Povezane vesti

Nadal prvi učesnik turnira koji mu fali u karijeri, Novak i dalje nesiguran

Nadal prvi učesnik turnira koji mu fali u karijeri, Novak i dalje nesiguran

Nova 02.09.2022
Očekuje nas zanimljiv rasplet situacije u teniskom vrhu do kraja godine Španski teniser Rafael Nadal pobedio je Fabija Fonjinija u trećem kolu US Opena, čime je i definitivno obezbedio učešće na Završnom mastersu ove godine. Špancu će ovo biti… »
Kirjos: Skoro da više ne znam ko sam, finale Vimbldona je bila prekretnica

Kirjos: Skoro da više ne znam ko sam, finale Vimbldona je bila prekretnica

Nova 02.09.2022
Ove sezone gledamo potpunog drugačijeg Kirjos od onog na kog smo navikli Australijski teniser Nik Kirjos ove godine konačno igra vrhunski tenis, što je najbolje pokazao njegov rezultat na Vimbldonu, gde je izgubio u finalu od Novaka Đokovića. Kirjos… »
Istorijski preokret na US openu: Atraktivna Beloruskinja gubila sa 6:2, 5:1, pa pobedila Estonku! (foto) (video)

Istorijski preokret na US openu: Atraktivna Beloruskinja gubila sa 6:2, 5:1, pa pobedila Estonku! (foto) (video)

Hot sport 02.09.2022
Ovo se retko viđa! Jedan od najvećih preokreta u istoriji US opena dogodio se u četvrtak, na ‘Bili Džin King‘ areni u Njujorku. Najzanimljiviji meč dosadašnjeg dela četvrtog grend slem turnira u sezoni odigrale su Arina Sabalenka i Kaja Kanepi… »
Nadal: Imam osećaj da mi je nos sve veći

Nadal: Imam osećaj da mi je nos sve veći

Sport klub 02.09.2022
Slavio je Rafael Nadal protiv Fabija Fonjinija u meču drugog kola US Opena, uz, kako je rekao malo boli. „Malo boli iskreno, ali dobro. Srećan sam zbog pobede nakon lošeg starta. Ni sam još ne razumem kako samo tako loše otvorio meč jer sam se… »
Nadal reketom razbio nos, pa krvav ležao na terenu: Španac posle udarca u glavu šokirao izjavom o incidentu! (video)

Nadal reketom razbio nos, pa krvav ležao na terenu: Španac posle udarca u glavu šokirao izjavom o incidentu! (video)

Mondo 02.09.2022
Španski teniser bio žrtva svog reketa tokom meča protiv Fonjinija. Španski teniser bio žrtva svog reketa tokom meča protiv Fonjinija. Rafael Nadal je savladao Fabija Fonjinija (3:1) i nastavio put do trofeja na US Openu, a ovaj meč obeležila je i… »
Nadal u trećem kolu, Kecmanović ispao na US Openu

Nadal u trećem kolu, Kecmanović ispao na US Openu

Danas 02.09.2022
Rafael Nadal je pobedio Italijana Fabija Fonjinija sa 3:1 u setovima (2:6, 6:4, 6:2, 6:1) i tako se plasirao u treće kolo US Opena. Meč je obeležila povreda nosa „bika iz Manakora“, ali je i pored povrede jedan od najboljih igrača u istoriji ovog… »
Gaske bolji od Kecmanovića, sledi duel sa Nadalom

Gaske bolji od Kecmanovića, sledi duel sa Nadalom

Dnevnik 02.09.2022
NjUJORK: Srpski teniser Miomir Kecmanović eliminisan je u drugom kolu Ju-Es opena, nakon što je poražen od iskusnog Francuza Rišara Gaskea 6:2, 6:4, 4:6, 6:4. Gaskea u narednoj rundi čeka Rafael Nadal, koji je posle velike borbe nadigrao Italijana… »
Bizarnije ne može – Rafa sam sebi razbio nos (VIDEO)

Bizarnije ne može – Rafa sam sebi razbio nos (VIDEO)

Sport klub 02.09.2022
Rafael Nadal se plasirao u treće kolo US Opena, ali daleko od toga da nije imao probleme, pogotovo u prva dva seta. Španac je u duelu veterana pobedio Fabija Fonjinija 2:6, 6:4, 6:2 i 6:1, a meč sa Italijanom pamtiće i po jednom bizarnom detalju… »
US open - Raskrvavljeni Nadal izbacio Fonjinija i rezervisao kartu za Završni masters

US open - Raskrvavljeni Nadal izbacio Fonjinija i rezervisao kartu za Završni masters

Sportske.net 02.09.2022
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u drugo kolo US opena pošto je sa 3:1 (2:6, 6:4, 6:2, 6:1) savladao Fabija Fonjinija. Možda nije sve počelo kako je Rafa želeo, ali se završilo na taj način. Španac je nastavio da krči sebi put do trofeja… »
Kecmanović poražen od Gaskea u drugom kolu Ju Es opena

