Povezane vesti

Preminulo još devet pacijenata, 4.352 novozaražene osobe

Preminulo još devet pacijenata, 4.352 novozaražene osobe

Politika 31.07.2022
U Srbiji su u poslednja 24 sata registrovana 4.352 nova slučaja zaraze koronavirusom, od 9.804 testirana uzorka. Od posledica kovida 19 preminulo je devet osoba. Na respiratorima se nalazi 21 kovid pacijent. Epidemijska situacija u Srbiji se komplikuje… »
Preminulo još 9 pacijenata zbog korone u Srbiji: Obolelo 4.352, na respiratoru 21 osoba

Preminulo još 9 pacijenata zbog korone u Srbiji: Obolelo 4.352, na respiratoru 21 osoba

Telegraf 31.07.2022
Ovo je najnoviji presek stanja u vezi sa korona virusom u Srbiji. Korona virus je u poslednja 24 sata potvrđen kod 4.352 osobe, a istovremeno je od posledica ove bolesti preminulo devet pacijenata. Broj testiranih za poslednja 24 sata je 9.804 . Na… »
Korona u Srbiji: Novozaraženih oko 4.300, preminulo devet obolelih

Korona u Srbiji: Novozaraženih oko 4.300, preminulo devet obolelih

Radio 021 31.07.2022
U Srbiji je, u poslednja 24 sata, preminulo devet osoba od posledica korona virusa, objavljeno je na sajtu Ministarstva zdravlja covid19.rs. Na koronu su testirane 9.804 osobe, od kojih su 4.352 bile pozitivne. Na respiratorima je 21 pacijent. Ukupno je u… »
U Srbiji još devet osoba umrlo od korone, blagi pad broja zaraženih

U Srbiji još devet osoba umrlo od korone, blagi pad broja zaraženih

Novi magazin 31.07.2022
U Srbiji je u poslednja 24 sata od posledica kovida preminulo devet osoba, a potvrđena su 4.352 nova slučaja zaraze od 9.804 testirana pacijenta. Na bolničkom lečenju nalazi se 611 pacijenata, a 21 osoba diše uz pomoć respiratora, saopštilo je… »
Korona presek: Još devet osoba preminulo od posledica kovida

Korona presek: Još devet osoba preminulo od posledica kovida

Euronews 31.07.2022
U Srbiji su u poslednja 24 sata na koronavirus testirane 9.804 osobe, a od toga pozitivne su 4.352. Preminulo je devet obolelih. Trenutno je na bolničkom lečenju 611 pacijenata, od koji je 21 priključen na respirator. Podsetimo, juče je od testiranih… »
Zvanično 4.352 nova slučaja koronavirusa, preminulo još devet osoba

Zvanično 4.352 nova slučaja koronavirusa, preminulo još devet osoba

N1 Info 31.07.2022
Prema zvaničnim podacima, u poslednja 24 sata preminulo je još devet osoba od posledica koronavirusa u Srbiji, pa je ukupan broj žrtava 16.280, objavljeno je na sajtu Ministarstva zdravlja covid19.rs. Od poslednjeg preseka stanja u Srbiji, na… »
Novi korona presek: Blagi pad broja zaraženih, ali više preminulih nego juče

Novi korona presek: Blagi pad broja zaraženih, ali više preminulih nego juče

Blic 31.07.2022
Korona virus je u poslednja 24 sata potvrđen kod 4.352 osoba, a istovremeno je od posledica ove bolesti preminulo 9 pacijenata. Na respiratorima je 21 pacijent. Broj testiranih za poslednja 24 sata je 9.804. Podsetimo, na korona virus juče su bile… »
Najnoviji korona presek: Manje zaraženih, ali manje i testiranih, skok broja preminulih

Najnoviji korona presek: Manje zaraženih, ali manje i testiranih, skok broja preminulih

Kurir 31.07.2022
Korona virus je u poslednja 24 sata potvrđen kod 4.352 osobe, a istovremeno je od posledica ove bolesti preminulo devet pacijenata. Broj testiranih za poslednja 24 sata je 9.804 . Na respiratoru je 21 pacijent. Podsetimo, juče su korona virusom bile… »
Sve je više novih infekcija, dve opcije ukoliko se na odmoru u inostranstvu putnik razboli od korone

Sve je više novih infekcija, dve opcije ukoliko se na odmoru u inostranstvu putnik razboli od korone

Euronews 31.07.2022
Početkom ove godine je ukinut besplatni karantinski smeštaj na turističkim destinacijama nakon ukidanja kovid mera, tako da turisti koji se zaraze koronavirusom u inostranstvu imaju dve opcije. Jedna opcija je da budu u karantinu u smeštaju o svom… »
Dve opcije kod kovid oboljevanja na odmoru u inostranstvu

