Povezane vesti

Veljko Belivuk započeo odbranu optužbama na račun SNS, državnog vrha i institucija

Veljko Belivuk započeo odbranu optužbama na račun SNS, državnog vrha i institucija

Insajder 17.10.2022
Veljko Belivuk, vođa organizovane kriminalne grupe kojoj se sudi za sedam ubistava, danas je po prvi put javno izneo svoju odbranu. Pred sudskim većem izjavio je da su on i drugooptuženi Marko Miljković činili usluge za državu, kao i da su se… »
Veljko Belivuk tvrdi da je dugogodišnji prijatelj Vučićevom kumu

Veljko Belivuk tvrdi da je dugogodišnji prijatelj Vučićevom kumu

N1 Info 17.10.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je i zvanično počelo suđenje grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića za sedam teških ubistava i niz drugih krivičnih dela. Prvookrivljeni Belivuk za govornicom je rekao da se sastajao sa članom Izvršnog odbora… »
Marko Miljković se javio za reč u sudnici: Tražio od sudije da opomene tužioca, zasmetala mu jedna reč

Marko Miljković se javio za reč u sudnici: Tražio od sudije da opomene tužioca, zasmetala mu jedna reč

Nova 17.10.2022
Marko Miljković, vođa kriminalne grupe koja se tereti za sedam likvidacija, u nastavku suđenje u Specijalnom sudu u Beogradu, zatražio je reč da se obrati sudskom veću. Miljković je tom prilikom istakao da sudija skrene pažnju tužiocu za… »
Ovako je Belivuk opisao saradnika: "Lalić je bio monstrum i koljač, ljude pekao peglom i dobio 18 godina"

Ovako je Belivuk opisao saradnika: "Lalić je bio monstrum i koljač, ljude pekao peglom i dobio 18 godina"

Telegraf 17.10.2022
Belivuk je pozvao sudiju da trojicu optuženih svedoka vrati u pritvor, "pa da vidi šta će da bude" Danas je održano prvo ročište u okviru suđenja kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. Tokom suđenja su pročitane obe optužnice… »
Ustanička pod blokadom: Žandarmerija sa dugim cevima obezbeđuje sud, stigli Belivuk i Miljković

Ustanička pod blokadom: Žandarmerija sa dugim cevima obezbeđuje sud, stigli Belivuk i Miljković

Telegraf 17.10.2022
Sporazum sa Tužilaštvom za organizovani kriminal sklopili su Bojan Hrvatin, Nikola Spasojević i Srđan Lalić, koji su pristali da za blažu kaznu zatvora pričaju o zločinima koje je počinila grupa. U Specijalnom sudu u Beogradu upravo su stigli… »
"Svedoke vratite u pritvor, pa da vidimo šta će da bude": Belivuk na kraju suđenja zapretio "izdajnicima"

"Svedoke vratite u pritvor, pa da vidimo šta će da bude": Belivuk na kraju suđenja zapretio "izdajnicima"

Telegraf 17.10.2022
Veljko Belivuk je obučen u belu majicu, farmerke i bele patike, dok su oko njega stajala dvojica zatvorskih stražara, rekao je da u njegovim ličnim podacima nema nikakvih izmena. Suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je… »
Belivuk se brani rafalom po SNS: Priznao da je rušio Savamalu, čovek za vezu bio Vulin

Belivuk se brani rafalom po SNS: Priznao da je rušio Savamalu, čovek za vezu bio Vulin

Nova 17.10.2022
Veljko Belivuk, vođa kriminalne grupe kojoj se pred Specijalnim sudom u Beogradu sudi zbog sedam likvidacija i drugih teških krivičnih dela, na samom počeku iznošenja odbrane u Specijalnom sudu, negirao je sva krivična dela. Istakao je da su on i… »
Suđenje klanu Belivuk-Miljković: „I onda je Belivuk sekirom žrtvi odsekao glavu…“

