Povezane vesti

Đoković: Kirios je bio uz mene kad mi je bilo najteže

Đoković: Kirios je bio uz mene kad mi je bilo najteže

Vesti online 09.07.2022
Novak Đoković izjavio je posle trijumfa u polufinalu Vimbldona nad Kameronom Norijem da mu je rival u finalu Nik Kirios pružio podršku u borbi za pravo da nastupi na ovogodišnjem Australijan openu. – Ne bih još naš odnos nazvao “romansom”… »
Skandal! Novinari maltretirali šampionku Vimbldona jer je rođena u Moskvi: Eleni spomenuli Putina, a ona zanemela!

Skandal! Novinari maltretirali šampionku Vimbldona jer je rođena u Moskvi: Eleni spomenuli Putina, a ona zanemela!

Mondo 09.07.2022
Elena Ribakina je nakon osvajanja Vimbldona u centru pažnje zbog grada u kome je rođena, tako da su je novinari maltretirali na konferenciji za medije ni krivu ni dužnu. Elena Ribakina je nakon osvajanja Vimbldona u centru pažnje zbog grada u kome je… »
Osvetlala obraz svoje nacije: Ruskinja uprkos svim zabranama pokorila Vimbldon!

Osvetlala obraz svoje nacije: Ruskinja uprkos svim zabranama pokorila Vimbldon!

Hot sport 09.07.2022
Pokorila je sve! Ruska teniserka Elena Ribakina osvojila je Vimbldon, pobedom nad Ons Zaber sa 2:1, po setovima 3:6, 6:2, 6:2. Iako je Zaber imala ozbiljnu prednost nakon prvog seta, Ribakina je uspela da smogne snage i napravi veliki preokret, vredan… »
FOTO Kejt Midlton priča sa skupljačima loptica dok Ruskinja slavi titulu

FOTO Kejt Midlton priča sa skupljačima loptica dok Ruskinja slavi titulu

Nova 09.07.2022
Kazahstanka igračica Elena Ribakina osvojila je svoju prvu titulu na Vimbldonu. Rođena Moskovljanka je u finalu savladala Ons Džabir iz Tunisa sa 3:6, 6:2 i 6:2, a mnogo pažnje na ceremoniji u Londonu privukla je i Vojvotkinja od Kembridža. Ketrin… »
Vojvotkinja Kejt uručila Ruskinji trofej Vimbldona, Ribakina ostala u neverici

Vojvotkinja Kejt uručila Ruskinji trofej Vimbldona, Ribakina ostala u neverici

Nova 09.07.2022
Kazahstanska teniserka Elena Ribakina osvojila je titulu Vimbldona pobedom nad Ons Džabir 3:6, 6:2, 6:2. Devojka rođena u Moskvi predstavlja Kazahstan, jer ne bi mogla da igra pod zastavom rodne zemlje zbog rata u Ukrajini. Do pobede nad Džabir stigla… »
Ribakina prva šampionka Vimbldona iz Kazahstana

Ribakina prva šampionka Vimbldona iz Kazahstana

Dnevnik 09.07.2022
LONDON: Elena Andrejevna Ribakina osvojila je danas Vimbldon u ženskoj konkurenciji i tako postala prva teniserka iz Kazahstana koja je došla do grend slem trofeja. Ribakina je u finalu u Londonu posle preokreta savladala Tunišanku Ons Žaber sa 3:6… »
Svi rekordi Elene Ribakine nakon pobede na Vimbldonu

Svi rekordi Elene Ribakine nakon pobede na Vimbldonu

Nova 09.07.2022
Kazahstanka ispisala istoriju. Elena Ribakina, teniserka rođena u Moskvi koja od 2018. godine nastupa pod zastavom Kazahstana, pobedom nad Ons Džabir u finalu Vimbldona nakon preokreta zlatnim slovima se upisala u istoriju tamošnjeg tenisa. Ona je… »
Ribakina pokorila London: Devojka iz Moskve posle preokreta stigla do prve grend slem titule u karijeri

Ribakina pokorila London: Devojka iz Moskve posle preokreta stigla do prve grend slem titule u karijeri

Večernje novosti 09.07.2022
VIMBLDON u konkurenciji teniserki je završen. Do trofeja je došla Elena Ribakina koja je u finalu pobedila Tunižanku Ons Žaber sa 3:6, 6:2, 6:2. FOTO: Tanjug/AP I za jednu i za drugu je ovo prvo grend slem finale, a Lonodn je uspela da pokori… »
Elena Ribakina je šampionka Vimbldona!

