Povezane vesti

Vučić: Vladu su birali građani, ne ispunjavam ničije želje

Vučić: Vladu su birali građani, ne ispunjavam ničije želje

Dnevnik 25.07.2022
ŠABAC: Vlada Srbije biće skrojena po meri naroda, odnosno onako kako su građani Srbije izabrali, poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić i istakao da on nije tu da ispunjava bilo čije želje. Komentarišući izjavu ambasadora SAD… »
Vučić se obratio tokom posete Šapcu : "Srbija više nije ista zemlja, ona svakoga dana izgleda drugačije i bolje" (video)

Vučić se obratio tokom posete Šapcu : "Srbija više nije ista zemlja, ona svakoga dana izgleda drugačije i bolje" (video)

Srbija danas 25.07.2022
Deonica Ruma - (Šabac) most na Savi, u dužini od 22 km će biti autoput u punom profilu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je spajanju mosta preko Save (deonica 2), u okviru projekta izgradnje auto-puta Ruma - Šabac i brze… »
Predsednik danas iz Šapca: "Kriv sam što smo ispustili Jadar, Loznica bi bila 5 puta razvijenija"

Predsednik danas iz Šapca: "Kriv sam što smo ispustili Jadar, Loznica bi bila 5 puta razvijenija"

Telegraf 25.07.2022
Komercijalni ugovor o projektovanju i izvođenju radova na auto-putu Ruma – Šabac i brzoj saobraćajnici Šabac – Loznica zaključen je 19. novembra 2019. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je posetio Šabac, gde je prisustvovao spajanju… »
Vučić: Očekujem da nova vlada bude formirana sredinom avgusta, ne ispunjavam ničije želje

Vučić: Očekujem da nova vlada bude formirana sredinom avgusta, ne ispunjavam ničije želje

Telegraf 25.07.2022
Srbija će dobiti srpsku vladu koja će biti skrojena po meri naroda - rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će Srbija imati srpsku vladu koja će voditi računa o srpskim interesima. On je rekao da je za očekivati… »
Nova vlada u avgustu: Ko će i kako obezbediti političku, ekonomsku, energetsku i vojnu sigurnost Srbije?

Nova vlada u avgustu: Ko će i kako obezbediti političku, ekonomsku, energetsku i vojnu sigurnost Srbije?

Kurir 25.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u Šapcu gde prisustvuje spajanju mosta preko Save, rekao i da će nova vlada Srbije biti formirana polovinom avgusta, što je veoma važno zbog priprema za zimu, kupovine gasa i finansiranja velikih… »
Vučić: Formiranje Vlade sredinom avgusta, drago mi je da se američki ambasador neće mešati u njen sastav

Vučić: Formiranje Vlade sredinom avgusta, drago mi je da se američki ambasador neće mešati u njen sastav

Danas 25.07.2022
Za očekivati je formiranje Vlade sredinom avgusta, jer se tek u ponedeljak ide u formiranje Skupštine, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji će kod Šapca prisustvovati spajanju mosta preko Save. Upitan o finansiranju projekata… »
Drago mi je da se ambasador SAD neće mešati u izbor Vlade Srbije, kaže Vučić

Drago mi je da se ambasador SAD neće mešati u izbor Vlade Srbije, kaže Vučić

Slobodna Evropa 25.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 25. jula da mu je "veoma drago" što je čuo od američkog ambasadora Kristofera Hila da ne želi da se meša u izbor članova nove Vlade Srbije jer će buduća izvršna vlast biti skrojena u skladu sa… »
Spojen most na Savi kod Šapca

Spojen most na Savi kod Šapca

RTS 25.07.2022
Novi most na Savi kod Šapca, u okviru izgradnje auto-puta Ruma - Šabac i brze saobraćajnice Šabac-Loznica, spojen je danas u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Ponosan sam što Srbija finansira sopstveni razvoj i što i u uslovima… »
Vučić: Vlada sredinom avgusta, značajno da se povučem sa čela SNS-a

Vučić: Vlada sredinom avgusta, značajno da se povučem sa čela SNS-a

N1 Info 25.07.2022
Za očekivati je formiranje Vlade sredinom avgusta, jer se tek u ponedeljak ide u formiranje Skupštine, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Vučić je kazao i da mu je veoma drago što je čuo od američkog ambasadora Kristofera Hila da ne… »
Spojen novi most na Savi kod Šapca - završetak kompletnog auto-puta najavljen za nešto više od godinu dana

Spojen novi most na Savi kod Šapca - završetak kompletnog auto-puta najavljen za nešto više od godinu dana

Euronews 25.07.2022
Novi most na Savi kod Šapca, u okviru izgradnje auto-puta Ruma - Šabac i brze saobraćajnice Šabac - Loznica, spojen je danas u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Poslednji kvadratnih metar na glavnom rasponu mosta popunjen je betonom… »
FOTO, VIDEO: Spojen most preko Save - "velika stvar za Novi Sad, Mačvu..."

FOTO, VIDEO: Spojen most preko Save - "velika stvar za Novi Sad, Mačvu..."