Suđenje klanu Belivuk-Miljković: „I onda je Belivuk sekirom žrtvi odsekao glavu…“

Vreme 17.10.2022
Na licu mesta Posle godinu i više od osam meseci od hapšenja suđenje klanu Belivuk - Miljković može da prati i javnost. Izuzev svedoka saradnika, svi okrivljeni koji se terete za sedam ubistava, silovanje, dilovanje droge i oružja, negirali su… »
Smejali se, namigivali, grickali nokte! Belivuk ovog svedoka saradnika imitirao: Ovako su se ponašali pripadnici klana na…

Smejali se, namigivali, grickali nokte! Belivuk ovog svedoka saradnika imitirao: Ovako su se ponašali pripadnici klana na…

Kurir 17.10.2022
Nastavak suđenja kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića zakazan je za sredu, a tokom današnjeg iznošenja odbrane, nakon pauze, u sudnicu u delu gde se nalaze optuženi mogli su se čuti smeh, namigivanje i komunikacija među optuženima… »
Belivuk i Miljković negirali optužbe, terete se za sedam ubistava i teška krivična dela

Belivuk i Miljković negirali optužbe, terete se za sedam ubistava i teška krivična dela

RTS 17.10.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu završeno je današnje ročište na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koja se optužnicom tereti za sedam ubistava, posedovanje oružja, droge, otmice i silovanje. Svi okrivljeni su… »
Belivuk razotkrio Vučića i SNS: Kakve je sve usluge činio za državu?

Belivuk razotkrio Vučića i SNS: Kakve je sve usluge činio za državu?

Pravda 17.10.2022
Veljko Belivuk na samom počeku iznošenja odbrane u Specijalnom sudu, negirao je sva krivična dela. Istakao je da su on i Marko Miljković, vođe ove kriminalne grupe, činili usluge za državu. - Ja sam član SNS i bio sam zadužen za Blok 45 i 50. Sa… »
Supruge im nisu došle na suđenje: Bojana Belivuk i Tanja Miljković propustile ročište, a evo šta se još dešavalo iza…

Supruge im nisu došle na suđenje: Bojana Belivuk i Tanja Miljković propustile ročište, a evo šta se još dešavalo iza…

Kurir 17.10.2022
Optuženi pripadnici najmonstruoznijeg klana, na čijem čelu su Veljko Belivuk i Marko Miljković, juče su kao i tokom pripremnih ročišta koja su bila zatvorena za javnost sedeli u "boksu" za optužene, koji je odvojen staklom od sudnice i publike… »
Počelo suđenje Veljku Belivuku: Tužilac čitao optužnicu, veće još nije donelo odluku o „SKY“ kao dokazu

Počelo suđenje Veljku Belivuku: Tužilac čitao optužnicu, veće još nije donelo odluku o „SKY“ kao dokazu

Insajder 17.10.2022
Suđenje protiv organizovane kriminalne grupe čiji su organizatori, prema optužnici Veljko Belivuk i Marko Miljković, počelo je danas u Specijalnom sudu. Belivuk, Miljković i ostali optuženi, po prvi put su se pojavili u sudnici i pred novinarima… »
„Znali su šta radimo u toaletu, kad imamo odnos sa ženama“: Belivuk pitao kako je moguće da su ubijali dok ih je BIA…

„Znali su šta radimo u toaletu, kad imamo odnos sa ženama“: Belivuk pitao kako je moguće da su ubijali dok ih je BIA…

Nova 17.10.2022
Veljko Belivuk, prvookrivljeni u postupku protiv organizovane kriminalne grupe koja se tereti za sedam likvidacija, negirao je danas u Specijalnom sudu u Beogradu krivicu. Belivuk je tvrdio da su dokazi protiv njega podmetnuti, a tokom izlaganja odbrane… »
N1 Studio Live (17.10.2022)

N1 Studio Live (17.10.2022)

