Povezane vesti

Vučić o pojavljivanju svog oca na litiji: Beskrajno ga volim, ali se ne slažem

Vučić o pojavljivanju svog oca na litiji: Beskrajno ga volim, ali se ne slažem

Nova 12.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se na to što je njegov otac Anđelko prisustvovao jučerašnjoj "Litiji za spas Srbije" Anđelko Vučić, otac predsednika Srbije Aleksandra Vučića, učestvovao je u jučerašnjoj „Litiji za spas… »
Patrijarh Porfirije odlučio: U svim crkvama počinje svakodnevna Molitva za svetinju braka i porodice, slogu i mir u srpskom…

Patrijarh Porfirije odlučio: U svim crkvama počinje svakodnevna Molitva za svetinju braka i porodice, slogu i mir u srpskom…

Kurir 12.09.2022
S obzirom na izazove i iskušenja sa kojima se naša Crkva i njen verni narod suočavaju, Njegova svetost patrijarh srpski gospodin Porfirije, predsednik Svetog arhijerejskog Sinoda, doneo je odluku da se, počevši od današnjeg dana, u svim hramovima i… »
Patrijarh Porfirije: Molitva za svetinju braka na svim bogosluženjima

Patrijarh Porfirije: Molitva za svetinju braka na svim bogosluženjima

RTV 12.09.2022
BEOGRAD - S obzirom na izazove i iskušenja sa kojima se naša crkva i njen verni narod suočavaju, patrijarh Porfirije doneo je odluku da se, počevši od danas, u svim hramovima i manastirima Srpske pravoslavne crkve na svim bogosluženjima proiznosi… »
Posle svega izrečenog prethodnih dana, da li se odluka o Prajdu već naslućuje

Posle svega izrečenog prethodnih dana, da li se odluka o Prajdu već naslućuje

N1 Info 12.09.2022
Dok se za Evroprajd bezbednost procenjuje nedeljama unapred, pa ga je prvo predsednik zabranio, pa se setio da to ipak može samo MUP koji bi o šetnji trebalo da da odluči u utorak, litije se opušteno održavaju, policija ih dozvoljava i nemaju veze sa… »
"Ni sa čim što je tamo rečeno nisam saglasan": Vučić o molebanu za svetinju braka i porodice: "Ni sa jednom rečju, ni sa…

"Ni sa čim što je tamo rečeno nisam saglasan": Vučić o molebanu za svetinju braka i porodice: "Ni sa jednom rečju, ni sa…

Blic 12.09.2022
"Ni sa jednom jedinom rečju, ni sa celim događajem, ama baš ni sa čim nisam saglasan", rekao je predsednik Aleksandar Vučić komentarišući moleban za svetinju braka i porodice koji je sinoć održan u Beogradu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić: Otac mi je bio na molebanu, ali ja se ne slažem ni sa čim izrečenim na tom skupu

Vučić: Otac mi je bio na molebanu, ali ja se ne slažem ni sa čim izrečenim na tom skupu

RTV 12.09.2022
BRDO KOD KRANJA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da njegov otac jeste prisustvovao sinoćnjem molebanu, koji je služio patrijarh SPC Porfirije, navodeći da on lično ne bi prisustvovao tome, niti se slaže sa onim što je tamo… »
Vučić: Moj otac je bio na molebanu, ali se ja ne slažem sa porukama tog skupa

Vučić: Moj otac je bio na molebanu, ali se ja ne slažem sa porukama tog skupa

Sputnik 12.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da njegov otac jeste prisustvovao sinoćnjem molebanu, koji je služio patrijarh SPC Porfirije, navodeći da on lično ne bi prisustvovao tome, niti se slaže sa onim što je tamo izrečeno. “Ja sam… »
Vučić: Nisam saglasan ni sa čim izrečenim tokom molebana

Vučić: Nisam saglasan ni sa čim izrečenim tokom molebana

Insajder 12.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije saglasan ni sa čim što je izrečeno na molebanu koji je održan u nedelju uveče ispred Hrama Svetog Save. Ja sam doputovao iz Emirata, bilo mi je važno da stignem da gledam utakmicu, ali… »
Vučić: Ne slažem se ni sa čim izrečenim sinoć na skupu