Radio 021 25.07.2022
Spojen je most preko Save kod Šapca dužine 1,3 kilometra, koji je deo auto-puta Ruma - Šabac i brze saobraćajnice Šabac - Loznica. Auto-put Ruma - Šabac dužine 21 kilometar trebalo bi da bude završen polovinom sledeće godine i imaće šest traka… »
Vučić: Drago mi je da se američki ambasador neće mešati u sastav Vlade

Vučić: Drago mi je da se američki ambasador neće mešati u sastav Vlade

Novi magazin 25.07.2022
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da mu je veoma drago što je čuo od američkog ambasadora Kristofera Hila da ne želi da se meša u izbor članova nove Vlade Srbije jer će buduća izvršna vlast biti skrojena u skladu sa željama gradjana… »
Vučić: U ponedeljak izvesno formiranje skupštine, do sredine avgusta se očekuje nova vlada

Vučić: U ponedeljak izvesno formiranje skupštine, do sredine avgusta se očekuje nova vlada

Euronews 25.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je izvesno da će se u ponedeljak ići na formiranje skupštine, a onda se sredinom avgusta očekuje formiranje vlade. Vučić je posle obilaska radova na mostu na Savi kod Šapca, koji je danas spojen… »
Vučić: Vladu su birali građani, ne ispunjavam ničije želje

Vučić: Vladu su birali građani, ne ispunjavam ničije želje

Glas Zapadne Srbije 25.07.2022
Vlada Srbije biće skrojena po meri naroda, odnosno onako kako su građani Srbije izabrali, poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić i istakao da on nije tu da ispunjava bilo čije želje. Komentarišući izjavu ambasadora SAD Kristofera… »
Spojen most preko Save na autoputu Ruma-Šabac

Spojen most preko Save na autoputu Ruma-Šabac

Danas 25.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas spajanju mosta preko Save kod Šapca dužine 1,3 kilometra, koji je deo autoputa Ruma-Šabac i brze saobraćajnice Šabac-Loznica. Autoput Ruma-Šabac dužine 21 kilometar trebalo bi da bude… »
Spojen most preko Save na auto-putu Ruma-Šabac

Spojen most preko Save na auto-putu Ruma-Šabac

N1 Info 25.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je spajanju mosta preko Save kod Šapca dužine 1,3 kilometra, koji je deo auto-puta Ruma-Šabac i brze saobraćajnice Šabac-Loznica. Auto-put Ruma-Šabac, dužine 21 kilometar, trebalo bi da bude… »
Nisam ja tu da ispunjavam želje Predsednik o izjavi ambasadora: Nova vlada biće po meri naroda! A to da će da me ’apse u…

Nisam ja tu da ispunjavam želje Predsednik o izjavi ambasadora: Nova vlada biće po meri naroda! A to da će da me ’apse u…

Kurir 25.07.2022
BEOGRAD - Nisam ja tu da ispunjavam želje... Nova vlada Srbije biće skrojena po meri naroda, onako kako su građani Srbije dali svoj glas i poverenje - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Šapcu odgovarajući na pitanje novinara koji su… »
Spojen most preko Save na autoputu Ruma-Šabac

Spojen most preko Save na autoputu Ruma-Šabac

Biznis.rs 25.07.2022
očekuje se veliki uticaj na privredu mačve i podrinja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je spajanju mosta preko Save kod Šapca dužine 1,3 kilometra, koji je deo autoputa Ruma-Šabac i brze saobraćajnice Šabac-Loznica. Autoput… »
Spojen novi most na Savi kod Šapca

Spojen novi most na Savi kod Šapca

Dnevnik 25.07.2022
ŠABAC: Novi most na Savi kod Šapca, u okviru izgradnje auto-puta Ruma - Šabac i brze saobraćajnice Šabac - Loznica, spojen je danas u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Poslednji kvadratnih metar na glavnom rasponu mosta popunjen je… »
Vučić na spajanju mosta preko Save: Od Beograda do Šapca stizaćemo za 40 minuta

Vučić na spajanju mosta preko Save: Od Beograda do Šapca stizaćemo za 40 minuta

Blic 25.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je posetio Šabac i prisustvuje spajanju mosta preko Save (deonice 2). Most na Savi kod Šapca deo je auto-puta do Rume, a čine ga prilazne konstrukcije na levoj i desnoj obali, te konstrukcija mosta preko reke… »
"Očekujem, sredinom avgusta" Vučić odgovorio na pitanje novinara o sastavu nove Vlade Srbije

"Očekujem, sredinom avgusta" Vučić odgovorio na pitanje novinara o sastavu nove Vlade Srbije

Srbija danas 25.07.2022
Evo kada možemo da očekujemo novi sastav Vlade Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi radove na deonici puta Ruma - Šabac, gde prisustvuje spajanju mosta preko Save (deonica 2). Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tom prilikom je… »
Veliki uspeh naše zemlje! "od Beograda do Šapca za 40 minuta!" Vučić: Srbija sve finansira, to govori o snazi države

Veliki uspeh naše zemlje! "od Beograda do Šapca za 40 minuta!" Vučić: Srbija sve finansira, to govori o snazi države

Srbija danas 25.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je Šabac, gde prisustvuje spajanju mosta preko Save. Predsednik je istakao da je most prelep, a zatim objasnio i značaj ovakve investicije. - Najzdravije je kada možete da finansirate sve projekte. Sve… »
Vučić poslao nedvosmislenu poruku! "Nisam ja tu da ispunjavam želje, narod je birao i izabrao prosrpsku vladu"

Vučić poslao nedvosmislenu poruku! "Nisam ja tu da ispunjavam želje, narod je birao i izabrao prosrpsku vladu"

Srbija danas 25.07.2022
Srbija ima taj kurs prema Evropskoj Uniji i ne odustaje od njega, ali imamo i sopstvene nacionalne interese i svakako nemamo nameru da se odričemo tradicionalnih prijateljstava, bio je jasan predsednik Vučić. Predsednik Vučić je u poseti Šapcu gde… »

Vesti dana »