N1 Info 17.10.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu počelo je suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i njihovoj kriminaloj grupi, optuženoj za niz ubistava, trgovinu drogom i više drugih teških krivičnih dela. U Beogradu u još jednoj iznenadoj poseti Miroslav… »
Veljko Belivuk na suđenju kazao da je za državu činio usluge

Veljko Belivuk na suđenju kazao da je za državu činio usluge

Al Jazeera 17.10.2022
U Beogradu je počelo suđenje organiziranoj grupi Veljka Belivuka, koji je uz još 29 osoba okrivljen za teška ubistva, otmicu, silovanje, te trgovinu oružjem i drogom. Optuženi su se izjasnili da nisu krivi ni za jedno kazneno djelo za koje ih se… »
„Sram me bilo, stvarno sam đubre“: Šta je Belivuk pričao o misterioznoj svesci i ubistvu karatiste na šinama

„Sram me bilo, stvarno sam đubre“: Šta je Belivuk pričao o misterioznoj svesci i ubistvu karatiste na šinama

Nova 17.10.2022
Veljko Belivuk, tokom iznošenja odbrane u Specijalnom sudu u Beogradu, osvrnuo se na iskaze okrivljenih saradnika Bojana Hrvatina, Nikole Spasojevića i Srđana Lalića, koji su u zamenu za blaže kazne priznali krivicu za monstruozna ubistva i sklopili… »
Belivuk potvrdio da je bio deo rušenja u Savamali, Miljković kontaktirao sa Vulinom

Belivuk potvrdio da je bio deo rušenja u Savamali, Miljković kontaktirao sa Vulinom

Danas 17.10.2022
Suđenje grupi Veljka Belivuka, na čiji početak se čekalo više od godinu i po dana, već prvog dana donelo je ono što je javnost najviše čekala – iznošenje odbrane prvookrivljenog. Veljko Belivuk je negirao krivična dela koja mu se stavljaju na… »
Belivuk na sudu priznao da je rušio u Savamali, da se sastajao s Darkom Glišićem

Belivuk na sudu priznao da je rušio u Savamali, da se sastajao s Darkom Glišićem

N1 Info 17.10.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu započelo je suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. Na početku suđenja pročitani su dispozitivi dve optužnice, a zatim se počelo sa izjašnjavanjem okrivljenih. Naime, svi okrivljeni su negirali… »
Srbija, kriminal i slučaj „Velja Nevolja": Počelo suđenje Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću - šta znamo do sada

Srbija, kriminal i slučaj „Velja Nevolja": Počelo suđenje Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću - šta znamo do sada

BBC News 17.10.2022
Veljko Belivuk i Marko Miljković tvrde da nisu krivi za zločine navedene u optužnici pred Specijalnim sudom. Veljko Belivuk, Marko Miljković i 15 članova njihovog klana izjavili su po početku glavnog pretresa u Specijalnom sudu da nisu krivi za niz… »
Belivuk i grupa tvrde da su optužbe za sedam ubistava, trgovinu drogom, otmice i silovanja izmišljeni

Belivuk i grupa tvrde da su optužbe za sedam ubistava, trgovinu drogom, otmice i silovanja izmišljeni

RTV 17.10.2022
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu završeno je današnje ročište na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koja se optužnicom tereti za sedam ubistava, posedovanje oružja, droge, otmice i silovanje. Belivuk… »
Belivuk na kraju sudiji i okupljenima rekao samo ovo: Uputio i jezivu pretnju svedocima saradnicima

Belivuk na kraju sudiji i okupljenima rekao samo ovo: Uputio i jezivu pretnju svedocima saradnicima

Kurir 17.10.2022
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića ko je počelo jutros u najvećoj sudnici Specijalnog suda u Beogradu završeno je za danas, a nastavak je zakazan za sredu, kada bi odbranu trebalo da iznese drugooptuženi Marko Miljković… »
Srbija, kriminal i slučaj „Velja Nevolja": Počelo suđenje Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću - šta znamo do sada