Elena Ribakina je šampionka Vimbldona!

Sport klub 09.07.2022
Ruskih tenisera i teniserki, zvanično, nije bilo na ovogodišnjem Vimbldonu. Ali, upravo je jedna Ruskinja podigla pehar namenjen pobednici najprestižnijeg grend slema. Elena Ribakina je šampionka Vimbldona. Pod zastavom Kazahstana, teniserka koja je… »
Elena Ribakina je nova šampionka Vimbldona

Elena Ribakina je nova šampionka Vimbldona

Beta 09.07.2022
Kazahstanska teniserka Elena Ribakina osvojila je danas prvu grend slem titulu u karijeri, pošto je u finalu Vimbldona pobedila Uns Džabir iz Tunisa sa 3:6, 6:2, 6:2. Ribakina, rodjena Ruskinja koja od 2018. godine brani boje Kazahstana, postala je prva… »
Moskovljanka osvojila Vimbldon!

Moskovljanka osvojila Vimbldon!

Sportske.net 09.07.2022
Elena Ribarikina, ruska teniserka koja nastupa pod kazahstanskom zastavom, osvojila je ovogodišnji Vimbldon u ženskoj konkurenciji. Ona je u finalu savladala Ons Žaber rezultatom 3:6, 6:2 i 6:2. Trenutno 23. teniserka na svetu je posle preokreta uspela… »
Elena Ribakina osvojila Vimbldon

Elena Ribakina osvojila Vimbldon

Danas 09.07.2022
Ruskih tenisera i teniserki, zvanično, nije bilo na ovogodišnjem Vimbldonu. Ali, upravo je jedna Ruskinja podigla pehar namenjen pobednici najprestižnijeg grend slema. Elena Ribakina je šampionka Vimbldona. Pod zastavom Kazahstana, teniserka koja je… »
Elena Ribakina je šampionka Vimbldona!

Elena Ribakina je šampionka Vimbldona!

N1 Info 09.07.2022
Ruskih tenisera i teniserki, zvanično, nije bilo na ovogodišnjem Vimbldonu. Ali, upravo je jedna Ruskinja podigla pehar namenjen pobednici najprestižnijeg grend slema. Elena Ribakina je šampionka Vimbldona. Pod zastavom Kazahstana, teniserka koja je… »
Teniserka iz Moskve osvojila istorijski Vimbldon, a Rusi su bili proterani

Teniserka iz Moskve osvojila istorijski Vimbldon, a Rusi su bili proterani

Nova 09.07.2022
Neverovatna završnica trećeg grend slema sezone u ženskoj konkurenciji. Kazahstanska teniserka Elena Ribakina osvojila je ovogodišnji Vimbldon pobedom nad Ons Džabir u finalu sa 3:6, 6:2 i 6:2 za sat i 50 minuta tenisa. Ribakina je slavila posle… »
Ironija - Rusima zabranjeno učešće, a Vimbldon osvojila Ruskinja, rođena Moskovljanka, pod zastavom Kazahstana

Ironija - Rusima zabranjeno učešće, a Vimbldon osvojila Ruskinja, rođena Moskovljanka, pod zastavom Kazahstana

Sportski žurnal 09.07.2022
Ribakinoj, Kazahstanki po pasošu, a Ruskinji po narodnosti, i Tunišanki Žaber ovo je bilo prvo gren slem finale u karijerama. Elena Ribakina, teniserka koja brani boje Kazahstana, a do 2018. je igrala pod ruskom zastavom, u finalu Vimbldona je pobedila… »
FOTO Novak se „uteže“ za finale s Kirjosom, trenirao s talentovanim Hrvatom

FOTO Novak se „uteže“ za finale s Kirjosom, trenirao s talentovanim Hrvatom

Nova 09.07.2022
Najbolji srpski teniser Novak Đoković trenirao je pred finale Vimbldona. On se na terenu u subotu našao sa hrvatskim juniorom Milijem Poljičikom, koji će takođe igrati finale prestižnog turnira. Pod budnim okom Gorana Ivaniševića, hrvatskog… »
Novak poslao neočekivanu poruku Kirjosu usred Vimbldona, Rafu skroz otpisao