Dve opcije kod kovid oboljevanja na odmoru u inostranstvu

RTK 31.07.2022
Početkom ove godine je ukinut besplatni karantinski smeštaj na turističkim destinacijama nakon ukidanja kovid mera, tako da turisti koji se zaraze korona virusom u inostranstvu imaju dve opcije. Jedna opcija je da budu u karantinu u smeštaju o svom… »
Ako se zarazite koronom u inostranstvu imate dve opcije: Seničić: "Potrebno je da se ljudi kupe polisu koja je proširena za…

Ako se zarazite koronom u inostranstvu imate dve opcije: Seničić: "Potrebno je da se ljudi kupe polisu koja je proširena za…

Blic 31.07.2022
Početkom ove godine je ukinut besplatni karantinski smeštaj na turističkim destinacijama nakon ukidanja kovid mera, tako da turisti koji se zaraze korona virusom u inostranstvu imaju dve opcije. Jedna opcija je da budu u karantinu u smeštaju o svom… »
Ovo su dve opcije koje imate ukoliko se dogodi da se razbolite od korone u inostranstvu

Ovo su dve opcije koje imate ukoliko se dogodi da se razbolite od korone u inostranstvu

Telegraf 31.07.2022
Turisti koji se zaraze mogu da ostanu u karantinu u smeštaju o svom trošku ili da se vrate uz pratnju u svoju zemlju, prenosi direktor Nacionalne asocijacije turističkih agencija Srbije Aleksandar Seničić. Početkom ove godine je ukinut besplatni… »
Udovičić: Na početku smo pika korone koji će trajati tri nedelje, potrebne mere

Udovičić: Na početku smo pika korone koji će trajati tri nedelje, potrebne mere

N1 Info 31.07.2022
Komandant Vojne bolnice "Karaburma" Ivo Udovičić izjavio je da zbog aktuelne epidemiološke situacije sa koronavirusom u Srbiji treba preduzeti neke mere i ponašati se odgovornije jer mnogi zaraženi ne pokazuju simptome, ali da te mere ne treba da… »
Komandant Vojne bolnice „Karaburma“ o epidemiološkoj situaciji: Potrebna lična odgovornost, a ne nove državne mere

Komandant Vojne bolnice „Karaburma“ o epidemiološkoj situaciji: Potrebna lična odgovornost, a ne nove državne mere

Danas 31.07.2022
Komandant Vojne bolnice „Karaburma“ Ivo Udovičić izjavio je danas da zbog aktuelne epidemiološke situacije sa korona virusom u Srbiji treba preduzeti neke mere i ponašati se odgovornije jer mnogi zaraženi ne pokazuju simptome, ali da te mere ne… »
Udovičić: Na početku smo pika ovog talasa infekcije koji bi mogao da traje tri nedelje

Udovičić: Na početku smo pika ovog talasa infekcije koji bi mogao da traje tri nedelje

Euronews 31.07.2022
Ivo Udovičić, komandant Vojne bolnice Karaburma veruje da će korone biti i naredne godine, ali da je iznenađen time što je talas u kome smo trenutno "malo poranio". Prema rečima dr Udovičića mi smo sada u piku epidemije koji će trajati tri… »
Korona se ponovo brzo širi, dr Udovičić upozorava: Možete da se zarazite na ulici, u kafiću, restoranu

Korona se ponovo brzo širi, dr Udovičić upozorava: Možete da se zarazite na ulici, u kafiću, restoranu

Telegraf 31.07.2022
Svaki novi soj se lakše prenosi i brže dovodi do zaražavanja, ali je klinička slika ista i ona se ne menja. Korona me nije iznenadila, jer mi koji se bavimo ovim poslom znamo koliko dugo traju ovakve epidemije. Rekao sam da će ova trajati četiri… »
"Većina ljudi koji su u gradu, prevozu, na ulici su pozitivni": Dr Udovičić za "Blic": Jedna stvar me sada iznenadila, na…

"Većina ljudi koji su u gradu, prevozu, na ulici su pozitivni": Dr Udovičić za "Blic": Jedna stvar me sada iznenadila, na…

Blic 30.07.2022
Korona me nije iznenadila, jer mi koji se bavimo ovim poslom znamo koliko dugo traju ovakve epidemije. Rekao sam da će ova trajati četiri godine, mada mišljenja sam da će trajati i duže. Mi jednostavno moramo da naučimo da živimo s tim, i sigurno… »
Još šest preminulih od kovida, sve više pacijenata na bolničkom lečenju

Još šest preminulih od kovida, sve više pacijenata na bolničkom lečenju

Danas 30.07.2022
U Srbiji u poslednja 24 sata registrovano je 5.572 novooboleli od korona virusa, a šest osoba je preminulo. Ukupno u našoj zemlji do sada je obolelo 2.118.673osoba od ovog virusa, a registrovano je 16.271 smrtni slučaj. Na bolničkom lečenju se… »

Vesti dana »