Srbija, kriminal i slučaj „Velja Nevolja": Počelo suđenje Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću - šta znamo do sada

Južne vesti 17.10.2022
BBC Policija ispred Partizanovog stadiona Veljko Belivuk, Marko Miljković i 15 članova njihovog klana izjavili su po početku glavnog pretresa u Specijalnom sudu da nisu krivi za niz ubistava, otmica i drugih zločina za koje su optuženi. „Ne… »
Počelo suđenje kriminalnoj grupi Belivuka i Miljkovića, advokati tražili da aplikacija "Skaj" bude izuzeta iz spisa

Počelo suđenje kriminalnoj grupi Belivuka i Miljkovića, advokati tražili da aplikacija "Skaj" bude izuzeta iz spisa

Euronews 17.10.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je počelo suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici terete za sedam ubistva, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmicu i silovanje. Veljko… »
"Zvicer i ja smo prijatelji, išao sam kod njega": Belivuk govorio o šefu "kavčana" pa zapretio svedocima saradnicima: "Neka…

"Zvicer i ja smo prijatelji, išao sam kod njega": Belivuk govorio o šefu "kavčana" pa zapretio svedocima saradnicima: "Neka…

Blic 17.10.2022
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića ko je počelo jutros u najvećoj sudnici Specijalnog suda u Beogradu završeno je za danas, a nastavak je zakazan za sredu, kada bi odbranu trebalo da iznese drugooptuženi Marko Miljković… »
Belivuk se brani napadajući vlast: Poricao ubistva, pričao o Vulinu, Vučiću, radu za državu

Belivuk se brani napadajući vlast: Poricao ubistva, pričao o Vulinu, Vučiću, radu za državu

Radio 021 17.10.2022
"Ja sam član SNS i bio sam zadužen za Blok 45 i 50", rekao je na suđenju koje se vodi protiv njega i njegove kriminalne grupe Veljko Belivuk. Veljko Belivuk, vođa kriminalne grupe kojoj se pred Specijalnim sudom u Beogradu sudi zbog sedam likvidacija… »
Završeno čitanje optužnice, Belivuk negirao optužbe

Završeno čitanje optužnice, Belivuk negirao optužbe

Insajder 17.10.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu danas prepodne počelo je suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici terete za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmicu i… »
Veljko Belivuk: Ja sam član SNS, radili smo poslove za državu, veza je bio Vulin

Veljko Belivuk: Ja sam član SNS, radili smo poslove za državu, veza je bio Vulin

Luftika 17.10.2022
Veljko Belivuk, poznat i kao Velja Nevolja, vođa kriminalne grupe kojoj se pred Specijalnim sudom u Beogradu sudi zbog sedam likvidacija i drugih teških krivičnih dela, na samom početku iznošenja današnje (17. oktobar) odbrane u Specijalnom sudu… »
U Beogradu počelo suđenje organizovanoj grupi Veljka Belivuka

U Beogradu počelo suđenje organizovanoj grupi Veljka Belivuka

Al Jazeera 17.10.2022
U Beogradu je počelo suđenje organizovanoj grupi Veljka Belivuka, koji je uz još 29 osoba okrivljen za teška ubistva, otmicu, silovanje, te trgovinu oružjem i drogom. U toku je čitanje optužnice, kojoj učestvuje svih 30 okrivljenih. Uhapšeni su… »
"Stvarno sam đubre": Belivuk tokom iznošenja odbrane pokušao da diskredituje dokaze sa Skaja i svedoke saradnike: "Kopaju mi…

"Stvarno sam đubre": Belivuk tokom iznošenja odbrane pokušao da diskredituje dokaze sa Skaja i svedoke saradnike: "Kopaju mi…