Novak poslao neočekivanu poruku Kirjosu usred Vimbldona, Rafu skroz otpisao

Nova 09.07.2022
Sve je spremno za veliko finale, a priča koja postoji između dva tenisera je takva da bi nekada mogla da postane i film. Novak Đoković će se boriti za sedmu titulu na Vimbldonu, a ovog puta će preko puta mreže imati Nika Kirjosa, Australijanca koji… »
Đoković: Kirjos me je pobedio dvaput pre pet godina, ali tada…

Đoković: Kirjos me je pobedio dvaput pre pet godina, ali tada…

N1 Info 09.07.2022
Novak Đoković svestan je da ga u finalu Vimbldona protiv Nika Kirjosa čeka najveći izazov na turniru. Meč je na programu u nedelju od 15.00, uz direktni prenos na Sport klubu 1. „Rekao sam mu ‘vidimo se u nedelju u finalu’. Rekao sam mu to… »
Đoković: Kirios me je pobedio dvaput pre pet godina, ali… (VIDEO)

Đoković: Kirios me je pobedio dvaput pre pet godina, ali… (VIDEO)

Vesti online 09.07.2022
Novak Đoković svestan je da ga u finalu Vimbldona protiv Nika Kiriosa čeka najveći izazov na turniru. – Rekao sam mu “vidimo se u nedelju u finalu”. Rekao sam mu to posle trećeg kola kada je dobio Cicipasa, gledao sam taj meč i mislio sam će… »
Novak: Takav je Kirjos, i nonšalantan i samouveren

Novak: Takav je Kirjos, i nonšalantan i samouveren

Sport klub 09.07.2022
Novak Đoković svestan je da ga u finalu Vimbldona protiv Nika Kirjosa čeka najveći izazov na turniru. Meč je na programu u nedelju od 15.00, uz direktni prenos na Sport klubu 1. „Rekao sam mu ‘vidimo se u nedelju u finalu’. Rekao sam mu to… »
Kirjos ne zna šta ga je snašlo?!

Kirjos ne zna šta ga je snašlo?!

Sportske.net 09.07.2022
Mimo svih očekivanja pre početka turnira, protivnik Novaku Đokoviću u finalu Vimbldona biće australijski teniser Nik Kirjos. To ne bi bilo veliko iznenađenje da se prethodnih godina Kirjos nije isticao skandalima na terenu i provokacijama na račun… »
Đoković zabrinuo Srbiju: "Ne znam koliko ću još imati prilika da osvojim trofej..."

Đoković zabrinuo Srbiju: "Ne znam koliko ću još imati prilika da osvojim trofej..."

Večernje novosti 09.07.2022
UOČI velikog finala Vimbldona Novak Đoković poslao je poruku koja će zabrinuti tenisku planetu. FOTO: Tanjug/AP Svestan je najbolji srpski teniser da bi titulom na Vimbldonskoj travi došao do 21. grend slema u karijeri i nastavio da "diše za vratom"… »
Vilander uporedio Đokovića i Federera na travi, otkrio ključnu razliku

Vilander uporedio Đokovića i Federera na travi, otkrio ključnu razliku

Nova 09.07.2022
Vilander smatra da je Đoković jedinstven zbog jedne stvari. Novak Đoković je eliminisao Kamerona Norija u polufinalu Vimbldona rezultatom 2:6, 6:3, 6:2, 6:4 i nastavio svoj fenomenalni niz na Vimbldonu. Srpski as ima 27 pobeda zaredom na najvećem… »
"Kirjos je godinama imao nešto protiv mene": Novak Đoković o tome zašto ga kontroverzni Australijanac nikada nije voleo

"Kirjos je godinama imao nešto protiv mene": Novak Đoković o tome zašto ga kontroverzni Australijanac nikada nije voleo

Večernje novosti 09.07.2022
SRPSKI teniser Novak Đoković će braniti titulu na Vimbldonu 2022, gde ga čega čovek sa kojim je imao tubulentan odnos prethodnih godina... FOTO: Tanjug/AP "Kralj belog sporta" u razgovoru za "Sport klub" progovorio je o rivalstvu koje je imao sa… »
Đokovićeva dva rekorda o kojima će se dugo pričati, ovo još niko nije uradio