Vučić: Ne slažem se ni sa čim izrečenim sinoć na skupu

Telegraf 12.09.2022
Vučić o molebanu za svetinju braka i porodice. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da njegov otac jeste prisustvovao sinoćnjem molebanu, koji je služio patrijarh SPC Porfirije, navodeći da on lično ne bi prisustvovao tome, niti se… »
Vučić: Moj otac je išao na litije, ja ne bih – ne dodvoravam se ni roditelju

Vučić: Moj otac je išao na litije, ja ne bih – ne dodvoravam se ni roditelju

N1 Info 12.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je da je njegov otac učestvovao "Litiji za spas Srbije" u nedelju u Beogradu, ali i dodao da lično ne bi prisustvovao tom skupu. Vučić je kazao i da nije saglasan „ni sa čim“ što je izrečeno na tom… »
Vučić: Moj otac je išao na litiju, ja ne bih

Vučić: Moj otac je išao na litiju, ja ne bih

Danas 12.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je da je njegov otac učestvovao u sinoćnjoj „Litiji za spas Srbije“ u Beogradu ali i dodao da lično ne bi prisustvovao tom skupu. Vučić je kazao i da nije saglasan „ni sa čim“ što je izrečeno… »
Vučić udario packu Popoviću zbog odlaska na litiju: Nema discipline u Vladi

Vučić udario packu Popoviću zbog odlaska na litiju: Nema discipline u Vladi

Nova 12.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se na učešće ministra Nenada Popovića na jučerašnjoj litiji u Beogradu. Ministar bez portfelja bio je učesnik jučerašnje “Litije za spas Srbije”, a na pitanje da li sa nekim konsultovao pre nego… »
Vučić o prisustvu Nenada Popovića protestu: Svi se bore za "lajkove", discipline nema

Vučić o prisustvu Nenada Popovića protestu: Svi se bore za "lajkove", discipline nema

Telegraf 12.09.2022
Sve su to mnogo slobodoumni ljudi, koji ne treba da pitaju nigde nikoga i sami donose odluke - ironičan je bio Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne zna da li je ministar Nenad Popović imao dozvolu vlade da se juče pojavi… »
Vučićev otac u prvim redovima u "Litiji za spas Srbije", u društvu bio i Dejan Tomašević

Vučićev otac u prvim redovima u "Litiji za spas Srbije", u društvu bio i Dejan Tomašević

Radio 021 12.09.2022
Anđelko Vučić, otac predsednika Srbije Aleksandra Vučića, učestvovao je u jučerašnjoj "Litiji za spas Srbije". Građani koji se protive održavanju Evroprajda krenuli su juče od Patrijaršije u Beogradu u povorku "Litija za spas Srbije", koja je… »
Anđelko Vučić u prvim redovima na litiji protiv Evroprajda

Anđelko Vučić u prvim redovima na litiji protiv Evroprajda

Nova 12.09.2022
Anđelko Vučić, otac predsednika Srbije Aleksandra Vučića, učestvovao je u jučerašnjoj "Litiji za spas Srbije". Građani koji se protive održavanju Evroprajda, krenuli su juče od Patrijaršije u Beogradu u povorku „Litija za spas Srbije“… »
Patrijarh o Evroprajdu: Ko vodi krstaški rat? Siluju nam pamet, siluju nam dušu

Patrijarh o Evroprajdu: Ko vodi krstaški rat? Siluju nam pamet, siluju nam dušu

Glas Zapadne Srbije 12.09.2022
Građani koji se protive Evroprajdu, išli su od Patrijaršije do Hrama Svetog Save u protestnoj povorci koju su nazvali "Litija za spas Srbije". Posle molebana obratio im se patrijarh Porfirije koji je naveo da je za pravoslavne hrišćane neprihvatljiva… »
Nakon „Litija za spas Srbije“ patrijarh Porfirije služio moleban

Nakon „Litija za spas Srbije“ patrijarh Porfirije služio moleban

Danas 12.09.2022
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve (SPC) Porfirije služio je danas „Svenarodni moleban za svetinju braka i porodice, slogu i mir u našem narodu“, ispred Hrama Svetog Save u Beogradu, gde se okupilo više hiljada građana. Molebanu je prethodila… »

Vesti dana »