Blic 17.10.2022
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je jutros u najvećoj sudnici Specijalnog suda u Beogradu. Svoju odbranu prvo je započeo Veljko Belivuk, o tome pročitajte više OVDE. On je potom nastavio da iznosi svoju odbranu… »
"Dobar dan, ja sam Veljko Belivuk": Ovako se Velja Nevolja danas branio u sudnici: "Nisam Kalimero, neću da se žalim"

"Dobar dan, ja sam Veljko Belivuk": Ovako se Velja Nevolja danas branio u sudnici: "Nisam Kalimero, neću da se žalim"

Blic 17.10.2022
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je jutros u najvećoj sudnici Specijalnog suda u Beogradu. Pošto su se svi optuženi izjasnili, za reč se ponovo javio Belivuk, počinje iznošenje odbrane. - Dobar dan, ja sam… »
Počelo suđenje kriminalnoj grupi Belivuka i Miljkovića, u toku čitanje optužnice

Počelo suđenje kriminalnoj grupi Belivuka i Miljkovića, u toku čitanje optužnice

N1 Info 17.10.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu započelo je suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, a na početku suđenja se krenulo sa čitanjem optužnice koja ima 300 strana. Kako javlja reporterka N1, u toku je čitanje optužnice. Sudija… »
Velja Nevolja, Mare Mesar i njihovi saradnici se izjasnili o krivici, Belivuk pripremio odbranu na tri papira

Velja Nevolja, Mare Mesar i njihovi saradnici se izjasnili o krivici, Belivuk pripremio odbranu na tri papira

Nova 17.10.2022
Nakon što su danas u Specijalnom sudu, u postupku koji se vodi protiv pripadnika kriminalnog klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, pročitane obe optužnice, Belivuk se izjasnio da jeste razumeo optužbu ali da ne priznaje nijedno delo koje mu se… »
Miljković izašao pred govornicu: Desna ruka Belivuka izneo primedbu u vezi sa dokazima, a onda je tražio ovo!

Miljković izašao pred govornicu: Desna ruka Belivuka izneo primedbu u vezi sa dokazima, a onda je tražio ovo!

Blic 17.10.2022
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je jutros u najvećoj sudnici Specijalnog suda u Beogradu. Kada je došao red na njega, Marko Miljković je izašao pred govornicu, a potom je opomenut kada je rekao da su neki dokazi… »
Završeno čitanje druge optužnice: Sudija izdvojila dva predmeta, otac Vukićevića i supruga Veličkovića udaljeni sa…

Završeno čitanje druge optužnice: Sudija izdvojila dva predmeta, otac Vukićevića i supruga Veličkovića udaljeni sa…

Blic 17.10.2022
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je jutros u najvećoj sudnici Specijalnog suda u Beogradu, a nakon čitanja prve optužnice i pauze završava se čitanje i druge optužnice. Njom se na teret su im stavljena ubistva… »
Počinje suđenje Belivukovom klanu, optuženi stigli u Specijalni sud

Počinje suđenje Belivukovom klanu, optuženi stigli u Specijalni sud

Politika 17.10.2022
U Specijalni sud u Beogradu, iz pritvora Centralnog zatvora, oko 09.30 sati stigli su optuženi pripadnici kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. U dva navrata je kolona marice u pratnji džipova Žandarmerije ušla u zgradu Specijalnog… »
Velja nevolja iznosi odbranu: U rukama ima tri papira, poručio: Želim da se izjasnim!

Velja nevolja iznosi odbranu: U rukama ima tri papira, poručio: Želim da se izjasnim!