Kecmanović poražen od Gaskea u drugom kolu Ju Es opena

Beta 02.09.2022
Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u treće kolo Otvorenog prvenstva SAD, pošto je noćas u Njujorku poražen od francuskog igrača Rišara Gaskea sa 2:6, 4:6, 6:4, 4:6. Meč izmedju Kecmanovića i Gaskea, 36. i 91. igrača sveta… »
Urnebesna izjava Nadala s flasterom o krvarenju nosa: Čitav stadion se nasmejao

Urnebesna izjava Nadala s flasterom o krvarenju nosa: Čitav stadion se nasmejao

Nova 02.09.2022
Zna da se našali i na sopstveni račun, pa čak i da otkrije da je i ranije imao takvih situacija, ali u drugim okolnostima. Rafael Nadal uspeo je po 14. put u karijeri da stigne do trećeg kola US Opena nakon što je sa 2:6, 6:4, 6:2, 6:1 savladao… »
USO: Nadal od mučenja do sigurne pobede, Belorus eliminisao Hurkača

USO: Nadal od mučenja do sigurne pobede, Belorus eliminisao Hurkača

N1 Info 02.09.2022
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u treće kolo US opena, pošto je bio bolji od Fabija Fonjinija iz Italije sa 2:6, 6:4, 6:2, 6:1. Baš kao i u prvom kolu sa Hidžikatom, Nadal je izgubio prvi set, ali sada je bio u još većem problemu… »
Kecmanović poražen od Gaskea, Srbija ostala bez tenisera na US openu

Kecmanović poražen od Gaskea, Srbija ostala bez tenisera na US openu

Sportske.net 02.09.2022
Srpski teniser Miomir Kecmanović eliminisan je u drugom kolu US opena nakon poraza od Rišara Gaskea iz Francuske rezultatom 3:1 u setovima (2:6, 4:6, 6:4, 4:6). Kao 36. teniser sveta, Kecmanović je ušao u meč kao favorit protiv iskusnijeg, ali i… »
Krv oblila rafu: Nadal ne zna drugačije, povredio se pa razbio Fonjinija (video)

Krv oblila rafu: Nadal ne zna drugačije, povredio se pa razbio Fonjinija (video)

Večernje novosti 02.09.2022
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u treće kolo Ju-Es opena posle pobede nad italijanskim teniserom i svojim velikim rivalom Fabiom Fonjinijem. Foto: AP Španac je očajno otvorio meč, prepustivši prvi set Fonjiju rezultatom 6:2, ali se onda u… »
Nadal od „veoma sam nervozan“ do sigurne pobede!

Nadal od „veoma sam nervozan“ do sigurne pobede!

Sport klub 02.09.2022
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u treće kolo US opena, pošto je bio bolji od Fabija Fonjinija iz Italije sa 2:6, 6:4, 6:2, 6:1. Baš kao i u prvom kolu sa Hidžikatom, Nadal je izgubio prvi set, ali sada je bio u još većem problemu… »
Nadal nokautirao sam sebe i raskrvario nos, posle preokreta srušio provokatora

Nadal nokautirao sam sebe i raskrvario nos, posle preokreta srušio provokatora

Nova 02.09.2022
Meč je imao neobičan uvod (koji je zapravo počeo još u Parizu), ali je i bio jedan od onih koje će Nadal dugo pamtiti. Rafael Nadal uspeo je po 14. put u karijeri da stigne do trećeg kola US Opena nakon što je sa 2:6, 6:4, 6:2, 6:1 savladao Fabija… »
Belorus izbacio desetog nosioca, Šapovalov na Rubljova

Belorus izbacio desetog nosioca, Šapovalov na Rubljova

Sport klub 02.09.2022
Deseti tenise sveta Huvert Hurkač eliminisan je u drugom kolu US Opena pošto je u četiri seta poražen od Ilje Ivaške 6:4, 4:6, 7:6 (5) i 6:3 za tri časa i sedam minuta igre. Beloruski igrač, trenutno 73. na ATP listi, pobedio je Poljaka koji nikad… »
Šteta: Kecmanović propuštao poklone Francuza, Srbija bez tenisera u Njujorku

Šteta: Kecmanović propuštao poklone Francuza, Srbija bez tenisera u Njujorku

Nova 02.09.2022
Šteta... Ta reč najbolje opisuje ono što je Miomir Kecmanović uradio u Njujorku. Srpski teniser, trenutno 36. na ATP listi, poražen je u drugom kolu US Opena, bolji od njega bio je Rišar Gaske sa 6:2, 6:4, 4:6, 6:4 za dva sata i 50 minuta igre… »

Vesti dana »