsednik Vučić

BIA obeležava jubilej, prisustvuje predsednik Vučić

Dnevnik 17.10.2022
BEOGRAD: Bezbednosno - informativna agencija (BIA) obeležava danas 123 godine od osnivanja Odeljenja za poverljive policijske poslove, i 20 godina od osnivanja Agencije kakva je danas, a svečanosti u zgradi BIA-e prisustvuje i predsednik Srbije… »
Predsednik na svečanosti BIA: Beograd je danas kao Kazablanka! Ne prete mi kao Vučiću nego neskriveno celoj našoj zemlji…

Predsednik na svečanosti BIA: Beograd je danas kao Kazablanka! Ne prete mi kao Vučiću nego neskriveno celoj našoj zemlji…

Kurir 17.10.2022
U poslednjih 23 godine nikad nismo bili u ovako teškoj situaciji a da nikom ništa nismo nažao uradili, nikom na rep zgazili, dodao je on i naglasio: Danas živimo u vremenu u kom je aktivnost naše službe najvažnija. BEOGRAD - Predsednik Srbije… »
Vučić na obeležavanju jubileja BIA: Koriste sva oruđa da Kosovo postane članica UN

Vučić na obeležavanju jubileja BIA: Koriste sva oruđa da Kosovo postane članica UN

Telegraf 17.10.2022
Predsednik Srbije je rekao da ne preti njemu niko danas zato što mu je ime Aleksandar, prezime Vučić i što je predsednik ove zemlje, već prete zemlji, zato što ne žele da ova zemlja ostane živi dokaz nečije bahatosti, licemerstva i pogrešne… »
"Ako ne uvedemo sankcije Rusiji, u velikom smo problemu": Vučić o ključnoj odluci za Srbiju: "Ali ako ih uvedemo, znam…

"Ako ne uvedemo sankcije Rusiji, u velikom smo problemu": Vučić o ključnoj odluci za Srbiju: "Ali ako ih uvedemo, znam…

Blic 17.10.2022
Ako ne uvedemo sankcije Rusiji, bićemo u velikom problemu, ali ako ih uvedemo, onda će nas tapšati po leđima pet-šest dana i to je to, rekao je predsednik Aleksandar Vučić na obeležavanju dana BIA u Beogradu. Predsednik je podsetio na reči Baraka… »
Beograd je ovih dana kao Kazablanka: Vučićeva poruka povodom jubileja BIA

Beograd je ovih dana kao Kazablanka: Vučićeva poruka povodom jubileja BIA

Danas 17.10.2022
Ne preti niko danas meni kao Aleksandru Vučiću zbog mesta predsednika Srbije, prete neskriveno celoj našoj zemlji i njenom opstanku, poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić i dodao da ga „more velike brige jer Srbija odavno nije bila u… »

Vesti dana »