Blic 17.10.2022
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je jutros u najvećoj sudnici Specijalnog suda u Beogradu. Trenutno je u toku izjašnjavanje optuženih, a sudija je poziva Belivuka za govornicu. On je poručio da želi da se… »
"Jedva čekam da se izjasnim, nisam kriv": Belivuk, Miljković i ostali iz klana se jedan po jedan izjašnjavali o krivici, svi…

"Jedva čekam da se izjasnim, nisam kriv": Belivuk, Miljković i ostali iz klana se jedan po jedan izjašnjavali o krivici, svi…

Blic 17.10.2022
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je jutros u najvećoj sudnici Specijalnog suda u Beogradu. U toku je izjašnjavanje optuženih, a nakon što je Veljko Belivuk izneo odbranu, na redu su došli Miloš Budimir i Marko… »
Počelo suđenje Belivukovoj grupi: Odbrana traži da sud odluči da li će koristiti Skaj aplikaciju

Počelo suđenje Belivukovoj grupi: Odbrana traži da sud odluči da li će koristiti Skaj aplikaciju

Danas 17.10.2022
Sudjenje grupi Veljka Belivuka počelo je danas u Specijalnom sudu, iznošenjem zahteva odbrane da sudsko veće odluči da li će se kao dokaz koristiti podaci sa Skaj aplikacije. Kako je istakao advokat Vladimir Petrović, koji zastupa Marka Miljkovića… »
"Pozivam se na član zakona 369" Marko Miljković se javio za reč tokom glavnog pretresa!

"Pozivam se na član zakona 369" Marko Miljković se javio za reč tokom glavnog pretresa!

Alo 17.10.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu u toku je glavni pretres u predmetu protiv osumnjičenih iz grupe Veljka Belivuka. Nakon pauze, koja je usledila posle čitanja prve optužnice, za reč se javio Marko Miljković, a stražari su ga izveli za sudsku govornicu… »
Novi detalji iz sudnice Miljković se smeje udovici čoveka kom je odrubio glavu, a evo s kim razmenjuje poglede jedina dama u…

Novi detalji iz sudnice Miljković se smeje udovici čoveka kom je odrubio glavu, a evo s kim razmenjuje poglede jedina dama u…

Kurir 17.10.2022
Tokom čitanja prvog dela optužnice na suđenju Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću, koje je počelo jutros, Belivuk je zevao, češao se i smejao, dok se Miljković u jednom trenutku javio za reč. Naime, Miljković se u jednom trenutku, čim je počelo… »
Završeno čitanje prve optužnice: Opuštena atmosfera, evo kome je Belivuk slao poljupce i sa kime je ćaskao

Završeno čitanje prve optužnice: Opuštena atmosfera, evo kome je Belivuk slao poljupce i sa kime je ćaskao

Blic 17.10.2022
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je jutros u najvećoj sudnici Specijalnog suda u Beogradu, a nakon čitanja prve optužnice usledila je pauza. Njih dvojica se, zajedno sa pripadnicima kriminalne grupe, terete za… »
Čitanje optužnice belivuku i miljkoviću: Svi detalji iz sudnice iz minuta u mint u Specijalu Kurir televizije

Čitanje optužnice belivuku i miljkoviću: Svi detalji iz sudnice iz minuta u mint u Specijalu Kurir televizije

Kurir 17.10.2022
Kurir televizija i emisija Puls Srbije nalaze se ispred Specijalnog suda u Beogradu gde se iz minuta u minut pratiti iznošenje odbrane Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, protiv kojih je podignuta optužnica za sedam ubistava, trgovinu drogom… »
Supruga ubijenog Goksija na suđenje Belivuku došla u crno-beloj boji "Partizana" kako bi odala počast mužu

Supruga ubijenog Goksija na suđenje Belivuku došla u crno-beloj boji "Partizana" kako bi odala počast mužu

Telegraf 17.10.2022
Suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je u 9.40 sati. Jelena Veličković, supruga Gorana Veličkovića Goksija za čije ubistvo se tereti Veljko Belivuk i njegov klan, danas je u Specijalni sud na prvi dan suđenja došla… »
U Specijalnom sudu počelo suđenje grupi Belivuk – Miljković