Đokovićeva dva rekorda o kojima će se dugo pričati, ovo još niko nije uradio

Nova 09.07.2022
Niko nikad kao Novak. Novak Đoković se pobedom nad Britancem Kameronom Norijem rezultatom 2:6, 6:3, 6:2, 6:4 plasirao u finale Vimbldona i nastavio da ispisuje stranice teniske istorije. Iako ga čeka okršaj sa Nikom Kirjosom koji je predajom Rafaela… »
Đoković opet ispisao istoriju: Jedini je na svetu kome je ovo pošlo za rukom, ostali o tome mogu samo da sanjaju

Đoković opet ispisao istoriju: Jedini je na svetu kome je ovo pošlo za rukom, ostali o tome mogu samo da sanjaju

Večernje novosti 08.07.2022
SRPSKI teniser Novak Đoković će braniti titulu na Vimbldonu 2022, jer je posle vrlo zanimljivog meča uspeo da se plasira u finale turnira čiji je šestostruki šampion. Nole je u polufinalu bio bolji od Britanca Kamerona Norija, devetog nosioca kog… »
Đoković oborio još jedan rekord – u nedelju igra svoje 32. gren slem finale

Đoković oborio još jedan rekord – u nedelju igra svoje 32. gren slem finale

Danas 08.07.2022
Novak Đoković izdvojio se na vrhu liste igrača sa najviše učešća u finalima gren slem turnira. Srpski teniser je pobedom u polufinalu ovogodišnjeg Vimbldona nad Kameronom Norijem stigao do svog 32. finala na jednom od gren slem turnira i na toj… »
Vreme je za osvetu: Novak Đoković nikada ni set nije uzeo Kirjosu, a zbog ovih mečeva želi revanš na Vimbldonu

Vreme je za osvetu: Novak Đoković nikada ni set nije uzeo Kirjosu, a zbog ovih mečeva želi revanš na Vimbldonu

Večernje novosti 08.07.2022
NOVAK Đoković će braniti titulu na Vimbldonu 2022, jer je posle vrlo zanimljivog meča uspeo da se plasira u finale turnira čiji je šestostruki šampion. FOTO: Tanjug/AP Đoković je u polufinalu bio bolji od senzacionalnog Britanca Kamerona Norija… »
Tenis i Vimbldon 2022: Novak Đoković u finalu protiv Kirjosa, igraće za sedmu titulu na engleskoj travi

Tenis i Vimbldon 2022: Novak Đoković u finalu protiv Kirjosa, igraće za sedmu titulu na engleskoj travi

Danas 08.07.2022
Novak Đoković će u nedelju popodne biti u prilici da u finalu protiv Australijanca Nika Kirjosa osvoji sedmu titulu na Vimbldonu, ujedno 21. grend slem trofej u karijeri. U polufinalnom duelu protiv Britanca Kamerona Norija, Đoković je protiv sebe… »
Đoković: Protiv Kirjosa očekujem vatromet

Đoković: Protiv Kirjosa očekujem vatromet

Danas 08.07.2022
Novak Đoković pobedio je u polufinalu Vimbldona Britanca Kamerona Norija sa 2:6, 6:3, 6:2, 6:4, a posle meča je u intervjuu na Centralnom terenu izjavio da je imao malu tremu tokom prvog seta. „Nisam dobro počeo, bio je bolji igrač u prvom setu… »
Nezaustavljivi Đoković grabi ka 21. grend slem tituli, u finalu Vimbldona

Nezaustavljivi Đoković grabi ka 21. grend slem tituli, u finalu Vimbldona

Danas 08.07.2022
Nepobedivost srpskog sportskog velikana na Vimbldonu još traje – Kameron Nori je od ovog petka samo jedna „recka“ više šestostrukog osvajača nezvaničnog teniskog prvenstva sveta – 3:1 (2:6, 6:3, 6:2, 6:4), koji će u nedelju, protiv Nika… »
Tenis i Vimbldon 2022: Nadal se povukao, Kirjos u finalu protiv Đokovića

Tenis i Vimbldon 2022: Nadal se povukao, Kirjos u finalu protiv Đokovića

Danas 08.07.2022
Španski teniser Rafael Nadal je odustao od polufinala Vimbldona zbog povrede trbušnog mišića. Drugom nosiocu na grend slem turniru, 36-godišnjem Nadalu je tokom četvrtfinala protiv Tejlora Frica u sredu ukazivana lekarska pomoć, ali je uspeo da… »

Vesti dana »