U Specijalnom sudu počelo suđenje grupi Belivuk – Miljković

IndeksOnline 17.10.2022
BEOGRAD – U Specijalnom sudu u Beogradu danas pre podne počelo je suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici terete za sedam ubistva, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmicu… »
Bela majica i farmerke: Velja Nevolja se kratko izjasnio za govornicom Specijalnog suda

Bela majica i farmerke: Velja Nevolja se kratko izjasnio za govornicom Specijalnog suda

Nova 17.10.2022
Vođa kriminalne grupe Veljko Belivuk, tokom današnjeg glavnog pretresa u Specijalnom sudu u Beogradu izašao je za govornicu kako bi se izjasnio o tome da li ima nekih promena u njegovim podacima. Vođa kriminalnog klana, Veljko Belivuk, obučen u belu… »
Suđenje belivuku i miljkoviću: Tužilac čita 300 strana optužnice, advokati tražili poverljiv razgovor sa optuženima

Suđenje belivuku i miljkoviću: Tužilac čita 300 strana optužnice, advokati tražili poverljiv razgovor sa optuženima

Blic 17.10.2022
Sudija Vinka Beraha najavila je da je suđenje javno i da će se tonski snimati, ali su onda advokati odbrane zatražili da im dozvoli da na kratko imaju poverljiv razgovor sa optuženima, koji sede u izdvojenom delu sudnice, iza pregrade od zaštitnog… »
Advokati BELIVUKA ŠOKIRALI SVE U Specijalnom sudu! Počeo glavni pretres, javno se govori o monstruoznim zločinima klana!

Advokati BELIVUKA ŠOKIRALI SVE U Specijalnom sudu! Počeo glavni pretres, javno se govori o monstruoznim zločinima klana!

Mondo 17.10.2022
Danas je počeo glavni pretres u slučaju klana Veljka Belivuka i na samom startu procesa je došlo do drame u Specijalnom sudu! Danas je počeo glavni pretres u slučaju klana Veljka Belivuka i na samom startu procesa je došlo do drame u Specijalnom… »
Evo šta se dešava u sudnici! Belivuk zeva, češe se i smeje: Pokušava da razgovara sa svojim vojnicima, a njemu je poslao…

Evo šta se dešava u sudnici! Belivuk zeva, češe se i smeje: Pokušava da razgovara sa svojim vojnicima, a njemu je poslao…

Kurir 17.10.2022
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je jutros u sudnici Specijalnog suda u Beogradu, a nakon čitanja prve optužnice usledila je pauza. Belivuk poslao poljubac Veljko Belivuk je prilikom izlaska za govornicu poslao… »
Belivuk izašao na govornicu, pa poslao poljubac! Haos u sudnici: Velja se smeje i dobacuje, pokušao da razgovara sa njim

Belivuk izašao na govornicu, pa poslao poljubac! Haos u sudnici: Velja se smeje i dobacuje, pokušao da razgovara sa njim

Mondo 17.10.2022
Danas je počeo glavni pretres u slučaju klana Veljka Belivuka, a sagovornik je opisao kako se Velja ponašao tokom suđenja. Danas je počeo glavni pretres u slučaju klana Veljka Belivuka, a sagovornik je opisao kako se Velja ponašao tokom suđenja. U… »
Burno na početku suđenja klanu Velje Nevolje: Advokati traže da se donese odluka o dokazima sa Skaja

Burno na početku suđenja klanu Velje Nevolje: Advokati traže da se donese odluka o dokazima sa Skaja

Nova 17.10.2022
Na samom početku glavnog pretresa u postupku protiv ozloglašenog klana Belivuk - Miljković advokati optuženih zatražili su da se sudsko veće izjasni o Skaj dokazima, na kojima se zasniva optužnica protiv ove kriminalne grupe. Vladimir Petrović… »
Belivuk prvi izašao pred govornicu: Evo kako izgleda i šta je rekao ozloglašeni organizator kriminalne grupe

Belivuk prvi izašao pred govornicu: Evo kako izgleda i šta je rekao ozloglašeni organizator kriminalne grupe

Blic 17.10.2022
Veljko Belivuk, organizator kriminalne grupe prvi je izašao za sudsku govornicu, kako bi pre iznošenja odbrane sud utvrdio njegove lične podatke. Obučen u belu majicu, farmerke i bele patike, dok su oko njega stajala dvojica zatvorskih stražara… »
Suđenje belivukovom klanu: Advokati odbrane traže: Sud da se izjasni da li poruke sa skaja važe kao dokazi! Evo kakav su…

Suđenje belivukovom klanu: Advokati odbrane traže: Sud da se izjasni da li poruke sa skaja važe kao dokazi! Evo kakav su…

Blic 17.10.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu počeo je glavni pretres u postupku protiv organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici terete za ubistva, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmicu i silovanje… »
Veljko belivuk prvi put javno govori o svojim zločinima: Opsadno stanje oko Specijalnog suda, počinje glavni pretres

Veljko belivuk prvi put javno govori o svojim zločinima: Opsadno stanje oko Specijalnog suda, počinje glavni pretres

Mondo 17.10.2022
Počinje glavni pretes u postupku protiv kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića u Specijalnom sudu. Počinje glavni pretes u postupku protiv kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića u Specijalnom sudu. U Specijalnom sudu u… »
Počinje glavni pretres u procesu protiv Belivuka i Miljkovića: Pratite uživo na Kurir televiziji od 11 časova

Počinje glavni pretres u procesu protiv Belivuka i Miljkovića: Pratite uživo na Kurir televiziji od 11 časova

Kurir 17.10.2022
Hapšenje, a zatim i pripremna ročišta Veljku Belivuku i njegovoj kriminalnoj grupi događaji su koje je javnost pomno pratila. Interesovanje za ovaj slučaj će tek da raste kako se klupko bude odmotavalo, a jedan korak u tome je i početak glavnog… »
Počinje suđenje grupi Veljka Belivuka koja se tereti za ubistva, otmice, silovanja: Šta je najjači adut Tužilaštva za…

Počinje suđenje grupi Veljka Belivuka koja se tereti za ubistva, otmice, silovanja: Šta je najjači adut Tužilaštva za…

Danas 17.10.2022
Dvadeset meseci nakon hapšenja, danas bi u Posebnom odeljenju Višeg suda u Beogradu trebalo da počne suđenje grupi Veljka Belivuka. Uz Belivuka i njegovog najbližeg saradnika Marka Miljkovića, na optuženičkoj klupi naći će se još 28 članova… »
Dan d za Belivuka i Miljkovića: Prvo javno iznošenje odbrane, optuženi za 7 ubistava

Dan d za Belivuka i Miljkovića: Prvo javno iznošenje odbrane, optuženi za 7 ubistava

Telegraf 17.10.2022
Sporazum sa Tužilaštvom za organizovani kriminal sklopili su Bojan Hrvatin, Nikola Spasojević i Srđan Lalić, koji su pristali da za blažu kaznu zatvora pričaju o zločinima koje je počinila grupa. U Specijalnom sudu u Beogradu danas treba da… »
7 likvidacija, 2 klanice i silovanje na stadionu u Humskoj: Klan Belivuk seda na optuženičku klupu, počinje suđenje…

7 likvidacija, 2 klanice i silovanje na stadionu u Humskoj: Klan Belivuk seda na optuženičku klupu, počinje suđenje…

Nova 17.10.2022
Ozloglašene vođe kriminalnog klana, Veljko Belivuk i Marko Miljković, danas će, posle višemesečnih pripremnih ročišta, izneti odbranu povodom sedam monstruoznih likvidacija za koje se terete. Suđenje će biti otvoreno za javnost, a ne isključuje… »

Vesti dana »